نمایش دهنده ثابت
تاریک نمودن حاشیه
20 ایده برای لباس و کفش در فصل زمستانایده ها و ترفندهای خلاقانه
انصراف

آزمایشات علمی ذهنی

ترفند با شیر و جوهر
نژاد عنکبوتی
ماسه سینتیکی خانگی
چشمه برنج خشک
فوت با شمع

معمولا هنگامی که ما کلمه "علم" را می شنویم، ما تنها با یک روند بسیار خسته کننده برای افراد بسیار هوشمند که زندگی خود را برای نوشتن مقالات علمی که به نظر می رسد برای مردم عادی خسته کننده و دشوار است، ارتباط برقرار کنیم. با این حال، علم می تواند بسیار سرگرم کننده و نفس گیر باشد!
تماشای ویدیوی ما برای پیدا کردن آزمایش های علمی ذهنی و شما فکر می کنید که علم بسیار خسته کننده است!
بیایید با یک آزمایش خنک برای بچه ها شروع کنیم! یک تکه فویل را بردارید و یک عنکبوت کوچک را با نشانگر بکشید. بر روی عنکبوت آب ریخته و یک عنکبوت را بکشید. در حال حاضر حرکت می کند یک عنکبوت دیگر را بکشید و شروع به مسابقه کنید!
آزمایش بعدی این است که چاپ خیره کننده را با استفاده از چسب و جوهر انجام دهید. قطره چسب و یک قطره جوهر را روی چسب قرار دهید. لذت بردن از جادو خالص!
تخم مرغ را در فنجانی از سرکه قرار دهید و آن را برای 12 ساعت بگذارید. تخم مرغ را از سرکه بیرون بیاورید و با آب بشویید. نتیجه را بررسی کنید.
یک سینی فلزی بردارید و روی آن شیر بخورید تا سطح را پوشش دهد. قطره های رنگ آمیزی را اضافه کنید، رنگ های مختلفی بگذارید. در نهایت، توپ پنبه پوشیده شده در صابون ظرف. لذت بردن از سحر و جادو!
دستورالعمل ماسه سینتیکی را بررسی کنید که برای رشد کودک بسیار مفید است زیرا مهارت های حرکتی کودکان را توسعه می دهد. این کار را خودتان انجام دهید، به 3 فنجان ماسه، 2 فنجان ذرت، 1 فنجان آب صابون و اضافه کردن رنگ آمیزی رنگ هر رنگی نیاز خواهید داشت. فقط چند دقیقه طول می کشد، اما شما و بچه هایتان با نتیجه مواجه می شوند و ساعت ها به ایجاد یک دنیای کاملا جدید برای بازی ادامه خواهند داد.
پیدا کردن بسیاری از ایده های رنگارنگ و از آن لذت ببرید!

∨بیشتر...
برای دریافت فایل باید وارد سایت شوید یا ثبت نام کنید.
برای ارسال نظر باید وارد سایت شوید یا ثبت نام کنید.
برای اعمال نظر باید وارد سایت شوید یا " + ثبت نام کنید.
نظرات :
Error
برای ارسال نظر باید وارد سایت شوید یا ثبت نام کنید.
ویدیوهای مرتبط | نظرات
ویدیوی بعدی
نمایش خودکار
اشتراک گذاری با دنبال کنندگان
نام دنبال کننده :
    ویدیو برای دوستان ارسال شد.