+دنبال کردن

خانه

درباره کانال

کانال های مرتبط

ویدئوهای کانال

Video23:25

آموزش ساخت کشتی با چوب

آموزش ساخت کشتی با چوب
Video10:22

آموزش ساخت نیسان پیکاپ با کارتن

آموزش ساخت نیسان پیکاپ با کارتن
Video14:31

آموزش ساخت ماشین آئودی A8 با مقوا

آموزش ساخت ماشین آئودی A8 با مقوا این بار یک ماشین (آئودی a8 2018) را در خانه می سازیم. این ویدیو شما را به گام به گام چگونه به ایجاد یک ماشین شگفت انگیز است. این آئودی را 8 با مقوا، PAPER، DC موتور الکتریکی، کلاه، و غیره امتحان کردیم. امیدوارم همه شما واقعا دوست داشته باشید . استفاده از مواد مقوا مقوا کاغذی خودکار نشان گذار در خاموش سوئیچ چسب باتری 9V موتور DC و غیره
Video05:28

آموزش ساخت کوادکوپتربا خط کش

آموزش ساخت کوادکوپتربا خط کش در این ویدئو، به شما نشان خواهیم داد که چگونه یک چهارچوب سه بعدي در خانه بسازید. برای انجام این کار، شما باید دو خط 40 سانتی متر، یک کیت برای quadcopter، توپ، روابط، پلاستیکی شفاف و نوار عایق داشته باشید.
Video06:31

آموزش ساخت گوزن اسباب بازی با چوب

آموزش ساخت گوزن اسباب بازی با چوب در این ویدئو، من به شما نشان می دهم که چگونه ساخت گوزن های شمالی با چوب را بسازیم . مواد: - دو تخته از ضخامت های مختلف - آدامس - چسب فوق العاده
Video05:57

آموزش ساخت دفتر با جلد چوبی

آموزش ساخت دفتر با جلد چوبی
Video04:53

آموزش ساخت بخاری ساده

آموزش ساخت بخاری ساده سلام دوستان، در این ویدئو به شما نشان می دهیم چگونه یک بخاری ساده را در خانه بسازید. بسیار شبیه آن و شگفت انگیز است. شما می توانید با استفاده از این موارد را ایجاد کنید: - 1. قوطی کنسرو 2. سیم نیکرو 3. موتور فن 4. چرخه اسباب بازی این برای امروز است بچه ها، من امیدوارم که شما این ویدیو را دوست داشته باشید به خاطر تماشا و فراموش نکنید که دوست، نظر اشتراک و به اشتراک بگذارید.
Video12:14

آموزش ساخت هواپیمای جنگنده با چوب

آموزش ساخت هواپیمای جنگنده با چوب در این ویدئو ساخت هواپیمای جنگنده با چوب را به شما نشان می دهد. مواد: تخته سه لا ضخامت -4 میلیمتر -5 میلی متر چوب کاج چوب کاج دمی ضخیم 10 میلی متر قطر چوبی قطر 2 میلیمتر (دندان پوسچر) قطر چوبی قطر 4 میلی متر قطر چوبی قطر قطر 10 میلی متر -PVA چسب
Video07:31

آموزش ساخت تعلیق جلو با دنده دیفرانسیل و فرمان با چوب

آموزش ساخت تعلیق جلو با دنده دیفرانسیل و فرمان با چوب در این ویدئو ساخت تعلیق جلو با دنده دیفرانسیل و فرمان با چوب را نشان می دهد.
Video16:33

آموزش ساخت ماشین فراری با کارتن

آموزش ساخت ماشین فراری با کارتن ماشین اسباب بازی الکتریکی ویدیو جدید آموزش ساخت ماشین فراری با کارتن است .این ماشین ورزشی را با مقوا و یک موتور DC تولید کردیم . این پروژه واقعا شگفت انگیز و جالب است. این ماشین ورزشی بسیار زیبا است.
Video04:21

آموزش ساخت دوچرخه اسباب بازی با چوب

آموزش ساخت دوچرخه اسباب بازی با چوب در این ویدئو به شما ساخت دوچرخه اسباب بازی با چوب را آموزش خواهیم داد.
Video13:15

آموزش ساخت هواپیما با چوب

آموزش ساخت هواپیما با چوب ویدئو: نحوه ساخت یک هواپیما با چوب چوب. این مدل هواپیما بوئینگ 767 است.
Video11:04

آموزش ساخت ماشین یدک کش دو طبقه با مقوا

آموزش ساخت ماشین یدک کش دو طبقه با مقوا در این ویدیو به شما آموزش خواهیم داد که چگونه می توان یک ماشین یدک کش دو طبقه با مقوا را ساخت.
Video13:27

آموزش ساخت کامیون 12 تن باربری

آموزش ساخت کامیون 12 تن باربری با چوب در این ویدیو ما یک مدل دیگر کامیون 12 تن باربری اسباب بازی را ساخته ایم . این یکی را در مقیاس 1: 24 طراحی کردم (مانند بیشتر وسایل نقلیه چوبی من). بسیاری از برش، چسباندن، صیقل دادن وجود داشت .
Video14:48

آموزش ساخت ماشین مک لارن با کارتن

آموزش ساخت ماشین مک لارن با کارتن Super Car McLaren P1 فوق العاده شگفت انگیز ساخته شده با مقوا. در این نمایش ویدئو شما چگونه می توانید آن را گام به گام. Mc laren P1 طراحی بسیار جالب است. این پروژه بسیار ساده، آسان و جالب برای تمام سنین من امیدوارم که این پروژه را دوست داشته باشید. مواد: کارتن زباله / تایر لاستیکی / موتور سروو / موتور دنده / چسب گرم یا چوب چسب / موتور سروو برای فرمان / بازتاب فیلم برای رنگ آمیزی
Video06:31

آموزش ساخت جعبه دستمال کاغذی رو میزی با چوب

آموزش ساخت جعبه دستمال کاغذی رو میزی با چوب در این ویدئو ساخت جعبه دستمال کاغذی رو میزی با چوب با استفاده از تخته 3 لای صنوبر را به نمایش میگذاریم . امیدوارم این ویدئو را دوست داشته باشید.
Video05:10

آموزش ساخت جا دستمالی رولی با چوب

آموزش ساخت جا دستمالی رولی با چوب در این ویدئو آموزش ساخت جا دستمالی رولی با چوب را به نمایش میگذاریم. امدوارم این ویدئو را دوست داشته باشید.
Video03:41

آموزش ساخت چرخ های ماشین چوبی

آموزش ساخت چرخ های ماشین چوبی در این ویدئو ساخت چرخ برای ماشین های چوبی را به نمایش میگذاریم . امیدوارم این ویدئو را دوست داشته باشید.
Video10:21

آموزش ساخت ماشین ربات کنترل از راه دور

آموزش ساخت ماشین ربات کنترل از راه دور در این ویدئو من شما را راهنمایی می کنم که چگونه ماشین ربات را با مقوا بسازید. این یک ماشین کنترل از راه دور ماشین ربات Rc ترانسفورماتور است، آن را فعال شگفت انگیز است. مواد مورد نیاز شما: مقوا، 5 موتور DC 9V، کنترل از راه دور، باتری، چوب چوب، میله های آلومینیومی، سرامیک بامبو، نی، تفنگ چسب داغ ...... و تمام مراحل را از این ویدیو دنبال کنید .
Video06:03

آموزش ساخت جک الکتریکی با چوب

آموزش ساخت جک الکتریکی با چوب در این ویدئو آموزش ساخت جک الکتریکی با استفاده از موتور DC را نشان می دهیم.
Video05:02

آموزش ساخت تقویم دیواری با چوب

آموزش ساخت تقویم دیواری با چوب در این ویدئو من تقویم گردان دیواری از چوب را نشان خواهم داد.
Video12:59

آموزش ساخت ماشین فولکس 1965 با کارتن

آموزش ساخت ماشین فولکس 1965 با کارتن این ویدیو به شما نشان می دهیم RC RC Volkswagen خودرو سوسک خودرو از کارتن، باتری، موتور DC این محبوب ترین ماشین قدیمی است. من امیدوارم همه شما این ماشین را دوست داشته باشید و از آن لذت ببرید. استفاده از مواد در این سوسک - مقوا - موتور DC 3 تا 6 ولت کارت کنترل مدار رادیویی RC 2.5 گیگاهرتز (خرید آنلاین) - ماشین پخش دی وی دی قدیمی برای فرمان - لاستیک لاستیک (خرید از آنلاین) - 4.7 وات باتری قابل شارژ - بازتاب فیلم برای رنگ آمیزی این ماشین - تفنگ چسب - فیلم های شفاف
Video10:38

آموزش ساخت قایق بادبانی لوکس با مقوا

آموزش ساخت قایق بادبانی لوکس با مقوا در این ویدئو اموزش ساخت یک قایق بادبانی لوکس با استفاده از مقوا را خواهیم ساخت .
Video14:08

آموزش ساخت Mini cooper با مقوا

آموزش ساخت Mini cooper با مقوا در این ویدیو به شما نشان می دهیم RC Mini Cooper شگفت انگیز ساخته شده از مقوا ، باتری، DC Motors این خودرو محبوب ترین است. من امیدوارم همه شما این ماشین را دوست داشته باشید و از آن لذت ببرید. استفاده از مواد در این مینی کوپر - مقوا - 2 BO موتور (خرید آنلاین) کارت کنترل مدار رادیویی RC 2.5 گیگاهرتز (خرید آنلاین) - موتور سروو - لاستیک لاستیک (خرید از آنلاین) - 4.7 وات باتری قابل شارژ - چسب حرارتی تفنگی - فیلم های شفاف
Video11:59

آموزش ساخت مرغ تخم گذار برقی با مقوا

آموزش ساخت مرغ تخم گذار برقی با مقوا این ویدیو به شما نشان می دهیم که چگونه می توانید مدل مرغ (مرغ) را در قالب مقوا . این پروژه بسیار جالب و خنده دار با مقوا است. امیدوارم از ویدئو لذت ببرید . مقوا چسب حرارتی تفنگی موتور دنده ای
Video20:48

آموزش ساخت ماشین بوگاتی ویرون با کارتن

آموزش ساخت ماشین بوگاتی ویرون با کارتن در این ویدیو به شما اموزش ساخت ماشین بوگاتی ویرون با کارتن و ، باتری، DC موتور RC 2.4 Ghz کارت. این اتومبیل شگفت انگیز است. من امیدوارم که همه شما این ماشین بوگاتی ویرون را دوست داشته باشید و از آن لذت ببرید. استفاده از مواد در این بوگاتی کارتن 2 عدد موتور کارت Rc 2،5 گیگاهرتز موتور سروو برای چپ یا راست لنز پلیر قدیمی dvd 4.7 وات باتری 4 چراغ لامپ (2 سفید، 2 قرمز) رنگ پوستر
Video04:28

آموزش ساخت دستگاه مارپیچ با مقوا

آموزش ساخت دستگاه مارپیچ با مقوا در این ویدئو نشان خواهیم داد که چگونه دستگاه مارپیچ با کارتن- اسباب بازی مقوایی را ساخت.
Video08:59

آموزش ساخت کارواش اتوماتیک برای شستن اسباب بازی ها

آموزش ساخت کارواش اتوماتیک برای شستن اسباب بازی ها در این ویدیو نشان خواهیم داد ساخت کارواش اتوماتیک برای شستن اسباب بازی ها چگونه کار می کند.
Video07:56

آموزش ساخت سیستم رادار هوایی با کارتن

آموزش ساخت سیستم رادار هوایی با کارتن در این ویدیو من نشان خواهیم داد که ساخت سیستم رادار هوایی با کارتن چگونه کار می کند.
Video10:26

آموزش ساخت جرثقیل با کارتن

آموزش ساخت جرثقیل با کارتن در این ویدیو من نشان خواهم داد که کامیون جرثقیل چگونه کار می کند.

بسازید،نخرید!

jetdroid

۱۳۹۷-۸-۱

۱۳۹۷-۸-۱۸

۱۴۵

آموزشی

ساختن لوازم کاربردی و بسیار جذاب با ایده های جدید