نمایش دهنده ثابت
تاریک نمودن حاشیه
انیمیشن لوک خوش شانس دوبله فارسی قسمت نهانیمیشن لوک خوش شانس دوبله فارسی
انصراف

انیمیشن لوک خوش شانس دوبله فارسی قسمت دو
خلاصه داستان :
داستان این کارتون دربارهٔ یک کابوی خوش شانس است که با اسب و سگ خود به جاهای مختلفی مسافرت می‌کند و با تکیه بر سرعت دست خود در تیراندازی و البته شانس جلوی خیلی از خلاف‌ها را می‌گیرد و تبهکاران غرب وحشی را به دام قانون گرفتار می‌کند.
در هر قسمت از کارتون لوک خوش شانس ماجرایی رخ می‌دهد و لوک سعی می‌کند مبارزه‌ای را علیه چند خلافکار آغاز کند. مهم‌ترین دشمن لوک برادران دالتون هستند که به عنوان شخصیت‌های شناخته شده این کارتون محسوب می‌شوند.
شخصیت های داستان :
لوک خوش شانس: کابوی تنهایی است که به جز اسب روشنفکر و باهوش خود «جالی جامپر» و یک سگ دست و پا چلفتی به اسم «رانتانپلان» (که در ایران به «بوشوگ» شناخته می‌شود) هیچ همدم دیگری ندارد. کار و بارش هم این است که در دهکده‌های پرت و دورافتاده آمریکا دنبال مجرمان سابقه‌دار و فراری بگردد و آن‌ها را به چنگال قانون بسپارد. او در جلدهای اول کتاب، همیشه سیگار به لب داشت اما نسخه‌های امروزی، کاه به دهان می‌گیرد.
نکته جالب داستان، اینجاست که تقریباً اکثر شخصیت‌های فرعی که حضور ثابتی در کتاب‌های لوک دارند از روی شخصیت‌های واقعی الهام گرفته شده‌اند؛ مانند بیلی د کید، کالامیتی جین و گروه جسی جیمز که در زمان خودشان جزو معروفترین خلافکارهای ایالات متحده بودند. حتی قاضی روی بین هم که در بعضی داستان‌ها حضور دارد، در زمان حیاتش یکی از خوشنام‌ترین قاضی‌های آمریکا بود و هنوز هم از او به عنوان یکی از اسطوره‌های قانونمداری یاد می‌شود.
معروفترین شخصیت‌های فرعی داستان که بیشترین حضور را هم در مجموعه دارند، برادران دالتون هستند که دشمنی آن‌ها با لوک، موضوع بیشتر اتفاق‌های کتاب را رقم می‌زند. در عالم واقعیت، تخصص دالتون‌ها در سرقت از بانک‌ها بود، اما این دالتون‌های واقعی، آن دالتون‌هایی نیستند که در کتاب‌های لوک خوششانس حضور دارند. دالتون‌های اوریجینال، یک بار در یکی از کتاب‌های اولیه لوک حاضر شدند و در انتهای کتاب هم کشته شدند؛ ولی این دالتون‌هایی که ما می‌شناسیم، پسرعموهای آن دالتون‌های اصلی هستند که در کتاب بعدی، سر و کله‌شان پیدا شد و تصمیم گرفتند راه اقوامشان را ادامه دهند.

∨بیشتر...
برای دریافت فایل باید وارد سایت شوید یا ثبت نام کنید.
برای ارسال نظر باید وارد سایت شوید یا ثبت نام کنید.
برای اعمال نظر باید وارد سایت شوید یا " + ثبت نام کنید.
نظرات :
Error
برای ارسال نظر باید وارد سایت شوید یا ثبت نام کنید.
ویدیوهای مرتبط | نظرات
انیمیشن خلاق دوئل ۳۷:۴۸

انیمیشن خلاق دوئل

تاریخ ارسال : ۱۲-۸-۱۳۹۲ mamad
انیمیشن خنده دار ۰۰:۴۲

انیمیشن خنده دار

تاریخ ارسال : ۱۸-۸-۱۳۹۲ admin
انیمیشن ۰۰:۵۶

انیمیشن

تاریخ ارسال : ۱۲-۸-۱۳۹۲ hasankachal
اشتراک گذاری با دنبال کنندگان
نام دنبال کننده :
    ویدیو برای دوستان ارسال شد.