+دنبال کردن

خانه

درباره کانال

کانال های مرتبط

ویدئوهای کانال

Video06:39

پشت صحنه های خنده دار سریال هیولا

در این ویدئو پشت صحنه های خنده دار سریال هیولا را مشاهده میکنید.
Video12:59

مدارس لاکچری تهران

در مدارس لاکچری تهران چه میگذرد
Video02:00

تعرض به الناز شاکردوست در مراسم اکران فیلم جدیدش

در این ویدئو تعرض به الناز شاکردوست در مراسم اکران فیلم جدیدش را مشاهده میکنید.
Video04:55

آگهی بازرگانی جالب که جهان عرب را متحول کرد!

آگهی بازرگانی جالب که جهان عرب را متحول کرد! شرکت مواد شوینده‌ «Mio» به مناسبت ماه رمضان، در مراکش یک آگهی تلویزیونی پخش کرد که واکنش‌های مثبت بسیاری را در جهان عرب برانگیخت. در این آگهی مردانی از سنین مختلف روی صندلی می نشینند، سپس به هر یک از آن‌ها دستهای پینه‌بسته ای را نشان می‌دهند و از آن‌ها می‌خواهندتا حدس بزنند که این دستها، متعلق به چه کسی است. یکی می‌گوید دست یک مردکشاورز است که سال‌ها روی زمین کار کرده، یکی می‌گوید این دست یک مرد میانسال است که کار یدی می‌کند، دیگری می‌گوید این باید دست یک سرباز از جنگ برگشته باشد بعد به این مردان می‌گویند که این دستها متعلق به چه کسی است: دست مادرشان، خواهرشان، همسرشان یا دخترشان... دست‌هایی که از بام تا شام درحال شستن و سابیدن و پخت‌وپز وخدمت‌رسانی به آن‌ها است. دست‌هایی که حتی به آن یک نگاه دقیق هم نکردند. این مردان بغض کرده، به گریه می‌افتند و با شرمندگی اعتراف می‌کنند که در کار خانه کمک نمی‌کنند. لباس‌‌هایشان را گوشه‌ای پرتاب می‌کنند وهرگز ظرف کثیف خودرا نمی شویند. آگهی با این جمله‌ تمام می‌شود: یک دست، کافی نیست. اما دست دردست، همه‌چیز آسان‌تر است
Video03:02

حاشیه های قتل همسر نجفی شهردار سابق

حاشیه های قتل همسر نجفی شهردار سابق میترا استاد همسر دوم محمدعلی نجفی امروز در منزل مسکونی‌اش واقع در طبقه هفتم برج «آرمیتا» در منطقه سعادت آباد تهران به ضرب گلوله کشته شد. گزارش‌های متناقضی از شلیک دو تا پنج گلوله به این زن و در حمام منتشر شده است. قاضی شهریاری سرپرست دادسرای جنایی تهران، شلیک چندین گلوله به ناحیه سینه را تایید کرد. محمدعلی نجفی دقایقی پیش خود را به پلیس آگاهی تسلیم کرد و با پذیرش قتل، انگیزه‌اش را اختلافات خانوادگی بیان کرد و در این زمینه گفت: «مقتول برای خراب كردن زندگی من آمده بود و مدام مرا تهديد می‌كرد كه اسرارم را فاش مي‌كند و زندگی‌ام را ويران می‌كند او حتی می‌خواست تهديداتش را در مصاحبه‌ای عملی كند.» تصاویری از صحنه قتل را می‌بینید و اظهارات همسایگان، اظهارات قاضی شهریاری سرپرست دادسرای جنایی و سردار لطفی رئیس پلیس آگاهی پایتخت را درباره جزئیات جنایت می‌شوید.
Video00:35

حضور باشکوه مردم اصفهان در مراسم تشییع بهنام صفوی

در این فیلم حضور باشکوه مردم اصفهان در مراسم تشییع بهنام صفوی را مشاهده میکنید.
Video00:56

اشک های تمام نشدنی همسر بهنام صفوی در مراسم تشییعش

در این ویدئو اشک های تمام نشدنی همسر بهنام صفوی در مراسم تشییعش را مشاهده میکنید.
Video00:57

صحبت های تلخ پدر بهنام صفوی در مراسم تشییع پیکر پسرش

در این ویدئو صحبت های تلخ پدر بهنام صفوی در مراسم تشییع پیکر پسرش را مشاهده میکنید
Video01:00

پخش صدای بهنام صفوی در مراسم تشییعش

در این ویدئو پخش صدای بهنام صفوی در مراسم تشییعش را مشاهده میکنید.
Video00:50

مراسم تشییع پیکر بهنام صفوی

در این ویدئو مراسم تشییع پیکر بهنام صفوی را مشاهده میکنید.
Video01:44

حضور رضا پهلوی و ساسی مانکن در عروسی پسر ابی

در این ویدئو حضور رضا پهلوی و ساسی مانکن در عروسی پسر ابی را مشاهده میکنید.
Video10:25

عروسی پسر ابی

دراین ویدئو عروسی پسر ابی را مشاهده میکنید.
Video08:31

10 فیلم ماندگار تاریخ سینمای ایران

فهرست برترین فیلم های ایرانی تاریخ سینمای ایران که از سوی منتقدان سینما رتبه بندی شده اند شاهکارهایی از عزت الله انتظامی، مسعود کیمایی، گلشیفته فراهانی، اصغر فرهادی، علی حاتمی ، کمال تبریزی، پیمان معادی، لیلا حاتمی ، ترانه علیدوستی ، شهاب حسینی و دیگر ستاره های تاریخ سینمای ایران
Video11:46

ماجرای زندگی خطرناک ترین بیوه تاریخ معروف به بیوه سیاه

در این ویدئو ماجرای زندگی خطرناک ترین بیوه تاریخ لیدیا شرمن معروف به بیوه سیاه را مشاهده میکنید.
Video02:51

تغییرات ظاهری خوانندگان از قدیم تا به امروز

در این ویدئو تغییرات ظاهری خوانندگان از قدیم تا به امروز را مشاهده میکنید.
Video02:16

عکس های جالب از کودکی بازیگران سریال ممنوعه

در این ویدئو.عکس های جالب از کودکی بازیگران سریال ممنوعه را مشاهده میکنید.
Video03:36

چگونه بهروز وثوقی طلاق گوگوش را از شوهرش گرفت و با او ازدواج کرد؟

فائقه آتشین یا گوگوش متولد اریبهشت ماه 1329 تهران است. او از دوران کودکی به کار هنری می پرداخت و راه خود را به آرامی طی می کرد اما داستان ما پس از ازدواج او با محمود قربانی آغاز می شود . محمــــــود قربانی صاحب کاباره ی میامی و از افراد پر نفوذ و ثروتمند آن دوران بود اما وی بسیار بد اخلاق و میــگسار بود او بگفته ی خودش بارها خواننــــده های زن آن دوران را کتک می زده است . در کنار این بگفته ی خود گوگوش تمام درآمدش را به محمود قربانی میداده است و از دست بدخلقی ها و استثمار محمـــــــود قربانی به سُتوه آمده بوده . گوگوش حتی یکبار با محمود قربانی سفری به اروپا و فرانسه داشت که آن چنان آنجا تحت فشار بود که به ناگاه رفت تمام موهــــایش را با نمره چهار زد!‌ ( هر چند که ماه بعد که به ایران برگشت با همــــان موهای کوتاه برنامه اجرا کرد و خــــــــــانم های ایران آنقدر آن مدل مو را پسندیدند که به مدل گوگوشی معروف شد و فکر می کردند این جدیدترین مـــدل اروپا بوده که گوگوش با خود به ایران آورده است ) . در این اوضاع گـــــــوگـــــــوش می خواست که خود را از دست محمـــــود قربانی رها کند اما پول و قدرت محمود قربانـــــی مانع اینکار بود پس نیاز به حامی داشت که از او حمایت کند . گوگوش دوست صمیمی پوری بنایی بود و این دوستی را خود پوری بنایی اینگونه یاد می کند :«در حین فیلمبرداری در عروس فرنگی با گــوگــوش آشنا شدم ، کنار استخر ، از آنروز با دوستهای صمیمی شدیم . بطوری که تمام سیسمونی کامبیز را من برای گوگوش خریدم.» گوگوش و پوری بنایی در مراسم ازدواج گوگوش با محمـــــــــــــــود قربانی بواسطه همین دوستی با بهروز وثوقی هم آشنا بود ، بهروز در دهه پنجاه به اوج قدرتش رسیده بود و مراوداتی با حـــکومت داشت و رفت و آمد هفتگی به دربار داشت . پس نزدیکی به بهروز چاره ی مشکل بود البته گوگوش در مصاحبه ای عنوان کرده که رابطه ی پوری بنایی و بهروز چند سال پیش از رابطه وی با بهروز به پایان رسیده بوده است اما در واقع اینگونه نبود چـرا که درست که بهروز و پوری بنایی با هم مشکل داشتند اما کمــاکان با هم در ارتباط بودند ، فیلم ممل آمریــــــــــکایی این موقعیت را به گوگوش داد که با بهروز عجین تر شود بهـروز در خاطراتش می گوید : « ...روحیه گوگوش اصلا خوب نبود...درگیر طلاق گرفتن بود و شوهرش رضایت نمی د
Video00:44

دیگه بدرد نمیخوره این دنیا...

حرفای جالب مهران مدیری در برنامه خندوانه :دیگه بدرد نمیخوره این دنیا
Video03:13

نقاشی با انگشت

این هنرمند نقاش اهل ایتالیا تنها ظرف چند لحظه یک تابلوی کوچیک بسیار زیبا خلق میکند،بجای قلم مو از نوک انگشتانش استفاده میکنه!
Video01:05

بزرگترین هواپیمای دنیا برای اولین بار به پرواز درآمد!

بزرگترین هواپیمای دنیا برای اولین بار به پرواز درآمد! این هواپیمای غول پیکر که "راک" نام داره از 2 بدنه و 6 موتور بوئینگ 747 تشکیل شده و فاصله انتهای دو بال این هواپیما 117 متره!
Video00:55

صدف خادم اولین پیروزی‌اش را در فرانسه اینگونه جشن گرفت

از بسکتبال شروع کرد، مخفیانه در پارک تمرین بوکس کرد، با مخالفت خانواده روبرو شد، مدتی در پارکینگ خانه‌ تمرین کرد، چند بار مربی‌اش را تغییر داد تا اینکه در 24 سالگی و بعد از 3 سال تمرین مداوم اولین بوکسور زن ایرانی شد که توانست در یک مسابقه رسمی بوکس پیروز شده و تاریخ‌ساز شود! صدف خادم اولین پیروزی‌اش را در فرانسه اینگونه جشن گرفت
Video00:44

دزدی بی رحمانه و ناجوانمردانه

با توجه به وضعیت بد اقتصادی‌تون شیوه دزدی ها هم بی رحمانه تر و ناجوانمردانه تر شده، پس میبایست در کوچه و خیابان هوشیار باشید ..
Video00:58

دفاع محمود شهریاری از نود

دفاع محمود شهریاری از نود ؛ هرکی رفت برنامه آنفالو کنید، ستاره مربع هار تحریم...
Video01:14

شیوه ی پیدا کردن رگ در آمریکا رو ببینید واقعا یک قرن از دنیا عقبیم

شیوه ی پیدا کردن رگ در آمریکا رو ببینید واقعا یک قرن از دنیا عقبیم مال اینجا آمپول میزنه تو دست هی میچرخونه هی میچرخونه اخر هم میگه کار من نیس رگ نداره!
Video00:37

از سيستان وبلوچستان رفتن براي آبرساني به روستاهاي سيل زده پلدختر

از سيستان وبلوچستان رفتن براي آبرساني به روستاهاي سيل زده پلدختر
Video00:07

بازدید حضوری بودا از مناطق سیل زده هند

بازدید حضوری بودا از مناطق سیل زده هند. مقایسه کنید با رفتار خدای ما در سیل اخیر.😂
Video00:15

داداش سحر تبر دستگیر شده!!

طرف اسمش جواد تبره ، خبرنگاره میگه با سحر تبر نسبتی داری !؟ آخرش دیگه نمکو به نهایت رسوند گفت سحر تبرم پشیمونه😂
Video00:40

رهایی نوزاد تازه متولد شده کف بیمارستان

بيمارستان شهداى نفت ‎سوسنگرد به علت جابجائى تجهيزات بيمارستان بخاطر ‎سيل، اينجوری نوزاد رو كف سالن بيمارستان رها کردن!😐 +بچه ای که اینجوری از اومدنش استقبال بشه معلومه سرنوشتش تو ایران چی میشه !
Video01:45

مردانگی نمرده

در محاصره موبایل‌ها نیست، زانو زده است پیرزن‌ها و پیرمردها پا می‌گذارند روی کمرش تا سوار کامیون شوند.
Video00:43

خواننده باید خاکی باشه اجرای کم نظیر ابی با ضرب قابلمه، قلیون و مهشید

خواننده باید خاکی باشه اجرای کم نظیر ابی با ضرب قابلمه، قلیون و مهشید😍

درهم و برهم

elham.m

۱۳۹۳-۸-۴

۱۳۹۷-۷-۲۳

۳۳۱۵

گوناگون

این کانال توضیحاتی ندارد.