خانه

درباره کانال

کانال های مرتبط

ویدئوهای کانال

Video06:21

جاذبه های گردشگری ایلیا گرندبی

جاذبه های گردشگری ایلیا گرندبی شهر ساحلی ریو دارای ۳ ساحل به نامهای ساحل کُپاکابانا، ایپانما و لِبلان است. این سواحل به بهشت موج‌سواران معروف هستند. در «سواحل آزاد» شناگران و موج‌سواران می‌توانند به صورت برهنه به شنا و گرفتن حمام آفتاب بپردازند. قسمتی از معروفیت این سواحل مربوط به این قانون است.
Video25:33

زمین از نگاهی دیگر - ایالت نیویورک

زمین از نگاهی دیگر - ایالت نیویورک ایالت نیویورک از نظر وسعت ۲۷-امین، از نظر جمعیت چهارمین و از نظر تراکم جمعیت هفتمین ایالت در میان ۵۰ ایالت آمریکا است. نیویورک از جنوب به ایالت‌های نیوجرسی و پنسیلوانیا و از شرق به ایالت‌های کنتیکت، ماساچوست و ورمانت محدود می‌شود. این ایالت از سمت شرقی جزیره لانگ آیلند دارای مرز دریایی با ایالت رود آیلند است. همچنین بخش‌هایی از مرز بین‌المللی میان دو کشور کانادا و ایالات متحده آمریکا مربوط به مرزهای شمالی ایالت نیویورک با ایالت کبک کانادا و از سمت غربی و شمالی آن با ایالت انتاریوی کانادا می‌شود. برای ایجاد تمایز میان شهر نیویورک (پرجمعیت‌ترین شهر و قطب اقتصادی این ایالت) و ایالت نیویورک، اغلب نام ایالت نیویورک را با اصطلاحات "New York State" و "State of New York" به کار می‌برند.
Video04:23

مکانهای تفریحی شهر کیتو

مکانهای تفریحی شهر کیتو کیتو (نام رسمی: سن‌فرانسیسکو د کیتو) پایتخت کشور اکوادور، واقع در شمال غربی آمریکای جنوبی، است. این شهر در شمال اکوادور قرار دارد و ارتفاع آن ۹۳۰۰ پا (۲۸۵۰م) از سطح دریا است (اندازه‌گیری شده در "پلاسا د لا ایندِپندنسیا)، که سبب شده کیتو دومین پایتخت بلند جهان محسوب شود.
Video25:36

جاذبه های گردشگری کاستاریکا قسمت 2

جاذبه های گردشگری کاستاریکا قسمت 2 جمهوری کاستاریکا کشوری است واقع در آمریکای مرکزی. پایتخت این کشور شهر سان خوزه (کاستاریکا) و واحد پول آن کولون کاستاریکا می‌باشد. جمعیت این کشور ۴ میلیون ۳۰۰ هزار نفر و زبان رسمی آن اسپانیایی است. ۴۰ درصد از مردم آن سفیدپوست، ۳۱ درصد مستیزو (دورگه سفید و سرخ‌پوست) و بقیه از دیگر نژادها هستند. سفیدپوستان کاستاریکا، بیشتر اسپانیایی‌تبار هستند.
Video25:10

جاذبه های گردشگری کاستاریکا قسمت 1

جاذبه های گردشگری کاستاریکا قسمت 1 جمهوری کاستاریکا کشوری است واقع در آمریکای مرکزی. پایتخت این کشور شهر سان خوزه (کاستاریکا) و واحد پول آن کولون کاستاریکا می‌باشد. جمعیت این کشور ۴ میلیون ۳۰۰ هزار نفر و زبان رسمی آن اسپانیایی است. ۴۰ درصد از مردم آن سفیدپوست، ۳۱ درصد مستیزو (دورگه سفید و سرخ‌پوست) و بقیه از دیگر نژادها هستند. سفیدپوستان کاستاریکا، بیشتر اسپانیایی‌تبار هستند.
Video23:16

آمریکا از آسمان ایالت میشیگان قسمت 1

آمریکا از آسمان ایالت میشیگان قسمت 1 میشیگان ایالتی است در ایالت‌های غرب میانه آمریکا. مرکز آن لنسینگ و بزرگ‌ترین شهر آن دیترویت است. جمعیت میشیگان ۹ میلیون و ۹۰۰ هزار نفر است. شهر لنسینگ ۱۱۴ هزار نفر و دیترویت ۷۰۶ هزار نفر جمعیت دارد.
Video05:18

جاذبه های گردشگری تاراناکی

جاذبه های گردشگری تاراناکی کوه تاراناکی یا کوه اگمونت آتشفشان چینه‌ای فعال است که در غرب سؤال جزیرهٔ شمالی نیوزیلند قرار دارد. این کوه به صورت عمومی به عنوان تاراناکی مورد اشاره قرار می‌گیرد اما دارای دو نام است، این کوه توسط جیمز کوک اگمونت نام‌گذاری شد ولی مردم محلی به آن تاراناکی می‌گویند. این کوه دارای ارتفاع ۲۵۱۸ متر است و یکی از متقارن‌ترین مخروط‌های آتشفشانی است. در قسمت جنوبی این کوه خوشه‌ای دیگر با ارتفاع ۱۹۶۶ متر قرار دارد که توسط مردم محلی پانی‌تاهی خوانده می‌شود.
Video06:10

جاذبه های گردشگری سینت لوسیا

جاذبه های گردشگری سینت لوسیا سَینت لوسیا یک کشور جزیره‌ای کوچک در دریای کارائیب و در آستانه اقیانوس اطلس است که در جنوب جزیرهٔ مارتینیک از مستملکات فرادریایی فرانسه و شمال کشور سنت وینسنت و گرنادین قرار دارد.
Video05:43

جاذبه های گردشگری شهر کینو

جاذبه های گردشگری شهر کینو کیتو پایتخت اکوادور، شهری در آمریکای جنوبی است. این شهر با جمعیتی نزدیک به 1.6 میلیون نفر یکی از پرجمعیت ترین شهرهای اکوادور می باشد. اما برخلاف اکثر کشورها، بزرگترین شهر اکوادور نیست و گویا کیول بزرگترین شهر این کشور می باشد. این شهر بزرگ در میان رشته کوه های شمال اکوادور قرار دارد و رودخانه گوایابامبا از کنار آن می گذرد.
Video06:01

دیدنیهای شهر کویینستان

در این ویدیو به دیدنیهای شهر کویینستان و معرفی جاذبه های گردشگری آن می پردازیم.
Video05:24

جاذبه های دیدنی ایالت مندوزا

جاذبه های دیدنی ایالت مندوزا مندوزا که در شرق کوه‌های آند قرار گرفته برای استیک‌های خوشمزه و مناظر فوق‌العاده زیبایش مشهور است. مندوزا تا به حال جایزه‌ای برای زیباییش دریافت نکرده اما شما برای کوه‌ها و مناظر زیبایش به این شهر سفر می‌کنید. شهر مکان مناسبی برای فعالیت‌های مختلف مثل پیاده روی، کوه نوردی و دوچرخه سواری است.
Video10:11

دیدنیهای جزیره لانگ

دیدنیهای جزیره لانگ لانگ‌آیلند به معنای جزیرهٔ دراز نام جزیره و قسمتی از ایالت نیویورک می‌باشد که در انتهای شرقی شهر نیویورک قرار گرفته‌است.این جزیره ۷٬۴۵۰٬۰۰۰ نفر جمعیت دارد و ۱۹۰ کیلومتر طول دارد. محلات بروکلین و کویینز در این جزیره قرار دارند.
Video13:35

مکانهای دیدنی کوبا

مکانهای دیدنی کوبا جمهوری کوبا کشوری است تشکیل شده از مجمع الجزایری در دریای کارائیب و پایتخت آن هاوانا است.
Video09:12

جاذبه های دیدنی شهر مونته ویدئو در اروگوئه

جاذبه های دیدنی شهر مونته ویدئو در اروگوئه مونته‌ویدئو پایتخت و بزرگترین شهر بندر اصلی کشور اروگوئه است. این شهر بزرگتر از دو برابر اندازه هر شهر دیگری در این کشور است و یک شهر بسیار مهم و عمده محسوب می‌شود. مونته‌ویدئو در آوریل ۲۰۰۶، در رتبه بندی مرکز مشاوره منابع انسانی مرکر به عنوان شهری با بالاترین کیفیت زندگی در آمریکای لاتین شناخته شد
Video00:22

معرفی شهر پوتوسی

معرفی شهر پوتوسی پوتوسی مرکز بخش پوتوسی در بولیوی است که ۴۰۹۰ متر از سطح دریا ارتفاع دارد و یکی از مرتفع‌ترین شهرها در جهان است. دلیل اهمیت تاریخی پوتوسی تپه ریکو است که "کوه غنی" نامیده می‌شود که مرکز استخراج نقره بوده است. این شهر در سال ۱۹۸۷ در میراث جهانی یونسکو به ثبت رسید.
Video00:21

معرفی شهر وال پرایزو در شیلی

معرفی شهر وال پارایزو در شیلی منطقه والپارایزو یکی از مناطق پانزده گانه کشور شیلی است.
Video06:07

دیدنیهای شهر تروخیو در پرو

دیدنیهای شهر تروخیو در پرو تروخیو شهری است در کشور پرو که در سال ۲۰۰۷ میلادی، حدود ۷۰۹٫۵۶۶ نفر جمعیت داشته‌است
Video05:25

دیدنیهای شهر مندوزا

مندوزا در شرق کوه‌های آند قرار گرفته شهری که در سفر به آرژانتین حتما باید از آن دیدن کنید. غذا‌های خوشمزه، مناظر زیبا و مکان‌های تفریحی مختلف این شهر میان گردشگران زبانزد است.
Video11:20

دیدنیهای جزیره لانگ

لانگ‌آیلند به معنای «جزیرهٔ دراز» نام جزیره و قسمتی از ایالت نیویورک می‌باشد که در انتهای شرقی شهر نیویورک قرار گرفته‌است.این جزیره ۷٬۴۵۰٬۰۰۰ نفر جمعیت دارد و ۱۹۰ کیلومتر طول دارد.
Video23:30

آمریکا از آسمان قسمت چهاردهم ایالت نیومکزیکو

مستند آمریکا از آسمان قسمت چهاردهم ایالت نیومکزیکو
Video06:27

دیدنیهای شهر لیما در پرو

دیدنیهای شهر لیما در پرو لیما شهری باستانی و مدرن، فقیر و ثروتمند، جذاب و سرگرم کننده که در قرن 16 کشف شده است. لیما شهر تضادها ، این شهر بزرگ منزلگاه یک سوم مردم پرو می باشد که همه نوع معماری در این شهر دیده می شود زبان آنها کاستریک و مذهب کاتولیگ دارند. کلیسای جامع لیما، مقبره پیزارو و محراب طلا کاری شده را در این شهرمی توانید ببینید.
Video10:14

معرفی دیدنیهای باتاگونیا

باتاگونیا مرز آمریکای جنوبی از رشته کوههای آند به سمت قطب جنوب کشیده شده و بصورت پراکنده نواحی شیلی و آرژانتین را پوشش می دهد ، سرزمینی افسانه ای و جایی که مادر طبیعت خودنمایی می کند. آتشفشانهای عظیم و یخچالهای مرتفع و یخهای شناور که از مقابل دید شما در حال حرت می باشند. اولین شخصی که وارد این منطقه شد کاوشگر پرتغالی در قرن 16 بنام فردینان مجانن بود که این منطقه را باتاگونیا یعنی سرزمین پا گنده نامید.
Video04:17

مکانهای دیدنی شهر تورنتو در کانادا

تورنتو در نزدیکی بزرگترین شهر آمریکا یعنی تورنتو قرار گرفته است که مرکزیت اصلی اقتصادی و فرهنگی را تشکیل می دهد. این شهر که ابتدا با نام یورک شناخته شده بود جمعیتی بالغ بر 6 میلیون نفر را به خود اختصاص داده است گالری هنری شهر تورنتو، قصر کازالوما و بزرگترین آبشار نیاگارا به نام هورشیو از دیدنیهای این شهر زیبا محسوب می شود.
Video03:09

جاذبه های گردشگری لاس وگاس در ایالت نوادا

لاس وگاس در ایالت متحده آمریکا و در ایالت غربی نوادا قرار دارد بیش از یک میلیون نفر جمعیت دارد که 300 روز از سال از نور آفتاب برخوردار است . خلیج رویایی مندلی و مناطق تفریحی استریپ و جاذبه های دیدنی دیگری که در این ویدیو با آن آشنا می شوید.
Video04:43

جاذبه های گردشگری هیوستون

هیوستون در نزدیکی خلیج مکزیکو و در خط چند منظوره گالبستون قرار گرفته است و پر جمعیت ترین شهر تگزاس و یکی از بزرگترین شهرهای ایالت متحده می باشدکه دارای 18 موزه تاریخی،علمی و فرهنگی و سایر جاذبه های دیدنی دیگری می باشد.
Video04:02

جاذبه های گردشگری هونولولو در ایالت هاوایی

هونولولو در جزیره اوهااو و پایتخت هاوایی پنجاهمین و جوانترین ایالت آمریکا و نیز بزرگترین جزیره هاوایی که تنها قصر سلطنتی آمریکا هونولولو قرار گرفته و بندرگاه دیدنی پرل و دیدنیهایی بسیار زیبایی که در خود جای داده است.
Video04:10

جزیره مائویی در ایالت هاوایی

مائویی دومین جزیره هاوایی می باشد و زیباترین جزیره هاوایی می باشد که جنگلهای بامبو و پارک ساحلی و بسیاری از مکانهای سرگرم کننده و دیدنی بسیاری در این جزیره وجود دارد
Video04:05

دیدنیهای شبه جزیره کن کان در مکزیک

شهر مکزیکی کن کان در یوکاتان قرار گرفته است. شبه جزیره ای که توسط آبهای گرم کارائیب احاطه شده
Video04:16

معرفی شهر سن آنتونیو در ایالت تگزاس

سن آنتونیو تاریخی بین مرز مکزیک و مرکز تگزاس یعنی آستین قرار گرفته و این دومین شهر پرجمعیت ایالت لونستار می باشد و یکی از مقصدهای توریستی آمریکا
Video05:41

معرفی ایالت نیویورک در ایالات متحده آمریکا

ایالت نیویورک در شمال شرقی ایالت متحده آمریکا قرار گرفته است . شهربیک اپل 8 میلیون جمعیت دارد که سالانه 50 میلیون نفر بازدید کننده را به خود جذب می کند

دیدنی های کشور های قاره آمریکا

jahangardi

۱۳۹۳-۷-۱۲

۱۳۹۷-۸-۲۴

۱۴۹

جهانگردی

این کانال توضیحاتی ندارد.