نمایش دهنده ثابت
تاریک نمودن حاشیه
20 ترفند و مهارتی که باید در زندگی بدانیدایده ها و ترفندهای خلاقانه
انصراف

ایده ها و ترفند های خلاقانه آشپزی
آب انار / چگونه سیب زمینی را برای پخت رب گوجه / نحوه طبخ اسپارگ / پوره توت فرنگی برای صبحانه / شکر قهوه ای سنگ قهوه ای / شراب خانگی
این ترفندهای ساده و مفید شما را متخصص آشپزی خواهد کرد.
چگونه یک پوشش را برای دسته چاقو ایجاد کنیم؟ شما می توانید آن را از یک طناب بپوشید. چطور می توان هلو، میوه های خشک یا ادویه ها را بسته بندی کرد؟ آنها را در یک کیسه پلاستیکی قرار دهید و آن را با یک چاقوی قرمز داغ جوش دهید. به هر حال، شما همچنین می توانید از چاقوی قرمز داغ استفاده کنید تا دو کیسه پلاستیکی کوچک را با یک کیسه بزرگ بپوشانید.
چگونه می توان آب انار را انتخاب کرد؟ دانه های انار را در یک کیسه پلاستیکی با یک قلاب قرار دهید و آنها را با دستان خود خرد کنید تا آب ظاهر شود. گوشه بسته را بریزید و آب را به یک لیوان بریزید. آیا می دانید که چگونه آب سیب را بدون آبمیوه بشویید؟ سیب را در فریزر قرار دهید و سپس آن را انجماد کنید. حالا سیب را فشار دهید - آب از آن خارج می شود. چگونه آب پرتقال را فشرده کنیم؟ آبمیوه گیری از بطری های پلاستیکی.
چگونه می توان پیاز را خرد کرد؟ چطور لیمو را به صورت زیبایی بریزید؟ چطور سیب زمینی را برای پختن کباب کنید؟ چگونه می توان آنابولیز را ریز ریز کرد؟ چگونه چاقو را تیز کنید؟ چگونه طبخ اسپارگ؟ چگونه می توان گریپ فروت را پوست کرد؟ چگونه دسر را با شکر پودری تزئین کنیم؟ چگونه می توان یک تخم مرغ را در مایکروویو بخورید؟ نحوه ساخت شراب خانگی؟ چطور تخم مرغ آب پز می شود؟
رای نگه داشتن تکه های سیب در جعبه ناهار خود تازه، سیب را در مسیر درست برش دهید و قطعات را با یک گروه لاستیکی تزیین کنید. برگ های نعناع را به سرعت از شاخه های جداگانه جدا کنید. برای ساخت یک پوره توت فرنگی، توت ها را با یک سوزن خرد کنید و از طریق یک غربال عبور کنید. شما می توانید پوره توت در یک کوزه را ذخیره کنید - نان آن یک صبحانه عالی است! برای جلوگیری از تکان دادن آووکادو، آن را با آب لیمو آب نموده و آن را با بسته بندی پلاستیکی بسته بندی کنید.
اگر شامپاین را باز کردید و حباب را از دست دادید، کشمش را در بطری پرتاب کنید و آن را کمی تکان دهید. آیا تخم مرغ ترک خورده است؟ نگران نباشید، من به شما نشان خواهم داد که چگونه آن را به درستی طبخ کنید. فقط یک سرکه را به آب پخت اضافه کنید. چگونه شکر قهوه ای قهوه ای فسیلی را شکست دهیم؟ محل آن را در یک کاسه قرار دهید، با یک پارچه مرطوب و یک بشقاب بپوشانید و یک دقیقه در مایکروویو قرار دهید. چگونه بیکن را بدون ظروف چرب بپزید؟ آکاردئون یک ورق فویل را بردارید، آن را روی یک ورق پخت قرار دهید و نوارهای بیکن را بشویید. گریس در شیار جمع آوری می شود.

∨بیشتر...
برای دریافت فایل باید وارد سایت شوید یا ثبت نام کنید.
برای ارسال نظر باید وارد سایت شوید یا ثبت نام کنید.
برای اعمال نظر باید وارد سایت شوید یا " + ثبت نام کنید.
نظرات :
Error
برای ارسال نظر باید وارد سایت شوید یا ثبت نام کنید.
ویدیوهای مرتبط | نظرات
اشتراک گذاری با دنبال کنندگان
نام دنبال کننده :
    ویدیو برای دوستان ارسال شد.