ویدیوها

کانال

کاربر

search

جستجوی عبارت 'تریلر بازی موبایل'

تریلر بازی موبایل BAD 2 BAD: DELTA

تریلر بازی موبایل BAD 2 BAD: DELTA BAD 2 BAD: DELTA از سری بازی های تیراندازی و اکشن میباشد. قهرمانان برجسته را کنترل کنید،چندین یگان نظامی مختلف برای استقرار آماده هستند.
بارگذاری شده توسط :pishtaztech در تاریخ : ۲۵-۷-۱۳۹۸

تریلر بازی موبایل Magic Tiles 3

Magic Tiles 3 یک بازی بسیار زیبا و محبوب که بیش از 80 میلیون طرفدار در سراسر دنیا دارد که آهنگ های پیانو را با گیم پلی زیبا و کیفت بالا برای شما فراهم میکند.
بارگذاری شده توسط :pishtaztech در تاریخ : ۱۰-۷-۱۳۹۸

تریلر بازی موبایل Crash Drive 2

تریلر بازی موبایل Crash Drive 2 از سری بازی های جنگی و مسابقه ای که به صورت سه بعدی و واقع گرایانه میباشد.
بارگذاری شده توسط :pishtaztech در تاریخ : ۱۰-۷-۱۳۹۸

تریلر بازی موبایل Galaxy Invaders: Alien Shooter

تریلر بازی موبایل Galaxy Invaders: Alien Shooter همان طور که از نام این بازی جذاب نیز پیداست شما در ان وارد نبرد های کهکشانی خواهید شد و باید دشمنان زیادی را شکست دهید. سال ها تکنولوژی بشر باعث ساخت انواع سفینه ها شده است و ان ها به فضا های دور دست رفته اند. اما طولی نمی کشد که دشمنان فضایی سر و کله شان پیدا شده و به نبرد با نیرو های زمینی می پردازند. شما باید در این راه حرکت کرده و با کنترل سفینه ی خود به جنگ با دشمنان بروید.
بارگذاری شده توسط :pishtaztech در تاریخ : ۲۳-۶-۱۳۹۸

تریلر بازی موبایل Knights Fight: Medieval Arena

تریلر بازی موبایل Knights Fight: Medieval Arena به یک شوالیه در قرون وسطی تبدیل شوید و با پوشیدن زره های فلزی و با استفاده از شمشیر تیز خود به سمت دشمنان حمله کنید و با هزاران بازیکن دیگر برای کسب افتخار و گنج به رقابت بپردازید. شما می توانید از بین سلاح های مختلف یکی را انتخاب کنید وبا استفاده از آن قوی ترین جنگجویان را شکست دهید و امتیاز کسب کنید و با امتیازاتی که به دست می آورید می توانید زره های مختلف، سپر و سلاح های جدیدی را آنلاک کنید تا بتوانید به یک قهرمان شکست ناپذیر در قرون وسطی تبدیل شوید.
بارگذاری شده توسط :pishtaztech در تاریخ : ۲۳-۶-۱۳۹۸

تریلر بازی موبایل Jurassic World Alive

تریلر بازی موبایل Jurassic World Alive دایناسورها به زمین بازگشته اند. آنها از جهان ژوراسیک در جزیره Isla Nublar فرار کرده اند و آزادانه در شهرها و محله های شما حرکت می کنند. ماموریت شما این است که به عنوان یک عضو جدید از گروه حفاظت دایناسورها آنها را از انقراض نجات دهید. در منطقه خود کاوش کنید و دایناسورهای مورد علاقه خود را پیدا کنید. همچنین با یک هواپیمای بدون سرنشین نمونه DNA مورد نیاز برای بالا بردن نژاد آنها در آزمایشگاه جمع آوری کنید. الگوهای رفتاری آنها را در زیستگاههای طبیعی شان شناسایی کنید. نژادهای نادر و قدرتمند آنها را با پرواز هواپیمای بدون سرنشین با دقت جمع آوری کنید و از آنها نمونه دی ان ای بگیرید و موجودات هیبریدی با ترکیب صفات ژنتیکی گونه های مختلف ایجاد کنید. با تیم های دایناسوری دیگر مبارزه کنید و از خودتان دفاع کنید و آنها را شکست دهید.
بارگذاری شده توسط :pishtaztech در تاریخ : ۲۳-۶-۱۳۹۸

تریلر بازی موبایل Dead Route

تریلر بازی موبایل Dead Route در این بازی آخرالزمانی شما وارد مسیرهای گوناگونی میشوید که پر از زامبی های خون آشام بوده و به سمت شما حمله ور میشوند. در عوض برای مقابله با این زامبی ها اسلحه ها و تجهیزات مختلفی در اختیار شما قرار می گیرند که میتوانید با استفاده از آنها زامبی ها را نابود کنید. در ابتدا برای شروع بازی از میان کاراکترهای موجود باید یکی را انتخاب کرده و تجهیز کنید، هر چه در بازی پیشرفت بهتری داشته باشید میتوانید به تجهیزات و اسلحه های قویتری دسترسی داشته باشید.
بارگذاری شده توسط :pishtaztech در تاریخ : ۲۰-۶-۱۳۹۸

تریلر بازی موبایل Real Basketball

تریلر بازی موبایل Real Basketball یک بازی اعتیاد آور و زیبا می باشد که برای طرفداران ورزش بسکتبال طراحی شده است و بازیکن می تواند به صورت انفرادی در کمیپین های تک نفره و یا به صورت انلاین در حالت چند نفره بازی کند و مهارت های خود را در حالت های مختلف به نمایش بگذارد. البته این بازی مختص علاقمندان به بسکتبال نیست و هر کسی می تواند از این بازی لذت ببرد. در بازی بسکتبال به معنای واقعی شما می توانید انتخاب کنید که به صورت آنلاین با بازیکنان مختلف از سراسر جهان مسابقه دهید و یا اینکه با دوستان خود رقابت های دوستانه ای داشته باشید. بازی تعداد زیادی کاراکتر مختلف دارد که شما می توانید بازیکن مورد علاقه خود را انتخاب کنید و در سالن های مختلف بسکتبال بازی کنید.
بارگذاری شده توسط :pishtaztech در تاریخ : ۱۶-۶-۱۳۹۸

تریلر بازی موبایل Fairy Kingdom

تریلر بازی موبایل Fairy Kingdom یک ماجرای افسانه ای درباره یک پری و یک ساحره شیطانی است که به پیروزی عشق در برابر بدخواهی و طمع ورزی اشاره دارد. داستانی است درباره قهرمانان و ماجراجویی های آن ها ، قلعه های همایونی و گشت و گذار در سرزمین های نو یافته. ماجرای راز و رمز ها و نیرو های جادویی را در این بازی تجربه می کنید اما قبل از هر چیز داستان شماست ، داستان شان و عظمتتان! به سرزمین پریان خود خوش آمدید حال زمان آن رسیده است که آن را به با شکوه و جلال ترین قلمرو مبدل سازید. یک قلعه مجلل برای پادشاهی خود ساخته، یک شاهزاده خانم به همسری خود در آورده، حوری دریایی ای را از چنگال طلسم پلیدی نجات داده، اژدهایان را رام کرده ، به شهروندان حکمرانی تان اهمیت دهید، یک جادوگر شیطان صفت را به زانو در آورده و به یک شاهزاده در زندگی عاشقانه اش یاری رسانید.
بارگذاری شده توسط :pishtaztech در تاریخ : ۱۴-۶-۱۳۹۸

تریلر بازی موبایل Golden Farm

تریلر بازی موبایل Golden Farm در این بازی شما باید ماجراجویی خود را در مزرعه آغاز کنید و بزرگترین مزرعه را در سرزمینتان ایجاد کنید. بکارید و رشد دهید و برداشت کنید و به تجارت بپردازید. مهارت های استراتژی خود را به چالش بکشید و به همراه دوستانتان و بزی به نام Freddy امپراطوری کشاورزی خود را بسازید. ساختمان های مختلف برای مزرعه خود بسازید و آنها را ارتقا دهید. در باغ های خود درختان میوه بکارید و در مزارع گیاهان مختلف پرورش دهید و آنها را برداشت کنید و حیوانات مختلفی مثل مرغ، گاو، گوسفند و غیره را پرورش دهید و در معادن به کاوش بپردازید. با انواع کالاهایی که تولید می کنید به تجارت بپردازید.
بارگذاری شده توسط :pishtaztech در تاریخ : ۱۴-۶-۱۳۹۸

تریلر بازی موبایل Clash of Lords 2

تریلر بازی موبایل Clash of Lords 2 نسخه جدیدی از بازی محبوب جنگ پادشاهان در سبک استراتژیک برای گوشی ها می باشد. نیروهای خود را گردآوری کنید و در در برابر سیاهی عظیمی از دشمنان قرار بگیرید. بازی با گرافیک بالایی ارائه می شود و شامل المان های زیبایی نسبت بازی های هم سبک می باشد. تجهیزات جنگی حرف اول را در بازی خواهد زد اگر می خواهید امتیازات بیشتری جمع کنید باید نیروهای زبده و تجهیزات به روزی را جمع آوری کنید
بارگذاری شده توسط :pishtaztech در تاریخ : ۱۴-۶-۱۳۹۸

تریلر بازی موبایل Road Rampage: Racing & Shooting to Revenge

تریلر بازی موبایل Road Rampage: Racing & Shooting to Revenge در این بازی، شما می‌توانید یک خودروی دلخواه را از میان 50 گزینه موجود انتخاب و آن را برای تجربه یک رقابت سخت و جذاب آماده کنید. رقابت‌های اتومبیل‌رانی در این بازی، تفاوت ویژه‌ای با دیگر بازی‌ها در همین سبک دارد و آن هم تجربه درگیری و نبرد در حین رقابت‌ها است. در واقع شما برای کسب مقام‌های نخست در مسابقات، اتومبیل خود را به انواع مختلفی از سلاح‌ها مجهز کرده و با انواع بمب و موشک دیگر رقبا را هدف قرار می‌دهید.
بارگذاری شده توسط :pishtaztech در تاریخ : ۱۴-۶-۱۳۹۸

تریلر بازی موبایل Yalghaar: The Game

تریلر بازی موبایل Yalghaar: The Game در این بازی رقابت شوتر تک نفره آفلاین را برای شما فراهم می کند و می توانید در محیط زیبای بازی، به رقابت پرداخته و کنترلر جذابی را تجربه کنید. بازی عملیات زیادی را به شما محول می کند و می توانید فرصت های زیادی را برای تجربه سطوح مختلف بازی داشته باشید. بازی داری سربازان زیادی است و باید در یک تجربه FPS جذاب، تا می توانید بازی را ادامه دهید و به پیروزی دست یابید. ارتش شما در حالت آماده باش قرار دارد و باید به عنوان یک فرمانده جاسوس، ماموریت های خود را به خوبی انجام دهید.
بارگذاری شده توسط :pishtaztech در تاریخ : ۱۴-۶-۱۳۹۸

تریلر بازی موبایل Wartide Heroes of Atlantis

تریلر بازی موبایل Wartide Heroes of Atlantis در این بازی شما باید قهرمانان خود را از بین جنگجویان مرگبار احضار کنید و ارتش خود را جمع آوری کنید تا بتوانید تاج و تخت از دست رفته آتلانتیس خود را پس بگیرید و از قلعه خود در برابر حملات دشمن و علیه رهبران از سراسر جهان دفع کنید و یک اتحاد قدرتمند ایجاد کنید تا بتوانید دشمنان مشترک از سراسر جهان را از بین ببرید.
بارگذاری شده توسط :pishtaztech در تاریخ : ۱۲-۶-۱۳۹۸

تریلر بازی موبایل League of War: Mercenaries

تریلر بازی موبایل League of War: Mercenaries در این بازی شما باید پایگاه مستحکمی بسازید، نیروهایتان را جمع کنید و به هر جنبنده ای که در نقشه می بینید یورش ببرید. در اینجا بازیکنان به عنوان مزدور عمل می کنند که شما باید به عنوان یک پیمانکار نظامی ارتش تان را بسازید و آن را به تانک و هلی کوپتر مجهز کنید و برای پیروزی در میدان جنگ یک استراتژی مناسب انتخاب کنید. یکی دیگر از قابلیت های بازی امکان تماشای نبرد از زوایای مختلف به ارتش سربازان پیاده نظام، تانک ها، هلیکوپترها و هواپیماهایتان در میدان جنگ می باشد.
بارگذاری شده توسط :pishtaztech در تاریخ : ۱۲-۶-۱۳۹۸

تریلر بازی موبایل Rancho Blast

تریلر بازی موبایل Rancho Blast در این بازی به کتی کمک کنید تا این مکان افسانه ای را بازسازی کند. در جهانش کاوش کنید و به او کمک کنید داستان های اطراف مزرعه خود را باز کند. انواع پازل های چالش برانگیز را حل کنید و مزرعه و دامداری خود را هر طور که می خواهید بسازید، طراحی و یا تزئین کنید. با مطابقت دادن سه یا بیشتر از اشکال مشابه آنها را حذف کنید و بدین ترتیب پاداش کسب کنید.
بارگذاری شده توسط :pishtaztech در تاریخ : ۱۲-۶-۱۳۹۸

تریلر بازی موبایل Idle Planet Miner

تریلر بازی موبایل Idle Planet Miner در این بازی شما باید یک معدن را کنترل کنید و به حفاری در آن بپردازید. تنها کافیست که روی فلزات کمیاب کلیک کنید. سفینه و سیارات خود را ارتقا دهید و سود خود را افزایش دهید و امپراطوری خود را در سراسر سیارات گسترش دهید. به کاوش برای حفاری مناطق مختلف بپردازید و مدیران را استخدام کنید. دستورالعمل های جدید و سیارات جدید را باز کنید و یک امپراطوری بسازید.
بارگذاری شده توسط :pishtaztech در تاریخ : ۱۲-۶-۱۳۹۸

تریلر بازی موبایل Crime Revolt

تریلر بازی موبایل Crime Revolt در این بازی شما باید بصورت اول شخص در نبردهای تیمی و PVP شرکت کنید و با مخالفان مبارزه کنید و دوستان جدیدی از سراسر جهان پیدا کنید. در اینجا شما می توانید مانند یک سرباز واقعی با اسلحه و یا سلاح های دیگر یا مانند تک تیرانداز به سمت دشمنان تیراندازی کنید.شما باید با انواع سلاح های مدرن و با روش های مختلف به مبارزه با افراد شرور بپردازید. شما می توانید با استفاده از نقشه هایی در اندازه های مختلف در مکان های مختلف حرکت کنند. به دوندگی بپردازید و زامبی ها را نابود کنید و تبدیل به قهرمان بزرگ شوید.
بارگذاری شده توسط :pishtaztech در تاریخ : ۱۲-۶-۱۳۹۸

تریلر بازی موبایل Perfect Slices

تریلر بازی موبایل Perfect Slices در این بازی شما باید یکی از 6 تکه از دایره را لمس کنید و با منفجر کردن تمام قسمت های یک میوه امتیاز کامل دریافت کنید و به مرحله بعدی برروید. از انواع قدرت های یو پی اس استفاده کنید تا بتوانید سریعتر میوه ها را منفجر کنید.
بارگذاری شده توسط :pishtaztech در تاریخ : ۱۲-۶-۱۳۹۸

تریلر بازی موبایل Minecraft Earth

تریلر بازی موبایل Minecraft Earth این بازی الگوبرداری کاملی از Pokemon Go است و مانند همین بازی، در سبک واقعیت افزوده قرار دارد. باید همراه گوشی موبایل خود به خیابان ها بروید و اشیائی را که در دنیای واقعی پنهان شده اند را پیدا کنید. اگر بتوانید این تکه های پازل رها شده در دنیای اطراف خود را پیدا کنید، آنگاه قادر به ساخت یک سازه یا شکل دیگر خواهید بود. چیزی مانند خود بازی ماینکرفت اما این بار در دنیای واقعی. Minecraft Earth به شما اجازه می دهد تا سازه های مختلف و هر چیزی که دوست دارید را بسازید و تنها کافی است که آن بلوک مورد نیاز را از اطراف خود پیدا کنید. همچنین می توانید همراه دوستان خود یک تیم را تشکیل دهید و در ساخت سازه ها کمک هم باشید و این فرایند وقت گیر را سرعت دهید. همچنین المان های بقا و پایداری نیز در محیط وجود دارند و باید به وسیله آنها در مقابل تهدید موجودات بیگانه در امان بمانید.
بارگذاری شده توسط :pishtaztech در تاریخ : ۱۲-۶-۱۳۹۸

تریلر بازی موبایل Zombie Age 3

تریلر بازی موبایل Zombie Age 3 در این بازی تعداد زیادی از زامبی های وحشی بازگشته اند، اکنون شما باید با سلاح های منحصر به فرد و مرگباری که در اختیار دارید به سمت زامبی ها تیراندازی کنید و آنها را به روش های مختلف از بین ببرید. شما باید همه زامبی هایی که در مسیرتان قرار گرفته اند را از بین ببرید تا پیروز میدان شوید.
بارگذاری شده توسط :pishtaztech در تاریخ : ۱۰-۶-۱۳۹۸

تریلر بازی موبایل Dig Out

تریلر بازی موبایل Dig Out در این بازی شما باید از بین شخصیت های معدن یکی را انتخاب کنید و با دقت به حفاری بپردازید و مراقب سقوط سنگها باشید و در این بین مراقب هیولاهای زیرزمینی وحشتناک باشید. همچنین با استفاده از تله ها و سلاح های خود این موانع را حذف کنید تا بتوانید گنج ها و جواهرات پنهان را کشف کنید و به بهترین شکارچی گنج تبدیل شوید.
بارگذاری شده توسط :pishtaztech در تاریخ : ۸-۶-۱۳۹۸

تریلر بازی موبایل Delivery From the Pain

تریلر بازی موبایل Delivery From the Pain در این بازی جذاب وارد دنیای زامبی ها خواهید شد و باید با ان ها به مبارزه بپردازید. یک شرکت تحقیقاتی برای زندگی ابدی راهکاری پیدا کرده و ان را از طریق یک واکسن به مردم تزریق کرده است. اما ناگهان ازمایش با خطا مواجه می گردد و افراد به زامبی های متحرک تبدیل می شوند. شما در این دنیای خطرناک مجبور به زندگی خواهید بود و باید راه خود را پیدا کنید. شما یک قهرمان نخواهید بود پس باید به فکر جان خود باشید و برای زنده ماندن تلاش کنید.
بارگذاری شده توسط :pishtaztech در تاریخ : ۸-۶-۱۳۹۸

تریلر بازی موبایل Harry Potter: Wizards Unite

تریلر بازی موبایل Harry Potter: Wizards Unite یک فاجعه بزرگ در جهان جادوگران رخ می دهد که باعث می شود اشیا و موجودات جان بگیرند و ظاهر شوند و شما باید با دیگر جادوگران سراسر جهان باید دنبال راه حلی برای این مشکل باشید تا آن دنیا را به حالت طبیعی خود برگردانید و شما باید جهان اطراف خود را کشف کنید و جادو های سیاه را شکست دهید و دنیای را مانند گذشته ایمن کنید.
بارگذاری شده توسط :pishtaztech در تاریخ : ۸-۶-۱۳۹۸

تریلر بازی موبایل Line Puzzle: String Art

تریلر بازی موبایل Line Puzzle: String Art شما باید با وصل کردن نقطه ها، دقیقا همان شکلی که در بالای صفحه مشخص شده را بسازید. یادتان باشد که جای نقطه ها قابل حرکت نیست و ضمنا خطوطی که نقطه های را به هم وصل می کنند نباید از روی هم بگذرند! این قانون بازی است و همین موضوع چالش را افزایش داده است! بیش از 1000 مرحله مختلف در بازی وجود دارد که رفته رفته سطح دشواری آن ها نیز افزایش می یابند و چالش نیز دو چندان می شود تا جایی که برای پشت سر گذاشتن یک مرحله باید چند دقیقه فکر کنید
بارگذاری شده توسط :pishtaztech در تاریخ : ۸-۶-۱۳۹۸

تریلر بازی موبایل Three Defenders 2

تریلر بازی موبایل Three Defenders 2 در این بازی شما در نقش یک رنجر هستید که از روستاها در برابر انبوهی از موجودات شرور محافظت می کنید. سلاح های جدید و مهارت های مختلف بخرید و یا آنها را ارتقا دهید. با دوستان رنجر دیگر دیدار کنید و جهان های مختلف را کشف کنید. همچنین با انواع مختلفی از هیولا و روسا در مسیر خود مبارزه کنید.
بارگذاری شده توسط :pishtaztech در تاریخ : ۸-۶-۱۳۹۸

تریلر بازی موبایل Robbery Bob 2: Double Trouble

تریلر بازی موبایل Robbery Bob 2: Double Trouble در این بازی شما باید به یک دزد بخت برگشته به نام باب کمک کنید تا سرقت های مختلف انجام دهد و از دست پلیس و سایر تعقیب کنندگان فرار کند. شخصیت اصلی این بازی را در خیابان های شهر راهنمایی کنید، وارد ساختمان های مختلف شوید و از طریق مختلف وارد اتاق ها شوید.از پناهگاه های مختلف استفاده کنید، تلاش کنید تا به صورت دزدکی به سمت هدف خود حرکت کنید. خودتان را از دید نگهبانان و بازنشستگانی که به همه طرف نگاه می کنند پنهان کنید. مراقب تله هایی که به صورت زیرکانه کار گذاشته شده اند باشید و از سگ های بد فرار کنید. نقشه های شوم دانشمندان بد را نقش بر آب کنید و راز حریفان را کشف کنید.
بارگذاری شده توسط :pishtaztech در تاریخ : ۷-۶-۱۳۹۸

تریلر بازی موبایل Dead Spreading:Idle Game

تریلر بازی موبایل Dead Spreading:Idle Game در این بازی امکان استفاده از سرباز های مختلف با ویژگی های منحصر به فرد فراهم شده است و بازی دارای چرخه کامل شبانه روز و آب و هوای مختلف می باشد که شما می توانید ساختمان نظامی خود بر پا کنید و با ارتقا آن جلوی زامبی های بیشتری مقاومت کنید ، شما پس از پشت سر گذاشتن هر ماموریت می توانید با منابع به دست آمده اقدام به ارتقا سرباز های خود یا ساختمان نظامی خود کنید.
بارگذاری شده توسط :pishtaztech در تاریخ : ۷-۶-۱۳۹۸

تریلر بازی موبایل KleptoDogs

تریلر بازی موبایل KleptoDogs در این بازی شما باید توله سگ ها را هدایت کنید تا در ماموریت های خود وسایلی بیاورند و اتاق خود را با عجیب ترین چیزها پر کنید. تمام نژادهای سگ را باز کنید تا اقلام و وسایل مختلف را جمع آوری کنند. به سگ های خود غذا دهید و با آنها بازی کنید و به آنها لباسهای شیک بپوشانید.
بارگذاری شده توسط :pishtaztech در تاریخ : ۷-۶-۱۳۹۸

تریلر بازی موبایل Forged Fantasy

تریلر بازی موبایل Forged Fantasy در این بازی شما در آن وارد یک دنیای فانتزی و هیجان انگیز می شوید. انواع نیرو ها و قهرمانان پر قدرت را در بازی مشاهده خواهید کرد و امکان استفاده از آن ها در نبرد های مختلف را دارید. هر کدام از این قهرمانان دارای نیرو های خاصی هستند و می توانند نبرد های جذابی را برای شما به تصویر بکشند. شما باید ان ها را ارتقا داده و وارد مبارزات بازی شوید و با رقیبان آنلاین خود به مبارزه پرداخته و یا با کمک متحدان به نبرد با باس فایت های بازی بپردازید.
بارگذاری شده توسط :pishtaztech در تاریخ : ۵-۶-۱۳۹۸
نمایش اطلاعات بیشتر