نمایش دهنده ثابت
تاریک نمودن حاشیه
24 ترفند برای میکاپ جذابتر برای زنانایده ها و ترفندهای خلاقانه
انصراف

ایده های خلاقانه با آب
سحر و جادو مایکروویو
ترفند با چراغهای بنگال
مسابقه عنکبوت
ترفند ساده آتش سحر و جادو
DIY جهان برف

علم می تواند بسیار سرگرم کننده باشد ما ترفندهایی را ارائه دادیم که می توانید دوستان خود را در طول مهمانی نشان دهید. در اینجا مجموعه ای از ترفندهای آب است که کاملا مهمانان شما را خیره کننده است! شما می توانید تمام ترفندها را تنها با استفاده از چیزی که در خانه دارید انجام دهید! بیا شروع کنیم!
آب را به یک بطری پلاستیکی ریختید. شیشه را با یک پارچه مرطوب بپوشانید و با یک باند لاستیکی رفع کنید. بطری را بچرخانید و آب نمیرود. راز این ترفند تنش سطحی آب است.
آزمایش بعدی یک آزمایش سرد برای بچه ها است! یک تکه فویل را بردارید و یک عنکبوت کوچک را با نشانگر بکشید. بر روی عنکبوت آب ریختن، یک کاه و یک عنکبوت را بکشید. یک عنکبوت دیگر را بکشید و شروع به مسابقه کنید! آنها در حال حرکت هستند!
برای انجام ترفند بعدی، شما نیاز به دو عینک یکسان، رنگ آمیزی غذا، آب، روح، صابون و یک قطعه نازک از پلاستیک خواهید داشت. روح روغن و رنگ آمیزی مواد غذایی در اولین شیشه و آب و آب، صابون و رنگ آمیزی مواد غذایی در دوم. یک کارت پلاستیکی را روی شیشه دوم بگذارید و کمی بکشید. شیشه را بچرخانید و بلافاصله روی اولین شیشه قرار دهید.
یکی دیگر از آزمایش های جالب که می خواهیم به اشتراک بگذاریم واقعا جوش است! آب را به مدت 8 دقیقه در مایکروویو به یک فنجان شفاف و حرارت دهید. حالا مداد را در آب قرار دهید. بله، آب جوش است! شما می توانید چاقو یا قند را در آب قرار دهید تا این ترفند را انجام دهد.
تماشای ویدئوی ما برای پیدا کردن آزمایش های علمی ذهن بیشتر و شما را تغییر خواهد داد که علم یک چیز بسیار خسته کننده است!

∨بیشتر...
برای دریافت فایل باید وارد سایت شوید یا ثبت نام کنید.
برای ارسال نظر باید وارد سایت شوید یا ثبت نام کنید.
برای اعمال نظر باید وارد سایت شوید یا " + ثبت نام کنید.
نظرات :
Error
برای ارسال نظر باید وارد سایت شوید یا ثبت نام کنید.
ویدیوهای مرتبط | نظرات
ویدیوی بعدی
نمایش خودکار
اشتراک گذاری با دنبال کنندگان
نام دنبال کننده :
    ویدیو برای دوستان ارسال شد.