نمایش دهنده ثابت
تاریک نمودن حاشیه
تیتر امشب - قهرمانان دیروز، فراموش شدگان امروزبرنامه تیترامشب شبکه خبر
انصراف

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با تاکید بر اینکه مردم علاقه ای به تماشای جدال سیاسی احزاب ندارند، گفت: مجلس ششم ساختار شکن و عده ای جوان بی تجربه بودند که عامل نفوذی بودند. آنها مانند بنی صدر عمل کردند، و می گفتند: ابتدا فکر می کردیم مقصر شورای نگهبان و سپاه است اما الان متوجه شدیم که تقصیر رهبری است. بنابراین در انتخابات هفتم اسفند مردم باید به کسانی رای بدهند که سابقه روشنی داشته باشند و بی تجربه نباشند.
علی آقا محمدی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با حضور در استودیو تیتر امشب در آخرین ساعات باقیمانده تا تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای انتخابات هفتم اسفند گفت: بر اساس فرمایشات رهبر معظم انقلاب یک عده فریب خورده و دلباخته غرب هستند. الله اکبر نمی گویند بلکه آمریکا را بزرگ می دانند و نسبت به مملکت و کشور خود بی غیرت هستند. همانگونه که عده ای نسبت به خانواده و ناموس خود بی غیرت هستند.
علی آقا محمد عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام
علی آقامحمدی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به اینکه منتخبان مردم در خانه ملت هر چند سال تغییر می کنند، بنابراین نمی توانند بدمستی کنند گفت: اکنون مردم علاقه ای به تماشای جدال سیاسی میان احزاب و افراد ندارند، بلکه امنیت کشور برای مردم اهمیت بسیاری دارد، زیرا داعش در پشت مرزهای کشور قرار دارد.
او خاطرنشان کرد: بنی صد ساختار شکن بود، بطوریکه پس از انتخاب گفت، من یکی امام یکی. مجلس ششمی ها هم می گفتند: ما فکر می کردیم تقصیر شورای نگهبان و سپاه است الما حالا فهمیدیم که تقصیر رهبری است، زیرا عده ای جوان بی تجربه وارد این مجلس شده بودند. مانند خانم حقیقت جو جوانی بی تجربه بود و آدم این کاره نبود و شروع کرد به جنگیدن و بعد شد نفوذی و الان تجارب مردم خوب است و امنیت و اقتدار ملی برای مردم اهمیت بسیاری دارد.
این عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: الان آمریکا نسبت به گذشته پختگی پیدا کرده، به طوری که در گذشته می گفتند، مردم رای ندهند که بعد دیدند این مداخله سبب تهییج بیشتر می شود. اما بعد گفتند انتخابات برگزار می شود اما انتخابات صحیح نیست که مردم در پس از انتخابات 88 مقابل این اتهام ایستادند. زیرا آمریکا سعی می کرد با حواشی که ایجاد کردند عظمت و شکوه حضور مرد به چشم نیاید.
به گفته آقا محمدی، اکنون طرح و نقشه آمریکا عوض شده است و منتظرند که انتخابات برگزار شود و پس از اعلام نتایج به اجرای توطئه های خود بپردازند.

∨بیشتر...
برای دریافت فایل باید وارد سایت شوید یا ثبت نام کنید.
برای ارسال نظر باید وارد سایت شوید یا ثبت نام کنید.
برای اعمال نظر باید وارد سایت شوید یا " + ثبت نام کنید.
نظرات :
Error
برای ارسال نظر باید وارد سایت شوید یا ثبت نام کنید.
ویدیوهای مرتبط | نظرات
اشتراک گذاری با دنبال کنندگان
نام دنبال کننده :
    ویدیو برای دوستان ارسال شد.