ویدیوها

کانال

کاربر

search

جستجوی عبارت 'شبهه'

سخنانی تامل برانگیز از دکتر حسین علی رمضانی با موضوع "اهمیت و جایگاه شک و طرح سوال و شبهه در مبادی و

اصول دین اسلام باید بر پایه معرفت و تحقیق بنا شود. طرح سوال و شبهات بنیادی موجب پدید آمدن شک در فرد خواهد شد. شبکه و پارادایم فکری فرد را دچار چالش خواهد کرد. فردی که شک می کند یا باید عبور کند یا مستقر شود و توصیه جناب رمضانی بر عبور از این ایستگاه می باشد. توحید مفضل برآیند طرح سوالات بنیادی است و هر انسانی یک بار باید سیر شک را طی نماید تا به مرتبه یقین بر سد.....
بارگذاری شده توسط :hyran در تاریخ : ۳-۱۱-۱۳۹۶

حکم مال شبهه ناک ، پاسخ استاد وحید پور

بارگذاری شده توسط :Velayat در تاریخ : ۲۳-۱۰-۱۳۹۶

پاسخ به شبهه درمورد خمس (وَ اعْلَمُوا أَنَّما غَنِمْتُم

پاسخ به شبهه درمورد خمس (وَ اعْلَمُوا أَنَّما غَنِمْتُم
بارگذاری شده توسط :Velayat در تاریخ : ۲۲-۱۰-۱۳۹۶

پاسخ های کوبنده استاد رائفی پور به شبهه پراکنی فراهانی (این سخنرانی را حتما نگاه کنید) Saleh.14.Noor

استاد رائفی پور در یک جلسه چهار ساعته به تمام شبهات احمقانه و مضحک فردی به اسم فراهانی با اسناد و مدارک پاسخ دادند و بعد از این سخنرانی دیگر خبری از این فرد نیست .
بارگذاری شده توسط :shahini در تاریخ : ۱۵-۱۲-۱۳۹۵

پاسخ به شبهه وهابیون درباره توسل !

پاسخ به شبهه وهابیون درباره توسل !
بارگذاری شده توسط :welayatnet.com در تاریخ : ۲۶-۱۱-۱۳۹۵

پاسخ به شبهه وهابیون درباره غذای نذری

پاسخ به شبهه وهابیون درباره غذای نذری
بارگذاری شده توسط :welayatnet.com در تاریخ : ۲۵-۱۱-۱۳۹۵

پاسخ به شبهه وهابیون درباره غذای نذری

پاسخ به شبهه وهابیون درباره غذای نذری
بارگذاری شده توسط :welayatnet.com در تاریخ : ۲۵-۱۱-۱۳۹۵

پاسخ جالب یک هموطن به شبهه‌افکنی بی‌بی‌سی

یک هموطن که با برنامه زنده شبکه بی‌بی‌سی تماس گرفته بود، تلاش‌های این شبکه برای شبهه‌افکنی درباره رحلت آیت الله هاشمی و ماهی گرفتن از آب گل‌آلود را ناکام گذاشت.
بارگذاری شده توسط :video_news در تاریخ : ۲۰-۱۰-۱۳۹۵

استاد دانشمند - پاسخ به شبهه وجود حضرت رقیه

سخنرانی استاد مهدی دانشمند
بارگذاری شده توسط :sokhanvaran در تاریخ : ۱۰-۴-۱۳۹۴

آیا خدا با چشم دیده میشود؟(پاسخ به شبهه وهابی ها)

پاسخ به شبهه ی وهابی ها در مورد دیده شدن خدا
بارگذاری شده توسط :asheghane.ahle.beyt در تاریخ : ۲۶-۱۲-۱۳۹۳

شبهه وهابیت- اهل بیت علیهم السلام معصوم نیستند!!

شبهه های وهابیت در مورد معصومین (ع)
بارگذاری شده توسط :asheghane.ahle.beyt در تاریخ : ۲۶-۱۲-۱۳۹۳

سریال عشق اجاره ای دوبله فارسی قسمت ۱۷۱

سریال عشق اجاره ای دوبله فارسی قسمت ۱۷۱ عشق اجاره‌ای (به ترکی استانبولی: Kiralık Aşk) سریالی است که در دو فصل ارائه شد. فصل نخست آن ۵۲ قسمت بود که بازیگران آن عبارت بود از:الچین سانگو، باریش آردوچ، صالیح بادمجی، سنم اوزتورک، اونور بویوک توپچو، نرگیس کومباسار و… در فصل دوم تعدادی بازیگر از مجموعه خداحافظی کرده و بازیگران جدیدی چون مژده اوزمان به سریال پیوستند. فصل اول این سریال طرفداران فراوانی داشت و از محبوبیت بسیاری برخوردار بود که کارگردان سریال تصمیم به ساختن سری دوم آن گرفت؛ و فصل دوم این سریال هم با استقبال فراوانی مواجه شد و به شبهه‌های باقی مانده در فصل اول نیز پاسخ داد. دوبله فارسی این سریال در ۲۲۲ قسمت از شبکه جم پخش شد.
بارگذاری شده توسط :ontime در تاریخ : ۲۰-۴-۱۳۹۸

سریال عشق اجاره ای دوبله فارسی قسمت ۱۲۱

سریال عشق اجاره ای دوبله فارسی قسمت ۱۲۱ عشق اجاره‌ای (به ترکی استانبولی: Kiralık Aşk) سریالی است که در دو فصل ارائه شد. فصل نخست آن ۵۲ قسمت بود که بازیگران آن عبارت بود از:الچین سانگو، باریش آردوچ، صالیح بادمجی، سنم اوزتورک، اونور بویوک توپچو، نرگیس کومباسار و… در فصل دوم تعدادی بازیگر از مجموعه خداحافظی کرده و بازیگران جدیدی چون مژده اوزمان به سریال پیوستند. فصل اول این سریال طرفداران فراوانی داشت و از محبوبیت بسیاری برخوردار بود که کارگردان سریال تصمیم به ساختن سری دوم آن گرفت؛ و فصل دوم این سریال هم با استقبال فراوانی مواجه شد و به شبهه‌های باقی مانده در فصل اول نیز پاسخ داد. دوبله فارسی این سریال در ۲۲۲ قسمت از شبکه جم پخش شد.
بارگذاری شده توسط :ontime در تاریخ : ۲۰-۴-۱۳۹۸

سریال عشق اجاره ای دوبله فارسی قسمت ۱۲۰

سریال عشق اجاره ای دوبله فارسی قسمت ۱۲۰ عشق اجاره‌ای (به ترکی استانبولی: Kiralık Aşk) سریالی است که در دو فصل ارائه شد. فصل نخست آن ۵۲ قسمت بود که بازیگران آن عبارت بود از:الچین سانگو، باریش آردوچ، صالیح بادمجی، سنم اوزتورک، اونور بویوک توپچو، نرگیس کومباسار و… در فصل دوم تعدادی بازیگر از مجموعه خداحافظی کرده و بازیگران جدیدی چون مژده اوزمان به سریال پیوستند. فصل اول این سریال طرفداران فراوانی داشت و از محبوبیت بسیاری برخوردار بود که کارگردان سریال تصمیم به ساختن سری دوم آن گرفت؛ و فصل دوم این سریال هم با استقبال فراوانی مواجه شد و به شبهه‌های باقی مانده در فصل اول نیز پاسخ داد. دوبله فارسی این سریال در ۲۲۲ قسمت از شبکه جم پخش شد.
بارگذاری شده توسط :ontime در تاریخ : ۲۰-۴-۱۳۹۸

سریال عشق اجاره ای دوبله فارسی قسمت ۱۲۸

سریال عشق اجاره ای دوبله فارسی قسمت ۱۲۸ عشق اجاره‌ای (به ترکی استانبولی: Kiralık Aşk) سریالی است که در دو فصل ارائه شد. فصل نخست آن ۵۲ قسمت بود که بازیگران آن عبارت بود از:الچین سانگو، باریش آردوچ، صالیح بادمجی، سنم اوزتورک، اونور بویوک توپچو، نرگیس کومباسار و… در فصل دوم تعدادی بازیگر از مجموعه خداحافظی کرده و بازیگران جدیدی چون مژده اوزمان به سریال پیوستند. فصل اول این سریال طرفداران فراوانی داشت و از محبوبیت بسیاری برخوردار بود که کارگردان سریال تصمیم به ساختن سری دوم آن گرفت؛ و فصل دوم این سریال هم با استقبال فراوانی مواجه شد و به شبهه‌های باقی مانده در فصل اول نیز پاسخ داد. دوبله فارسی این سریال در ۲۲۲ قسمت از شبکه جم پخش شد.
بارگذاری شده توسط :ontime در تاریخ : ۲۰-۴-۱۳۹۸

سریال عشق اجاره ای دوبله فارسی قسمت ۱۳۰

سریال عشق اجاره ای دوبله فارسی قسمت ۱۳۰ عشق اجاره‌ای (به ترکی استانبولی: Kiralık Aşk) سریالی است که در دو فصل ارائه شد. فصل نخست آن ۵۲ قسمت بود که بازیگران آن عبارت بود از:الچین سانگو، باریش آردوچ، صالیح بادمجی، سنم اوزتورک، اونور بویوک توپچو، نرگیس کومباسار و… در فصل دوم تعدادی بازیگر از مجموعه خداحافظی کرده و بازیگران جدیدی چون مژده اوزمان به سریال پیوستند. فصل اول این سریال طرفداران فراوانی داشت و از محبوبیت بسیاری برخوردار بود که کارگردان سریال تصمیم به ساختن سری دوم آن گرفت؛ و فصل دوم این سریال هم با استقبال فراوانی مواجه شد و به شبهه‌های باقی مانده در فصل اول نیز پاسخ داد. دوبله فارسی این سریال در ۲۲۲ قسمت از شبکه جم پخش شد.
بارگذاری شده توسط :ontime در تاریخ : ۲۰-۴-۱۳۹۸

سریال عشق اجاره ای دوبله فارسی قسمت ۱۲۹

سریال عشق اجاره ای دوبله فارسی قسمت ۱۲۹ عشق اجاره‌ای (به ترکی استانبولی: Kiralık Aşk) سریالی است که در دو فصل ارائه شد. فصل نخست آن ۵۲ قسمت بود که بازیگران آن عبارت بود از:الچین سانگو، باریش آردوچ، صالیح بادمجی، سنم اوزتورک، اونور بویوک توپچو، نرگیس کومباسار و… در فصل دوم تعدادی بازیگر از مجموعه خداحافظی کرده و بازیگران جدیدی چون مژده اوزمان به سریال پیوستند. فصل اول این سریال طرفداران فراوانی داشت و از محبوبیت بسیاری برخوردار بود که کارگردان سریال تصمیم به ساختن سری دوم آن گرفت؛ و فصل دوم این سریال هم با استقبال فراوانی مواجه شد و به شبهه‌های باقی مانده در فصل اول نیز پاسخ داد. دوبله فارسی این سریال در ۲۲۲ قسمت از شبکه جم پخش شد.
بارگذاری شده توسط :ontime در تاریخ : ۲۰-۴-۱۳۹۸

سریال عشق اجاره ای دوبله فارسی قسمت ۱۲۵

سریال عشق اجاره ای دوبله فارسی قسمت ۱۲۵ عشق اجاره‌ای (به ترکی استانبولی: Kiralık Aşk) سریالی است که در دو فصل ارائه شد. فصل نخست آن ۵۲ قسمت بود که بازیگران آن عبارت بود از:الچین سانگو، باریش آردوچ، صالیح بادمجی، سنم اوزتورک، اونور بویوک توپچو، نرگیس کومباسار و… در فصل دوم تعدادی بازیگر از مجموعه خداحافظی کرده و بازیگران جدیدی چون مژده اوزمان به سریال پیوستند. فصل اول این سریال طرفداران فراوانی داشت و از محبوبیت بسیاری برخوردار بود که کارگردان سریال تصمیم به ساختن سری دوم آن گرفت؛ و فصل دوم این سریال هم با استقبال فراوانی مواجه شد و به شبهه‌های باقی مانده در فصل اول نیز پاسخ داد. دوبله فارسی این سریال در ۲۲۲ قسمت از شبکه جم پخش شد.
بارگذاری شده توسط :ontime در تاریخ : ۲۰-۴-۱۳۹۸

سریال عشق اجاره ای دوبله فارسی قسمت ۱۲۶

سریال عشق اجاره ای دوبله فارسی قسمت ۱۲۶ عشق اجاره‌ای (به ترکی استانبولی: Kiralık Aşk) سریالی است که در دو فصل ارائه شد. فصل نخست آن ۵۲ قسمت بود که بازیگران آن عبارت بود از:الچین سانگو، باریش آردوچ، صالیح بادمجی، سنم اوزتورک، اونور بویوک توپچو، نرگیس کومباسار و… در فصل دوم تعدادی بازیگر از مجموعه خداحافظی کرده و بازیگران جدیدی چون مژده اوزمان به سریال پیوستند. فصل اول این سریال طرفداران فراوانی داشت و از محبوبیت بسیاری برخوردار بود که کارگردان سریال تصمیم به ساختن سری دوم آن گرفت؛ و فصل دوم این سریال هم با استقبال فراوانی مواجه شد و به شبهه‌های باقی مانده در فصل اول نیز پاسخ داد. دوبله فارسی این سریال در ۲۲۲ قسمت از شبکه جم پخش شد.
بارگذاری شده توسط :ontime در تاریخ : ۲۰-۴-۱۳۹۸

سریال عشق اجاره ای دوبله فارسی قسمت ۱۲۴

سریال عشق اجاره ای دوبله فارسی قسمت ۱۲۴ عشق اجاره‌ای (به ترکی استانبولی: Kiralık Aşk) سریالی است که در دو فصل ارائه شد. فصل نخست آن ۵۲ قسمت بود که بازیگران آن عبارت بود از:الچین سانگو، باریش آردوچ، صالیح بادمجی، سنم اوزتورک، اونور بویوک توپچو، نرگیس کومباسار و… در فصل دوم تعدادی بازیگر از مجموعه خداحافظی کرده و بازیگران جدیدی چون مژده اوزمان به سریال پیوستند. فصل اول این سریال طرفداران فراوانی داشت و از محبوبیت بسیاری برخوردار بود که کارگردان سریال تصمیم به ساختن سری دوم آن گرفت؛ و فصل دوم این سریال هم با استقبال فراوانی مواجه شد و به شبهه‌های باقی مانده در فصل اول نیز پاسخ داد. دوبله فارسی این سریال در ۲۲۲ قسمت از شبکه جم پخش شد.
بارگذاری شده توسط :ontime در تاریخ : ۲۰-۴-۱۳۹۸

سریال عشق اجاره ای دوبله فارسی قسمت ۱۲۳

سریال عشق اجاره ای دوبله فارسی قسمت ۱۲۳ عشق اجاره‌ای (به ترکی استانبولی: Kiralık Aşk) سریالی است که در دو فصل ارائه شد. فصل نخست آن ۵۲ قسمت بود که بازیگران آن عبارت بود از:الچین سانگو، باریش آردوچ، صالیح بادمجی، سنم اوزتورک، اونور بویوک توپچو، نرگیس کومباسار و… در فصل دوم تعدادی بازیگر از مجموعه خداحافظی کرده و بازیگران جدیدی چون مژده اوزمان به سریال پیوستند. فصل اول این سریال طرفداران فراوانی داشت و از محبوبیت بسیاری برخوردار بود که کارگردان سریال تصمیم به ساختن سری دوم آن گرفت؛ و فصل دوم این سریال هم با استقبال فراوانی مواجه شد و به شبهه‌های باقی مانده در فصل اول نیز پاسخ داد. دوبله فارسی این سریال در ۲۲۲ قسمت از شبکه جم پخش شد.
بارگذاری شده توسط :ontime در تاریخ : ۲۰-۴-۱۳۹۸

سریال عشق اجاره ای دوبله فارسی قسمت ۱۳۶

سریال عشق اجاره ای دوبله فارسی قسمت ۱۳۶ عشق اجاره‌ای (به ترکی استانبولی: Kiralık Aşk) سریالی است که در دو فصل ارائه شد. فصل نخست آن ۵۲ قسمت بود که بازیگران آن عبارت بود از:الچین سانگو، باریش آردوچ، صالیح بادمجی، سنم اوزتورک، اونور بویوک توپچو، نرگیس کومباسار و… در فصل دوم تعدادی بازیگر از مجموعه خداحافظی کرده و بازیگران جدیدی چون مژده اوزمان به سریال پیوستند. فصل اول این سریال طرفداران فراوانی داشت و از محبوبیت بسیاری برخوردار بود که کارگردان سریال تصمیم به ساختن سری دوم آن گرفت؛ و فصل دوم این سریال هم با استقبال فراوانی مواجه شد و به شبهه‌های باقی مانده در فصل اول نیز پاسخ داد. دوبله فارسی این سریال در ۲۲۲ قسمت از شبکه جم پخش شد.
بارگذاری شده توسط :ontime در تاریخ : ۲۰-۴-۱۳۹۸

سریال عشق اجاره ای دوبله فارسی قسمت ۱۱۹

سریال عشق اجاره ای دوبله فارسی قسمت ۱۱۹ عشق اجاره‌ای (به ترکی استانبولی: Kiralık Aşk) سریالی است که در دو فصل ارائه شد. فصل نخست آن ۵۲ قسمت بود که بازیگران آن عبارت بود از:الچین سانگو، باریش آردوچ، صالیح بادمجی، سنم اوزتورک، اونور بویوک توپچو، نرگیس کومباسار و… در فصل دوم تعدادی بازیگر از مجموعه خداحافظی کرده و بازیگران جدیدی چون مژده اوزمان به سریال پیوستند. فصل اول این سریال طرفداران فراوانی داشت و از محبوبیت بسیاری برخوردار بود که کارگردان سریال تصمیم به ساختن سری دوم آن گرفت؛ و فصل دوم این سریال هم با استقبال فراوانی مواجه شد و به شبهه‌های باقی مانده در فصل اول نیز پاسخ داد. دوبله فارسی این سریال در ۲۲۲ قسمت از شبکه جم پخش شد.
بارگذاری شده توسط :ontime در تاریخ : ۲۰-۴-۱۳۹۸

سریال عشق اجاره ای دوبله فارسی قسمت ۱۱۶

سریال عشق اجاره ای دوبله فارسی قسمت ۱۱۶ عشق اجاره‌ای (به ترکی استانبولی: Kiralık Aşk) سریالی است که در دو فصل ارائه شد. فصل نخست آن ۵۲ قسمت بود که بازیگران آن عبارت بود از:الچین سانگو، باریش آردوچ، صالیح بادمجی، سنم اوزتورک، اونور بویوک توپچو، نرگیس کومباسار و… در فصل دوم تعدادی بازیگر از مجموعه خداحافظی کرده و بازیگران جدیدی چون مژده اوزمان به سریال پیوستند. فصل اول این سریال طرفداران فراوانی داشت و از محبوبیت بسیاری برخوردار بود که کارگردان سریال تصمیم به ساختن سری دوم آن گرفت؛ و فصل دوم این سریال هم با استقبال فراوانی مواجه شد و به شبهه‌های باقی مانده در فصل اول نیز پاسخ داد. دوبله فارسی این سریال در ۲۲۲ قسمت از شبکه جم پخش شد.
بارگذاری شده توسط :ontime در تاریخ : ۱۹-۴-۱۳۹۸

سریال عشق اجاره ای دوبله فارسی قسمت ۱۱۸

سریال عشق اجاره ای دوبله فارسی قسمت ۱۱۸ عشق اجاره‌ای (به ترکی استانبولی: Kiralık Aşk) سریالی است که در دو فصل ارائه شد. فصل نخست آن ۵۲ قسمت بود که بازیگران آن عبارت بود از:الچین سانگو، باریش آردوچ، صالیح بادمجی، سنم اوزتورک، اونور بویوک توپچو، نرگیس کومباسار و… در فصل دوم تعدادی بازیگر از مجموعه خداحافظی کرده و بازیگران جدیدی چون مژده اوزمان به سریال پیوستند. فصل اول این سریال طرفداران فراوانی داشت و از محبوبیت بسیاری برخوردار بود که کارگردان سریال تصمیم به ساختن سری دوم آن گرفت؛ و فصل دوم این سریال هم با استقبال فراوانی مواجه شد و به شبهه‌های باقی مانده در فصل اول نیز پاسخ داد. دوبله فارسی این سریال در ۲۲۲ قسمت از شبکه جم پخش شد.
بارگذاری شده توسط :ontime در تاریخ : ۱۹-۴-۱۳۹۸

سریال عشق اجاره ای دوبله فارسی قسمت ۱۳۲

سریال عشق اجاره ای دوبله فارسی قسمت ۱۳۲ عشق اجاره‌ای (به ترکی استانبولی: Kiralık Aşk) سریالی است که در دو فصل ارائه شد. فصل نخست آن ۵۲ قسمت بود که بازیگران آن عبارت بود از:الچین سانگو، باریش آردوچ، صالیح بادمجی، سنم اوزتورک، اونور بویوک توپچو، نرگیس کومباسار و… در فصل دوم تعدادی بازیگر از مجموعه خداحافظی کرده و بازیگران جدیدی چون مژده اوزمان به سریال پیوستند. فصل اول این سریال طرفداران فراوانی داشت و از محبوبیت بسیاری برخوردار بود که کارگردان سریال تصمیم به ساختن سری دوم آن گرفت؛ و فصل دوم این سریال هم با استقبال فراوانی مواجه شد و به شبهه‌های باقی مانده در فصل اول نیز پاسخ داد. دوبله فارسی این سریال در ۲۲۲ قسمت از شبکه جم پخش شد.
بارگذاری شده توسط :ontime در تاریخ : ۱۹-۴-۱۳۹۸

سریال عشق اجاره ای دوبله فارسی قسمت۱۱۳ ( قسمت ۱۱۲ منتشر نشده است )

سریال عشق اجاره ای دوبله فارسی قسمت۱۱۳ ( قسمت ۱۱۲ منتشر نشده است ) عشق اجاره‌ای (به ترکی استانبولی: Kiralık Aşk) سریالی است که در دو فصل ارائه شد. فصل نخست آن ۵۲ قسمت بود که بازیگران آن عبارت بود از:الچین سانگو، باریش آردوچ، صالیح بادمجی، سنم اوزتورک، اونور بویوک توپچو، نرگیس کومباسار و… در فصل دوم تعدادی بازیگر از مجموعه خداحافظی کرده و بازیگران جدیدی چون مژده اوزمان به سریال پیوستند. فصل اول این سریال طرفداران فراوانی داشت و از محبوبیت بسیاری برخوردار بود که کارگردان سریال تصمیم به ساختن سری دوم آن گرفت؛ و فصل دوم این سریال هم با استقبال فراوانی مواجه شد و به شبهه‌های باقی مانده در فصل اول نیز پاسخ داد. دوبله فارسی این سریال در ۲۲۲ قسمت از شبکه جم پخش شد.
بارگذاری شده توسط :ontime در تاریخ : ۱۹-۴-۱۳۹۸

دستگاه مخمل پاش آرادکروم 02156571305

این شرکت با دارا بودن متخصصین مجرب، سابقه ای نزدیک به دو دهه موفقیت آمیز در ساخت دستگاههای رنگ پاش الکترواستاتیک را در کارنامه خود دارد. در این مدت توانسته با غلبه بر بسیاری از مشکلات اعم از انتقال تکنولوژی، تامین قطعات خاص، بروز رسانی طرحها، رقابت با تولیدات خارجی و شبهه خارجی و نظایر آن به نقطه ای برسد که به حول و قوه الهی کلیه موانع را بخوبی از سر بگذراند . اکنون در راستای کارآفرینی و معرفی صنعت چاپ فلوک، دستگاههای جدید خود را با قیمت و خدمات مناسب ارائه می نماید. از آنجایی که این شرکت اساساً یک شرکت تحقیقاتی و تولیدی است لذا فعالیت خود را برای ارتقا و تنوع بخشیدن به محصولات در دستور کار دارد و آماده پذیرش سفارشات جدید و کاربردی است 02156571305 دفتر 09053060214 09053060216 09053060217 09053060218
بارگذاری شده توسط :krompashchrom1360 در تاریخ : ۲۱-۳-۱۳۹۸

آهنگ ناکام از محسن یاحقی

متن آهنگ ناکام از محسن یاحقی ناکام از عشق و امید هر آرزویی داشتم خدا ببخشه منو به خاک سپرده‌ام من نمیفهمم چه حکمی داره خدای عالم با عشق زنده اما انگار که مرده‌ام من تا عشق نبود زندگیم طی شد هر لحظه هر روز بی‌اشک و آه و گریه مجنون تو قصه‌ها بود تا اینکه تو رسیدی یه حس خوب و تازه پایان تنهایی یا آغاز غصه‌ها بود ----------------- زود عادت شد واسه من هر لحظه دیدن تو دستای من رو تنت گرم بود و تن‌پوش تو بریدم از همه کس فقط تو بودی و بود امن‌ترین جای دنیا پناه آغوش تو گذشت تا اینکه یکروز چشم وا کردم نبودی بی‌خبر از پیش من انگار که رفته بودی ناباورانه موندم در حسرت تویی که تموم زندگیمو با رفتنت سوزوندی ---------------- سخته یه عمر عاشقی حاصل نداشته باشه اونکه همه کست بود تنهات گذاشته باشه سخته قبول کنی عشق یعنی جدایی ساده است آینده‌ی دلبستگی آلوده به درد و گریه است سخته برام درک عشق این احتیاج مبهم برای ادامه‌ی عمر هنوز تو شک و شبهه‌ام بمونم ناامید یا بمیرم با امید به وجود دنیایی که تو را به من پس بده . . ناچار بی‌عشق و امید هر آرزویی داشتم خدا ببخشه منو به خاک سپرده‌ام من نمیفهمم چه حکمی داره خدای عالم با عشق زنده اما انگار که مرده‌ام من
بارگذاری شده توسط :avayeirani در تاریخ : ۲۴-۲-۱۳۹۸

نماهنگ | فریب دشمن را نخورید

بیانات رهبر انقلاب که در این فیلم مشاهده می‌کنید: «دشمن شبهه درست میکند، بزرگ‌نمایی هم میکند. جوری هم دشمنان ما در دستگاه‌های ارتباطی و تبلیغاتی خودشان حرف میزنند که هزار برابر آن مقدار مخاطبی که دارند، کأنّه مخاطب دارند؛ هزار‌ نفر را یک میلیون معرّفی میکنند؛ این‌جوری وانمود میکنند. فریب اینها را نباید خورد، فریب این بزرگ‌نمایی‌های دشمن را هم نباید خورد. اگر چنانچه این تحلیل‌هایی که آنها میکنند نسبت به جمهوری اسلامی -که جمهوری اسلامی اینجایش خراب است، اینجایش ویران است، اینجایش نابود شد، اینجایش از بین رفت، پدرش درآمد- بنا بود این تحلیل‌ها، تحلیل‌های واقعی باشد، همان‌طور که عرض کردم باید صد بار تا حالا ما کفن پوسانده باشیم. روز اوّل هم میگفتند جمهوری اسلامی تا شش ماه دیگر از بین خواهد رفت؛ بعد سرِ شش ماه دیدند نشد، گفتند تا دو ‌سال دیگر؛ چهل‌سال گذشته! به توفیق الهی همه بدانند ما در این مرحله و در مراحل دیگر، دشمنان خودمان را، آمریکای جنایت‌کار را و همدستان آمریکا را به فضل الهی زمین‌گیر خواهیم کرد.» ۱۳۹۶/۱۰/۰۶
بارگذاری شده توسط :mobasher در تاریخ : ۸-۱۰-۱۳۹۷
نمایش اطلاعات بیشتر