خانه

درباره کانال

کانال های مرتبط

ویدئوهای کانال

Video13:04

جاذبه های گردشگری کشور ایسلند

جاذبه های گردشگری کشور ایسلند ایسلند با نام رسمی جمهوری ایسلند شمالی‌ترین کشور اروپا و کشوری است جزیره‌ای در شمال اقیانوس اطلس. پایتخت و بزرگ‌ترین شهر آن ریکیاویک می باشد.
Video08:59

جاذبه های گردشگری جزیره جرسی

جاذبه های گردشگری جزیره جرسی جرسی یک جزیره وابسته به سلطنت بریتانیا است، اما بخشی از بریتانیا یا از اتحادیهٔ اروپا نیست. با این حال، دولت بریتانیا برابر با قانون اساسی مسئول دفاع از آن و نمایندگی بین‌المللی آن است. جرزی در نزدیکی ساحل نرماندی فرانسه قرار دارد
Video07:48

جاذبه های گردشگری فرانکفورت

جاذبه های گردشگری فرانکفورت فرانکفورت با جمعیت ۶۹۱٬۵۱۸ نفر، بزرگ‌ترین شهر ایالت هسن در آلمان و پنجمین شهر بزرگ آلمان می‌باشد. این شهر به مدت پنج قرن شهر آزاد فرانکفورت نام داشت و یکی از مهمترین شهرهای امپراتوری مقدس روم بود که در سال ۱۸۶۶ حاکمیت مستقل خود را از دست داد.
Video06:13

دیدنیهای شهر ادینبرو در اسکاتلند

دیدنیهای شهر ادینبرو در اسکاتلند ادینبرو دومین شهر بزرگ و پایتخت اسکاتلند ادینبرو در بریتانیا از نظر تعداد جهانگردان، پس از لندن در مقام دوم قرار دارد. در سال ۲۰۰۹ ادینبرا به عنوان بهترین مکان برای زندگی انتخاب شد.
Video08:04

دیدنیهای شهر دوبلین در ایرلند

دیدنیهای شهر دوبلین در ایرلند دوبلین پایتخت پرجمعیت‌ترین شهر کشور جمهوری ایرلند است. این شهر بیش از یک میلیون تن جمعیت دارد و در کرانه رود لیفی واقع شده‌است. مردم شهر دوبلین عمدتاً به زبان ایرلندی تکلم می‌کنند که البته زبان انگلیسی نیز تا حد گسترده‌ای کاربرد دارد. دین بیشتر مردم دوبلین مسیحی کاتولیک می‌باشد.
Video06:20

دیدنیهای جزیره کرس در فرانسه

دیدنیهای جزیره کرس در فرانسه یکی از جزایر کشور فرانسه، چهارمین جزیرهٔ بزرگ در دریای مدیترانه (پس از سیسیل، ساردنی و قبرس) و همچنین زادگاه ناپلئون اول امپراتور فرانسه است.
Video03:16

مکانهای دیدنی شهر پاریس

مکانهای دیدنی پاریس پایتخت کشور فرانسه، مرکز و یکی از شهرستان‌های ناحیه ایل-دو-فرانس است. رود سن از میان این شهر می‌گذرد.پاریس یکی از شهرهای پیشروی جهان در زمینه‌های اقتصاد، فرهنگ، هنر، سیاست، تحصیل، تفریحات، مد و علم است.
Video10:14

دیدنیهای شهر ورشو

ورشو نام پایتخت کشور لهستان است. این شهر با گستردگی ۵۱۶٫۹ کیلومتر مربع بر پایهٔ سرشماری سال ۲۰۱۰، و جمعیتی نزدیک به ۱٫۷۱۶٫۰۰۰ تن بر پایهٔ همان سرشماری، بزرگ‌ترین شهر لهستان است.وَرشو دهمین شهر بزرگ اتحادیه اروپا از دیدگاه جمعیت است. این شهر از جمله شهرهایی است که در رویدادهای جنگ جهانی دوم بشدت آسیب دید.
Video06:07

دیدنیهای جزیره موناکو

شبه‌جزیره موناکو در دریای مدیترانه و در نزدیکی سواحل جنوب فرانسه واقع شده‌است و مساحت آن به حدود دو کیلومتر مربع می‌رسد. سرزمین موناکو حدود ۳۷٬۸۰۰ نفر جمعیت دارد و به خاطر وجود قوانین مالیاتی آزاد، کازینوهای متعدد و آب هوای مطبوع، به بهشت جهان‌گردان و ثروت‌مندان، معروف شده‌است. موناکو از معدود کشورهاییست که هیچگونه مالیاتی از مردمش دریافت نمی‌کند.
Video10:34

مکانهای دیدنی شهر لیبسون

شهر لیبسون پایتخت کشور پرتغال در غرب شبه جزیره ایبری و حدود 3000 سال پیش ساخته شده که شهری با تاریخی حماسی است، شهری غنی که تبدیل به غولی بزرگ در دنیای تجارت شده است
Video03:39

معرفی شهر نفکندان در یونان

جزیره یونانیان به نام نفکندان به لحاظ تاریخچه غنی مکانهای دیدنی برای توریستها دارد، نفکندان که بعنوان پایتخت و مرکز تاریخی یونان که هنوز موسیقی و رقص سنتی را دنبال می کنند برای گشت و گذار مناسب می باشد.
Video03:15

مکانهای دیدنی شهر سن پترزبورگ در روسیه

سن پترزبورگ یکی از زیباترین شهرهای جهان که در سال 1703 توسط پیتر بزرگ تاسیس شد . موزه هرموتاژ که جایگاه بزرگترین کلکسیون جهان می باشد و قصر بی نظیر کاترین که یکی از بزرگترین قصرهای جهان است از جمله دیدنیهای بسیار زیبای سن پترزبورگ در کشور روسیه می باشد.
Video03:18

دیدنیهای شهرکپنهاک در دانمارک

کپنهاک یی از مقصدهای هیجان انگیز و گردشگری در اروپا تبدیل شده است ، مجموعه ای از ساختمانها ی محصور کننده و افسانه کانالهای آرام و طراحی های بی نظیر فضای شهر را مطلوب کرده . اسکله پری دریایی کپنهاک یکی از معروف ترین مکانهای شهر می باشد که تندیس ان در سال 1913 به افتخار شهروند دانمارکی و نویسنده قصه های پریان هانس کریستین اندرسون ساخته شد.
Video02:22

جاذبه های دیدنی بروکسل

بروکسل پایتخت بلژیک که پارلمان اروپا در این شهر واقع است و شهری بزرگ و سرزنده که گردشگاههای باستانی مشهور که دارای شگفتی های حیرت انگیزی می باشد.
Video02:15

دیدنیهای جزیره آیبیزا در اسپانیا

جزیره آیبیزا فقط پایتخت رقص دنیا نیست بلکه آب و هوایی مناسب و جزیره ای با زیبایی های طبیعی که بالغ بر 50 جزیره دیگر را در خود جای داده است به مکانی شایسته در فهرست میراث فرهنگی قرار گرفته است در اینجا خرید کردن یک هنر محسوب می شود.
Video05:13

معرفی دهکده شاتل در ژنو

دهکده فرانسوی شاتل که مخصوص اسکی و به دوستداران این ورزش خدمات ارائه می دهد در قلب سوئیس و در کوههای آلپ قرار دارد که این دهکده شکل فرانسوی خود را حفظ کرده و دارای مناطق زیبا و دیدنی می باشد.
Video00:12

90 ثانیه در شهر هواگاچینا

شهر کوچک هواگاچینا نگین زیبایی در میان صحرا میدرخشد در دهه 30 میلادی هنوز جاده ای برای دسترسی به این منطقه نبوده
Video05:03

دیدنیهای شهر کالاماتا در یونان

کالاماتا دومین شهر لوماس و جنوبی ترین شبه جزیره یونان که محیط اطراف آن بواسطه مردمان خونگرم و چاله های باستانی شناسی و سواحل سفید معروف شده اند، دهکده کرون یکی از تفریحگاههای مناسب کالاماتا می باشد
Video03:27

کوههای جبل الطارق

در کف زمینهای اصلی اسپانیاجبل الطارق قرار گرفته است، قطعه کوچکی از بریتانیا در دریای مدیترانه، باغهای آلامیرا که در سال 1116 برای آرامش مردم اسپانیا تاسیس شد و معدود مکانهایی برای دیدن دلفین ها از نزدیک می باشد.
Video04:30

دیدنیهای شهر بنف در کانادا

بنف با زیبایی چشمگیر در ارتفاعات رشته کوه راکی قرار گرفته است. که با ارتفاعی بالغ بر 18 متر مرتف ترین شهرک کانادا محسوب می شود، در برنف تمتم امکانات تفریحی دیده می شود که با طبیعت وحشی محصور شده است کوهستان راکی که دارای مسیرهای پیاده روی و رستورانهای بین راه و کوهستان تونل و مناظر دیدنی کوههای آلپ که 120 پیست اسکی برای اسکی بازان و چشمه های آب گرم که افراد زیادی را به خود جذب کرده است.
Video04:50

مکانهای دیدنی گلدکست در استرالیا

گلدکست در مرکز کویز لند قرار گرفته است و تنها یک ساعت تا پایتخت فاصله دارد . اینجا شهریست که سریع در حال رشد می باشد و حدود 1/5 میلیون نفر جمعیت دارد . ساحل برود که یکی از مکانهای افسانه ای استرالیا برای موج سواری و مشاهده سوارکاری که نماد سرسبزی این کشور و جنگلهای باستانی و مکانهای مخفی از دیگر دیدنی های گلدکست می باشد.
Video05:07

مکانهای تفریحی کاتانیا در ایتالیا

جزیره ایتالیایی سیسیل پر از شهرهای پرشور و نشاط با فرهنگ های خاص می باشد معرف ترین اثر تاریخی تالار یونان باستان می باشد که تاریخ ان به قرن 3 برمیگردد ، کاتانیا دومی شهر سیسیل بوده ودر گرانر شرقی این جزیره قرار گرفته است.
Video04:58

مکانهای دیدنی شهر پورتو در پرتغال

پورتو که تاریخی 2000 ساله دارد یکی از جواهرات پنهان اروپا می باشد و دومین شهر پرتغال که هنوز دست نخورده باقی مانده است. بلندتری پل کماندار جهان در این شهر قرار گرفته است محله قدیمی پورتو ساختمان با شکوه بازار سهام و طراحی های زیبا روی 2000 موزاییک و کلیسای مشهور ان که در قرن 12 و 13 تاسیس شده از دیدینهای جالب پورتو می باشد.
Video01:59

معرفی شهر برگن در نروژ

برگن دومین شهر نروژ و مکانی دوست داشتنی برای گشت و گذار می باشد زمانی که به این شهر سفر کردید حتمابا تلکابین به ارتفاعات فلاین سری بزنید ، برگن شهریست که با کوهها احاطه شده و تلفیقی از معماری مدرن و قدیمی را در ساخت خانه ها مشاهده خواهید کرد ، موزه های محلی رستورانها و مغازه ها محبوبترین مکانها برای گردشگران می باشد
Video04:58

معرفی شهر آمستردام در هلند

معرفی شهر آمستردام در هلند می توان گفت آمستردام بزرگترین شهر ندر لند می باشد که بیشتر مردم آن را به نام هلند می شناسند این شهر چند فرهنگی که بیش از 3/5 میلیون نفر بازدید کننده در سال دارد، که مردم این شهر صبور و به زبان انگلیسی مسط می باشندبا آغوشی بازپذیرای مهمان هستند . مرکز شهر آنقدر زیباست که می توان گفت یک موزه می باشد میدان شهر دام نام دارد و اروپاییان این شهر را با نام ونیز شمال می شناسند، موزه دیدنی رایکس که بیشتر بر اثر طلایی تمرکز داردو بیش از یک میلیون اثار هنری در این موزه قرار دارد و پارک محبوب واندل و غرفه های دیدنی پراز گلهای لاله و موسیقی های زنده که هیچ وقت فراموش نمیکنید.
Video03:16

دیدنیهای جزیره خیوس در یونان

جزیره خیوس با توجه به طبیعت بی نظیر و دهکده های قرون وسطائیش که خانه آن بطور خاصی رنگ امیزی شده و خلیج های بکر و ناشناخته اش و چشم اندازهای بکر و آبیش نظر همه را به خود جلب می کند این جزیره بهشت گردشگران است و چندین مسیرپیاده روی وجود دارد که به مناظر زیبایی منتهی می شود.شهر مستیک بزرگترین شهر این منطقه است و دره های مستیک در این جزیره قرار گرفته اند .صمغ مستیک در نوشابه های الکلی و آدامس و ... بکار برده می شود.
Video04:53

دیدنیهای جزیره مادیرا

اغلب مقصد پرتقالی جزیره مادیرا جزیره گل می شناسند پایتخت آن فوشنال در جنوب آفتابی این جزیره است حال و هوای این جزیره دوستانه، آرامش بخش و سنتی می باشدف مادیرا گنجینه ای از زندگی دریایی با تعداد زیادی از والها و دلفین هاست . بلندترین کوهستان مادرید اینجاست ، باغ گلهای گرمسیری که شامل گونه های عجیب و متوع قاره های مختلف می باشد را می توان در اینجا مشاهده کرد.
Video03:29

معرفی شهر فلورانس

شهر فلورانس درایتالیا قرار دارد و شهر پر رونق مدیترانه ای که پر از ساختمانهای تاریخی است و یکی از برجسته ترین نقاط سفرهای اروپایی که تاریخ ان به سال 59 قبل از میلاد بر میگردد به هر طرف از این شهر نگاه کنید پر از مجسمه است و قصر پتی از دیدنهای این شهر زیبا بحساب می آید.
Video05:35

معرفی شهر برلین

معرفی شهر برلین: برلین زیبا یکی از بزرگترین شهرها و پایتخت آلمان بحساب می آید و یکی از جاهای معروف اروپا با دوچرخه سواران بی شمار و یادبود هولوکاست در این شهر که دیوار برلین بعنوان تابلو نقاشی 120 نقاش که یکی از نمادهای این شهر که نه تنها یکی از مدرن ترین بلکه از بزرگترین مقاصد تاریخی این قاره بحساب می آید
Video04:16

جزیره کورفو در یونان

جزیره کورفو در یونان : دومین و بزرگترین جزیره در یونان می باشد که دارای یک بندر جالب و دیدنی و 2 قلعه متعلق به قرن 16 که از این قلعه ها ونتیان است

دیدنی های کشور های قاره اروپا

jahangardi

۱۳۹۳-۱۰-۳

۱۳۹۷-۸-۲۳

۲۶۶

جهانگردی

این کانال توضیحاتی ندارد.