ویدیوها

کانال

کاربر

search

جستجوی عبارت 'درمان آسم '

درمان آسم

ما قصد داریم ویدیو های پزشکی بانوان و کودکان را در موضوعات مختلف در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. در این ویدیو شما را با نکاتی درباره درمان آسم ، آشنا خواهیم کرد.
بارگذاری شده توسط :zakariya.razi در تاریخ : ۳۱-۵-۱۳۹۷

10 نوع بهترین غذاها برای درمان آسم

10 نوع بهترین غذاها برای درمان آسم
بارگذاری شده توسط :sinohe در تاریخ : ۴-۱۰-۱۳۹۶

10 نوع بهترین غذاها برای درمان آسم

10 نوع بهترین غذاها برای درمان آسم
بارگذاری شده توسط :negar65 در تاریخ : ۲۳-۵-۱۳۹۶

در مورد خواص تخم شربتی بیشتر بدانید

خواص تخم شربتی برای لاغری استفاده از تخم شربت در محلول آب یکی از بهترین مواد برای کم کردن وزن است. دانه‌ های ژلاتینی تخم شربتی بدون آنکه کالری داشته باشد تا مدت‌ ها فرد را سیر نگه می‌ دارد و به جای خوردن داروهای زیان آور برای کم کردن اشتها، می‌توان از تخم شربتی استفاده کرد. خواص تخم شربتی جهت بیماری‌های تنفسی این دانه های ریز سیاه رنگ دارای خواص زیادی است از جمله برای درمان بیماری‌های تنفسی مفید است. مخلوطی از آن با زنجبیل و عسل در درمان آسم، سرفه، سرماخوردگی، آنفلوانزا و برونشیت موثر است. سایر خواص تخم شربتی از روغنی که با خرد کردن تخم‌های شربت به دست می‌آید، برای درمان عفونت‌هایی مانند زخم، بریدگی، عفونت مثانه، عفونت پوست و… استفاده می‌شود. از تخم شربتی برای درمان ناراحتی‌های گوارشی مانند درد معده، نفخ، یبوست، سوءهاضمه و بی نظمی کارکرد روده‌ها استفاده می‌شود. اگر می‌خواهید لاغر شوید به تخم شربتی اعتماد کنید؛ به خطر اینکه فیبر موجود در آن‌ها باعث لعاب‌دار شدنشان شده و احساس سیری بیشتری ایجاد می‌کنند. خلق و خوی فرد را خوب می‌کند، خستگی مفرط ذهنی، تنش‌های عصبی، افسردگی، میگرن و مالیخولیا را برطرف می‌کند. از آن جا که تأثیر ضد اسپاسمی دارد، سیاه سرفه را برطرف می‌کند. مشکل دیگری که دامن‌گیر دنیا از جمله کشور ما شده فشار خون است که معمولاً بعد از خوردن غذا به ویژه غذاهای پر نشاسته، فشارخون بالا می‌رود و اگر تخم شربتی همراه غذا خورده شود مواد نشاسته‌ای به تدریج قند موجود در خود را آزاد می‌کنند و به این ترتیب شما به طور تدریجی انرژی متعادل در طول روز خواهید داشت.
بارگذاری شده توسط :negar65 در تاریخ : ۹-۸-۱۳۹۶

بیماری آسم در کودکان

با وجود پیشرفت در درمان آسم در ده سال اخیر آسم هم چنان یکی از بیماری های مزمن کودکان می باشد.این بیماری یکی از مسائل شایع دوران کودکی است وتقریبا ۵۰ درصد بیماران آسمی را کودکان تشکیل می دهند حداقل ۵ درصد و شاید ۱۰ درصد از تمام کودکان در طول زندگی علایمی از آسم را نشان می دهند.
بارگذاری شده توسط :sinohe در تاریخ : ۱۸-۲-۱۳۹۵

خواص زعفران

زعفران از نظر طب قدیم ایران گرم و خشک است‌. از مهم‌ترین خواص دارویی زعفران که از قدیم‌الایام مورداستفاده قرار می‌گرفته، درمان افسردگی است‌. از جمله خواص دارویی زعفران ،خوردن چای زعفران باعث هضم غذا می‌شود‌؛ اثر مسکن درد دارد؛ قاعده‌آور است‌؛ باعث تحریک اعصاب می‌شود؛ زعفران خون‌ساز است و گردش خون را آسان می‌سازد ؛ مصرف زعفران خونریزی‌های بعد از زایمان را از بین می‌برد‌؛ قوای جنسی را تقویت می‌کند‌؛ از جمله دیگر خواص دارویی زعفران اینكه می تواند کبد را تصفیه و قوی می‌سازد‌؛ سرفه را رفع و اثر مفید روی درمان برونشیت دارد؛ کلیه و مثانه را پاک می‌کند؛ آرام بخش و خواب آور است‌؛ زعفران ضد‌تشنج است‌؛ گاز معده را برطرف می‌کند ادرار‌آور است‌؛ از جمله دیگر خواص دارویی زعفران روشن‌ كردن پوست رخساره است؛ تقویت حافظه و یادگیری؛ از جمله دیگر خواص دارویی زعفران کاهش فشارخون است؛ کاهش چربی خون؛ درمان آسم از جمله دیگر خواص دارویی زعفران رفع نفخ شکم است. زعفران در درمان حالات تشنجی و درد دندان موثر است و به صورت دم كرده 5/0 تا 2 گرم در لیتر مورد استفاده قرار می‌گیرد؛ به دلیل داشتن آنتی اکسیدان به عنوان توان بخش قلب و پیشگیری‌کننده از بیماری‌های قلبی و سرطان نیز مطرح است؛ زعفران مانع گسترش سرطان سینه؛ زعفران نه تنها عوارض رنگ‌دهنده‌های مصنوعی همچون حساسیت‌زایی را ندارد، بلکه حاوی ویتامین‌های B6، B2، B1، ویتامین C و دیگر مواد مغذی مورد‌نیاز بدن است و اگر بالاخره می‌خواهید همیشه شاد و خندان باشید؛ زعفران بخورید‌.
بارگذاری شده توسط :atarbashi در تاریخ : ۲-۶-۱۳۹۴

خواص میوه ها - کیوی

خواص کیوی - سرشار از ویتامین C , Aو E می باشد و برای زنان باردار و بیماران قلبی بسیار مفید است - در درمان آسم و سرفه و خس خس گلو در کودکان کاربرد دارد - از لخته شدن خون جلوگیری می کند
بارگذاری شده توسط :atarbashi در تاریخ : ۳-۱۰-۱۳۹۳
نمایش اطلاعات بیشتر