+دنبال کردن

خانه

درباره کانال

کانال های مرتبط

ویدئوهای کانال

Video15:35

راهکارهایی برای استفاده دوباره از تیشرت های قدیمی

راهکارهایی برای استفاده دوباره از تیشرت های قدیمی اگر به هر دلیلی، چه خرید غیر مستقیم، چه پیروی از مد، کمد لباس های شما در حال انفحار است و به فکر افتاده‌اید که همه لباس‌ قدیمی ها را به سطل زباله بیندازید، لطفا دست نگه دارید
Video10:01

آموزش افزونه Contact Form 7 وردپرس قسمت 6

آموزش افزونه Contact Form 7 وردپرس قسمت 6 در آخرین قسمت از آموزش افزونۀ Contact Form 7 به امکان ذخیره سازی اطلاعات روی خودِ سایت می پردازیم. این کار را با یک افزونۀ جانبی دیگر که برای همین افزونه ساخته شده است انجام می دهیم که با عنوان Flamingo شناخته می شود.
Video07:44

آموزش افزونه Contact Form 7 وردپرس قسمت 5

آموزش افزونه Contact Form 7 وردپرس قسمت 5 پس از ساخت فرم، حال نوبت به جاساز کردن آن در مکان مختلف سایت، از جمله ابزارک و برگه می رسد. کد میانبر آن را در هر کجایی که مکان خوبی برای نمایش فرم است، می توان قرارش داد.
Video11:30

آموزش افزونه Contact Form 7 وردپرس قسمت 4

آموزش افزونه Contact Form 7 وردپرس قسمت 4 زمان ساخت یک فرم جدید دو تا سربرگ با عنوان "پیام" و "تنظیمات اضافی" هم وجود دارد که توضیحات آنها را هم در این قسمت به شما خواهیم داد.
Video11:06

آموزش افزونه Contact Form 7 وردپرس قسمت 3

آموزش افزونه Contact Form 7 وردپرس قسمت 3 پس از ساخت فرم نوبت به تنظیماتی می رسد که تعیین می کند نتیجۀ فرم چطور برای ما به عنوان مدیر سایت ارسال گردد. معمولاً این کار با ایمیل انجام می شود ونتیجۀ ارسال هر فرم با ایمیل به ما داده می شود.
Video27:39

آموزش افزونه Contact Form 7 وردپرس قسمت 2

آموزش افزونه Contact Form 7 وردپرس قسمت 2 در قسمت قبلی روال ساخت و نمایش فرم درون سایت گفته شد، در اولین قدم باید یک فرم را بسازیم که در این ویدیوی تقریباً نیم ساعته (!) ریز به ریز تمامی اجزاء فرم توضیح داده شدند.
Video07:28

آموزش افزونه Contact Form 7 وردپرس قسمت 1

آموزش افزونه Contact Form 7 وردپرس قسمت 1 فرم تماس یکی از مهم ترین چیزهایی است که یک سایت اینترنتی دارا باشد. در خیلی از اوقات نیاز داریم تا چنین فرمی را درون سایت خود داشته باشیم. افزونه های بسیاری برای وردپرس به جهت این امر نوشته شدند که یکی از بهترین آنها Contact Form 7 می باشد.
Video19:25

آموزش افزونه TinyMCE Advanced وردپرس قسمت 2

آموزش افزونه TinyMCE Advanced وردپرس قسمت 2 به عنوان آخرین ویدیو از مجموعۀ 40 قسمتی از افزونه های پرکاربرد وردپرس، تنظیمات افزونۀ TinyMCE Advanced را زیر ذره بین برده ایم و تک تک گزینه هایش را آموزش دادیم. امیدواریم که از تولیدات ویدیوهای جمال راضی باشید و کمکی هر چند کوچک به بحث آموزش نرم افزارهای رایانه ای کرده باشد. فراموش نکنید که ویدیوهای جمال را به اشتراک بگذارید و آنها را لایک نمایید.
Video05:08

آموزش افزونه TinyMCE Advanced وردپرس قسمت 1

آموزش افزونه TinyMCE Advanced وردپرس قسمت 1 برای داشتن یک ویرایشگر حرفه ای برای ارسال نوشته درون سایت وردپرس، می توانید از افزونه ای مثل TinyMCE Advanced بهره ببرید. در این ویدیو طریقۀ نصب و همچنین کارکرد آن توضیح داده شده است. در قسمت بعدی تنظیمات حرفه ای شرح داده می شود.
Video11:39

آموزش افزونه WP Super Cache وردپرس قسمت 3

آموزش افزونه WP Super Cache وردپرس قسمت 3 سربرگ های بعدی یعنی CDN و Content دیگر سربرگ های بخش تنظیمات افزونه WP Super Cache می باشد که در این قسمت به آنها می پردازیم.
Video13:38

آموزش افزونه WP Super Cache وردپرس قسمت 4

آموزش افزونه WP Super Cache وردپرس قسمت 4 سربرگ های مورد آموزش دراین ویدیو از افزونه WP Super Cache سربرگ های Preload و Plugins و Debug هستند که آخرین قسمت از آموزش این افزونه محسوب می گردد.
Video24:02

آموزش افزونه WP Super Cache وردپرس قسمت 2

آموزش افزونه WP Super Cache وردپرس قسمت 2 عمده بخش های مختلف افزونه WP Super Cache در پیشخوان وردپرس مربوط به تنظیمات آن می باشد. تنظیماتی که در خیلی از مواقع کاربران را سردرگم خواهد کرد. اما در این 4 قسمت آموزش WP Super Cache تمامی گزینه های تنظیمات آن را خدمت شما آموزش خواهیم داد. در این قسمت به سراغ دو سربرگ تنظیمات ساده و تنظیمات پیشرفته رفتیم.
Video07:14

آموزش افزونه WP Super Cache وردپرس قسمت 1

آموزش افزونه WP Super Cache وردپرس قسمت 1 یکی دیگر از افزونه های پرکاربرد و مفید وردپرس WP Super Cache می باشد. این افزونه به جهت افزایش سرعت سایت های پربازدید مفید است و سبب افزایش سرعت بارگذاری صفحات سایت می گردد. تنظیمات ساده ای دارد و ما در این ویدیو قسمت اول این افزونه وردپرس را خدمت شما تقدیم می کنیم.
Video12:27

درس شانزدهم آموزش کانی‌شناسی (Mineralogy): فیلوسیلیکات‌ها

درس شانزدهم آموزش کانی‌شناسی (Mineralogy): فیلوسیلیکات‌ها هدف از ارائه این فرادرس، شناخت طبقه‌ها و گروه‌های مختلف کانی‌ها، بررسی خصوصیات شیمیایی، فیزیکی و کاربردی کانی‌ها، نحوه تشکیل و محل پیدایش آن‌ها در ایران است. افراد متخصص در رشته‌های گوناگون به کاربرد کانی‌ها و مکان‎های دسترسی آن‌ها در ایران پی برده و در تهیه ابزارها و تجهیزات مورد نیاز، راه‌های کوتاه و علمی می‌پیمایند. زمین پویان، گردشگران و ژئوتوریسم‌ها، معدن کاوان و افراد علاقه‌مند با توجه به وجود تصاویر متنوع و توضیحات لازم، جهت شناخت کانی‌ها، می توانند مناطق دارای پتانسیل معدنی را بهتر و سریع‌تر شناسایی نمایند. جهت درک از ساختار کانی‌ها، تصاویر میکروسکوپی و نمونه فیزیکی از مقاطع مختلف در آزمایشگاه و اطلس‌ها و منابع گوناگون تهیه شده است.
Video05:28

درس پانزدهم آموزش کانی‌شناسی (Mineralogy) : سوروسیلیکات‌ها

درس پانزدهم آموزش کانی‌شناسی (Mineralogy) : سوروسیلیکات‌ها هدف از ارائه این فرادرس، شناخت طبقه‌ها و گروه‌های مختلف کانی‌ها، بررسی خصوصیات شیمیایی، فیزیکی و کاربردی کانی‌ها، نحوه تشکیل و محل پیدایش آن‌ها در ایران است. افراد متخصص در رشته‌های گوناگون به کاربرد کانی‌ها و مکان‎های دسترسی آن‌ها در ایران پی برده و در تهیه ابزارها و تجهیزات مورد نیاز، راه‌های کوتاه و علمی می‌پیمایند. زمین پویان، گردشگران و ژئوتوریسم‌ها، معدن کاوان و افراد علاقه‌مند با توجه به وجود تصاویر متنوع و توضیحات لازم، جهت شناخت کانی‌ها، می توانند مناطق دارای پتانسیل معدنی را بهتر و سریع‌تر شناسایی نمایند. جهت درک از ساختار کانی‌ها، تصاویر میکروسکوپی و نمونه فیزیکی از مقاطع مختلف در آزمایشگاه و اطلس‌ها و منابع گوناگون تهیه شده است.
Video15:24

درس چهاردهم آموزش کانی‌شناسی (Mineralogy) : اینوسیلیکات‌ها

هدف از ارائه این فرادرس، شناخت طبقه‌ها و گروه‌های مختلف کانی‌ها، بررسی خصوصیات شیمیایی، فیزیکی و کاربردی کانی‌ها، نحوه تشکیل و محل پیدایش آن‌ها در ایران است. افراد متخصص در رشته‌های گوناگون به کاربرد کانی‌ها و مکان‎های دسترسی آن‌ها در ایران پی برده و در تهیه ابزارها و تجهیزات مورد نیاز، راه‌های کوتاه و علمی می‌پیمایند. زمین پویان، گردشگران و ژئوتوریسم‌ها، معدن کاوان و افراد علاقه‌مند با توجه به وجود تصاویر متنوع و توضیحات لازم، جهت شناخت کانی‌ها، می توانند مناطق دارای پتانسیل معدنی را بهتر و سریع‌تر شناسایی نمایند. جهت درک از ساختار کانی‌ها، تصاویر میکروسکوپی و نمونه فیزیکی از مقاطع مختلف در آزمایشگاه و اطلس‌ها و منابع گوناگون تهیه شده است.
Video04:22

درس سیزدهم آموزش کانی‌شناسی (Mineralogy) : سیکلوسیلیکات‌‎ها

درس سیزدهم آموزش کانی‌شناسی (Mineralogy) : سیکلوسیلیکات‌‎ها هدف از ارائه این فرادرس، شناخت طبقه‌ها و گروه‌های مختلف کانی‌ها، بررسی خصوصیات شیمیایی، فیزیکی و کاربردی کانی‌ها، نحوه تشکیل و محل پیدایش آن‌ها در ایران است. افراد متخصص در رشته‌های گوناگون به کاربرد کانی‌ها و مکان‎های دسترسی آن‌ها در ایران پی برده و در تهیه ابزارها و تجهیزات مورد نیاز، راه‌های کوتاه و علمی می‌پیمایند. زمین پویان، گردشگران و ژئوتوریسم‌ها، معدن کاوان و افراد علاقه‌مند با توجه به وجود تصاویر متنوع و توضیحات لازم، جهت شناخت کانی‌ها، می توانند مناطق دارای پتانسیل معدنی را بهتر و سریع‌تر شناسایی نمایند. جهت درک از ساختار کانی‌ها، تصاویر میکروسکوپی و نمونه فیزیکی از مقاطع مختلف در آزمایشگاه و اطلس‌ها و منابع گوناگون تهیه شده است.
Video24:54

درس یازدهم آموزش کانی‌شناسی (Mineralogy) : کانی‌های نزوسیلیکات‌ها

درس یازدهم آموزش کانی‌شناسی (Mineralogy) : کانی‌های نزوسیلیکات‌ها هدف از ارائه این فرادرس، شناخت طبقه‌ها و گروه‌های مختلف کانی‌ها، بررسی خصوصیات شیمیایی، فیزیکی و کاربردی کانی‌ها، نحوه تشکیل و محل پیدایش آن‌ها در ایران است. افراد متخصص در رشته‌های گوناگون به کاربرد کانی‌ها و مکان‎های دسترسی آن‌ها در ایران پی برده و در تهیه ابزارها و تجهیزات مورد نیاز، راه‌های کوتاه و علمی می‌پیمایند. زمین پویان، گردشگران و ژئوتوریسم‌ها، معدن کاوان و افراد علاقه‌مند با توجه به وجود تصاویر متنوع و توضیحات لازم، جهت شناخت کانی‌ها، می توانند مناطق دارای پتانسیل معدنی را بهتر و سریع‌تر شناسایی نمایند. جهت درک از ساختار کانی‌ها، تصاویر میکروسکوپی و نمونه فیزیکی از مقاطع مختلف در آزمایشگاه و اطلس‌ها و منابع گوناگون تهیه شده است.
Video17:15

درس دوازدهم آموزش کانی‌شناسی (Mineralogy) : تکتوسیلیکات‌ها

درس دوازدهم آموزش کانی‌شناسی (Mineralogy) : تکتوسیلیکات‌ها هدف از ارائه این فرادرس، شناخت طبقه‌ها و گروه‌های مختلف کانی‌ها، بررسی خصوصیات شیمیایی، فیزیکی و کاربردی کانی‌ها، نحوه تشکیل و محل پیدایش آن‌ها در ایران است. افراد متخصص در رشته‌های گوناگون به کاربرد کانی‌ها و مکان‎های دسترسی آن‌ها در ایران پی برده و در تهیه ابزارها و تجهیزات مورد نیاز، راه‌های کوتاه و علمی می‌پیمایند. زمین پویان، گردشگران و ژئوتوریسم‌ها، معدن کاوان و افراد علاقه‌مند با توجه به وجود تصاویر متنوع و توضیحات لازم، جهت شناخت کانی‌ها، می توانند مناطق دارای پتانسیل معدنی را بهتر و سریع‌تر شناسایی نمایند. جهت درک از ساختار کانی‌ها، تصاویر میکروسکوپی و نمونه فیزیکی از مقاطع مختلف در آزمایشگاه و اطلس‌ها و منابع گوناگون تهیه شده است.
Video05:11

درس دهم آموزش کانی‌شناسی (Mineralogy) : گارنت‌ها

درس دهم آموزش کانی‌شناسی (Mineralogy) : گارنت‌ها هدف از ارائه این فرادرس، شناخت طبقه‌ها و گروه‌های مختلف کانی‌ها، بررسی خصوصیات شیمیایی، فیزیکی و کاربردی کانی‌ها، نحوه تشکیل و محل پیدایش آن‌ها در ایران است. افراد متخصص در رشته‌های گوناگون به کاربرد کانی‌ها و مکان‎های دسترسی آن‌ها در ایران پی برده و در تهیه ابزارها و تجهیزات مورد نیاز، راه‌های کوتاه و علمی می‌پیمایند. زمین پویان، گردشگران و ژئوتوریسم‌ها، معدن کاوان و افراد علاقه‌مند با توجه به وجود تصاویر متنوع و توضیحات لازم، جهت شناخت کانی‌ها، می توانند مناطق دارای پتانسیل معدنی را بهتر و سریع‌تر شناسایی نمایند. جهت درک از ساختار کانی‌ها، تصاویر میکروسکوپی و نمونه فیزیکی از مقاطع مختلف در آزمایشگاه و اطلس‌ها و منابع گوناگون تهیه شده است.
Video06:12

درس نهم آموزش کانی‌شناسی (Mineralogy): آلومینوسیلیکات‌ها

درس نهم آموزش کانی‌شناسی (Mineralogy): آلومینوسیلیکات‌ها هدف از ارائه این فرادرس، شناخت طبقه‌ها و گروه‌های مختلف کانی‌ها، بررسی خصوصیات شیمیایی، فیزیکی و کاربردی کانی‌ها، نحوه تشکیل و محل پیدایش آن‌ها در ایران است. افراد متخصص در رشته‌های گوناگون به کاربرد کانی‌ها و مکان‎های دسترسی آن‌ها در ایران پی برده و در تهیه ابزارها و تجهیزات مورد نیاز، راه‌های کوتاه و علمی می‌پیمایند. زمین پویان، گردشگران و ژئوتوریسم‌ها، معدن کاوان و افراد علاقه‌مند با توجه به وجود تصاویر متنوع و توضیحات لازم، جهت شناخت کانی‌ها، می توانند مناطق دارای پتانسیل معدنی را بهتر و سریع‌تر شناسایی نمایند. جهت درک از ساختار کانی‌ها، تصاویر میکروسکوپی و نمونه فیزیکی از مقاطع مختلف در آزمایشگاه و اطلس‌ها و منابع گوناگون تهیه شده است.
Video04:33

درس هشتم آموزش کانی‌شناسی (Mineralogy) : گروه سیلیکات‌ها

درس هشتم آموزش کانی‌شناسی (Mineralogy) : گروه سیلیکات‌ها هدف از ارائه این فرادرس، شناخت طبقه‌ها و گروه‌های مختلف کانی‌ها، بررسی خصوصیات شیمیایی، فیزیکی و کاربردی کانی‌ها، نحوه تشکیل و محل پیدایش آن‌ها در ایران است. افراد متخصص در رشته‌های گوناگون به کاربرد کانی‌ها و مکان‎های دسترسی آن‌ها در ایران پی برده و در تهیه ابزارها و تجهیزات مورد نیاز، راه‌های کوتاه و علمی می‌پیمایند. زمین پویان، گردشگران و ژئوتوریسم‌ها، معدن کاوان و افراد علاقه‌مند با توجه به وجود تصاویر متنوع و توضیحات لازم، جهت شناخت کانی‌ها، می توانند مناطق دارای پتانسیل معدنی را بهتر و سریع‌تر شناسایی نمایند. جهت درک از ساختار کانی‌ها، تصاویر میکروسکوپی و نمونه فیزیکی از مقاطع مختلف در آزمایشگاه و اطلس‌ها و منابع گوناگون تهیه شده است.
Video06:25

درس هفتم آموزش کانی‌شناسی (Mineralogy) : کربنات‌ها

آموزش کانی‌شناسی (Mineralogy) درس هفتم: کربنات‌ها هدف از ارائه این فرادرس، شناخت طبقه‌ها و گروه‌های مختلف کانی‌ها، بررسی خصوصیات شیمیایی، فیزیکی و کاربردی کانی‌ها، نحوه تشکیل و محل پیدایش آن‌ها در ایران است. افراد متخصص در رشته‌های گوناگون به کاربرد کانی‌ها و مکان‎های دسترسی آن‌ها در ایران پی برده و در تهیه ابزارها و تجهیزات مورد نیاز، راه‌های کوتاه و علمی می‌پیمایند. زمین پویان، گردشگران و ژئوتوریسم‌ها، معدن کاوان و افراد علاقه‌مند با توجه به وجود تصاویر متنوع و توضیحات لازم، جهت شناخت کانی‌ها، می توانند مناطق دارای پتانسیل معدنی را بهتر و سریع‌تر شناسایی نمایند. جهت درک از ساختار کانی‌ها، تصاویر میکروسکوپی و نمونه فیزیکی از مقاطع مختلف در آزمایشگاه و اطلس‌ها و منابع گوناگون تهیه شده است.
Video04:06

درس ششم آموزش کانی‌شناسی (Mineralogy) : سولفات‌ها

درس ششم آموزش کانی‌شناسی (Mineralogy) : سولفات‌ها هدف از ارائه این فرادرس، شناخت طبقه‌ها و گروه‌های مختلف کانی‌ها، بررسی خصوصیات شیمیایی، فیزیکی و کاربردی کانی‌ها، نحوه تشکیل و محل پیدایش آن‌ها در ایران است. افراد متخصص در رشته‌های گوناگون به کاربرد کانی‌ها و مکان‎های دسترسی آن‌ها در ایران پی برده و در تهیه ابزارها و تجهیزات مورد نیاز، راه‌های کوتاه و علمی می‌پیمایند. زمین پویان، گردشگران و ژئوتوریسم‌ها، معدن کاوان و افراد علاقه‌مند با توجه به وجود تصاویر متنوع و توضیحات لازم، جهت شناخت کانی‌ها، می توانند مناطق دارای پتانسیل معدنی را بهتر و سریع‌تر شناسایی نمایند. جهت درک از ساختار کانی‌ها، تصاویر میکروسکوپی و نمونه فیزیکی از مقاطع مختلف در آزمایشگاه و اطلس‌ها و منابع گوناگون تهیه شده است.
Video03:15

درس پنجم آموزش کانی‌شناسی (Mineralogy) : فسفات‌ها

درس پنجم آموزش کانی‌شناسی (Mineralogy) : فسفات‌ها هدف از ارائه این فرادرس، شناخت طبقه‌ها و گروه‌های مختلف کانی‌ها، بررسی خصوصیات شیمیایی، فیزیکی و کاربردی کانی‌ها، نحوه تشکیل و محل پیدایش آن‌ها در ایران است. افراد متخصص در رشته‌های گوناگون به کاربرد کانی‌ها و مکان‎های دسترسی آن‌ها در ایران پی برده و در تهیه ابزارها و تجهیزات مورد نیاز، راه‌های کوتاه و علمی می‌پیمایند. زمین پویان، گردشگران و ژئوتوریسم‌ها، معدن کاوان و افراد علاقه‌مند با توجه به وجود تصاویر متنوع و توضیحات لازم، جهت شناخت کانی‌ها، می توانند مناطق دارای پتانسیل معدنی را بهتر و سریع‌تر شناسایی نمایند. جهت درک از ساختار کانی‌ها، تصاویر میکروسکوپی و نمونه فیزیکی از مقاطع مختلف در آزمایشگاه و اطلس‌ها و منابع گوناگون تهیه شده است.
Video10:39

درس چهارم آموزش کانی‌شناسی (Mineralogy) : گروه هالیدها

درس چهارم آموزش کانی‌شناسی (Mineralogy) : گروه هالیدها هدف از ارائه این فرادرس، شناخت طبقه‌ها و گروه‌های مختلف کانی‌ها، بررسی خصوصیات شیمیایی، فیزیکی و کاربردی کانی‌ها، نحوه تشکیل و محل پیدایش آن‌ها در ایران است. افراد متخصص در رشته‌های گوناگون به کاربرد کانی‌ها و مکان‎های دسترسی آن‌ها در ایران پی برده و در تهیه ابزارها و تجهیزات مورد نیاز، راه‌های کوتاه و علمی می‌پیمایند. زمین پویان، گردشگران و ژئوتوریسم‌ها، معدن کاوان و افراد علاقه‌مند با توجه به وجود تصاویر متنوع و توضیحات لازم، جهت شناخت کانی‌ها، می توانند مناطق دارای پتانسیل معدنی را بهتر و سریع‌تر شناسایی نمایند. جهت درک از ساختار کانی‌ها، تصاویر میکروسکوپی و نمونه فیزیکی از مقاطع مختلف در آزمایشگاه و اطلس‌ها و منابع گوناگون تهیه شده است.
Video06:12

درس سوم آموزش کانی‌شناسی (Mineralogy): اکسیدها و هیدروکسیدها

درس سوم آموزش کانی‌شناسی (Mineralogy): اکسیدها و هیدروکسیدها هدف از ارائه این فرادرس، شناخت طبقه‌ها و گروه‌های مختلف کانی‌ها، بررسی خصوصیات شیمیایی، فیزیکی و کاربردی کانی‌ها، نحوه تشکیل و محل پیدایش آن‌ها در ایران است. افراد متخصص در رشته‌های گوناگون به کاربرد کانی‌ها و مکان‎های دسترسی آن‌ها در ایران پی برده و در تهیه ابزارها و تجهیزات مورد نیاز، راه‌های کوتاه و علمی می‌پیمایند. زمین پویان، گردشگران و ژئوتوریسم‌ها، معدن کاوان و افراد علاقه‌مند با توجه به وجود تصاویر متنوع و توضیحات لازم، جهت شناخت کانی‌ها، می توانند مناطق دارای پتانسیل معدنی را بهتر و سریع‌تر شناسایی نمایند. جهت درک از ساختار کانی‌ها، تصاویر میکروسکوپی و نمونه فیزیکی از مقاطع مختلف در آزمایشگاه و اطلس‌ها و منابع گوناگون تهیه شده است.
Video03:14

درس دوم آموزش کانی‌شناسی (Mineralogy) : کانی‌های سولفیدی

درس دوم آموزش کانی‌شناسی (Mineralogy) : کانی‌های سولفیدی هدف از ارائه این فرادرس، شناخت طبقه‌ها و گروه‌های مختلف کانی‌ها، بررسی خصوصیات شیمیایی، فیزیکی و کاربردی کانی‌ها، نحوه تشکیل و محل پیدایش آن‌ها در ایران است. افراد متخصص در رشته‌های گوناگون به کاربرد کانی‌ها و مکان‎های دسترسی آن‌ها در ایران پی برده و در تهیه ابزارها و تجهیزات مورد نیاز، راه‌های کوتاه و علمی می‌پیمایند. زمین پویان، گردشگران و ژئوتوریسم‌ها، معدن کاوان و افراد علاقه‌مند با توجه به وجود تصاویر متنوع و توضیحات لازم، جهت شناخت کانی‌ها، می توانند مناطق دارای پتانسیل معدنی را بهتر و سریع‌تر شناسایی نمایند. جهت درک از ساختار کانی‌ها، تصاویر میکروسکوپی و نمونه فیزیکی از مقاطع مختلف در آزمایشگاه و اطلس‌ها و منابع گوناگون تهیه شده است.
Video13:21

درس یکم آموزش کانی‌شناسی (Mineralogy) : اساس تقسیم‌بندی کانی‌ها

درس یکم آموزش کانی‌شناسی (Mineralogy) : اساس تقسیم‌بندی کانی‌ها هدف از ارائه این فرادرس، شناخت طبقه‌ها و گروه‌های مختلف کانی‌ها، بررسی خصوصیات شیمیایی، فیزیکی و کاربردی کانی‌ها، نحوه تشکیل و محل پیدایش آن‌ها در ایران است. افراد متخصص در رشته‌های گوناگون به کاربرد کانی‌ها و مکان‎های دسترسی آن‌ها در ایران پی برده و در تهیه ابزارها و تجهیزات مورد نیاز، راه‌های کوتاه و علمی می‌پیمایند. زمین پویان، گردشگران و ژئوتوریسم‌ها، معدن کاوان و افراد علاقه‌مند با توجه به وجود تصاویر متنوع و توضیحات لازم، جهت شناخت کانی‌ها، می توانند مناطق دارای پتانسیل معدنی را بهتر و سریع‌تر شناسایی نمایند. جهت درک از ساختار کانی‌ها، تصاویر میکروسکوپی و نمونه فیزیکی از مقاطع مختلف در آزمایشگاه و اطلس‌ها و منابع گوناگون تهیه شده است.
Video01:29

چکیده آموزش کانی‌شناسی (Mineralogy)

چکیده آموزش کانی‌شناسی (Mineralogy) هدف از ارائه این فرادرس، شناخت طبقه‌ها و گروه‌های مختلف کانی‌ها، بررسی خصوصیات شیمیایی، فیزیکی و کاربردی کانی‌ها، نحوه تشکیل و محل پیدایش آن‌ها در ایران است. افراد متخصص در رشته‌های گوناگون به کاربرد کانی‌ها و مکان‎های دسترسی آن‌ها در ایران پی برده و در تهیه ابزارها و تجهیزات مورد نیاز، راه‌های کوتاه و علمی می‌پیمایند. زمین پویان، گردشگران و ژئوتوریسم‌ها، معدن کاوان و افراد علاقه‌مند با توجه به وجود تصاویر متنوع و توضیحات لازم، جهت شناخت کانی‌ها، می توانند مناطق دارای پتانسیل معدنی را بهتر و سریع‌تر شناسایی نمایند. جهت درک از ساختار کانی‌ها، تصاویر میکروسکوپی و نمونه فیزیکی از مقاطع مختلف در آزمایشگاه و اطلس‌ها و منابع گوناگون تهیه شده است.

آموزش

keramati.yeganeh

۱۳۹۷-۱۲-۶

۱۳۹۷-۱۲-۶

۳۶۵

آموزشی

آموزش های متنوع