نمایش دهنده ثابت
تاریک نمودن حاشیه
ربات اخبارگو شبیه انسان با هوش مصنوعی فوق العادهدنیای تکنولوژی
انصراف

معرفی لپ تاپ دل Dell XPS 13 9380 در نمایشگاه CES 2019
Dell XPS
13 در سال 2019 در CES 2019 معرفی شد، اما Trend دیجیتال ما یک زودتر دست به دست هم داد و بررسی کامل را با پیشرفت های مشخص در بهترین لپ تاپ 2018 به دست آورد.

ما همیشه Dell XPS 13 را دوست داشتیم و آن را یکی از رایج ترین دستگاه های ویندوزیم. اما چگونه Dell یک لپ تاپ ایده آل را حتی بهتر می کند؟ پاسخ به این سوال؟ وب کم را به بالا برگردانید و داخلی را به پردازنده های Lake Whiskey Lake ارتقا دهید تا پانچ بیشتری داشته باشید.

از زمان انتشار آن در سال 2015، Dell XPS 13 لپ تاپ ویندوز مورد علاقه ما بوده است. پیشگام طراحی باریک قاب و عملکرد عالی، برای دیگر سازندگان لپ تاپ سخت است برای ضرب و شتم. بنابراین، یک لپ تاپ ایده آل می تواند حتی بهتر شود؟
برای سال 2019، دل به بازخورد مشتریان گوش فرا داده است و چند تغییر بزرگ را ایجاد کرده است که XPS 13 بهتر از همیشه است. ما تا به حال برخی از زمان دست با دستگاه را دیدم که چگونه آن را در این سال تکامل یافته است.

دلال XPS 13011 201 همان طراحی نازک و سبک را به عنوان پیشینیانش حفظ می کند. اگرچه در زنان جدید سفید و سفید، پارچه های کلاسیک فیبر نخی، و سایر گزینه های بیرونی یخ زده، احساس کلی لپ تاپ همان است.
با این حال، گزینه های رنگ جدید برجسته هستند، و زمینه های استراحت دست نخورده نرم در XPS 13 از مواد متداول تر و سیاه و سفید در ThinkPads و MacBooks. درب یخ زده جدید نیز از گزینه قبلی رنگ طلای رز طلایی جلوگیری می کند و حتی برای افرادی که به دنبال پیتزا فروشی های اضافی در لپ تاپ خود هستند حتی بیشتر انتخاب می شود.
همانطور که با مدل 2018، ما فقط کمی کوچک از شاسی flex را احساس کردیم که فشار بیشتری بر روی مناطق نزدیک بالای دستگاه ایجاد کرد. این چیزی نیست که ما انتظار داریم فرد معمولی متوجه آن شود، اما چیزی که ما در مورد Inspiron 7000 از سال 2018 میلادی نیز مشاهده کردیم. مناطق دیگر مانند درب و کف دست XPS 13 باقی می ماند همانطور که دل از CorningGorilla Glass 4 برای حداکثر قدرت و وزن کم استفاده می کند.
در جای دیگر، دل یک لولا گشتاور متغیر جدید را طراحی کرده است تا لپ تاپ را آسانتر کند. در زمان دستکاری ما، آن را باز کردیم و لپ تاپ را فقط چند بار با یک دست بسته کردیم. اکنون احساس بسیار نرمال می کند. این همیشه یک مشکل با XPS 13 بود، و این به عنوان یک تغییر بزرگ از مدل های قبلی، که دارای درب کم و نیاز به دو دست برای باز کردن می آید.

∨بیشتر...
برای دریافت فایل باید وارد سایت شوید یا ثبت نام کنید.
برای ارسال نظر باید وارد سایت شوید یا ثبت نام کنید.
برای اعمال نظر باید وارد سایت شوید یا " + ثبت نام کنید.
نظرات :
Error
برای ارسال نظر باید وارد سایت شوید یا ثبت نام کنید.
ویدیوهای مرتبط | نظرات
ویدیوی بعدی
نمایش خودکار
اشتراک گذاری با دنبال کنندگان
نام دنبال کننده :
    ویدیو برای دوستان ارسال شد.