خانه

درباره کانال

کانال های مرتبط

ویدئوهای کانال

Video06:25

دیدنیهای جزیره کوک

دیدنیهای جزیره کوک جزایر کوک واقع است در قارهٔ اقیانوسیه، اقیانوس آرام جنوبی، غرب جزایر پولینزیای فرانسه، شرق تونگا و جنوب غرب ساموآ ی آمریکا. پایتخت جزایر کوک، شهر آواروآ با ۱۰ هزار نفر جمعیت می‌باشد. مساحت جزایر کوک ۲۴۰ کیلومتر مربع و جمعیت آن ۱۹٬۵۶۹ نفر است.
Video03:56

جاذبه های گردشگری شهر تاونسویل

جاذبه های گردشگری شهر تاونسویل تاونسویل بزرگترین شهر بندری در شمال شرقی قاره استرالیا و منسوب به پایتخت کوئینزلند شمالی می‌باشد. این شهر با دارا بودن جمعیتی حدود ۲۰۰٬۰۰۰ نفر یکی از مناطق جذاب برای جذب مهاجر و سرمایه بوده و یکی از بالاترین درصدهای رشد بین شهرهای استرالیا را به خود اختصاص داده‌است.
Video06:07

جاذبه های دیدنی شبه جزیره موناکو

جاذبه های دیدنی موناکو شبه‌جزیره موناکو در دریای مدیترانه و در نزدیکی سواحل جنوب فرانسه واقع شده‌است و مساحت آن به حدود دو کیلومتر مربع می‌رسد. سرزمین موناکو حدود ۳۷٬۸۰۰ نفر جمعیت دارد و به خاطر وجود قوانین مالیاتی آزاد، کازینوهای متعدد و آب هوای مطبوع، به بهشت جهان‌گردان و ثروت‌مندان، معروف شده‌است. موناکو از معدود کشورهاییست که هیچگونه مالیاتی از مردمش دریافت نمی‌کند.
Video06:28

جاذبه های گردشگری سان شاین کوست در استرالیا

جاذبه های گردشگری سان شاین کوست در استرالیا سان شاین کوست نام یک منطقه در کشور استرالیا، در ایالت کوئینزلند است که یک سوم جمعیت آن را تشکیل می‌دهد. این منطقه در ۱۰۰ کیلومتری شمال بریزبن مرکز ایالت کوئینزلند که در جنوب شرق آن در خط ساحلی اقیانوس آرام واقع شده‌است. جمعیت شهری آن در سال ۲۰۱۴، ۲۹۷٬۳۸۰ برآورد شده‌است. سان شاین نهمین شهر پرجمعیت استرالیا می‌باشد.
Video08:00

دیدنیهای شهر مارگرت ریور در استرالیا

دیدنیهای شهر مارگرت ریور در استرالیا مارگارت ریور نام شهری است بسیار دیدنی در جنوب غرب استرالیای غربی. این شهر در ۲۷۷ کیلومتری جنوب پرت قرار دارد. اینجا پر از دیدنی، شگفتی و تفریحات است. هر آنچه که از یک سفر تفریحی انتظار دارید را اینجا پیدا می‌کنید. این شهر کوچک مجموعه ایست از سواحل و آبهای زیبا،‌ جنگل،‌ کوه، دشت ها و دره ها و در نهایت فضای شهری بسیار دلنشین.
Video08:59

دیدنیهای جزیره وانواتو

وانواتو به طور رسمی جمهوری وانواتو کشوری جزیره‌ای و کوچک می‌باشد که در جنوب اقیانوس آرام واقع شده‌است.وانوآتو از بیش از ۸۰ جزیره تشکیل شده‌است که مهمترین آنها عبارتند از: افاته، اسپیریتو سانتو، مالکولا و تانا، که نیو هیبرید نیز خوانده می‌شدند.
Video03:54

دیدنیهای شهر تاونسویل

دیدنیهای شهر تاونسویل تاونسویل بزرگترین شهر بندری در شمال شرقی قاره استرالیا و منسوب به پایتخت کوئینزلند شمالی می‌باشد. این شهر با دارا بودن جمعیتی حدود ۲۰۰٬۰۰۰ نفر یکی از مناطق جذاب برای جذب مهاجر و سرمایه بوده و یکی از بالاترین درصدهای رشد بین شهرهای استرالیا را به خود اختصاص داده‌است.
Video03:56

معرفی شهر آلگارو در پرتغال

آلگارو جنوبی ترین منطقه پرتغال و معروفترین منطقه توریستی این کشور می باشد که محبوبترین بازی در این شهر گلف می باشد. منبع سایتهای تاریخی و دژهای باستانی که باید از نزدیک ببینید.
Video00:16

معرفی شهر بوداپست در مجارستان

بوداپست بزرگترین شهر و مرکز مجارستان می باشد که دارای دیدنی های بسیاری می باشد که مسافرت شما با دیدن کرانه ی تاریخی رود دانوب کامل می شود.
Video07:48

معرفی شهر سائو پائولو در برزیل

شهر سائو پائولو در برزیل بزرگترین شهر جهان است که زمانی پایگاه نظامی و مرزی بوده که رشد کرده و به قطب اقتصادی و فرهنگی تبدیل شده. در اینجا می توانید از صدها موزه دیدن کنید و همچنین سالن سائوپائولو که یک سالن کنسرت متحرک چوبی می باشد و همچنین موزه قدیمی آفرو
Video06:20

سان شاین کوئست در استرالیا

سان شاین کوئست جایی که در استرالیا آرامش می رسید سواحل طلایی آرام دمای آب مطبوع برای شنا در کل سال ، اینجا را به مکانی با آرامش تبدیل کرده است معروف ترین شهر سان شاین کوئست نورزاهدز منطقه ای که زیبایی آن بسیاری از افراد مشهور را به خود جذب می کند که بزرگترین حیاط وحش دنیا در این منطقه قرار دارد که می توانید حیوانات را به راحتی لمس کنید.
Video06:29

مکانهای دیدنی سیدنی در استرالیا

سیدنی پایتخت استرالیا و در شمال شرقی قرار گرفته است که بیش از چهارو نیم میلیون نفر جمعیت دارد که توسط قیانوس زیبای آرام احاطه شده است که بیش از صد ساحل دارد ، سیدنی پراز معماریهای ویکتوریایی و باغهای عمومی می باشد و نیز دیدنیهای بیشمار دیگری از جمله موزه نیروی محرکه ...
Video02:45

دیدنیهای شهر ساموس در یونان

با شنیدن ساموس بلافاصله تصاویر دل فریب سواحل دهکده ها و مناطق زیبای این شهر جلوی چشم نقش می بندد که کوهستان منولاتس و بندر زیبای کوکاری از جمله دیدنیهای این منطقه می باشد
Video04:21

معرفی شهر کنز در استرالیا

این شهر کوچک بندری دروازه ای به کویزلند شمالی گرمسیری می باشد ، کنز اکوسیستم های مختلفی را در دسترس قرار می دهدف از جنگل سرسبز تا دریای مرجانی درخشان که بعنوان محبوبترین مقاصد تفریحی استرالیا بشمار می رود.
Video01:42

90 ثانیه در ملبورن

90 ثانیه در ملبورن: شهر ملبورن استرالیا که جزء بهترین شهرها برای زندگی شناخته شده است با جمعیتی بیش از 4 میلیون نفر جزء دومین شهر های پر جمعیت استرالیا می باشد . توصیه می کنیم بین ماههای دسامبر و فوریه سفر کنید و از بازارهای مختلف این شهر زیبا دیدین کنید.
Video01:44

90 ثانیه در سیدنی

90 ثانیه در سیدنی: شهر سیدنی استرالیا خانه 5 میلیون نفر می باشد. به این شهر سفر کنید و از آب و هوا و غذاهای عجیب و غریب و همچنین زندگی های شبانه و فرهنگ مردم این شهر بیشتر آشنا شوید.
Video04:04

جاذبه های گردشگری و توریستی استرالیا ، داکلندز

منطقه ۲۰۰ هکتاری اسکله داکلندز در طی ۱۰ تا ۱۵ سال اخیر ترقی بسیاری کرده است. این منطقه شامل ساختمان های مسکونی، مغازه های مجلل و فروشگاه های تکنولوژی، ادارات و مراکز سرگرمی بسیاری میباشد. از جمله جاذبه های این منطقه میتوان به استودیوهای داکلندز شامل ۵ صحنه اجرای نمایش، اسکله جدید شامل ساختمان هایی بسیار مجلل اشاره کرد
Video02:22

دیدنی های فیجی

فیجی با نام رسمی جمهوری جزایر فیجی یک کشور جزیره‌ای در منطقهٔ ملانزی در اقیانوس آرام جنوبی است که در ۲ هزار کیلومتری جزیرهٔ شمالی زلاندنو قرار گرفته‌است. پایتخت و بزرگ‌ترین شهر فیجی شهر سووا است. در فیجی سه زبان انگلیسی، فیجیایی و هندی فیجی رسمیت دارند. جمعیت فیجی ۸۶۰ هزار نفر و واحد پول آن دلار فیجی است. ۶۵ درصد مردم این کشور مسیحی، حدود ۲۸ درصد هندو و ۶ درصد نیز مسلمان‌اند. نزدیکترین همسایگان آن از غرب وانوآتو، از جنوب غرب کالدونیای جدید ِ فرانسه، از جنوب شرق جزیرهٔ کرمادچ نیوزیلند، از شرق ساموآ، از شمال شرق جزایر والیس و فوتونای ِ فرانسه و از شمال تووالو است. این کشور از ۳۲۲ جزیره و ۵۳۳ صخره تشکیل شده‌است. تنها ۱۰۶ جزیره آن مسکونی هستند و ۸۷ درصد جمعیت کشور در دو جزیره اصلی زندگی می‌کنند. فیجی از هزارهٔ دوم پیش از میلاد باشندگان انسانی را در خود دیده‌است. در سده‌های هفدهم و هجدهم میلادی هلندی‌ها و بریتانیایی‌ها آن را کشف کردند و تا سال ۱۹۷۰ مستعمرهٔ بریتانیا به شمار می‌رفت. فیجی با توجه به جنگل‌های بسیار، منابع زیرزمینی و ذخایر ماهیان، یکی از پیشرفته‌ترین اقتصادهای منطقهٔ اقیانوسیه را داراست. امروزه مهمترین منبع تجارت خارجی این کشور گردشگری و صادرات شکر است. جمهوری فیجی در حال حاضر رئیس گروه ۷۷ است. فیجی از اعضای جدید جنبش غیرمتعهدها است و پس از استرالیا، نیوزیلند و پاپوآ گینه نو، چهارمین کشور بزرگ حوزه اقیانوسیه محسوب می‌شود
Video01:51

دیدنی های ملبورن ، استرالیا

ملبورن (به انگلیسی: Melbourne) با حدود ۴ میلیون نفر جمعیت، پایتخت ایالت ویکتوریا، اولین پایتخت کشور استرالیا قبل از شهر کانبرا و مهمترین شهر فرهنگی این کشور است. ملبورن به لحاظ جمعیت دومین شهر کشور پهناور استرالیا است. امروزه این شهر به عنوان قطب مهم آموزش عالی و تحقیقات، هنر و فرهنگ و مد، ورزش و تفریح و جهانگردی و نیز فعالیتهای تجاری و صنعتی استرالیا شناخته می‌شود؛ تا جایی که از آن به عنوان پایتخت فرهنگ و هنر و مد و ورزش این کشور یاد می‌گردد.
Video01:38

نمای زیبا از سیدنی

سیدنی (به انگلیسی Sydney) بزرگ‌ترین و قدیمی‌ترین شهر استرالیا و پایتخت ایالت ویلز جنوبی نو یا نیو ساوت ولز است. نیمی از ایرانیان مهاجر به استرالیا یعنی ۹٬۳۲۳ نفر در شهر سیدنی ساکن هستند.سیدنی نماد کشور استرالیاست. شهری است با جذابیت‌های بیشمار که دویست و هجده سال از زمان تأسیس آن می‌گذرد. این شهر که در جنوب شرقی استرالیا واقع شده، اولین مکانی است که بیشترین میزان جهانگرد در بدو ورود به استرالیا در آن پا می‌گذارند.
Video02:37

پارک المپیک سیدنی ، استرالیا

سیدنی از فضای باز خوبی برخوردار است و حتی در مرکز شهر نیز مکانهای طبیعی بی شماری وجود دارد. درناحیهٔ تجاری مرکز سیدنی پارکهایChinese Garden of Friendship و Hyde Park,(باغهای گیاه‌شناسی رویال) Royal Botanical Gardens: قرار دارند.
Video03:50

دیدنی های ساحل و شهر برایتون

این ساحل در 11 کیلومتری ملبورن استرالیا قرار دارد و در سال 2011 جمعیت آن به 21,257 رسید
Video03:53

دیدنی های شهر سیدنی

سیدنی (به انگلیسی Sydney) بزرگ‌ترین و قدیمی‌ترین شهر استرالیا و پایتخت ایالت ویلز جنوبی نو یا نیو ساوت ولز است. نیمی از ایرانیان مهاجر به استرالیا یعنی ۹٬۳۲۳ نفر در شهر سیدنی ساکن هستندسیدنی سرشار از تنوع است. ساکنان آن، ۴ میلیون شهروندی هستند که عمدتاً از پیشینه مختلف قومی، نژادی و فرهنگی برخوردارند. در هر گوشه‌ای از سیدنی، می‌توان ردپایی از فرهنگ‌های گوناگون را مشاهده کرد که در کنار جاذبه‌های طبیعی، مراکز تفریحی، پارک‌های ملی و حفاظت شده، موزه‌ها و گالری‌های هنری باعث شهرت جهانی شهر شده‌اند.
Video06:27

جاذبه های گردشگری شهر ملبورن 4K

Melbourne, Australia, City center in 4K
Video04:02

دیدنی های شهر آوکلند

آوکلند (به انگلیسی: Auckland) پرجمعیت‌ترین شهر در کشور نیوزیلند است. پایتخت این کشور ولینگتون (به زبان مائوری ته وهانگانوئی-آ-تارا یا پونکه) می‌باشد. جمعیت آوکلند با احتساب حومه بیش از یک میلیون و پانصد هزار نفر است. جمعیت مرکز شهر آوکلند خود به تنهایی قریب به چهارصد و پنجاه هزار نفر است.ماناکائو، نورت شور و وایتاکره از حومه‌های مهم شهر آوکلند هستند که هر یک به تنهایی جز پر جمعیت‌ترین شهرهای نیوزیلند هستند. بیشتر ایرانیان مقیم نیوزیلند در این شهر اقامت دارند.در کل میزان مهاجرهای خارجی در آوکلند بیشتر از سایر شهرهای نیوزیلند است. در این شهر زیبا بیشترین میزان مردمانی از تبار پلی‌نزیایی (بومیان جزایری در اقیانوس آرام مانند جزایر ماریانس، گوام، فیلیپین، هاوایی و حتی جزایر مارشال) نسبت به بقیه نقاط جهان زندگی می‌کنند. هر آوکلند دارای بزرگترین بندر در نیم کره جنوبی است. این شهر بالاترین سرانه قایق‌های بادبانی در جهان را داراست و یکی از امن‌ترین شهرهای جهان است
Video02:02

دیدنی های ملبورن ، استرالیا

ملبورن (به انگلیسی: Melbourne) با حدود ۴ میلیون نفر جمعیت، پایتخت ایالت ویکتوریا، اولین پایتخت کشور استرالیا قبل از شهر کانبرا و مهمترین شهر فرهنگی این کشور است. ملبورن به لحاظ جمعیت دومین شهر کشور پهناور استرالیا است.
Video10:43

جاذبه های توریستی گردشگری سیدنی

سیدنی نماد کشور استرالیاست. شهری است با جذابیت‌های بیشمار که دویست و هجده سال از زمان تأسیس آن می‌گذرد. این شهر که در جنوب شرقی استرالیا واقع شده، اولین مکانی است که بیشترین میزان جهانگرد در بدو ورود به استرالیا در آن پا می‌گذارند.
Video04:49

مناطق دیدنی و گردشگری لیورپول

لیورپول (به انگلیسی: Liverpool) شهری بندری در شمال غربی انگلستان واقع در منطقه مرزیساید است. این شهر در پای‌رود مِرزی قرار دارد. لیورپول در سال ۱۲۰۷ قصبه‌ای کوچک بود که در سال ۱۸۸۰ به یک شهر تبدیل شداز دیگر شاخصه‌های شهرت این شهر برگزاری بزرگترین مسابقه سالانه اسب‌سواری در جهان به‌نام "گرند نشنال" و باشگاه فوتبال لیورپول هستند. در پی بسته شدن اسکله‌های این شهر در اوایل دهه هفتاد میلادی، اقتصاد شهر رو به افول گذارد، هر چند بتازگی پروژه‌های شهرسازی سبب رونق دوباره آن شده‌است. با وجود چهره مدرن و با شکوه در مرکز شهر، لیورپول هنوز با مشکلات بزرگی مانند فقر، بی کاری و جرم و جنایت دست به گریبان است.لیورپول به عنوان پایتخت فرهنگی اروپا در سال ۲۰۰۸ انتخاب شد که البته برای به دست آوردن این عنوان میلیون‌ها پوند خرج اصلاحات و نوسازی شد. مقامات مسئول در لیورپول حدود ۳۵۰ برنامه را تدارک دیدند تا سبب جذب گردشگران زیادی شوند. مطمئنا یکی از بزرگترین پیامدهای یک چنین موفقیتی، جلب سرمایه گذاری و جذب توریست بیشتر و در نتیجه درآمد سرشار برای این شهر خواهد بود. به این ترتیب بود که اقتصاد لیورپول توانست ۱۰۰ میلیون پوند افزایش درآمد کسب کند.
Video04:14

مناطق دیدنی شهر اوکلند

آوکلند (به انگلیسی: Auckland) پرجمعیت‌ترین شهر در کشور نیوزیلند است. پایتخت این کشور ولینگتون (به زبان مائوری ته وهانگانوئی-آ-تارا یا پونکه) می‌باشد. جمعیت آوکلند با احتساب حومه بیش از یک میلیون و پانصد هزار نفر است. جمعیت مرکز شهر آوکلند خود به تنهایی قریب به چهارصد و پنجاه هزار نفر است.ماناکائو، نورت شور و وایتاکره از حومه‌های مهم شهر آوکلند هستند که هر یک به تنهایی جز پر جمعیت‌ترین شهرهای نیوزیلند هستند. بیشتر ایرانیان مقیم نیوزیلند در این شهر اقامت دارند.در کل میزان مهاجرهای خارجی در آوکلند بیشتر از سایر شهرهای نیوزیلند است. در این شهر زیبا بیشترین میزان مردمانی از تبار پلی‌نزیایی (بومیان جزایری در اقیانوس آرام مانند جزایر ماریانس، گوام، فیلیپین، هاوایی و حتی جزایر مارشال) نسبت به بقیه نقاط جهان زندگی می‌کنند. شهر آوکلند دارای بزرگترین بندر در نیم کره جنوبی است. این شهر بالاترین سرانه قایق‌های بادبانی در جهان را داراست و یکی از امن‌ترین شهرهای جهان است آوکلند دارای اب و هوای معتدل و بسیار خوبی میباشد میانگین دما در این شهر بین ۱۲ تا ۱۹ درجه سانتیگراد میباشد گرمترین ماه‌های سال ۲ ماه ابتدای تابستان یعنی ژانویه و فوریه با میانگین ۲۳ درجه و سردترین ماه‌های سال ۲ ماه ابتدایی زمستان یعنی ماه‌های ژوئیه و اوت با ۷ درجه سانتی گراد میباشد میانگین بارش در این شهر سالیانه ۱۲۴۰ میلی متر می‌باشد. پربارش‌ترین ماه سال ژوئیه با ۱۴۶ میلی متر و کم‌بارش‌ترین ماه سال فوریه با ۶۵ میلی‌متر است. برج آسمان (Sky Tower) با ۳۲۸ متر ارتفاع بلندترین بنای ساختمانی این شهر و به عبارتی نماد این شهر می‌باشد.
Video01:02

طبیعت کشور نیوزیلند یا زلاندِ نو

نیوزیلند یا زلاندِ نو کشوری در جنوب غربی اقیانوس آرام است، این کشور از دو جزیره بزرگ و تعداد زیادی جزیره کوچک تشکیل شده و مناطق خودمختار نیو، جزایر کوک، توکلائو و راس را هم در بر می‌گیرد. نیوزیلند فاصله زیادی با دیگر خشکی‌های کره زمین دارد، به طوریکه استرالیا نزدیکترین همسایه این سرزمین در دو هزار کیلومتری آن قرار دارد، دریای میان این دو کشور به دریای تاسمان معروف است. نزدیکترین همسایگان این کشور از شمال جزایر تونگا، فیجی، نیوکالدونیا هستند.

دیدنی های کشور های قاره اقیانوسیه

jahangardi

۱۳۹۳-۹-۱۰

۱۳۹۷-۸-۲۳

۴۱

جهانگردی

این کانال توضیحاتی ندارد.