+دنبال کردن

خانه

درباره کانال

کانال های مرتبط

ویدئوهای کانال

Video01:58

ایران 0 - آمریکا 3 ؛ شکست در روز بد تیم ملی

http://www.Telesport.ir/ در اولین روز از هفته سوم رقابت های گروه 1 در لیگ جهانی که در لهستان برگزار می شود، تیم ملی والیبال کشورمان به مصاف تیم آمریکا رفت. تیم ایران که در این دیدار عملکرد رضایت بخشی نداشت، با نتیجه 3-0 مغلوب حریف خود شد تا با 3 پیروزی از 7 دیدار خود در رده دهم جدول قرار بگیرد. برای دیدن ویدیوهای بیشتر از رویدادهای ورزشی دنیا با ما در سامانه تله اسپورت همراه شوید.
Video04:16

ایران 2 - ازبکستان 0 ؛ کم دردسرترین صعود، سلام به روسیه

http://www.Telesport.ir/ تیم ملی فوتبال ایران در ادامه رقابت های انتخابی جام جهانی 2018 روسیه، در ورزشگاه آزادی میزبان ازبکستان بود. شاگردان کیروش با دو گل زیبای سردار آزمون در دقیقه 23 و مهدی طارمی در دقیقه 88 حریف خود را شکست دادند و با این پیروزی، به عنوان دومین تیم بعد از برزیل جواز حضور در روسیه را به دست آوردند. برای دیدن ویدیوهای بیشتر از رویدادهای ورزشی دنیا با ما در سامانه تله اسپورت همراه شوید.
Video03:17

ساوتهمپتون 0 - منچستریونایتد 0 ؛ توقف شاگردان مورینیو

http://www.Telesport.ir/ در یکی از دیدارهای معوقه هفته بیست و هشتم ساوتهمپتون میزبان منچستریونایتد بود. شاگردان مورینیو که در هفته های اخیر نتایج رضایت بخشی کسب نکرده اند، در این دیدار نیز به نتیجه ای بهتر از تساوی بدون گل دست پیدا نکردند. برای دیدن ویدیوهای بیشتر با ما در سامانه تله اسپورت همراه شوید.
Video04:42

یوونتوس 2 - لاتزیو 0 ؛ گام اول، قهرمانی در کوپا ایتالیا

http://www.Telesport.ir/ در دیدار نهایی رقابت های کوپا ایتالیا، یوونتوس و لاتزیو در ورزشگاه المپیکو رم به مصاف یکدیگر رفتند. شاگردان الگری که شانس زیادی برای قهرمانی در سری آ دارند و فینال لیگ قهرمانان را نیز پیش رو دارند، با پیروزی 2-0 در این دیدار اولین جام را از سه گانه رویایی این فصل از آن خود کردند. آلوز و بونوچی برای یوونتوس گلزنی کردند. برای دیدن ویدیوهای بیشتر با ما در سامانه تله اسپورت همراه شوید.
Video06:32

سلتاویگو 1 - رئال مادرید 4 ؛ گام بلند به سوی قهرمانی

http://www.Telesport.ir/ دو تیم سلتاویگو و رئال مادرید در دیداری معوقه در ورزشگاه بالایدوس به مصاف یکدیگر رفتند. رئال که در چند هفته اخیر با امتیاز برابر و یک بازی کمتر نسبت به بارسلونا در رده دوم جدول قرار گرفته بود با پیروزی در این دیدار موفق شد صدر جدول را پس گرفته و با ایجاد اختلاف 3 امتیازی، یک گام بزرگ به سوی قهرمانی بردارد. برای دیدن ویدیوهای بیشتر با ما در سامانه تله اسپورت همراه شوید.
Video06:50

چلسی 4 - واتفورد 3 ؛ آخرین حضور کاپیتان!

http://www.Telesport.ir/ در دیداری معوقه از هفته بیست و هشتم لیگ جزیره، چلسی که پیش از این قهرمانی خود را مسجل کرده بود، در دیداری تشریفاتی در استمفوربریج به مصاف واتفورد رفت و موفق شد حریف خود را 4 بر 3 شکست دهد. جان تری(22)، آزپلیکوئتا(36)، باتشوایی(49) و فابرگاس(88) برای چلسی و کاپو(24)، جانمات(51) و اوکاکا(74) برای واتفورد گلزنی کردند. برای دیدن ویدیوهای بیشتر با ما در سامانه تله اسپورت همراه شوید.
Video04:11

پیروزی روستوف در شب رویایی سردار!

http://www.Telesport.ir/ در هفته بیست و هشتم لیگ یک روسیه، روستوف میزبان روبین کازان بود. سردار آزمون که از ابتدای بازی در ترکیب روستوف حضر داشت موفق شد دو بار در دقایق 7 و 51 بازی دروازه تیم سابق خود را باز کند و طلسم 72 روزه خود در گل نزدن را بشکند. این دیدار با نتیجه 4-2 به سود روستوف به پایان رسید. برای دیدن ویدیوهای بیشتر با ما در سامانه تله اسپورت همراه شوید.
Video07:50

گلزنی و پاس گل جهانبخش مانع از شکست تیمش نشد

http://www.Telesport.ir/ در هفته سی و چهارم و پایانی اردیویزه هلند، آلکمار میزبان اوترخت بود. آلکمار که 2-0 از حریف خود عقب بود در دقیقه 52 روی ضربه کرنر جهانبخش دروازه حریف را باز کرد. مهاجم ایرانی آلکمار در دقیقه 68 گل دوم تیمش را نیز به ثمر رساند اما درخشش جهانبخش در این دیدار نتوانست مانع از شکست تیمش در برابر میهمان خود شود. برای دیدن ویدیوهای بیشتر با ما در سامانه تله اسپورت همراه شوید.
Video04:47

آ اس رم 3 - یوونتوس 1 ؛ شکست نا به هنگام شاگردان الگری

http://www.Telesport.ir/ در هفته سی و ششم سری آ و در دیداری حساس، رم میزبان یوونتوس صدرنشین بود. این دیدار در نهایت با نتیجه 3-1 به سود میزبان به پایان رسید. رم با این پیروزی و کم کردن فاصله خود با حریف صدرنشینش، فرصت قطعی کردن قهرمانی را از یوونتوس گرفت. لمینا(21) برای یووه و ده روسی(25)، الشعراوی(56) و ناینگولان(65) برای رم گلزنی کردند. برای دیدن ویدیوهای بیشتر با ما در سامانه تله اسپورت همراه شوید.
Video05:36

رئال مادرید 4 - سویا 1 ؛ بدون خطا به سوی قهرمانی

http://www.Telesport.ir/ در هفته سی و هفتم لالیگا، دو تیم رئال مادرید و سویا در سانتیاگوبرنابئو به مصاف یکدیگر رفتند. رئالکه همچنان با یک بازی کمتر نسبت به بارسلونا در رده دوم جدول قرار دارد، موفق شد میهمان خود را با نتیجه 4-1 مغلوب کرده و 3امتیاز این بازی را از آن خود کند و یک قدم به قهرمانی نزدیک تر شود. برای دیدن ویدیوهای بیشتر با ما در سامانه تله اسپورت همراه شوید.
Video05:45

لاس پالماس 1 - بارسلونا 4 ؛ 3 امتیاز با هت تریک نیمار

http://www.Telesport.ir/ در سی و هفتمین هفته از لالیگا، لاس پالماس میزبان بارسلونا بود. شاگردان انریکه که برای حفظ امیدهای خود برای رسیدن به جام قهرمانی به 3امتیاز این بازی نیاز داشتند موفق شدند میزبان خود را 4-1 شکست داده تا تکلیف قهرمان لالیگا در هفته آخر مشخص شود. نیمار(67،25و71) و سوارز(27) برای بارسا و بیگاس(63) برای میزبان گلزنی کردند. برای دیدن ویدیوهای بیشتر با ما در سامانه تله اسپورت همراه شوید.
Video05:07

آتالانتا 1 - میلان 1 ؛ فرار مونتلا و شاگردانش از شکست

http://www.Telesport.ir/ در سی و ششمین هفته از رقابت های سری آ، دو تیم آتالانتا و میلان که به ترتیب در رده های پنجم و ششم جدول قرار دارند به مصاف یکدیگر رفتند. این دیدار که در خانه آتالانتا برگزار شد تا آخرین دقایق با گل کونتی(44) به سود میزبان در جریان بود اما دلوفئو در دقیقه 87 دروازه حریف را باز کرد تا بازی با نتیجه مساوی به اتمام برسد. برای دیدن ویدیوهای بیشتر با ما در سامانه تله اسپورت همراه شوید.
Video09:05

لایپزیش 4- بایرن مونیخ 5؛ طوفان بایرن در 10دقیقه پایانی

http://www.Telesport.ir/ در هفته سی و سوم بوندسلیگا، لایپزیش، تیم دوم جدول، میزبان بایرن مونیخ بود. بایرن مونیخ که هفته گذشته قهرمانی خود را قطعی کرده بود تا آخرین دقایق این دیدار با نتیجه 4-2 از میزبان خود عقب بود اما تنها 10دقیقه زمان برای شاگردان آنچلوتی کافی بود تا نتیجه را تغییر دهند و پیروز از میدان خارج شوند. برای دیدن ویدیوهای بیشتر با ما در سامانه تله اسپورت همراه شوید.
Video05:28

منچسترسیتی 2 - لسترسیتی 1 ؛ پیروزی خانگی اما پردردسر

http://www.Telesport.ir/ در هفته سی و هفتم لیگ جزیره، منچسترسیتی میزبان لستر سیتی بود. شاگردان گورادیولا که برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان به 3امتیاز این دیدار نیاز داشتند موفق شدند میهمان خود را با نتیجه 2-1 مغلوب کنند و در جایگاه سوم جدول قرار گیرند. سیلوا(29) و ژسوس(36-پنالتی) برای منچسترسیتی و اوکازاکی(42) برای لستر گلزنی کردند. برای دیدن ویدیوهای بیشتر با ما در سامانه تله اسپورت همراه شوید.
Video04:23

چلسی 1 - وست برومویچ 0 ؛ قهرمانی آبی ها با گل باتشوایی

http://www.Telesport.ir/ در هفته سی و هفتم لیگ برتر انگلیس، چلسی میزبان وست برومویچ بود. شاگردان کونته که برای پیروزی و کسب عنوان قهرمانی لیگ برتر پا به میدان گذاشته بودند موفق شدند با تک گل میشی باتشوایی در دقیقه 82 میهمان خود را شکست داده و با کسب این 3امتیاز خانگی، فاتح جام قهرمانی شوند. برای دیدن ویدیوهای بیشتر با ما در سامانه تله اسپورت همراه شوید.
Video04:53

منچستریونایتد 1- سلتاویگو 1؛ صعود به فینال به لطف فلینی

http://www.Telesport.ir/ در دور برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ اروپا، منچستریونایتد میزبان سلتاویگو بود. شاگردان مورینیو که در دیدار رفت حریف خود را 1-0 مغلوب کرده بودند، با کسب تساوی در این دیدار، موفق شدند در مجموع با نتیجه 2-1 از سد سلتاویگو گذشته و به فینال لیگ اروپا صعود کنند. فلینی (17) برای منچستر و رونکالیا(85) برای سلتاویگو گلزنی کردند. برای دیدن ویدیوهای بیشتر با ما در سامانه تله اسپورت همراه شوید.
Video04:56

اتلتیکو مادرید 2 - رئال مادرید 1 ؛ رئال حریف یوونتوس شد

http://www.Telesport.ir/ در دور برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا، دو تیم همشهری اتلتیکو و رئال در ویسنته کالدرونه به مصاف یکدیگر رفتند. رئال علی رغم شکست 2-1 در این دیدار، با توجه به پیروزی 3-0 در دیدار رفت جواز صعود به فینال را از آن خود کرد تا در کاردیف به مصاف یوونتوس برود. نیگز و گریزمان برای اتلتیکو و ایسکو برای رئال گلزنی کردند. برای دیدن ویدیوهای بیشتر با ما در سامانه تله اسپورت همراه شوید.
Video04:10

یوونتوس 2 - موناکو 1 ؛ پیش به سوی کاردیف

http://www.Telesport.ir/ دیدار برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا بین دو تیم یوونتوس و موناکو در استادیوم یوونتوس برگزار شد. فرانسوی ها علیرغم نمایش خوبشان، مقابل شاگردان الگری راه به جایی نبردند و با نتیجه 2-1 مغلوب شدند تا یوونتوس اولین صعود کننده به فینال لیگ قهرمانان باشد. مانژوکیچ و آلوز برای یووه و ام باپه برای موناکو گلزنی کردند. برای دیدن ویدیوهای بیشتر با ما در سامانه تله اسپورت همراه شوید.
Video01:49

التعاون 1 - استقلال 2 ؛ صعود بی دردسر

http://www.Telesport.ir/ استقلال تهران در آخرین دیدار خود در مرحله گروهی به مصاف التعاون عربستان رفت. استقلالی ها که تقریبا خیالشان از صعود راحت بود، با نتیجه 2-1 حریف خود را مغلوب کردند و با قرار گرفتن در رده دوم گروه خود در دور بعد به مصاف العین خواهند رفت. جابر انصاری(19) و کاوه رضایی(76) برای استقلال و السیاری(36) برای التعاون گلزنی کردند. برای دیدن ویدیوهای بیشتر با ما در سامانه تله اسپورت همراه شوید.
Video01:58

استقلال خوزستان 1 - الجزیره 1 ؛ تساوی در غدیر و صعود

http://www.Telesport.ir/ در آخرین روز دیدارهای مرحله گروهی در لیگ قهرمانان آسیا، استقلال خوزستان میزبان الجزیره امارات بود. هرچند نیمه اول با نتیجه 1-0 به سود الجزیره به پایان رسید اما مهدی زبیدی در دقیقه 86 دروازه تیم مهمان را باز کرد تا بازی به تساوی کشیده شده و استقلالیها به عنوان تیم دوم گروه خود به دور بعد صعود کرده و حریف الهلال شوند. برای دیدن ویدیوهای بیشتر با ما در سامانه تله اسپورت همراه شوید.
Video04:35

چلسی 3 - میدلزبورو 0 ؛ یک گام دیگر تا جام قهرمانی

http://www.Telesport.ir/ در آخرین دیدار از هفته سی و ششم لیگ برتر انگلیس، چلسی میزبان میدلزبورو بود. شاگردان کونته که برای رسیدن به جام قهمانی فقط به 6امتیاز نیاز داشتند، با غلبه بر میهمان خود و کسب 3امتیاز این دیدار خانگی، در یک قدمی جام قهرمانی قرار گرفتند. کوستا(23)، آلونسو(34) و ماتیچ(65) گل های چلسی را به ثمر رساندند. برای دیدن ویدیوهای بیشتر با ما در سامانه تله اسپورت همراه شوید.
Video01:55

الاهلی 2 - ذوب آهن 0 ؛ حذف تلخ شاگردان حسینی

http://www.Telesport.ir/ ذوب آهن اصفهان در آخرین دیدار خود در مرحله گروهی به مصاف الاهلی عربستان رفت. شاگردان حسینی که برای صعود به دور بعد نیاز به پیروزی و کسب 3امتیاز این دیدار داشتند، نتوانستند از سد حریف خود بگذرند و با نتیجه 2-0 مغلوب الاهلی شدند تا از صعود به دور بعد این رقابت ها باز بمانند. برای دیدن ویدیوهای بیشتر با ما در سامانه تله اسپورت همراه شوید.
Video02:02

پرسپولیس 4 - الوحده 2 ؛ صعود با هت تریک طارمی

http://www.Telesport.ir/ پرسپولیس تهران در آخرین دیدار خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، در ورزشگاه آزادی میزبان الوحده امارات بود. شاگردان برانکو که برای صعود، به پیروزی در این دیدار نیاز داشتند، در یک دیدار جذاب و پرهیجان میزبان خود را با نتیجه 4-2 مغلوب کرده و با توجه به پیروزی الهلال در برابر الریان، به دور بعد این رقابت ها صعود کردند. برای دیدن ویدیوهای بیشتر با ما در سامانه تله اسپورت همراه شوید.
Video05:44

میلان 1 - آ اس رم 4 ؛ شکست سنگین میلان در سن سیرو

http://www.Telesport.ir/ در هفته سی و پنجم سری آ، دو تیم آ ث میلان و آ اس رم در ورزشگاه سن سیرو به مصاف یکدیگر رفتند. این دیدار که با نمایش برتر شاگردان اسپالتی همراه بود، با پیروزی 4-1 رم به پایان رسید. ژکو(8و28)، الشعراوی(78) و ده روسی(87-پنالتی) برای رم و پاشالیچ(76) برای میلان گلزنی کردند. برای دیدن ویدیوهای بیشتر با ما در سامانه تله اسپورت همراه شوید.
Video03:54

آرسنال 2 منچستریونایتد 0 ؛ ونگر پیروز جدال با مورینیو

http://www.Telesport.ir/ در هفته سی و ششم لیگ جزیره، آرسنال میزبان منچستریونایتد بود. این دیدار که به نوعی جدال ونگر و مورینیو بر سر کسب سهمیه لیگ قهرمانان بود، در نهایت با نتیجه 2-0 به سود شاگردان ونگر به پایان رسید. گرانیت ژاکا(54) و دنی ولبک(57) گل های آرسنال را در این دیدار به ثمر رساندند. برای دیدن ویدیوهای بیشتر با ما در سامانه تله اسپورت همراه شوید.
Video02:16

ایران 5 - ایتالیا 3 ؛ برنزی به رنگ طلا!

http://www.Telesport.ir/ تیم ملی کشورمان که با شکست در برابر تاهیتی در مرحله نیمه نهایی، راهی دیدار رده بندی جام جهانی فوتبال ساحلی در باهاماس شده بود، موفق شد ایتالیا را با نتیجه 5-3 شکست دهد و مدال برنز این رقابت ها را از آن خود کند. پیمان حسینی عنوان بهترین دروازه بان و محمد احمدزداه، بهترین بازیکن این دوره از رقابت ها را از آن خود کردند. برای دیدن ویدیوهای بیشتر با ما در سامانه تله اسپورت همراه شوید.
Video02:13

ایران 1 (2) - تاهیتی 1 (3) ؛ حسرت فینال در ضربات پنالتی

http://www.Telesport.ir/ تیم ملی کشورمان در مرحله نیمه نهایی جام جهانی فوتبال ساحلی به دیدار تیم قدرتمند تاهیتی رفت. این دیدار که با درخشش پیمان حسینی دروازه بان کشورمان همراه بود، با نتیجه مساوی 1-1 به پایان رسید تا ضربات پنالتی تعیین کننده تیم صعود کننده باشد. تاهیتی در ضربات پنالتی با نتیجه 3-2 پیروز شد تا ایران از صعود به فینال باز بماند. برای دیدن ویدیوهای بیشتر با ما در سامانه تله اسپورت همراه شوید.
Video04:58

یوونتوس 1 - تورینو 1؛ فرار از شکست خانگی در دقیقه 92

http://www.Telesport.ir/ در هفته سی و پنج سری آ، یوونتوس میزبان تورینو بود. این دیدار با گل دقیقه 52 لیاییچ تا آخرین لحظات با برتری تورینو در جریان بود اما هیگواین ناجی یوونتوس شد و با باز کردن دروازه میهمان در دقیقه 92، بازی را به تساوی کشاند. با این تساوی روند پیروزی های خانگی شاگردان الگری متوقف شد. برای دیدن ویدیوهای بیشتر با ما در سامانه تله اسپورت همراه شوید.
Video05:58

گرانادا 0 - رئال مادرید 4 ؛ با اقتدار و بدون لغزش

http://www.Telesport.ir/ در سی و ششمین هفته رقابت های لالیگا، گرانادا میزبان رئال مادرید بود و با نتیجه 4-0 مغلوب میهمان قدرتمند خود شد. به این ترتیب شاگردان زیدان همچنان مقتدرانه و بدون لغزش پا به پای باسلونا، با امتیاز برابر و با یک بازی کمتر در صدر جدول لالیگا پیشروی کنند. رودریگز (3و11) و موراتا(30و35) در این دیدار برای رئال گلزنی کردند. برای دیدن ویدیوهای بیشتر با ما در سامانه تله اسپورت همراه شوید.
Video07:07

بارسلونا 4 - ویارئال 1؛ پیروزی قاطع با گلزنی MSN

http://www.Telesport.ir/ در هفته سی و ششم لالیگا، بارسلونا و ویارئال به مصاف یکدیگر رفتند. این دیدار که در نیوکمپ برگزار شد، با درخشش خط حمله آتشین بارسا، با نتیجه 4-1 به سود میزبان به پایان رسید تا شاگردان انریکه همچنان به کسب قهرمانی امیدوار باشند. نیمار(21)، مسی(45و82-پنالتی) و سوارز(69) برای بارسا و باکامبو(32) برای ویارئال گلزنی کردند. برای دیدن ویدیوهای بیشتر با ما در سامانه تله اسپورت همراه شوید.

telesport1

telesport1

۱۳۹۵-۶-۲۷

۱۳۹۶-۳-۲۷

۴۳۹

ورزشی

این کانال توضیحاتی ندارد.