نمایش دهنده ثابت
تاریک نمودن حاشیه
20 ترفند و مهارتی که باید در زندگی بدانیدایده ها و ترفندهای خلاقانه
انصراف

ایده های خلاقانه با تفنگ چسب
چسبندگی های داغ
چگونه عینک را تعمیر می دهی
مجموعه جواهرات را ایجاد کنید
ایده ایده آل ایده آل
کلاچ دست ساز
، اگر ابزار ساخت و ساز است، بلکه بهترین خرید شما را می توانید برای زندگی روزمره است. هر دختر باید یکی را بگیرد! شما شگفت زده خواهید شد که چقدر مفید است! یک تن از روش های غیر منتظره برای استفاده از یک تفنگ چسبان داغ را چک کنید! یاد بگیرید چطور حلقه شل خود را با چسب داغ چرب کنید، چگونگی محافظت از تیغه را هنگام سفر، از چسب چوب داغ برای جایگزینی گوشواره گمشده استفاده کنید. نیاز به شستن برس آرایش، اما طول می کشد زمان بیش از حد؟ هیچ مشکلی نیست یک پاک کننده مفید برای برس های خود را با تفنگ چسب و یک هیئت مدیره. لبه های بدون لغزش برای ژاکت خود را در یک دقیقه، بدون نیاز به صرف مقدار زیادی پول برای خرید یک جدید. اگر تی شرت های قدیمی دارید، می توانید تی شرت خود را تغییر دهید و هر تصویری را اعمال کنید. هر چاپ را با استفاده از یک اسلحه چسب داغ و اسپری رنگ پارچه انجام دهید. چسب را حذف کنید و چاپ آماده است! آبشار چسب داغ ایجاد کنید که یک خانه بزرگ برای دکوراسیون شماست. از چسب های رنگی داغ استفاده کنید تا یک مجموعه کامل طلا و جواهر ایجاد کنید.
ما یک مجموعه نهایی از اسکنرهای جانبی را تهیه کردیم که نگاه شما را بدون صرف مقدار زیادی پول ارتقا می دهد! مورد عینک آفتابی خود را تبدیل به کیف پول کلاچ مد روز با گام ساده فوق العاده ساده توسط آموزش ویدئویی. این کلاچ لوازم جانبی کامل برای هر مناسبت است.
شما می توانید یک نوار دو طرفه برای ایجاد یک نوت بوک فانتزی منحصر به فرد بگیرید. شما می توانید یک کیسه خریداری راحت و راحت را از یک فرش بیرون کنید.
اگر کبودی یا برخی نقاط روی پاها داشته باشید، می توانید یک چاپ زیبا روی لباس های شلواری خود ایجاد کنید. یک گلدان و نشانگر دائمی بکشید و آموزش ما را تماشا کنید. ویدیو را بررسی کنید و پاهای شما بی عیب و نقص خواهد بود.
به عنوان یک پاداش، مدل موهای حزب شیک را بررسی کنید، چگونه یک دست و پا زینتی بزرگ و یک راه آسان و سریع برای چرخاندن موهای خود داشته باشید!

∨بیشتر...
برای دریافت فایل باید وارد سایت شوید یا ثبت نام کنید.
برای ارسال نظر باید وارد سایت شوید یا ثبت نام کنید.
برای اعمال نظر باید وارد سایت شوید یا " + ثبت نام کنید.
نظرات :
Error
برای ارسال نظر باید وارد سایت شوید یا ثبت نام کنید.
ویدیوهای مرتبط | نظرات
اشتراک گذاری با دنبال کنندگان
نام دنبال کننده :
    ویدیو برای دوستان ارسال شد.