نمایش دهنده ثابت
تاریک نمودن حاشیه
از تغییرات بدن خود متوجه سلامتی یا بیماری خودشوید!ایده ها و ترفندهای خلاقانه
انصراف

ایده های خلاقانه برای تهیه دسر

پنکیک بدون گلوتن
دکوراسیون کیک کوچک برای یک تولد
کیک ناز کچلی
راه های دیوانه برای پختن استیک
نان کامامبر
چیزی است که شما می توانید با استفاده از آهن، توستر و حتی یک مرغ در خانه بخورید. اگر در منزل خود یک کوره ای نداشته باشید، استیک خود را در فویل قرار دهید، کمی روغن اضافه کنید و یک آهن داغ را روی آن بگذارید تا 5 دقیقه از هر طرف. یکی دیگر از راه های دیوانه برای پخت استیک استفاده از توستر است! ظرف را در فویل قرار دهید و به مدت 10 دقیقه در توستر بگذارید. علاوه بر این، شما می توانید برخی از سبزیجات اضافه کنید.
ما عاشق پنیر خیلی هستیم که می خواهیم یک میان وعده کامل را که می توانید به راحتی در خانه بخورید به اشتراک بگذارید. نان کامامبر، بهترین بشقاب در مهمانی شما خواهد بود. بالا نان نان را قطع کنید، سوراخ بزنید تا به کاممرت برسد. بعد، بالای کممبر را بریزید و داخل سوراخ بگذارید. برش نان بریزید و با سس پر کنید (مخلوط رزماری، سیر و روغن زیتون). پخت 25 دقیقه. لذیذ!
پیشنهاد برای صبحانه - پنکیک موز نوشیدنی گلوتن را فقط 10 دقیقه می توانید ببینید! در یک کاسه، 2 موز بزرگ را با یک چنگال مخلوط کنید تا شبیه پوره ضخیم باشد، 2 تخم مرغ اضافه کنید و هم بزنید. و برای هر دقیقه 1-2 دقیقه صبر کنید!
تزئینات دسرها کار ساده ای نیست، اما ما چند نکته در مورد چگونگی کاهش و سرعت این فرآیند را داریم. کیک های تزئین شده برای هر رویداد ویژه ای مانند روزهای تولد، دوشیزه یا حتی عروسی خوب هستند! جشن تولد با کیک های تزئینی گل این دکوراسیون بسیار زیبا و سریع است. علاوه بر این، ایده های عالی در مورد چگونگی رفتار مناسب کودکان را داریم. اگر شما برای تولد یک دختر آماده می شوید - کیک های زیبا را با شاهزاده خانم ها یا تک شاخ ها تهیه کنید. شما می توانید گلهای صورتی رمانتیک را برای کیک های کوچک خالص کوکی برای دوستداران گیاهان بکارید.

∨بیشتر...
برای دریافت فایل باید وارد سایت شوید یا ثبت نام کنید.
برای ارسال نظر باید وارد سایت شوید یا ثبت نام کنید.
برای اعمال نظر باید وارد سایت شوید یا " + ثبت نام کنید.
نظرات :
Error
برای ارسال نظر باید وارد سایت شوید یا ثبت نام کنید.
ویدیوهای مرتبط | نظرات
اشتراک گذاری با دنبال کنندگان
نام دنبال کننده :
    ویدیو برای دوستان ارسال شد.