نمایش دهنده ثابت
تاریک نمودن حاشیه
ایده های خلاقانه دکوراسیون دسر ایده ها و ترفندهای خلاقانه
انصراف

ایده های خلاقانه با آزمایشات علمی
برق از لیمو
لامپ گدازه
ماسه شن و ماسه
تخم مرغ در یک بطری
چند قطره یک سکه مناسب است؟
من به شما آموزش می دهم که برق آزاد دریافت کنید. البته، در مقیاس صنعتی نیست، اما به جای یک باتری مناسب خواهد بود 🙂 من یک آزمایش با یک آهنربا، آزمایش با حباب، با آتش، و بسیاری دیگر را نشان می دهد.
میوه های شاداب، سیب زمینی های تازه و دیگر غذاها می توانند به عنوان غذا نه تنها برای افراد بلکه برای وسایل الکتریکی نیز استفاده شوند. برای استخراج برق از آنها، شما نیاز به ناخن یا پیچ و یک قطعه سیم مسی. آب میوه و سبزیجات حاوی نمک های محلول و اسیدها هستند که اساسا یک الکترولیت طبیعی هستند.
چگونه از لیمو یا سیب زمینی برق بگیریم؟ لیمو را در دستان خود بشویید، اما پوست را آسیب نبینید. ناخن و سیم مسی را به طوری که الکترودهای به عنوان نزدیک که ممکن است به یکدیگر، اما لمس نیست. جوهر تجربی این است که الکترودهای مس و روی را در یک محیط اسیدی قرار دهیم، اینکه آیا یک لیمو یا یک حمام سرکه است.
مهم است که درک شود: برق از لیمو یا سیب زمینی تولید نمی شود. این امر به دلیل واکنش های شیمیایی حاوی روی، مس و اسید اتفاق می افتد و در باتری ما یک ناخن است که به عنوان یک ماده مصرفی عمل می کند.
من چهار آزمایش جالب را به شما نشان خواهم داد، اما یکی از آنها جعلی است. سعی کنید حدس بزنید کدام آزمایش جعلی است
اولین آزمایش با شیر، رنگ مواد غذایی و توپ پنبه است. شیر را به شکل پر کنید، آن را با رنگ های مختلف مخلوط کنید، توپ پنبه را در مرکز صابون خیس کنید.
آزمایش دوم - با روغن، آب و رنگ. روغن بچه را به یک لیوان بریزید، آب اضافه کنید، یک رنگ کمی قطره بزنید. قرص آسپرین را در یک لیوان قرار دهید.
آزمایش سوم با یک تخم مرغ در سرکه است. سرکه را به یک لیوان بریزید و تخم مرغ را به مدت 12 ساعت قرار دهید. پوسته حلال خواهد شد و تخم مرغ تبدیل خواهد شد. تحت تاثیر سرکه، کلسیم، که پوسته را تشکیل می دهد، به شکل حباب های گاز حل می شود و از بین می رود. شما یک تخم مرغ خنده دار دریافت خواهید کرد که مانند ژله به نظر می رسد. اگر شما با تخم مرغ پخته ام آزمایش می شود، آن را به عنوان یک توپ لاستیکی به عنوان کشش تبدیل می شود.
آزمایش چهارم با ماسه سینتیکی است. مخلوط شن و ذرت در یک کاسه، آب صابون و رنگ آمیزی مواد غذایی را اضافه کنید. ماسه سینتیکی - یک ماده منحصر به فرد برای خلاقیت کودکان است.

∨بیشتر...
برای دریافت فایل باید وارد سایت شوید یا ثبت نام کنید.
برای ارسال نظر باید وارد سایت شوید یا ثبت نام کنید.
برای اعمال نظر باید وارد سایت شوید یا " + ثبت نام کنید.
نظرات :
Error
برای ارسال نظر باید وارد سایت شوید یا ثبت نام کنید.
ویدیوهای مرتبط | نظرات
ویدیوی بعدی
نمایش خودکار
اشتراک گذاری با دنبال کنندگان
نام دنبال کننده :
    ویدیو برای دوستان ارسال شد.