ویدیوها

کانال

کاربر

search

جستجوی عبارت 'موفقیت در کسب و کار'

کتاب ستاره کارآفرینی شوید | نکات اساسی موفقیت در کسب و کارهای امروز

کتاب ستاره کارآفرینی شوید | نکات اساسی موفقیت در کسب و کارهای امروز ایران. کارآفرینی | کسب و کار سنتی | استراتژی | بازاریابی | مشتری مداری | استخدام و منابع انسانی و ... کتاب کار مجموعه ویدئویی علی خادم الرضا است که در آن کتابهای خوب و مفید در حوزه های کارآفرینی، کسب و کار، مدیریت، مدیریت استراتژیک، بازاریابی، فروش، توسعه شخصی و تمام حوزه های مرتبط با فضای کسب و کار معرفی می شود. ------- وبسایت آموزش کارآفرینی و مدیریت کسب و کار علی خادم الرضا مدرس و مشاور کارآفرینی و توسعه کسب و کار DBA کارآفرینی دانشگاه تهران MBA مدیریت استراتژیک Elearnever سوئد MBA مدیریت بازاریابی Elearnever سوئد MBA مدیریت کسب و کار از سازمان فنی حرفه ای کشور کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری و منطقه ای دانشگاه تهران -------- اگر به این موضوعات علاقه دارید حتما کلیک کنید: مقالات رایگان کارآفرینی و مدیریت کسب و کار رادیو کارآفرینی شنیدن گفتگوها با موفق ترین اساتید و کارآفرینان کشور و استفاده از گنجینه دانش آنها برای موفقیت. دوره آموزشی کارآفرینی اینترنتی این یک دوره آموزشی کامل راه اندازی و توسعه کسب و کار اینترنتی است. نکاتی که در این دوره آموزش داشته می شود فراتر از راه اندازی یک سایت است و اصول اساسی موفقیت در کسب و کار به صورت جامع در آن ارائه می شود. کتاب آیا آنان که می دانند با آنان که نمی دانند برابرند؟ این کتاب گنجینه جملات موفقیت از سخنان بزرگان است که برای موفقیت در کسب و کار و زندگی گلچین شده است. کتاب اصول موفقیت در سرمایه گذاری در بازار ایران 40 کتاب در 1 کتاب ! کتاب گام های پرقدرت به سوی ثروت جامع ترین و کامل ترین کتاب در مورد اصول موفقیت مالی در ایران. تا کنون هیچ کتابی شبیه به آن را نخوانده اید/ درس مدل کسب و کار این دس به تنها برای شما مثل یک MBA است. یاد میگیرد چطور کسب و کار قدرتمند و موفق خلق کنید. بهترین کتابهای کسب و کار برای مطالعه 100 کتاب عالی برای مطالعه در حوزه های کارآفرینی ، مدیریت، کسب و کار، بازاریابی، موفقیت و ...
بارگذاری شده توسط :kimiafekr در تاریخ : ۲۰-۲-۱۳۹۸

با اسرار موفقیت در کسب و کار آشنا شوید...

http://mortezaelahi.com/ برای آشنایی بیشتر با دوره حرفه ای بیزینس کوچینگ و دانلود قسمتهایی از آن و دیدن تجربیات شرکت کنندگان این دوره به سایت گروه آموزشی الهی مراجعه نمایید.
بارگذاری شده توسط :Elahi.E.G در تاریخ : ۲-۴-۱۳۹۵

معرفی کتاب

همراهان سایت modiretejarat.com سلام در این فیلم یه کتاب ارزشمند در زمنیه ی موفقیت در کسب و کار را به شما معرفی میکنم امیدوارم که این کتاب براتون مفید باشه و به شما کمک کنه.
بارگذاری شده توسط :modiretejart در تاریخ : ۲۳-۶-۱۳۹۷
نمایش اطلاعات بیشتر