ویدیوها

کانال

کاربر

search

جستجوی عبارت 'سفید شدن مو'

روغن سیاه دانه و جلوگیری از سفید شدن مو

روغن سیاه دانه و جلوگیری از سفید شدن مو برای جلوگیری از سفید شدن مو از این روغن استفاده کنید
بارگذاری شده توسط :zakariya.razi در تاریخ : ۸-۱۲-۱۳۹۷

دلایل سفید شدن مو و ترکیب محلولی برای رفع سفیدی مو

دلایل سفید شدن مو و ترکیب محلولی برای رفع سفیدی مو چرا مو سفید می شود؟!
بارگذاری شده توسط :zakariya.razi در تاریخ : ۱۱-۱۰-۱۳۹۷

6 راه جلوگیری از سفید شدن مو

6 راه جلوگیری از سفید شدن مو راه حل های مفید برای جلوگیری از سفید شدن مو
بارگذاری شده توسط :zakariya.razi در تاریخ : ۲۶-۶-۱۳۹۷

سفید شدن مو در جوانی

سفید شدن مو در جوانی
بارگذاری شده توسط :elham.m در تاریخ : ۱۶-۸-۱۳۹۶

۱۰ راهکار برای پیشگیری از زود سفید شدن موها

۱۰ راهکار برای پیشگیری از زود سفید شدن موها
بارگذاری شده توسط :mahan65 در تاریخ : ۳-۷-۱۳۹۶

۱۰ راهکار برای پیشگیری از زود سفید شدن موها

این باور هم که مو، به طور طبیعی هیدروژن پروکسید تولید می‌کند که باعث تغییر رنگ مو است، یک باور غلط است. در این مطلب برای شما می‌گوییم که علت‌های خاکستری شدن موها چیست و چگونه می‌توان از آنها پیشگیری کرد.
بارگذاری شده توسط :negar65 در تاریخ : ۳-۷-۱۳۹۶

سفید شدن مو در جوانی

چرا در جوانی موهایمان سفید می شود؟ راه حل این مشکل چیست؟ علت سفیدی مو؟
بارگذاری شده توسط :afarahani در تاریخ : ۱۸-۷-۱۳۹۵

سفید شدن مو در جوانی

در گذشته ظاهر شدن اولين موهاي سفيد به معني ورود آدمي به ميانسالي و پختگي تعبير مي‌شد، چنانچه موي سفيد احترام داشت و آن را نشانه بزرگي و باتجربگي معني مي‌كردند. اما امروزه در جامعه ما تعداد جواناني كه موهايشان زودتر از زمان طبيعي‌اش رو به سفيدي گذاشته در حال افزايش است كه برخي آن را از عوارض زندگي پراسترس و صنعتي معاصر مي‌دانند كه آثار خود را در سفيدي زودرس موي سر نمايان مي‌كند. در گذشته سفيد شدن مو يكي از ويژگي‌هاي ارثي محسوب مي‌شد. گروهي نيز اين رخداد را در نتيجه افزايش سلول‌هاي مفيد خون توجيه مي‌كردند، اما امروزه اين عقايد و ديدگاه‌هاي مشابه آن به كلي رد شده‌اند. با اين حال هنوز هم بسياري از متخصصان پوست و مو نقش وراثت را در اين رخداد مقدم مي‌دادند. بطور متوسط موها از سن 35‌سالگي شروع به سفيد شدن مي‌كند و موهاي ريش و سبيل زودتر از موي سر سفيد مي‌شوند و معمولا از ناحيه شقيقه شروع شده به سمت فرق سر پيشرفت مي‌كند و راهي براي پيشگيري از سفيد شدن در ميانسالان وجود ندارد اما هميشه سفيد شدن مو به‌دليل بالا رفتن سن نيست و بسياري از شرايط ديگر نيز موها را سفيد مي‌كنند. در پايين‌ترين لايه پوست و در محل پايه و تكيه تار مو، سلول‌هايي به نام «ملانوسيت» قرار دارند كه دائما تركيبي با نام «ملانين» توليد مي‌كنند و همين «ملانين» است كه رنگ موها را ايجاد مي‌كند. وقتي ملانوسيت‌ها كاملا فاقد رنگدانه شوند مو سفيد مي‌شود و اگر تعداد ملانين يك تار مو كمتر از حالت عادي شود، آن مو خاكستري و نقره‌اي مي‌شود. ملانوسيت هر 10 سال حدود 10درصد از ميزان و توان توليد رنگ خود را از دست مي‌دهد. اگرچه چگونگي از دست دادن اين رنگدانه‌ها دقيقا مشخص نيست، اما آنچه مشخص است، اين است كه در نخستين مراحل خاكستري شدن مو، ملانوسيت هنوز وجود دارد؛ اما غيرفعال است. ميانگين سني سفيد شدن مو در سفيدپوستان 34 سال و در سياهپوستان 42سال است. اگر موي يك فرد سفيدپوست زودتر از 20‌سالگي و سياهپوست زودتر از 30 سالگي سفيد شود، به آن سفيد شدن زودرس مو مي‌گويند. معمولا سفيد شدن مو در مردان در حدود 30سالگي و در زنان در 35سالگي رخ مي‌دهد. البته نسبت به عوامل تغذيه‌اي و ژنتيكي، حدود سني ذكر شده تغيير مي‌كند. از طرفي در برخي افراد موها بسيار زود شروع به سفيد شدن مي‌كند كه بايد گفت شروع اين اتفاق بستگي به ژني دارد كه از والدين خود به ارث مي‌بريم. برخي افراد تصور مي‌كنند يك فشارعصبي شديد يا هول و هراس ناگهاني باعث مي‌شود موها يك شبه سفيد شود، اما ديدگاه‌هاي علمي با اين ادعا سازگار نيستند. موي بدن و صورت هم مثل موي سر خاكستري مي‌شود؛ اما معمولا اين اتفاق بعد از تغيير رنگ موي سر بوجود مي‌آيد. سفيد شدن موي سر معمولا از شقيقه‌ها آغاز مي‌شود و بعد از آن نوبت به تاج سر و بقيه نقاط پشتي سر مي‌رسد.
بارگذاری شده توسط :sinohe در تاریخ : ۲۸-۵-۱۳۹۵

سابلیمینال + بیوکنزی زیبایی و مقاوم سازی موها - با قدرت مغز ناخودآگاه

https://www.sublimiran.com/product/beautiful-smooth-hair/ فایل پیام های پنهان تقویت مو تاثیرات شگرفی در ترمیم مو و داشتن موهای زیبا از هر نظر دارد و شامل دستورات و فرامینی هست که در بهبود وضعیت کلی موهای شما به شکلی کاملا درونی و طبیعی بسیار تاثیرگذارند. با استفاده مداوم از این محصول تا حدود زیادی از شر ریزش مو و سفید شدن موها خلاص خواهید شد .
بارگذاری شده توسط :sublimiran در تاریخ : ۹-۷-۱۳۹۷

چگونه رشد موهای سفید رو به سیاه تبدیل کنید

یکی از مشکلات رایج بانوان سفید شدن مو است . در این ویدیو به شما نکاتی درباره موهای سفید و تبدیل آنها به مو مشکی میگوییم.
بارگذاری شده توسط :zakariya.razi در تاریخ : ۱۳-۵-۱۳۹۷

آهنگ چه قدر دیر از علیرضا طلیسچی و سیاوش کسیخانی

هنوزم واست سؤاله چرا خوب نمیشه دردم خیلی مونده تا بفهمی من برات چیکار نکردم خنده هات دووم ندارن مثل یه آدم نابود پس کجا رفت خنده ای که وقت رفتن رو لبات بود حالا برگشتی چقدر دیر و چقدر دیر حالا که سفید شدن موهام دلم پیر نمی دونستی بری می میره این عشق تو بری خونه نفس گیره نفس گیر حالا برگشتی چقدر دیر و چقدر دیر حالا که سفید شدن موهام دلم پیر نمی دونستی بری می میره این عشق تو بری خونه نفس گیره نفس گیر بعد گریه های اون شب من یه حال و روز دیگه م خیلی وقته غصه هامو روبروی آینه میگم مگه من چقدر صبورم بذار باورم شه تقدیر چرا برگشتی دوباره توی این خونه دلگیر حالا برگشتی چقدر دیر و چقدر دیر حالا که سفید شدن موهام دلم پیر نمی دونستی بری می میره این عشق تو بری خونه نفس گیره نفس گیر حالا برگشتی چقدر دیر و چقدر دیر حالا که سفید شدن موهام دلم پیر نمی دونستی بری می میره این عشق تو بری خونه نفس گیره نفس گیر
بارگذاری شده توسط :avayeirani در تاریخ : ۱۹-۲-۱۳۹۵
نمایش اطلاعات بیشتر