خانه

درباره کانال

کانال های مرتبط

ویدئوهای کانال

Video02:04

تریلر بازی موبایل Hotel Mania

تریلر بازی موبایل Hotel Mania شما در نقش یک هتل دار هستید و وظیفه شما خدمت رسانی به مسافرین و افراد حاضر در هتل شما می باشد. اما برای این کار شما باید آدم ها را در 5 طبقه از این هتل با کمک آسانسور بالا و پایین ببرید. سبک بازی بسیار جذاب و سرگرم کننده و بعد از چند دقیقه بازی کردن بسیار چالش برانگیز می شود! درواقع کاری که شما باید بکنید این است که کنترل آسانسور را به دست گرفته و در رو به روی راهروی هر طبقه بایستید تا مسافران را سوار کنید. بالای سر هر مسافر یک عدد به نشانه طبقه ای که می خواهد در آنجا پیاده شود نمایش داده می شود. شما باید در سریع ترین زمان ممکن به طبقه ای که مسافران در آنجا هستند رفته و آن مسافر یا مسافران را به طبقه مشخص شده برسانید و مسافران دیگر را نیز از طبقات بعدی سوار کرده و سریعاً به طبقات نمایش داده شده ببرید. در ابتدای بازی این کار راحت است اما بعد از چند دقیقه، تعداد مسافران زیاد شده و ازدحام جمعیت آن ها کار را برای شما بسیار سخت و دشوار خواهد کرد. چالشی که در بازی Hotel Mania وجود دارد همین مسئله ازدحام جمعیت مسافرین است.
Video00:30

تریلر بازی موبایل Drive Ahead Sports

تریلر بازی موبایل Drive Ahead Sports در این بازی جذاب مهارت شما می باشد که می تواند باعث پیروزی شود. در این بازی هر فردی که بتواند رقیب خود را از خود دور کند و آن را به طرز های مختلفی نابود کند پیروز بازی خواهد بود. به طور مثال در هر مسیر از این بازی پستی و بلندی هایی قرار دارد که می توانید رقبای خود را از آن پرتاب کنید و در صورتی که ماشین رقیب شما برعکس و منفجر شد پیروزی بازی خواهید بود. همین کار در بخش آنلاین بازی نیز قابل اجرا می باشد که این بار رقبای شما دارای مهارت های مختلفی می باشند که شکست دادن در این بخش از بازی کار سختی می باشد.
Video01:09

تریلر بازی موبایل Galaga Wars

تریلر بازی موبایل Galaga Wars کهکشان توسط موج بی پایانی از دشمنان بیگانه در حال تخریب و نابودی می باشد. شما باید موتور سفینه های فضایی خود را روشن کنید و با سلاح هایی که در اختیار دارید به سمت آنها تیراندازی کنید. پس شما باید در نقش جنگنده های گالاگا و دیگر ستاره های افسانه ای جهان را نجات دهید و در برابر امواج بی پایان از سفینه ها بایستید و انها را نابود کنید.
Video00:52

تریلر بازی موبایل Furistas Cat Cafe

تریلر بازی موبایل Furistas Cat Cafe در این بازی شما باید یک دسته ای گربه های شگفت انگیز را بگیرید و به مشتریان خود کمک کنید تا بهترین مسابقه را بدهند و از قهوه خود در کافه لذت ببرند. پس قهوه خود را سفارشی کنید و گربه ها و مشتریان خود را مقایسه کنید. شما بر کافه کنترل کامل دارید و می توانید فضای آن را هر طور که دوست دارید شکل دهید.
Video00:30

تریلر بازی موبایل NBA LIVE Mobile Basketball

تریلر بازی موبایل NBA LIVE Mobile Basketball یکی از جدیدترین بازی های ورزشی می باشد که برای علاقمندان به رشته ی بسکتبال طراحی شده و در آن امکان تجربه ی رقابت های آنلاین بسکتبال حرفه ای را خواهید داشت. تیم های قدرتمند و مطرح دنیا آماده ی رقابت با تیم شما هستند پس با ترکیب و انتخاب بهترین بازیکنان گذشته تا حال NBA آمادگی لازم برای مسابقات را بدست آورید. گرافیک خیره کننده و سه بعدی و پردازش جزییاتی مانند زمین مسابقات و حضور تماشاچیانی که تشویقتان میکنند، حس واقعی این رقابت ها را به شما القا خواهد نمود پس اگر از طرفداران این ورزش هستید این پیشنهاد ویژه را از دست ندهید.
Video01:19

تریلر بازی موبایل Star Traders Frontiers

تریلر بازی موبایل Star Traders Frontiers در این بازی دستور دادن بر عهده شما خواهد بود و این شما هستید که مشخص می کنید قرار است سفینه و خدمه آن چه نقشی را در بازی ایفا کنند: دزد فضایی، بازرگان، جایزه بگیر و … همه چیز در بازی سودا گران ستاره ممکن است. جنگ ها نیز در این بازی نقش مهمی دارند. ممکن است در حال فروختن جنسی به یک بیگانه باشید و در این بین از سمت سایر دشمنان مورد حمله قرار بگیرید و باید بتوانید در این دنیای RPG بزرگ مهارت های خودتان را افزایش دهید تا بتوانید مشکلات را یک به یک پشت سر بگذارید.
Video01:16

تریلر بازی موبایل Eternium Mage And Minions

تریلر بازی موبایل Eternium Mage And Minions شما باید در برابر نیروهای تاریکی که جهان را تهدید می کنند ایستادگی کنید و با سلاح هایی که در اختیار دارید با آنها مبارزه کنید و از خودتان در برابر ارواح شیطانی دفاع کنید تا بتوانید شیطان بزرگ را شکست دهید و اژدها را بکشید. هر چه به مراحل بالاتر بروید امتیاز بیشتری دریافت خواهید کرد که می توانید سلاح ها و تجهیزات خود را ارتقا دهید.
Video00:48

تریلر بازی موبایل Champions and Challengers

تریلر بازی موبایل Champions and Challengers به عنوان بزرگترین قهرمانان بازی کنید و تیم خود را در زمان واقعی فرماندهی کنید. یک استراتژی مناسب برگزینید تا بتوانید مخالفان خود را شکست دهید. یک تیمی از قهرمانان را از سراسر سرزمین جمع اوری کنید. هر قهرمان دارای مجموعه ای منحصر به فرد از حملات قدرتمند می باشد. توانایی های شخصیت های مختلف را با همدیگر ترکیب کنید و با دشمنانتان مبارزه کنید. قهرمانان خود را ارتقا دهید تا بتوانید حملات قوی تری را انلاک کنید و به مراحل بالاتر در لیدربوردها سعود کنید.
Video04:28

تریلر بازی موبایل Cut.io Keep the tail

تریلر بازی موبایل Cut.io Keep the tail در این بازی شما باید از بین شخصیت های مکعبی مختلف یکی را انتخاب کنید و آنها را بر روی نقشه بکشید و آنها را سریع و ایمن به پایگاه خود برسانید. سعی کنید همانطور که مکعب ها را روی نقشه حرکت می دهید دم آن را رشد دهید. بازیکنان دیگر می توانند دم مکعب شما را ببرند و آن را به سرقت ببرند. مخالفان شما همیشه منتظر فرصت هستند تا دم شما را بگیرند و امتیاز کسب کنند و پایگاهشان را بزرگتر کنند.
Video00:40

تریلر بازی موبایل PewDiePie’s Tuber Simulator

تریلر بازی موبایل PewDiePie's Tuber Simulator PewDiePie's Tuber Simulator در این بازی شما به عنوان یکی از بزرگترین ستاره های اینترنتی به نام پیو دی پای هستید که اقدام به خرید و فروش وسایلی همچون تجهیزات، مبلمان، لباس و حتی حیوانات خانگی خود می کنید. در یک دنیای خیالی قلمروی خود را بسازید.
Video00:47

تریلر بازی موبایل Payback 2

تریلر بازی موبایل Payback 2 در این بازی با اتومبیل ها , تانک ها , هلیکوپترها و انواع دیگر وسایل نقلیه که به سلاح های جنگی مختلف مجهز شده اند در مسابقات خیابانی شرکت می کنید و باید با بهترین رانندگی و نابود کردن رقبای خود , برنده مسابقه شوید. بازی حس و حالی مشابه بازی معروف GTA را در خود دارد و از آنجا که در طول بازی از انواع مختلف وسایل نقلیه وتجهیزات استفاده می کنید , هیچ گاه حس تکراری شدن بازی به شما دست نخواهد داد.
Video00:30

تریلر بازی موبایل Hungry Shark Heroes

تریلر بازی موبایل Hungry Shark Heroes داستان از جایی اغاز میشود که شما پا در دنیایی سراسر خشونت میگذارید و اگر برای زنده ماندن شکار نکنید قطعا از بین خواهید رفت. برای زنده ماندن و انجام دادن ماموریت های بیشتر باید ماهی و موجودات ریزی که در اطراف شما هست را وارد معده خود کنید تا قدرت کافی برای ادامه دادن را داشته باشید. با پیش روی در بازی Hungry Shark Heroes میتوانید به سراغ طعمه های بزرگتر مانند انسان ها و کوسه های دیگر بروید که در این صورت میتوانید دشمنان بزرگتری را شکست دهید. این بازی شامل ماموریت های بسیاری میباشد که با حضور در آنها میتوانید از گیم پلی جذاب این بازی لذت ببرید و برای دقایق طولانی سرگرم آن شوید. با بدست آوردن آیتم های بازی میتوانید قدرت و مهارت های خود را ارتقاء دهید.
Video01:30

تریلر بازی موبایل Kingdom Rush Vengeance

تریلر بازی موبایل Kingdom Rush Vengeance نسخه جدید بازی کینگدوم راش، شما را به یک ماجراجویی مهیج و سرگرم‌کننده دعوت می‌کند که طی آن باید از امپراطوری خود در برابر یورش دشمنان محافظت کنید. شمار بسیار زیادی از دشمنان در مسیر این بازی در پیش روی شما قرار خواهند گرفت که هریک از آن‌ها، خصوصیات خاص خود را دارا می‌باشند. در دنیای این بازی، شما با سبکی از برجک تدافعی سر و کار خواهید داشت که بدین ترتیب، از پیش‌روی هرچه بیشتر نیروهای دشمن جلوگیری به عمل خواهید آورد.
Video05:25

تریلر بازی موبایل Fishing Life

تریلر بازی موبایل Fishing Life شما وارد دریایی زیبا و عظیم می شوید . شما همراه با قایق کوچک خود وارد دریا می شوید تا یک صید خوب داشته باشید . صدای موج دریا به گوشتان می رسد و غرق در دنیای دیگری می شوید همراه با موج های دریا حرکت می کنید و در دریایی زیبا به آرامش می رسید . با این بازی شما می توانید از زندگی روزمره خود رها شوید به دریا و ماهیگیری پناه ببرید . شما از زندگی تان خسته شده اید و با رئیس تان به مشکل برخورده اید زمان آن فرا رسیده است تا به دریا بروید . قایق کوچک تان را آماده کنید و برای یک سفر آرامش بخش آماده شوید . قایق را به دریا بیاندازید و از منظره های زیبا لذت ببرید . با صید ماهی های مختلف روحیه تان تغییر پیدا می کند و برای مدتی کوتاه از زندگی پر دغدغه و خسته کننده تان دور می شوید . و بعد از آن با روحیه ای بالا و سرحال به زندگی بر می گردید . در این بازی شما می توانید از بین قایق های متنوع انتخاب کنید .
Video00:36

تریلر بازی موبایل Little Singham

تریلر بازی موبایل Little Singham در این بازی شما باید در نقش شخصیت اصلی در خیابان های شهر به دوندگی بپردازید و بپرید و از اتومبیل ها و موانع مختلف اجتناب کنید. همچنین از شخصیت هایی به اسم Kallu و Ballu دوری کنیدو سکه ها را اگر می توانید جمع آوری کنید و قدرت خود را ارتقا دهید. همچنین با جمع آوری قدرت های یو پی اس به دوندگی خود سرعت ببخشید و یا قدرت خود را افزایش دهید. در چالش های روزانه شرکت کنید و پاداش های اضافی را کسب کنید و ماموریت های مختلف را تکمیل کنید. به اینترنت متصل شوید و با دوستان خود بازی کنید و آنها را به چالش بکشید.
Video07:06

تریلر بازی موبایل The Secret Society

تریلر بازی موبایل The Secret Society گروهی از افراد نخبه با قدرتهای انحصاری و فرا بشری به طور مخفیانه در جامعه زنگی می کنند. یکی از اعضاء این حزب نخبه به نام عمو ریچادر به طور ناگهانی و مرموزی ناپدید می شود. با طولانی شدن مدت مفقود شدن او همه از پیدا کردن ریچارد ناامید می شوند. شما وظیفه سخت و خطیری دارید. شما باید با قدرت وِیژه خود محل عمو ریچارد را پیدا و او را نجات دهید. معماها و پازل های متعددی در طی ماموریت شما وجود دارد که باید با موفقیت آنها را حل نمایید.با نیروهای شیطانی مقابله و حیله های آنها را خنثی کنید و از اشیاء مقدس محافظت نمایید.
Video00:30

تریلر بازی موبایل Fishdom Deep Dive

تریلر بازی موبایل Fishdom Deep Dive بازی ای که در آن باید به دنیای زیر آب قدم گذاشته و در جهانی بزرگ و گستره به ماجراجویی پرداخته و صدها مرحله جذابی که در بازی گنجانده شده است را با موفقیت پشت سر بگذارید. این بازی در حقیقیت مدیریت یک اقیانوس بزرگ را به شما می سپارد تا خانه ای گرم و نرم و مناسب برای آنها بنا کرده و از اصطکاک های اضافی میان آنها جلوگیری کنید و نگذارید تا با هم برخورد کنند.
Video00:46

تریلر بازی موبایل Bleach Brave Souls

تریلر بازی موبایل Bleach Brave Souls در سرزمین ژاپن رخ می دهد و سرشار از صحنه های حماسی با قهرمانان شمشیر زن منحصر به فردی است که برای ازادی با دشمنان به نبرد پرداخته اند. در این بازی،شمشیرزن خود را از بین شخصیت های محبوب انتخاب کنید و به نبرد با دشمنان بروید و با ضربه زدن به ان ها به کسب امتیاز پرداخته و رکورد مناسبی را برای خود به ثبت برسانید. از قابلیت های کلی بازی میتوان به امکان ارتقا قابلیت ها و مهارت های شمشیر زنان، امکان شخصی سازی کاراکتر ها، ایجاد تیمی از شمشیرزن ها برای نبرد، امکان ترکیب قابلیت های کاراکتر ها و خلق شخصیت جدید و… اشاره کرد. همچنین این بازی قابلیت بازی به صورت انلاین را نیز داراست و می توانید از این طریق با دیگر کاربران این بازی به رقابت بپردازید. مراحل مختلفی نیز در بازی وجود دارد که با موفقیت در هر یک از آنها به مراحل بالاتر دست پیدا کنید.
Video02:56

تریلر بازی موبایل Sonic The Hedgehog

تریلر بازی موبایل Sonic The Hedgehog کاملا باز سازی شده و دقیقا مانند نسخه ی سگا می باشد. از ویژگی های جالبی که شرکت سگا در این بازی قرار داده است امکان اتصال دسته های بازی و کنترل بازی به وسیله ی آن ها می باشد. بدین صورت که می توانید بازی را با دسته و با حس کنسول سگا انجام دهید. همچنین ویژگی های جدیدی نیز در این بازی موجود است که می توان به وجود شخصیت های جدید و دوستان سونیک در بازی اشاره کرد که می توان بازی را با آن ها نیز تجربه کرد.
Video02:10

تریلر بازی موبایل Twist Hit

تریلر بازی موبایل Twist Hit شما باید حلقه ها را کامل کنید و درختان را بکارید و بدین ترتیب جنگل را نجات دهید. همچنین باید مراقب موانع ی که در هنگام پر کردن رینگ ها در اطراف آن در حالش چرخش هستند باشید. در یک فضای آرامش بخش بازی کنید و جنگل را از نابودی نجات دهید. در هنگامی که یک مانع چرخان بر سر راهتان قرار گرفت باید با کریستالی که دارید به سمت مرکز مانع شلیک کنید. با کامل کردن حلقه درخت را بکارید تا رشدش شروع شود. شما باید سعی کنید به سطوح بالاتر صعود کنید و با دوستان خود رقابت کنید.
Video01:40

تریلر بازی موبایل Ninja Raiden Revenge

تریلر بازی موبایل Ninja Raiden Revenge اين بازی ماجرای خون خواری یک نینجای قدرتمند را به تصویر می کشد. شما در اینجا در نقش یک نینجای اصیل ژاپنی قرار می گیرید که همسرش توسط گروهی از قاتلان کشته شده است. فضای بازی در جنگل های مخوفی است که در پشت آنها نی زار هایی نمایان است و بوستر ها ، بمب ها و الماس هایی بروی قسمت هایی از زمین قرار دارند که با دریافت شان می توانید جان بخرید و امتیاز به دست آورید. شخصیت اصلی بازی نینجای خشنی نبود اما این موضوع خشم او را افروخته کرده است. حال شما در این گیم باید به دروازه دشمنان نزدیک شده و وارد قلمرو آنها شوید تا بتوانید همه آنها را نابود کنید و انتقام همسر نینجا را از آنها بگیرید. دشمنان شما در دسته خاصی از سامورایی ها قرار می گیرند و جزو نینجا های ماهر هستند و اگر به دقت مراقب نباشید ممکن است بازی را ببازید.
Video00:34

تریلر بازی موبایل A 1942 Arcade Shooter

تریلر بازی موبایل A 1942 Arcade Shooter A 1942 Arcade Shooter بازی در مورد جنگ جهانی دوم در اقیانوس آرام در سال 1942 است که در ساحل اتل میدوی رخ می دهد. هدف حمله به ناوگان هوائی و دریایی ژاپن است، با پرواز از طریق 20 مرحله راه خود را برای جنگ و نابود کردن ژاپن باز کنید. 12 مرحله شامل نبرد هوا به دریا، 8 مرحله دیگر شامل یک جنگ تمام عیار علیه یک اسکادران بمب افکن ژاپنی با یک بمب افکن مادری در پایان است.یکی از چهار هواپیما مختلف که هر کدام دارای رتبه، سرعت، قدرت و قدرت حمله مختلف هستند را انتخاب کنید و با برداشتن وسایل مربوطه و سه نوع سلاح اصلی عملیات ها را انجام دهید. با نگه داشتن دکمه 1 بازیکن می تواند شلیک کند تا موشک خاصی را بزند، اگر این موشک به دشمن برسد روی دشمن قفل می شود و می تواند موشک های پرتاب کننده را سریعتر به جلو ببرد. همچنین یک عرضه بمب های هوشمند وجود دارد که می تواند برای از بین بردن اکثر دشمنان و پرتابه های آنها از روی صفحه نمایش استفاده شود. در پایان هر سطح، بازیکن امتیاز اضافی برای تعداد بمب های نگهداری شده در انبار دریافت می کند، که برای پاداش و مدال جمع آوری شده است.
Video14:40

تریلر بازی موبایل Willy Wonkas Sweet Adventure

تریلر بازی موبایل Willy Wonkas Sweet Adventure در این بازی می توان از پازل های موجود در بازی به عنوان سکوی پرتابی برای شخصی سازی کامل کارخانه شکلات سازی ویلی نام برد. اگر نیاز به ابزار و یا لوازم و یا جابه جایی دارید می توانید به کمک پازل ها، کارهای را انجام دهید. هر پازل از دست آورد کارخانه پر شده است. برای آنکه بتوانید مراحل را یکی پس از دیگری پشت سر بگذارید فقط کافی است تا شکلات های هم شکل و همرنگ را در کنار یکدیگر قرار دهید. شاید یکی از دلایل سرگرم شدن با عنوان های پازلی چالش های فکری باشد که آنها ایجاد می کنند.
Video11:52

تریلر بازی موبایل Blade Crafter

تریلر بازی موبایل Blade Crafter Blade Crafter این بازی جذاب دارای گیم پلی جدید و متفاوتی است و با انجام آن می توانید به راحتی خود را سرگرم کنید. شما در این بازی باید به ساخت شمشیر های افسانه ای مشغول شده و برای شکست دادن ان ها و پیروزی در مبارزات از آن ها استفاده کنید. شمشیر شما زنده خواهد شد و خود برای شما به مبارزه خواهد پرداخت. بازی به صورت خودکار انجام می گیرد و شمشیر شما به سمت دشمنان پرتاب شده و ان ها را یکی پس از دیگری به کشتن خواهد داد.
Video00:15

تریلر بازی موبایل Solitaire Paradise Tripeaks

تریلر بازی موبایل Solitaire Paradise Tripeaks بازی Solitaire Paradise Tripeaks از جایی شروع می شود که شخصیت اصلی بازی نقشه ای از بهشتی ناشناخته را در کشتی ای غرق شده در اعماق دریا پیدا می کند، بهشتی که تا به حال هیچ کسی موفق به کشف آن نشده است. با انجام دادن این بازی، به همراه او ماجراجویی مهیجی را به امید یافتن بهشتی جدید آغاز کنید. مسافرت در اقیانوسی عمیق با او در این ماجراجویی به شما کمک خواهد کرد تا امتیازات بیشتری کسب کنید و به مراحل بالاتری بروید. در این بازی بصورت تکنفره به بازی می پردازید و کارتها را با قوانین بازی مرتب کرده و مراحل مختلف را یکی پس از دیگری به اتمام می رسانید. این بازی قوانین ساده ای دارد و با طراحی زیبا شما را تا مدت ها سرگرم خواهد کرد.
Video01:17

تریلر و دانلود بازی تفنگی Modern Strike Online

تریلر و دانلود بازی تفنگی Modern Strike Online از ویژگی های کلی بازی نیز می توان به مواردی چون امکان درست کردن بازی خود با قوانینی که خودتان تعیین می کنید و رقابت با دوستانتان در همان محیط، شامل بودن 7 نقشه مختلف با تاکتیک های خاص برای مبارزه، امکان استفاده از 25 نوع سلاح مختلف همچون طپانچه ها، تفنگ ها، تیربارهای نیمه اتوماتیک، تفنگ های شکاری و نارنجک ها، امکان استفاده از انواع و اقسام پوشش های زرهی، امکان تغییر رنگ اسلحه خود و تمام قطعات آن از لوله گرفته تا خشاب و دوربین اسلحه، تیراندازی به سمت سر حریفان خود و به دست آوردن مقام اول، گرافیک و افکت های صوتی عالی و به روز رسانی بازه های زمانی معین و اضافه شدن امکانات و آیتم های جدیدی به ان اشاره کرد! برای دیدن ادامه این مطلب و دانلود این بازی جذاب به لینک زیر مراجعه کنید http://www.pishtaztech.ir/hx37
Video00:30

تریلر بازی موبایل Super Brawl Heroes

تریلر بازی موبایل Super Brawl Heroes یک بازی دویدنی – پریدنی جالب با گرافیک دو بعدی بسیار زیبا و گیم پلی هیجان انگیزی است که شباهت زیادی هم به بازی های قدیمی دارد شما به عنوان یک گیمر، کنترل قهرمانان جنگجو را بر عهده دارید و باید با تیم شیاطین مبارزه کنید! زمان آن رسیده است تا گروهی قدرتمند از قهرمانان شکست ناپذیر را تشکیل دهید و توان رزمی و استعداد خود در اتخاذ تاکتیک های جنگی مناسب را نشان دهید و برای ساعت ها به گوشی میخکوب باشید! ماموریت کلی شما در بازی Super Brawl Heroes محافظت از جهان در مقابل نیروهای شیطانی استطیف گسترده ای از قهرمانان دوست داشتنی و شکست ناپذیر در بازی حضور دارند که هدایت ان ها بر عهده شماست و گوش به فرمان شما هستند! با کمک ان ها در برابر دشمنان بایستید و به هدف تان که نجات جهان است.....
Video01:29

تریلر بازی موبایل Off The Road OTR Open World Driving

تریلر بازی موبایل Off The Road OTR Open World Driving این بازی، مجموعه کاملی از انواع وسایل نقلیه را برای شما تعبیه کرده است تا بتوانید گوشه‌ای از جذابیت‌های هریک از آنان را تجربه کنید. برای مثال، رانندگی با وسایل نقلیه مختلف در سطح مسیرهای خاکی، هدایت قایق بر روی آب روان و حتی پرواز با هلیکوپتر بر فراز منظره‌های جذاب و دیدنی از مهم‌ترین ویژگی‌های این بازی به شمار می‌روند.
Video01:11

تریلر بازی موبایل Crazy Dino Park

تریلر بازی موبایل Crazy Dino Park این بازی شما باید با کشف رمز و رازهایی که فقط در زیر سطح زمین پنهان شدند با ساخت سازه های جدید و ارتقا آنها مراجعه کنندگان خود را سرگرم کنید. مدیریت پارک دایناسورها، به خصوص به عنوان یک فرد دیوانه به عنوان کسی که مسئولیت بزرگ و فرصت های شگفت انگیزی دارد بسیار سرگرم کننده و همچنین سخت است. در این ماجراجویی بزرگ با ...
Video11:36

تریلر بازی موبایل World War Polygon WW2 shooter

تریلر بازی موبایل World War Polygon WW2 shooter یک بازی اکشن بسیار جذاب است که با نصب و اجرای آن وارد جنگ جهانی دوم می شوید. به صورت اول شخص وارد نبرد می شوید و می بایست تمامی دشمنان را نابود کنید. ماموریت های متنوعی مانند نابود کردن تانک ها و از بین بردن هواپیما ها را نیز انجام می دهید و به صورت روزانه وارد نبرد با زامبی ها می شوید. امکان بازی آنلاین با دیگر کاربران نیز وجود خواهد داشت و در قالب تیم های چهار نفره در مقابل هم به مبارزه می پردازید. امکان استفاده از سلاح ها و تجهیزات مختلف و همچنین سفارشی سازی آن ها را خواهید داشت و می توانید از انجام این بازی جذاب لذت ببرید.

اپلیکیشن و نرم افزار

pishtaztech

۱۳۹۷-۱۲-۲۰

۱۳۹۷-۱۲-۲۱

۳۰۳

فناوری اطلاعات

اپلیکیشن و نرم افزار