ویدیوها

کانال

کاربر

search

جستجوی عبارت 'بیماران خاص'

حمایت از ساخت بزرگترین و جامع ترین مجتمع درمانی خیریه بیماران خاص

حمایت از ساخت بزرگترین و جامع ترین مجتمع درمانی خیریه بیماران خاص در جنوب غرب استان تهران آدرس سایت: soodehmc.ir شماره تماس: 54469 - 021
بارگذاری شده توسط :soodehmc.ir در تاریخ : ۲۴-۴-۱۳۹۸

از مشکل غذایی یک گروه از بیماران خاص تا استفاده یک مدرسه از بخاری نفتی در یک قدمی گاز شهری

بسته خبری این هفته نسخه به موضوعات مختلفی از جمله مشکل بیمارانی با بیماران خاص که نیازمند به غذای مخصوص خود هستند، نپرداختن به موقع حقوق به برخی معلمان ، کاغذ بازی های پیچیده اداری برای تاسیس شرکت های دانش بنیان و ... پرداخته است.
بارگذاری شده توسط :video_news در تاریخ : ۲۰-۹-۱۳۹۶

بیماران خاص در گیر و دار تایید دارو

بیماران خاص برای تهیه و تایید داروهای خود دچار مشکل هستند و مسئولان وعده دادند به زودی حل می شود.
بارگذاری شده توسط :video_news در تاریخ : ۱۵-۱۰-۱۳۹۵

بخش خبری 20:30 مورخ 9 اسفند ماه 96

بخش خبری 20:30 به موضوعات مختلفی از جمله مشکلات وجود مدیران دو تابعیتی در کشور، رونمایی از سلاح های جدید سپاه پاسداران، نیاز بیماران خاص و... پرداخته است.
بارگذاری شده توسط :video_news در تاریخ : ۱۰-۱۲-۱۳۹۶

نود درصد مردم مسواک نمی زنند

حاشیه‎های پزشکی این هفته به موضوعات مختلفی از قبیل نارضایتی بیماران خاص،روش غلط مسواک زدن مردم،تذکر به موتور آمبولانس تهران،شهدای هلال احمرو...پرداخته است.
بارگذاری شده توسط :video_news در تاریخ : ۲۴-۱۰-۱۳۹۵

علی نصیریان: من هم عاشق شدم

با تجلیل از علی نصیریان و پرداخت 50 میلیون از طرف او به بیماران خاص به روی آنتن رفت.
بارگذاری شده توسط :video_news در تاریخ : ۲۳-۶-۱۳۹۵

دختران سرطانی را دعا کنیم! / راتین رها - آهنگ دخترم۲

فردا روز دختره و خیلیامون برای این لبخند زیبای خدا پست‌های تبریک می‌زاریم؛ اما آیا خبر داریم که خیلی از این فرشته‌های معصوم، روی تختای بیمارستان چشم انتظار دعامون هستند؟! امام رضا، خودت گفتی اگه تو‌رو قسم بدیم به خواهرت حضرت‌معصومه، حتما جوابمون رو میدی. آقا تو رو به خواهرت معصومه که فردا ولادتشه، از خدا بخواه همه‌ی بیمارا رو، بخصوص این کوچولوهای معصوم رو شفا بده. الهی آمین! ← دانلود یازدهمین آهنگ آلبوم ”خاطره‌ها“ به‌نام دخترم باصدای راتین‌رها(مجتبی‌جعفری) از لینک زیر: www.ratinraha.ir/post/151 #مردبارونیا #راتین #راتین_رها #مجتبی_جعفری #آهنگ_دخترم۲ #روز_دختر #ولادت_حضرت_معصومه #دختران #دختران_سرطانی #کودکان_سرطانی #سرطان #بیماران_سرطانی #بیماران_خاص
بارگذاری شده توسط :ratinraha در تاریخ : ۱۳-۵-۱۳۹۵

بیماری قلبی مادرزادی در کودکان

هنوز عامل اصلی بیماری های قلبی مادرزادی مشخص نشده است، ولی ژنتیک و عوامل محیطی مهم ترین عوامل بیماری های قلبی مادرزادی محسوب می شوند. البته فقط ده درصد بیماری های قلبی مادرزادی به ژنتیک مرتبط است و عوامل محیطی در این راستا نقش بسیار مهمی دارند. باید به این نکته توجه داشت که بسیاری از بیماری های مادرزادی قلبی از جمله سوراخ بین بطن و سوراخ بین دهلیز و تنگی و نارسایی در دریچه ها و تنگی در آئورت نزولی و ... فاقد علامت می باشند. به این ترتیب که کودک از درد و ناراحتی خاصی شکایت ندارد و یا اینکه ناتوانی خاصی در وی مشاهده نمی شود. تنها در گروهی از بیماران خاص که تحت عنوان بیماری های سیانوتیک شناخته شده اند، بیمار از بدو تولد یا مدتی بعد از تولد، دچار کبودی می شود و گاهی این بیماران قادر به فعالیت شدید بدنی نیز نمی باشند. اما خوشبختانه بسیاری از بیماری های قلبی مادرزادی با معاینه پزشک و حتی معاینه بوسیله یک گوشی قابل تشخیص هستند.
بارگذاری شده توسط :sinohe در تاریخ : ۲۷-۱۱-۱۳۹۴
نمایش اطلاعات بیشتر