نمایش دهنده ثابت
تاریک نمودن حاشیه
از تغییرات بدن خود متوجه سلامتی یا بیماری خودشوید!ایده ها و ترفندهای خلاقانه
انصراف

ایده های خلاقانه برای نظافت
چگونه اجاق گاز را از گریس تمیز کنید
برای نقره ای براق
چگونه تلفن هوشمند را پاک کنید
ترفندهای خودرو
چگونه خود را خراشید
چگونه برای خرد کردن گوشت برای استیک
نحوه به روز رسانی جدول جانبی
چگونه می توان مایکروویو چرب را در داخل تمیز کرد؟ مخلوط آب و سرکه را در یک کاسه قرار داده و مایکروویو را به مدت 10 دقیقه قرار دهید. چگونه تمیز کردن توستر در داخل؟ از مسواک استفاده کنید. چگونه پرده های دوشش را شست؟ آن را در یک ماشین لباسشویی 40 درجه بشویید. چگونه برای تمیز کردن اجاق گاز چرب؟ از نوشابه و سرکه استفاده کنید. چگونه از کلسیم در کتری خلاص شویم؟ آب را با لیمو در آن جوشانید.
در اینجا چند ترفند با کلوچه سودا است. چگونه پانکای کرکی نوشیدنی کلوچه خوشمزه شما خواهد بود. چگونه نقره را تمیز کنیم؟ آن را در کالج باشگاه قرار دهید. چگونه می توان نقاشی قهوه تازه روی سفره را حذف کرد؟ برخی از آن را روی آب جوش بگذارید. مخلوط در یک بطری سرکه، آب گوجه فرنگی، صابون ظرف و آب لیمو. اسلحه را به بطری اضافه کنید شما یک عامل پاک کننده مو دارید
کلاه با مسواک. چگونه برای تمیز کردن هدفون؟ از مسواک و خمیر دندان استفاده کنید. چگونه می توان سیب زمینی های کثیف را شست؟ از یک مسواک قدیمی استفاده کنید. نحوه پاک کردن صفحه کلید یک مسواک دیگر به شما کمک خواهد کرد.
کلاهبرداری برای ماشین شما. چگونه گوشی هوشمند را با ناوبر در پانل تعمیر کنیم؟ از باند و لاستیک استفاده کنید. آیا سکوهای ماشین به طور مداوم خرده و زباله جمع می شوند؟ از کاغذ کیک کوچک استفاده کنید. روغن موتور بر روی آسفالت یا کاشی بیرون ریخت؟ رنگ روغن را با کولا پاک کنید.
چگونه می توان سبزیجات را بدون ترس از انگشتان دست برداشت؟ یک مینی سپر برای انگشتان خود بکشید. یک تکه بطری پلاستیکی را بردارید و یک نوار لاستیکی را به آن وصل کنید. چگونه می توان با استفاده از یک چکش مخصوص بطری گوشت را خرد کرد؟ چنگال را به یک چکش معمولی متصل کنید.
ما به شما نشان می دهیم که چگونه از موارد مختلف خانه استفاده می کنید، از جمله محصولات Ikea. پایه کارد و چنگال می تواند در حمام استفاده شود. دارندگان روزنامه ها می توانند برگزار کننده کفش باشند شما می توانید بارکد را از یک کیسه خرید بزرگ درآورید. ما به شما نشان می دهیم که چگونه یک میز قهوه را با دستمال سفره تزئین کنید.

∨بیشتر...
برای دریافت فایل باید وارد سایت شوید یا ثبت نام کنید.
برای ارسال نظر باید وارد سایت شوید یا ثبت نام کنید.
برای اعمال نظر باید وارد سایت شوید یا " + ثبت نام کنید.
نظرات :
Error
برای ارسال نظر باید وارد سایت شوید یا ثبت نام کنید.
ویدیوهای مرتبط | نظرات
اشتراک گذاری با دنبال کنندگان
نام دنبال کننده :
    ویدیو برای دوستان ارسال شد.