ویدیوها

کانال

کاربر

search

جستجوی عبارت 'باشگاه خبرنگاران جوان'

درخواست امیر سیفی از باشگاه خبرنگاران جوان برای بازدید از پادگان‌های ارتش

امیر سرتیپ حسن سیفی دستیار فرمانده کل ارتش در نیروی انسانی، در نشست خبری که امروز صبح (12 اسفند 96) در محل مرکزی اسناد دفاع مقدس آجا برگزار شد، از بخشی از سخنانش، درخواستی از باشگاه خبرنگاران جوان داشت. سیفی گفت: از باشگاه خبرنگاران جوان انتظار دارم که مناسب بودن محیط خدمت سربازان را نشان دهید. آسایشگاه آن‌ها را ببینید. ذهنیت مردم از پادگان‌ها، همان ذهنیت دوران جنگ است.
بارگذاری شده توسط :video_news در تاریخ : ۱۲-۱۲-۱۳۹۶

وقتی گزارش باشگاه خبرنگاران جوان سبب خیر می شود

به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان؛ اوایل امسال گزارشی از بیست وسی پخش شد که یک مخترع یا 15 طرح کاربردی به دلیل حمایت نشدن به شغل مسافر کشی روی آورده بود. پخش این گزارش باعث شد تا صندوق کار آرفرینی امید تسهیلاتی را در اختیار مخترع قرار داده و این مخترع موفق به تاسیس یک کارگاه تولیدی بشود.
بارگذاری شده توسط :video_news در تاریخ : ۱۴-۹-۱۳۹۶

نشست خبری سرپرست اورژانس کشور در باشگاه خبرنگاران جوان

صبح امروز نشست خبری پیرحسین کولیوند در باشگاه خبرنگاران جوان برگزار شد. به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان؛ نشست خبری پیرحسین کولیوند سرپرست اورژانس کشور با حضور اصحاب رسانه در باشگاه خبرنگاران جوان برگزار شد.
بارگذاری شده توسط :video_news در تاریخ : ۱۲-۹-۱۳۹۶

پاسخ پیچیده نوبخت به سوال خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان

سخنگوی دولت درباره رقم دقیق میزان دارایی‌های آزاد شده ایران بعد از برجام پاسخ داد. به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان؛ محمد باقر نوبخت سخنگوی دولت در نشست خبری خود که در بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات برگزار شد، گفت: در پاسخ به سوال خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان درباره رقم دقیق میزان دارایی‌های آزاد شده ایران بعد از برجام تاکید کرد: دارایی هاى ایران به ذخایر ارزى بانک مرکزى، سپرده صندوق توسعه و مبالغ ارزى در حساب‌هاى بانک‌هاى خارجى قابل تفکیک است. وی افزود: اینکه گفته می‌شود با رفع تحریم 100 میلیارد دلار وارد کشور شد یک تلقى عامیانه از ذخایر ارزى بود چراکه چیزى تحت عنوان cash و پول نقد در این زمینه مطرح نیست. نوبخت افزود: براساس نوع تعریفى که داریم 100 میلیارد دلار را باید در جدولى که براى هرکدام تعریفى وجود دارد در نظر بگیریم، بایدنوع دارایی را مشخص کنیم تا مقدار عددى آن مشخص شود.
بارگذاری شده توسط :video_news در تاریخ : ۹-۸-۱۳۹۶

شیطنت بلندقامت‌ترین ورزشکار جهان مقابل دوربین باشگاه خبرنگاران جوان

هنگامی که یکی از بازیکنان تیم والیبال نشسته در اردوی آماده سازی بابلسر مشغول مصاحبه با خبرنگار باشگاه خبرنگاران بود، مرتضی مهرزاد بلندقدترین ورزشکار جهان و هم تیمی‌های او، سر به سر دوست خود گذاشتند.
بارگذاری شده توسط :video_news در تاریخ : ۳۰-۷-۱۳۹۶

اولین خبرنگار شهید باشگاه خبرنگاران جوان

شهید محسن ذوالفقاری اولین خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان است که به درجه رفیع شهادت نائل آمده است.
بارگذاری شده توسط :video_news در تاریخ : ۱۶-۵-۱۳۹۵

نوبخت سخنگوی دولت تدبیر و امید میهمان اتاق آبی باشگاه خبرنگاران جوان

سخنگوی دولت در چهارمین سال کاری دولت تدبیر و امید میهمان باشگاه خبرنگاران جوان بود.
بارگذاری شده توسط :video_news در تاریخ : ۱۲-۵-۱۳۹۵

سخنگوی دولت میهمان امروز باشگاه خبرنگاران جوان

سخنگوی دولت در چهارمین سال کاری دولت تدبیر و امید میهمان باشگاه خبرنگاران جوان بود.
بارگذاری شده توسط :video_news در تاریخ : ۱۲-۵-۱۳۹۵

نشست خبری عباس عراقچی در باشگاه خبرنگاران جوان

امروز اتاق آبي باشگاه خبرنگاران به مناسبت يک سالگي برجام، ميزبان آقاي عباس عراقچي معاون وزير امور خارجه و مذاکره کننده ارشد کشورمان بود و به مهمترين سوالات پاسخ داد.
بارگذاری شده توسط :video_news در تاریخ : ۲۸-۴-۱۳۹۵

مصاحبه فرزاد حسنی با باشگاه خبرنگاران جوان در رابطه با ماجرای زرشک و جمشید

فرزاد حسنی و جمشید در گفتگویی با باشگاه خبرنگاران جوان توضیحاتی در رابطه با برنامه جنجالی اکسیر دادند.
بارگذاری شده توسط :video_news در تاریخ : ۱۹-۲-۱۳۹۵

دابسمش‌های انقلابی خبرنگاران باشگاه خبرنگاران جوان

در این ویدئو دابسمش‌های خبرنگاران باشگاه خبرنگاران جوان با موضوع آهنگ انقلابی "ایران، فدای اشک و خنده تو" را خواهید دید.
بارگذاری شده توسط :video_news در تاریخ : ۲۱-۱۱-۱۳۹۴

قضیه برکناری مدیر عامل ایران خودرو

قضیه برکناری مدیر عامل ایران خودرو حمید گرمابی عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار صنعت، تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به برکناری مدیرعامل شرکت ایران خودرو گفت: متاسفانه مشکلات و جست و خیز‌های مختلف بخصوص در یکسال اخیر در صنعت خودروسازی، باعث برکناری هاشم یکه زارع مدیر عامل ایران خودرو شد. او ادامه داد: در مجموع و البته مشکلات دیگر باعث بر تصمیم وزیر صنعت شد که مدیر عامل دیگری جایگزین شود؛ چرا که بحث خودرو مسئله مهمی است که دولت بیش از گذشته باید بر آن متمرکز شود. این نماینده مجلس افزود: متاسفانه در ۸ ماه اخیر شرکت ایران خودرو مشکلات فراوانی از جمله بی نظمی‌ در تحویل خودو به مشتریان در موعد مقرر و عدم کاهش قیمت خودرو نسبت به مصوبات که این دست مشکلات باعث برکناری یکه زارع از مدیر عاملی شرکت ایران خودرو گردید.
بارگذاری شده توسط :molana در تاریخ : ۲۹-۵-۱۳۹۸

دادگاهی شدن شرکت های پرشین پارس و کارما

دادگاهی شدن شرکت های پرشین پارس و کارما صبح امروز جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده مدیران شرکت خودرویی پرشین پارس به ریاست قاضی قاسمی برگزار شد. به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، جلسه رسیدگی به پرونده مدیران خودرویی پرشین پارس با ۱۵۰۰ نفر شاکی صبح امروز (دوشنبه) در دادگاه کیفری شعبه یک استان تهران و به ریاست قاضی قاسمی برگزار شد. قاضی در ابتدای جلسه گفت: این دادگاه به دلیل وقوع ۱۳۷۹ فقره کلاهبرداری از طریق تبلیغ عامه به مبلغ ۷۶۱ میلیارد و ۴۷ میلیون و ۶۷۲ هزار و ۷۴۸ ریال و به اتهام پولشویی و افزایش صوری سرمایه برگزار می‌شود.
بارگذاری شده توسط :molana در تاریخ : ۱۵-۵-۱۳۹۸

حمایت خلاقانه امام جمعه ساوجبلاغ از دستفروشان

این ویدئو مربوط به زمستان سال 1397 است. اما به دلیل زیبایی حرکت انجام شده و با وجود گذشت چندین ماه، جا داشت که یادآوری و بازنمایی گردد. / دستفروشان ساوجبلاغی که شرایط مناسبی برای درآمد نداشتند و اماکنی مختص کاسبی برای آنها در نظر گرفته نشده بود، با پیشنهاد جالب امام جمعه ساوجبلاغ مواجه شدند که کمکی بزرگ برای کسب و کار آنها به شمار می رود. / موسسه خیریه حمزه سیدالشهداء(ع) طرقبه / Hssht.ir / منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
بارگذاری شده توسط :hssht در تاریخ : ۱۷-۴-۱۳۹۸

زمان مراسم ترحیم بهنام صفوی در تهران مشخص شد

زمان مراسم ترحیم بهنام صفوی در تهران مشخص شد فواد بابائیان مدیر برنامه‌های بهنام صفوی در گفتگو با خبرنگار حوزه موسیقی گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان،گفت: مراسم ترحیم زنده‌یاد بهنام صفوی خواننده موسیقی پاپ، یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ساعت ۱۸ تا ۱۹:۳۰ در مسجد جامع شهرک قدس (غرب) برگزار خواهد شد. گفتنی است بهنام صفوی، خواننده با اخلاق موسیقی پاپ کشورمان، بیست و سوم اردیبهشت در ۳۶ سالگی بر اثر عارضه مغزی درگذشت.
بارگذاری شده توسط :rey.k در تاریخ : ۲۸-۲-۱۳۹۸

مراسم خاکسپاری بهنام صفوی برگزار شد

مراسم خاکسپاری بهنام صفوی برگزار شد مراسم وداع با پیکر بهنام صفوی خواننده موسیقی پاپ در خانه هنرمندان اصفهان برگزار شد. به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان، پیکر مرحوم بهنام صفوی برای وداع در مقابل خانه هنرمندان و در کنار خیل عظیم دوستدارانش برای ادای احترام قرار گرفت.
بارگذاری شده توسط :keramati.yeganeh در تاریخ : ۲۵-۲-۱۳۹۸

زمان مراسم تشییع جنازه بهنام صفوی

زمان مراسم تشییع جنازه بهنام صفوی به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،محمد علی جعفری معاون هنری و امور سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد استان اصفهان گفت: مراسم خاکسپاری خواننده جوان کشور بهنام صفوی چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت برگزار خواهد شد. محمد علی جعفری افزود: پیکر این خواننده جوان در شاهین شهر تشییع و سپس در بهشت معصومه این شهر آرام خواهد گرفت. معاون هنری و امور سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد استان اصفهان گفت: ساعت برگزاری مراسم نیز ساعت ۹ صبح خواهد بود
بارگذاری شده توسط :molana در تاریخ : ۲۳-۲-۱۳۹۸

ریزش تونل در آزادراه تهران _ شمال

ریزش تونل در آزادراه تهران-شمال خالدی سخنگوی اورژانس کشور در گفت و گو با خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان، اظهار کرد: تا این لحظه سه نفر بعد از اقدامات اولیه به مرکز درمانی انتقال یافتند. اعزام سه نفر با سوختگی شدید به بیمارستان اورژانس کشور در خبری تکمیلی از اعزام سه نفر با سوختگی شدید به بیمارستان به وسیله بالگرد اورژانس هوایی طی این حادثه خبر داد و گفت: همچنان پنج نفر در داخل تونل محبوس هستند. اتوبوس آمبولانس اورژانس البرز در محل مستقر است.
بارگذاری شده توسط :meysam1991 در تاریخ : ۱۰-۲-۱۳۹۸

به صدا درآمدن آژیر حمله موشکی در تل‌آویو و شنیده شدن صدای انفجار

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان، رسانه‌های صهیونیست از به صدا درآمدن آژیر هشدار حمله موشکی در قلب تل‌آویو و شنیده شدن صدای انفجار در این شهر خبر می‌دهند. به گزارش منابع محلی، در پاسخ به حملات اخیر رژیم صهیونیستی به نوار غزه، ۲ راکت از این منطقه به سمت تل‌آویو شلیک شده است. گفته می‌شود این حمله راکتی سامانه دفاع موشکی «گنبد آهنین» رژیم صهیونیستی را وادار به واکنش کرده است. گزارش‌ها همچنین حاکی از آن است که ارتش رژیم صهیونیستی از ساکنان تل‌آویو خواسته است به پناهگاه‌ها بروند. به نقل از تایمز آو اسرائیل، صدای آژیر حمله موشکی تاکنون در شهر‌های «غوش دان» و «تل‌آویو» در مرکز سرزمین‌های اشغالی شنیده شده است. ارتش رژیم صهیونیستی نیز تأیید کرد دو موشک از نوار غزه به سمت سرزمین‌های اشغالی شلیک شده است.
بارگذاری شده توسط :amirfeli در تاریخ : ۲۳-۱۲-۱۳۹۷

tamasha.com - دلایل پیدایش تلگرام طلایی و هاتگرام

دلایل پیدایش تلگرام طلایی و هاتگرام : مصاحبه کامل با امیر خوراکیان خوراکیان در این برنامه به موضوعات مختلفی مانند حذف برنامه های ایرانی توسط اپل سرانجام جدا شدن تلگرام طلایی و هاتگرام از سرورهای تلگرام حمایت نشدن پیام رسان های ایرانی انتشار برخی پیام های استعفا در اینستاگرام و... پرداخته است. بیشتر بخوانید: خوراکیان: دولت و وزارت ارتباطات عزمی برای ایجاد پیام‌رسان ملی ندارند/ چرا مسئولان در شبکه‌های اجتماعی خارجی استعفای می‌دهند؟/ تصمیمات شورای عالی فضای مجازی ضمانت اجرایی ندارد/ کاهش 50 درصدی ترافیک تلگرام گفتنی است برنامه 10:10 دقیقه باشگاه خبرنگاران جوان یک گفت‌وگوی رو در روست که قرار است به شفافیت فضای سیاسی کشور کمک کند و ابهامات موجود در ذهن مخاطبان در حوزه‌های مختلف را با حضور یک مهمان شاخص مرتبط با آن حوزه به صورت صریح در یک زمان 45 دقیقه ای بررسی نماید.
بارگذاری شده توسط :tamasha.com در تاریخ : ۱۸-۱۲-۱۳۹۷

کوتاه شدن دست بادام‌های آمریکایی از بازار داخلی

مقدار بسیار زیادی بادم و گردوی قاچاق که از کشورهای آمریکا و شیلی وارد کشور شده بودند و قرار بود شب عید به اسم بادام و گردوی ایرانی در بازارهای مختلف کشور توزیع شود، توسط پلیس کشف و ضبط شد. خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان، فیلمی از محموله‌های کشف و ضبط شده تهیه کرده است که در ادامه مشاهده می‌کنید.
بارگذاری شده توسط :video_news در تاریخ : ۱۵-۱۲-۱۳۹۶

خودکشی سید امامی قطعی است/ کوتاهی زندانبان در مراقبت از زندانی در حال پیگیری است

حسین نقوی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با باشگاه خبرنگاران جوان با بیان اینکه کاووس سید امامی تمامی صحنه سازی ها را انجام داده بود تا به نظر برسد در حال استراحت است،افزود: وقتی نگهبان صبحانه کاووس سید امامی را می آورد ،فکر می کند این زندانی در حال استراحت است،اما وی خودکشی کرده بود.
بارگذاری شده توسط :video_news در تاریخ : ۱-۱۲-۱۳۹۶

انتقاد تند نماینده مجلس از افزایش سود سپرده‌ها

حمیدرضا پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با باشگاه خبرنگاران جوان با اشاره به افزایش نرخ سود سپرده ها گفت: این اقدام غیرکارشناسی که بانک مرکزی انجام داده تا بازار ارز را کنترل کند تیر خلاصی به تولید کشور است.
بارگذاری شده توسط :video_news در تاریخ : ۱-۱۲-۱۳۹۶

گل کردن فرهنگ عذرخواهی در 24 ساعت گذشته

به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان؛ در چند روز اخیر اتفاقاتی در سایر نقاط کشور افتاد که مسئولان مربوطه تقریبا به طور همزمان از رخ دادن این اتفاقات عذرخواهی کردند.
بارگذاری شده توسط :video_news در تاریخ : ۱۱-۱۱-۱۳۹۶

زلزله تهران ، و خواب دولتمردان ، تا ویران نشه تهران از خواب بیدار نمیشن

دقایقی پیش زلزله 4/2 ریشتری استان های تهران و البرز را لرزاند. این زمین لرزه در مرز استانهای تهران و البرز - حوالی ملارد در ساعت 00:54:33 رخ داد. عمق وقوع این زلزله در 12 کیلومتری زمین بوده است. نجار رئیس ستاد بحران کشور:با توجه به شدت زلزله ۴.۲ ریشتری تهران بعید می‌دانیم که خسارت و تلفاتی داشته باشیم و تاکنون نیز گزارشی نشده است. مردم نترسند و نکات ایمنی را رعایت کنند. آماده‌باش امدادگران هلال‌احمر، هیچ خسارتی گزارش نشده است تاجیک‌نوری، معاون امداد و نجات هلال احمر استان تهران از آماده باش نیروهای هلال احمر شهرستان ملارد خبر داد و گفت: تاکنون گزارشی از خسارات جانی و مالی ارائه نشده است. 1:45 مردم به شایعات توجه نکنند پلیس فتا پایتخت :به شهروندان تاکید می شود به مانند رویداد قبلی به شایعات مجازی توجهی نکنند . 1:49 ملکی؛ آتش نشانان در حالت آماده باش کامل هستند جلال ملكی سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران در گفت و گو با خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛اظهار كرد: به دنبال زلزله ای كه در تهران به وقوع پيوست نيروهای اتش نشانی بر حسب وظيفه ذاتی خود به مانند هميشه در حالت آماده باش به سر می برندو آماده خدمت رسانی هستند. وی در ادامه درباره تلفات زلزله تهران افزود: هيچ گونه تلفات و حادثه تخريبی به سازمان آتش نشانی گزارش نشده است. سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران در پايان اذعان کرد:‌ از زمان وقوع زلزله 4.2 ريشتری هنوز تماسی از سوی شهروندان مبنی بر تخريب ساختمان يا هر گونه حادثه ای با سازمان آتش نشانی گرفته نشده است. اكبرپور؛ زلزله دقايقی پيش پس لرزه زلزله چند روز پیش بود اكبرپور ، معاون امادگی و مقابله با سازمان مديريت بحران كشور در گفت و گو با خبرنگارحوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛اظهار كرد: زلزله ای كه دقايقی پيش در مشكين دشت استان البرز به وقوع پيوست پس لرزه های زلزله 5.2 ريشتری هفته گذشته است. وي افزود: اين زلزله 4.2 ريشتری جای نگرانی ندارد و مردم فقط هوشيار باشند ضمن اينكه تمام دستگاه های به حالت آماده باش در آمدند. اكبرپور بيان كرد: زلزله مربوط به گسل شمال تهران نيست و مربوز به گسل مشكين دشت است. معاون امادگی و مقابله با سازمان مديريت بحران كشور در پايان بیان كرد: زلزله فوت و مصدوميتی نداشته است. مقيمی استاندار تهران: شهروندان آرامش خود را حفظ کنند و به موارد ایمنی که در این موارد لازم است رعایت شود توجه داشته باشند و از شتابزدگی و حرکت خودروها در معابر خودداری کنند. وی افزود: تمامی نیروهای امدادی و انتظامی و خدماتی تهران آمادگی کامل را دارند. 1:50؛ محمدعلی نجفی، شهردار تهران: طبق اطلاعات دریافتی از سازمان مدیریت بحران، زلزله رخ داده مربوط به گسل مشکین دشت- اشتهارد و پس لرزه زمین‌لرزه هفته گذشته است. وی افزود: زلزله رخ داده هفته گذشته زنگ هشداری برای مدیریت بحران بود و سبب آمادگی بیشتر این ستاد شد وشهرداری تهران با تمام ظرفیت‌هایش در آماده باش کامل برای نقش‌آفرینی و مدیریت بحران‌های احتمالی است. نجفی گفت: همشهریان عزیز ضمن آنکه باید همواره آمادگی‌های لازم را داشته باشند، از بابت پس لرزه امشب نگران نباشند. 2:20 ؛ نجار: هیچ خطری گسل های تهران را تهدید نکرده نجار رئیس سازمان مدیریت بحران:جای نگرانی نیست و اگر اهالی کرج و ملارد احساس ترس می کنند و با خودرو از خانه خارج می شوند، خودرو را در جای امن مستقر کنند و از ایجاد ترافیک خودداری کنند وی افزود: روزانه در کشور بین ۶۰ تا ۷۰ زمین لرزه ثبت نمی شود، نمی توان زلزله را پیش بینی کرد و ادعای مطرح شده صحیح نیست. نجار ادامه داد: وزیر کشور در تماس تلفنی دستوراتی را ابلاغ کرد و در جلسه متخصصان که عصر دیروز برگزار شد در مورد گسل اشتهارد ابراز نگرانی شده بود اما هیچ خطری گسل های تهران را تهدید نکرده و نگران گسل های پایتخت نیستیم. سردار رحیمی:آماده باش پليس در بخش انضباطی و ترافيكی سردار حسين رحيمی ، فرمانده انتظامی تهران بزرگ در گفت و گو با خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛جوان؛اظهار كرد: مردم نگران نباشند زلزله خبر نمی كند و كسی هم نمی تواند ادعا كند چه زمانی زلزله رخ می دهد. وی افزود: هنوز علم زمين شناسی نتوانسته است زلزله را پيش بينی كند و فقط می توان 6 تا 10 ثانيه ثبل از وقوع ،زلزله را پيش بينی كرد و ژاپنی ها بيشترين زمان قبل از وقوع زلزله را می توانند پيش بينی كنند كه با ايران هم همكاری دارند.
بارگذاری شده توسط :feri.ferferi در تاریخ : ۶-۱۰-۱۳۹۶

نوید زندگی با بلند شدن صدایی گوش نواز از کارگاهی کوچک

به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان؛کارگاهی در زنجان احداث شده است که در آن کارگران مشغول به ساخت صنایع دستی هستند و به واسطه آن، عده ای مشغول به کار شده و می‌توانند هزینه زندگی خود و خانواده شان را تامین کنند.
بارگذاری شده توسط :video_news در تاریخ : ۲۲-۹-۱۳۹۶

سنگینی لایه خاکستری روی سر کلان‌شهرها

به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان؛آلودگی هوا می‌تواند به راحتی جان مردم را در معرض خطر قرار داده و زندگی آنها را مختل کند و چند سالیست که این معضل گریبان کلان شهرها را گرفته است و باید چاره ای جدی برای آن اندیشید.
بارگذاری شده توسط :video_news در تاریخ : ۲۲-۹-۱۳۹۶

دستگیری راهزنانی که در تاریکی شب راه را بر راننده های کامیون می‌بستند

به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان؛ یک باند سارق با هشت عضو که با شناسایی کامیون های حامل بار گرانقیمت شبانه به راننده‌ها حمله و اموالشان را به سرقت می‌بردند توسط ماموران نیروی انتظامی شناسایی و دستگیر شدند.
بارگذاری شده توسط :video_news در تاریخ : ۲۲-۹-۱۳۹۶

سهم بزرگترین دارنده گاز طبیعی جهان از بازار چقدر است؟

به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان؛بیشترین منابع ذخایر گاز طبیعی جهان به کشور ایران تعلق دارد اما با این وجود، ایران سهم چندانی در بازار جهانی به خود اختصاص نداده است.
بارگذاری شده توسط :video_news در تاریخ : ۲۲-۹-۱۳۹۶

رانندگی خطرناک در جاده باعث تصادف شد

به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان؛ عبور یک خودرو از روی خط ممتد باعث بر هم خوردن تعادل یک خودروی دیگر و تصادف آن شد. گفتنی است؛ این حادثه که در یکی از جاده‌های روسیه رخ داد، تلفات جانی دربر نداشت.
بارگذاری شده توسط :video_news در تاریخ : ۲۲-۹-۱۳۹۶
نمایش اطلاعات بیشتر