نسخه اندروید
+دنبال کردن

خانه

درباره کانال

انیمیشن طنز با صدای جواد رضویان و مهران غفوریانانیمیشن
انصراف

کانال های مرتبط

ویدئوهای کانال

Video05:02

انیمیشن کوتاه «بالا برده‌ شده»

انیمیشن کوتاه «بالا برده‌ شده»
Video09:29

انیمیشن کوتاه Pineapple Calamari

انیمیشن کوتاه Pineapple Calamari
Video04:50

فرشته آرزوها

فرشته آرزوها (به انگلیسی: The Wishgranter) نام پویانمایی محصول دانشگاه هنر و طراحی رینگلینگ (به انگلیسی: Ringling College of Art & Design) می‌باشد که به کارگردانی مشترک کال آتاناسو (به انگلیسی: Kal Athannassov) و دیگران ساخته شده و در سال ۲۰۱۶ عرضه شده است. داستان پویانمایی در دنیایی روایت می‌شود که در آن، موجوداتی افسانه‌ای که در زیر فواره‌ها زندگی می‌کنند، مسئول برآورده کردن آرزوهای انسان‌ها هستند. یکی از این موجودات برای برآورده کردن یک آرزوی عاشقانه، مجبور می‌شود به روی زمین بیاید و … از دیگر عناوین کوتاه دانشجویان دانشگاه رینگلینگ می‌توان به “پایان راه (به انگلیسی: Road’s End)” و “می‌تونم بمونم؟ (به انگلیسی: ?Can I Stay)” اشاره کرد.
Video04:21

خوابگرد

خوابگرد (به فرانسوی: Sonámbulo و به انگلیسی: The Sleepwalker) نام پویانمایی محصول یونیت سنترال پروداکشنز (به فرانسوی: Les Productions Unité centrale) می‌باشد که به کارگردانی تئودور اوشو (به انگلیسی: Theodore Ushev) ساخته شده و در سال ۲۰۱۵ عرضه شده است. داستان پویانمایی ماجرای سفری سوررئال یا فراواقع‌گرایانه با مجموعه‌ای از اشکال و رنگ‌ها را روایت می‌کند که از شعری عاشقانه اثر فدریکو گارسیا لورکا (به انگلیسی: Federico Garcia Lorca) شاعر اسپانیایی الهام گرفته شده است؛ شعری بصری در ریتم رویاهای خارق‌العاده و شب‌های پرشور و احساس… از دیگر ساخته‌های اوشو می‌توان به “پیروزی باشکوه (به انگلیسی: Gloria Victoria)” اشاره کرد.
Video02:43

واکنش منتقدان به انیمیشن کوکو Coco

واکنش منتقدان به انیمیشن کوکو Coco
Video02:20

اولین تیزر انیمیشن سینمایی «فیلشاه»

اولین تیزر انیمیشن سینمایی «فیلشاه»
Video06:54

رونمایی از "فهرست مقدس" ؛ هالیوودی‌ترین انیمیشن سینمای ایران

▪️گفتگو با کارگردان و عوامل سازنده انیمیشن سینمایی فهرست مقدس که از 15 آذر در سینما اکران می‌شود.
Video01:32

اولین تریلر انیمیشن پا کوچک منتشر شد

گروه انیمیشن‌سازی کمپانی برادران وارنر (Warner Bros) اولین تریلر انیمیشن Smallfoot را منتشر کرده است. در این تریلر با شخصیت‌های اصلی این انیمیشن که از جامعه‌ یتی هستند، آشنا می‌شویم و در ادامه مشخص می‌شود که یتی‌ها نیز از انسان‌ها که به آن‌ها پاکوچک می‌گویند، می‌ترسند. علاوه بر این، در اولین تریلر این انیمیشن یک شخصیت انسان نیز وجود دارد که یکی از کفش‌های او توسط یک یتی به نام میگو دزدیده می‌شود. در انیمیشن Smallfoot شاهد حضور بازیگران مطرحی به‌عنوان صداپیشه از جمله چنینگ تیتوم، جیمز کوردن و زندیا هستیم و همچنین لبران جیمز، بسکتبالیست مطرح آمریکایی نیز صداپیشگی یکی از شخصیت‌های این انیمیشن را بر عهده دارد. کارگردانی و کار نوشتن فیلمنامه انیمیشن Smallfoot بر عهده کاری کرک‌پاتریک بوده است. علاوه بر این، کمپانی برادران وارنر پوسترهایی از این انیمیشن منتشر کرده که تمرکز آن روی شخصیت‌های این انیمیشن است.انیمیشن Smallfoot برای اکران در تاریخ ۲۸ سپتامبر ۲۰۱۸ (۶ مهر ۱۳۹۷) برنامه‌ریزی شده است.
Video07:57

جانوران عجیب

جانوران عجیب (به انگلیسی: Scavengers) نام پویانمایی محصول برنامه ادالت سوییم (به انگلیسی: Adult Swim) شبکه کارتون نتورک (به انگلیسی: Cartoon Network) می‌باشد که به کارگردانی مشترک ژوزف بنتی (به انگلیسی: Joseph Bennett) و چارلز هوتنر (به انگلیسی: Charles Huettner) ساخته شده و در سال ۲۰۱۶ عرضه شده است. داستان پویانمایی درباره خدمه سفیه وستر ۱ است که در یک سیاره بیگانه گم شده و ارتباط خود با زمین را به کلی از دست داده‌اند؛ اما آیا آن‌ها تنها هستند…
Video04:36

تامارا

تامارا (به انگلیسی: Tamara) نام پویانمایی محصول استودیو انیمیشن هاوس بوت (به انگلیسی: House Boat Animation Studio) می‌باشد که به کارگردانی مشترک کریگ کیزمن (به انگلیسی: Craig Kitzmann) و جیسون مارینو (به انگلیسی: Jason Marino) ساخته شده و در سال ۲۰۱۳ عرضه شده است. داستان پویانمایی درباره دختر خردسالی است که با رویای خود، بر مشکلی که دارد غلبه می‌کند… از دیگر عناوین کوتاه محصول کشور آمریکا می‌توان به “ژوئن (به انگلیسی: June)” و “پایپر (به انگلیسی: Piper)” اشاره کرد.
Video00:40

انیمیشنی درباره اهمیت خوردن صبحانه برای دانش آموزان

در این انیمیشن به اهمیت صرف صبحانه در دانش آموزان پرداخته شده است. زیرا دانش آموزانی که هر روز زود از خواب بیدار می شوند و با اشتیاق صبحانه می خورند نسبت به کودکانی که وعده صبحانه را حذف می کنند و با عجله به مدرسه می روند از تمرکز بهتری برای یادگیری در طول ساعات مدرسه برخوردار هستند.
Video04:38

انیمیشن زیبای سربازان

انیمیشن کوتاه Poilus (سربازان) می‌پردازیم که یکی از تلخ‌ترین رخداد‌های تاریخ را از زاویه‌ای متفاوت روایت می‌کند.هر‌یک از اعمال و رفتار‌های اقشار مختلف جامعه با هر میزان قدرت و در سمتی، بر زندگی دیگر افراد تاثیر‌گذار بوده و نمی‌توان کنش و واکنش‌های بین انسان و عالم هستی را نا‌دیده گرفت. اما گاهی تصمیم‌هایی گرفته می‌شود که در آن منافع شخصی و مواردی از این دست، بر سر‌نوشت دیگران ارجحیت پیدا می‌کند. جنگ یکی از این اعمال است که طرف‌های در‌گیر آن بدون توجه به تاثیر غیر‌قابل جبرانی که این رخداد روی سربازان می‌گذارد، تنها به فکر دستیابی به منابع، ثروت و غیره هستند. انیمیشن کوتاه Poilus چنین شرایطی را به تصویر می‌کشد. انیمیشن کوتاه سربازان در بحبوحه جنگ جهانی اول جریان دارد. میدان نبردی که هیچ شباهتی به گذشته‌اش نداشته و معدود نشانه‌هایی از جمله یک ماشین یاد‌آور دوران سابق آن هستند. تا چشم کار می‌کند تنها ویرانی، تنه سوخته در‌ختان و ادوات جنگی به چشم می‌خورد. هر‌یک از سر‌بازان خر‌گوش‌-مانند ارتش فرانسه مشغول به کاری هستند. اما در بین آن‌ها سربازی به نام فردیناند، فارغ از شرایط جنگی مشغول به نواختن ساز دهنی است. با دستور فرمانده تمامی سر‌بازان به سمت میدان نبرد حرکت می‌کند، به جز فردیناند که همچنان غرق در ساز زدن است. فرمانده که از این حرکت او خشمگین شده، ساز دهنی را از فردیناند گرفته و به درون چاله آب می‌اندازد. فردیناند نیز به مانند هم‌قطارانش به سمت میدان جنگ رهسپار می‌شود، اما اتفاقات عجیبی در شرف وقوع است…
Video02:11

تریلر دوم انیمیشن paddington

تریلر دوم انیمیشن paddington
Video00:37

سکانس دیدنی انیمیشن متفاوت فهرست مقدس

منظوم بزرگترین مرجع سینما و تلویزیون ایران : www.Manzoom.ir
Video02:29

تخته

تخته (به انگلیسی: Plank) نام پویانمایی محصول دانشگاه هنر و طراحی ساوانا (به انگلیسی: Savannah College of Art and Design) می‌باشد که به کارگردانی ژیونگ لین (به انگلیسی: Xiong Lin) ساخته شده و در سال ۲۰۱۵ عرضه شده است. داستان پویانمایی درباره پسری‌ست که ابتدا با آرامش خاصی مشغول به کار می‌شود؛ اما بعد به مشکل کوچکی برمی‌خورد که …
Video03:13

نیمه لیوان

انیمیشن کوتاه و کمدی نیمه لیوان
Video05:00

انیمیشن کوتاه زندگی مرگ

انیمیشن کوتاه زندگی مرگ * life of death
Video15:29

عنکبوت و لاله

عنکبوت و لاله (به انگلیسی: The Spider and the Tulip) نام پویانمایی محصول کمپانی شوشیکو دوگا کنکوجو (به انگلیسی: Shôchiku Dôga Kenkyûjo) می‌باشد که به کارگردانی کنزو ماسائوکا (به انگلیسی: Kenzô Masaoka) ساخته شده و در سال ۱۹۴۳ عرضه شده است. داستان پویانمایی درباره کفشدوزکی است که یک عنکبوت آن را دنبال می‌کند. عنکبوت در نهایت موفق می‌شود که او را شکار کند، اما باران شروع به باریدن می‌کند و عنکبوت غرق می‌شود. و در نهایت یک حشره مهربان، کفشدوزک را آزاد می‌کند. از دیگر عناوین کوتاه محصول کشور ژاپن می‌توان به “خانه‌ای از مکعب‌های کوچک (به انگلیسی: House of Small Cubes)” اشاره کرد.
Video04:12

اضافه‌کاری

اضافه‌کاری (به انگلیسی: Over Time) نام پویانمایی محصول دانشگاه انیمیشن سوپینفوکام (به انگلیسی: Supinfocom Animation School) می‌باشد که به کارگردانی مشترک اوری اتلان (به انگلیسی: Oury Atlan) و دیگران ساخته شده و در سال ۲۰۰۵ عرضه شده است. داستان پویانمایی درباره عروسک‌های خیمه‌شب‌بازی است که مرگ استاد خود را باور نمی‌کنند و … از دیگر عناوین دانشگاه سوپینفوکام می‌توان به “سومه (به انگلیسی: Tsume)” اشاره کرد.
Video04:44

آبی تری‌کروم

آبی تری‌کروم (به انگلیسی: Trichrome Blue) نام پویانمایی محصول دانشگاه هنر اوترخت (به انگلیسی: Utrecht School of the Arts) می‌باشد که به کارگردانی لوئیس ون بارل (به انگلیسی: Lois Van Baarle) ساخته شده و در سال ۲۰۰۹ عرضه شده است. داستان پویانمایی درباره زنی است که در یک دنیای ناشناخته قدم می‌زند و ناگهان با درختی مواجه می‌شود که تصمیم می‌گیرید میوه آن را بچیند و … از دیگر عناوین دانشگاه هنر اوترخت می‌توان به “نگاه (به انگلیسی: Blik)” اشاره کرد.
Video01:31

اولین تریلر انیمیشن Smallfoot

اولین تریلر انیمیشن Smallfoot - زیرنویس فارسی
Video06:29

سومه

سومه (به انگلیسی: Tsume) نام پویانمایی محصول دانشگاه انیمیشن سوپینفوکام (به انگلیسی: Supinfocom Animation School) می‌باشد که به کارگردانی مشترک دیوید برونر (به انگلیسی: David Broner) و دیگران ساخته شده و در سال ۲۰۱۳ عرضه شده است. داستان پویانمایی درباره دختر جوان ژاپنی است که همکلاسی خود را به دلیل تنفر از ظاهر او، به طور تصادفی به قتل می‌رساند. حال او قرار است تاوان کار خود را بپردازد… از دیگر عناوین دانشگاه سوپینفوکام می‌توان به “چاقی (به انگلیسی: The Fat)” و “صعود (به انگلیسی: Ascension)” اشاره کرد.
Video02:40

نزاع

نزاع (به فرانسوی: Prise De Bec) نام پویانمایی محصول دانشکده انیمیشن دانشگاه ای‌سی‌وی (به انگلیسی: ECV School of Bordeaux) می‌باشد که به کارگردانی مشترک نیکولاس براود (به انگلیسی: Nicolas Beraud) و بنوا تیستت (به انگلیسی: Benoit Tastet) ساخته شده و در سال ۲۰۱۳ عرضه شده است. داستان پویانمایی درباره نزاع یک دارکوب و مجسمه‌ساز در جنگل است… از دیگر عناوین کوتاه کشور فرانسه می‌توان به “آماده‌باش (به انگلیسی: Poilus)” اشاره کرد.
Video01:00

انیمیشن کوتاه-جانور وحشی

انیمیشن کوتاه-جانور وحشی
Video17:38

کتاب اژدها

انیمیشن کوتاه «کتاب اژدها» (به انگلیسی: Book of Dragons) برگرفته از انیمیشن سینمایی «چگونه اژدهای خود را بیاموزید»، محصول کمپانی دریم ورکس (به انگلیسی: DreamWorks Animation) و به کارگردانی استیو هیکنر (به انگلیسی: Steve Hickner) می‌باشد. داستان انیمیشن درباره هیکاپ و دوستانش است که در جستجوی اژدها هستند و و ماجراهای جالب و جدیدی بوجود می‌آورند…
Video03:38

مایت

مایت (به انگلیسی: Mite) نام پویانمایی کوتاه محصول کشور آلمان می‌باشد که به کارگردانی والتر ولبرز (به انگلیسی: Walter Volbers) ساخته شده و در سال 2014 عرضه شده است. از دیگر عناوین کوتاه محصول کشور آلمان می‌توان به وقتی کوبرت گم شد (به انگلیسی: Lost Cubert) اشاره کرد. داستان این پویانمایی از آنجایی شروع می‌شود که یک کلید در یک راهروی هتل بر روی یک موکت افتاده است و دوربین به لایه‌های زیر موکت می‌رود و موجودات زیر آن را به نمایش می‌گذارد و … فضای وهم‌آلود راهروی هتل و کلید خون‌آلود اتاق شماره 217 ، به همراه موسیقی این انیمیشن، یادآور فیلم بسیار زیبای درخشش (به انگلیسی: Shining) اثر استنلی کوبریک (به انگلیسی: Stanley Kubrick) کارگردان بزرگ سینماست که محصول سال 1980 است.
Video11:59

انیمیشن های موردانتظار سال 2018

انیمیشن های موردانتظار سال 2018
Video06:43

انیمیشن کوتاه و کمدی لو LOU 2017

انیمیشن کوتاه و کمدی لو LOU 2017
Video01:52

انیمیشن کمدی سرخوش ها قسمت سوم Cyanide & Happiness 2014

برای دانلود فیلم ها و انیمیشن های بیشتر به کانال تلگرام گرین فیلم بپیوندید https://t.me/GreenFilm
Video01:42

انیمیشن کمدی سرخوش ها قسمت چهارم Cyanide & Happiness 2014

برای دانلود فیلم ها و انیمیشن های بیشتر به کانال تلگرام گرین فیلم بپیوندید https://t.me/GreenFilm

انیمیشن

negar65

۱۳۹۶-۴-۱۳

۱۳۹۶-۹-۱۶

۲۷۸

انیمیشن

در این کانال انیمیشن های جدید و جالب قرارداده میشود.