ویدیوها

کانال

کاربر

search

جستجوی عبارت 'دیدنی'

مکان های زیبا و دیدنی در چرنوبیل

مکان های زیبا در چرنوبیل ، ویدیویی از جاهای دیدنی در چرنوبیل
بارگذاری شده توسط :daeii در تاریخ : ۱۸-۸-۱۳۹۸

حرکات تکنیکی دیدنی از سادیو مانه

50 حرکت تکنیکی از سادیو مانه
بارگذاری شده توسط :parsfootball در تاریخ : ۱۶-۸-۱۳۹۸

ویدئویی از برخی شات های دیدنی سینما در دهه نود میلادی

برخی شات های دیدنی سینما در دهه نود میلادی
بارگذاری شده توسط :asher در تاریخ : ۱۶-۸-۱۳۹۸

مکان های دیدنی سمرقند ، ازبکستان

مکان های دیدنی سمرقند ، ازبکستان - فیلم از طبیعت زیبا و آرام بخش شماره 147 - Samarkand, Uzbekistan in 4K Ultra HD هر چه قدر هم روی زمین بچرخیم شاید آرامش بخش تر از طبیعت، اطرافمان پیدا نکنیم. طبیعت به نوعی دیگر می تواند ما را از هر جهت آرام کند و این آرامش بیشتر از هر چیزی برای روح ما در این روز های شلوغ و پر مشغله مفید است. به سوی این شگفتی ها روی برگردان و از نمایش قدرت پروردگار لذت ببر. تمامی این زیبایی ها متعلق به توست و بیشتر از همیشه شاکر باش بابت این نعمت ها که بی هیچ منتی و به راحتی در اختیارت قرار داده شده تا لذت ببری. سمرقند یکی از توقف های اصلی جاده ابریشم بود. در قرن چهاردهم پایتخت امپراتوری تیموریان (تاسیس شده توسط تامرلین / تیمور) و یکی از مهمترین و زیباترین شهرهای آسیای میانه شد. سمرقند در فهرست میراث جهانی یونسکو قرار دارد: "شهر تاریخی سمرقند چهارراهی و گلدان ذوب فرهنگهای جهان است. این سمرقند که در قرن هفتم قبل از میلاد مسیحی به عنوان افراسیاب باستان تأسیس شد ، دارای مهمترین پیشرفت در دوره تیموریان از زمان چهاردهم تا پانزدهم میلادی. بناهای اصلی شامل مسجد رجستان و مدرسه‌ها ، مسجد بی بی خانم ، مجتمع شاخی-زیندا و گروه گور امیر و همچنین رصدخانه اولوغ-بیگ است.
بارگذاری شده توسط :alireza.rm1 در تاریخ : ۱۳-۸-۱۳۹۸

25 مکان دیدنی برای سفر به اروپا

25 مکان دیدنی برای سفر به اروپا - فیلم از طبیعت زیبا و آرام بخش شماره 142 - 25 Best Places to Visit in Europe - Travel Europe هر چه قدر هم روی زمین بچرخیم شاید آرامش بخش تر از طبیعت، اطرافمان پیدا نکنیم. طبیعت به نوعی دیگر می تواند ما را از هر جهت آرام کند و این آرامش بیشتر از هر چیزی برای روح ما در این روز های شلوغ و پر مشغله مفید است. به سوی این شگفتی ها روی برگردان و از نمایش قدرت پروردگار لذت ببر. تمامی این زیبایی ها متعلق به توست و بیشتر از همیشه شاکر باش بابت این نعمت ها که بی هیچ منتی و به راحتی در اختیارت قرار داده شده تا لذت ببری.
بارگذاری شده توسط :alireza.rm1 در تاریخ : ۱۳-۸-۱۳۹۸

10 مکان دیدنی برتر در کشمیر | فیلم سفر

10 مکان دیدنی برتر در کشمیر | فیلم سفر - فیلم از طبیعت زیبا و آرام بخش شماره 141 - Top 10 must-visit places in Kashmir | Travel Video هر چه قدر هم روی زمین بچرخیم شاید آرامش بخش تر از طبیعت، اطرافمان پیدا نکنیم. طبیعت به نوعی دیگر می تواند ما را از هر جهت آرام کند و این آرامش بیشتر از هر چیزی برای روح ما در این روز های شلوغ و پر مشغله مفید است. به سوی این شگفتی ها روی برگردان و از نمایش قدرت پروردگار لذت ببر. تمامی این زیبایی ها متعلق به توست و بیشتر از همیشه شاکر باش بابت این نعمت ها که بی هیچ منتی و به راحتی در اختیارت قرار داده شده تا لذت ببری.
بارگذاری شده توسط :alireza.rm1 در تاریخ : ۱۳-۸-۱۳۹۸

طبیعت زیبا و دیدنی برای بازدید در ایران (شمال و غرب)

طبیعت زیبا و دیدنی برای بازدید در ایران (شمال و غرب) - فیلم از طبیعت زیبا و آرام بخش شماره 144 - Interesting Places to Visit in Iran (Part 1: North and West) ایران با سابقه چند هزار ساله و آب و هوایی بسیار متنوع ، مکان جالبی است که بسیاری هنوز باید آن را کشف کنند. در این ویدیو ما در اینجا برخی از مکان های جالب و سرگرم کننده را که می توانید در صورت بازدید از مناطق شمالی غربی ایران بازدید کنید ، کشف کرده ایم. اماکن تحت پوشش در این فیلم به شرح زیر است: ایران - قسمت 1 گلستان آبشار کبودوال (علی آباد کتول) ، پارک ملی گلستان ، برج گنبدکابوس ، دریای خزر ، جنگل نهرخوران مازندران کوه دماوند ، پل ورسک ، Badab-e-Surt دریاچه Churt ، باغ عباس آباد ، دریاچه Valasht (چالوس) ، دره Daryasar (تنکابن) ، جنگل Dozzar ، آبشار اسپا اوئو ، کلاردشت ، تراموا هوایی Namak Abrud گیلان قلعه رودخان ، ماسوله ، روستای حیران (آستارا) ، آبشار لاتون ، پارک ملی گیسوم (تالش) ، آسانسور گاندولا لاهیجان ، آبشار ویزادار (پره سر) ، ماسال ، تالاب استیل ، ابیاب خرابه جلفا ، تالاب انزلی ، جنگل اسالم ، اردبیل چشمه های آب گرم (سرعین) ، شیخ صفی الدین خانقاه (اردبیل) ، دشت موگان ، دریاچه نئور ، جنگل فندقلو آذربایجان شرقی کوه سهند ، بازار تبریز ، شاه گلی ، صومعه سنت استپانوس ، کندوان (اسکو) ، کوههای ارسباران ، قلعه بابک (کلیبر) ، برج ساات (تبریز) ، آرامگاه شاعران (تبریز) ، خانه مشروطه تبریز ، پل کیز (میانه) آذربایجان غربی تخت سلیمان (تکاب) ، غار سهولان (مهاباد) ، صومعه سنت تادئوس ، دروازه سنگی (خوی) ، دریاچه مرمیشو ، کاظم داشی (دریاچه ارومیه) ، صخره های بی بی کند ، مزارع چمن زنی چملی ، خان تخت پتروگلیف ایلام دره بهرام چوبین (شهرستان دره شهر) ، آتشکده سیاهگل ، غار باره زرد ، غار زینگان کرمانشاه محوطه تاریخی بیستون (هرسین) ، کتیبه بیستون - تألیف داریوش بزرگ ، طاق بستان (کرمانشاه) ، خانه خسروآباد (سنندج) ، معبد آناهیتا (کنگاور) ، رودخانه منشاء صهنه ، غار قوری قلعه (روانسر) ، غار پارو ، غار Do-Ashkaft - غار سرخپوشان میانه ، حسین کوهکان ، غار - حفر یک مرد یک پا با بیش از 19 سال ، کردستان دریاچه زریوار (مریوان) ، غار کارفتو (دیواندره) ، پل قشلاق در سنندج ، خانه مشیر دیوان (سنندج) ، قلعه قمچوکی (بیجار) ، خانه کرد ، خانه سینما هوای آزاد (آبیدر) ، سینما هوای آزاد ، مسجد دارول احسان
بارگذاری شده توسط :alireza.rm1 در تاریخ : ۱۳-۸-۱۳۹۸

دریبل های دیدنی لیونل مسی در سال 2019

حرکات تکنیکی دیدنی از لیونل مسی در سال 2019
بارگذاری شده توسط :parsfootball در تاریخ : ۱۲-۸-۱۳۹۸

سکانسی جذاب و دیدنی از سریال مانکن

سکانسی جذاب و دیدنی از قسمت دهم سریال مانکن ،سریال «مانکن» به نابرابری اقتصادی طبقه‌های مختلف جامعه و قیاس افراد توانمند نسبت به طبقه کم درآمد جامعه می‌پردازد. کاوه و همتا رابطه عاشقانه ای را آغاز کرده‌اند، اما مشکلات اجتماعی و اقتصادی باعث می‌شود در این مسیر با چالش‌هایی مواجه شوند و …
بارگذاری شده توسط :rezvan.zohre در تاریخ : ۱۱-۸-۱۳۹۸

کلیپ جالب و دیدنی استعداد یابی (2019)

شتاب دهنده تبلیغات و رشد کسب و کار شما https://agahi90.ir
بارگذاری شده توسط :agahi90 در تاریخ : ۱۰-۸-۱۳۹۸

سیوهای دیدنی لیگ فرانسه در ماه اکتبر 2019

سیوهای دیدنی رقابت های لیگ فرانسه در ماه اکتبر 2019 میلادی
بارگذاری شده توسط :parsfootball در تاریخ : ۱۰-۸-۱۳۹۸

کلیپ جالب - دیدنی - خنده دار (2019)

شتاب دهنده تبلیغات و رشد کسب و کار شما https://agahi90.ir
بارگذاری شده توسط :agahi90 در تاریخ : ۸-۸-۱۳۹۸

کلیپ دیدنی از حمید ماهی صفت

کلیپ دیدنی از حمید ماهی صفت را در این ویدیو میتوانید تماشا کنید.
بارگذاری شده توسط :alireza.rm1 در تاریخ : ۸-۸-۱۳۹۸

مروری دیدنی بر نحوه ساخت و تولید یکسری از وسایل

نحوه ساخت و تولید وسایل، کلیپی زیبا از چگونگی ساخت وسایل مختلف که دیدنش خالی از لطف نیست
بارگذاری شده توسط :daeii در تاریخ : ۸-۸-۱۳۹۸

11 گل دیدنی از نیکلاس پپه

پلهای دیدنی از نیکلاس پپه در آرسنال و لیل را مشاهده می کنید.
بارگذاری شده توسط :parsfootball در تاریخ : ۵-۸-۱۳۹۸

گل های دیدنی از ستاره های بارسلونا در فصل 2019/2020

گل های فوق العاده از مسی ، سوارز ، گریزمان و دمبله
بارگذاری شده توسط :parsfootball در تاریخ : ۳-۸-۱۳۹۸

پاس گل های دیدنی اوزیل برای رونالدو در رئال مادرید

همه پاس گل های مسوت اوزیل به رونالدو در رئال مادرید را مشاهده می کنید.
بارگذاری شده توسط :parsfootball در تاریخ : ۳-۸-۱۳۹۸

مهارت دیدنی روحانی در استفاده از نانچیکو

مهارت های فوق العاده روحانی در استفاده از نانچیکو را مشاهده می کنید.
بارگذاری شده توسط :parsfootball در تاریخ : ۱-۸-۱۳۹۸

کلیپ دیدنی زک و لیوان آب جادویی

زک و لیوان آب جادویی، کلیپ های زک و جلوه های ویژه قشنگ آن
بارگذاری شده توسط :seyedd در تاریخ : ۱-۸-۱۳۹۸

سکانس دیدنی فیلم پاپیون

جرم تو بدترين جرمي هست كه انسان مي تونه مرتكب بشه.من تو رو متهم مي كنم به هدر دادن زندگي ات...برای دانلود کارگاه،سمینار و کتاب های صوتی روانشناسی و پزشکی و فلسفی و همچنین مشاوره آنلاین روانشناسی به وب سایت برنا اندیشان مراجعه فرمایید. https://bornaandishan.ir
بارگذاری شده توسط :bornaandishan در تاریخ : ۲۷-۷-۱۳۹۸

اجرای بسیار دیدنی استاد امیر کریمی

اجرای بسیار دیدنی استاد امیر کریمی
بارگذاری شده توسط :guitarfan در تاریخ : ۲۶-۷-۱۳۹۸

مهارت های دیدنی از ادی انکتیا در تیم انگلیس زیر 21 سال

عملکرد ادی انکتیا در دیدار برابر اتریش زیر 21 سال را مشاهده می کنید.
بارگذاری شده توسط :parsfootball در تاریخ : ۲۶-۷-۱۳۹۸

مکانهای دیدنی و توریستی در نروژ

مکانهای دیدنی و توریستی در نروژ نروژ یکی از خوش‌منظره‌ترین کشورهای اروپا و جهان است که با داشتن طبیت بکر و زیبا، جنگل‌های سرسبز و دیدنی و قرار گرفتن در مدار شمالگان به سرزمین آب‌دره‌ها و شفق‌های قطبی شهرت دارد و جزو بهترین و مرفه‌ترین کشورهای جهان برای زندگی نیز شناخته می‌شود. نروژ یکی از بهترین مقاصد جهان برای علاقه‌مندان سفر و گردشگری به‌شمار می‌رود. با ما همراه باشید تا شما را با جاهای دیدنی نروژ آشنا کنیم.
بارگذاری شده توسط :freshte777 در تاریخ : ۲۵-۷-۱۳۹۸

نماشا - واکنش جالب و دیدنی خارجی ها نسب به رپر فارسی و ایرانی

نماشا - واکنش جالب و دیدنی خارجی ها نسب به رپر فارسی و ایرانی خیلی باحاله حتما ببینید !!!
بارگذاری شده توسط :namasha.com در تاریخ : ۲۵-۷-۱۳۹۸

تیزر فوق العاده دیدنی مو به مو با صدای رضا بهرام

دانلود آهنگ فوق العاده مو به مو با صدای رضا بهرام https://brandmusics.com/download442/ رضا بهرام https://brandmusics.com/dl/reza-bahram/
بارگذاری شده توسط :brandmusics.com در تاریخ : ۲۵-۷-۱۳۹۸

سکانس دیدنی از ریختن پلیس توی مکان شکور برای دستگیریش

سکانس دیدنی از ریختن پلیس توی مکان شکور برای دستگیریش در فیلم مغزهای کوچک زنگ زده را میتوانید را در این ویدیو تماشا کنید «مغزهای کوچک زنگ زده» به کارگردانی هومن سیدی دارای سیمرغ بهترین فیلم از نگاه تماشاگران در جشنواره فجر است. نوید محمدزاده و فرهاد اصلانی در نقش دو برادر، شخصیت های اصلی فیلم را برعهده دارند که نگاهی به زندگی بخشی از فقیرترین مردم ایران دارد که در پی فقر به بزهکاری و تولید مواد مخدر روی آورده اند. همچنین نگاه های تعصبی و مجاز دانستن قتل دختران به چالش کشیده شده است.
بارگذاری شده توسط :alireza.rm1 در تاریخ : ۲۴-۷-۱۳۹۸

بازی دیدنی نوید محمدزاده و فرهاد اصلانی در فیلم مغزهای کوچک زده

سکانس دیدنی از بازی نوید محمدزاده و فرهاد اصلانی در فیلم مغزهای کوچک زنگ زده را میتوانید را در این ویدیو تماشا کنید «مغزهای کوچک زنگ زده» به کارگردانی هومن سیدی دارای سیمرغ بهترین فیلم از نگاه تماشاگران در جشنواره فجر است. نوید محمدزاده و فرهاد اصلانی در نقش دو برادر، شخصیت های اصلی فیلم را برعهده دارند که نگاهی به زندگی بخشی از فقیرترین مردم ایران دارد که در پی فقر به بزهکاری و تولید مواد مخدر روی آورده اند. همچنین نگاه های تعصبی و مجاز دانستن قتل دختران به چالش کشیده شده است.
بارگذاری شده توسط :alireza.rm1 در تاریخ : ۲۳-۷-۱۳۹۸

بازی دیدنی نوید محمد زاده در فیلم مغزهای کوچک زنگ زده چرا نکشتیش؟

سکانس عالی از بازی دیدنی نوید محمد زاده در فیلم مغزهای کوچک زنگ زده چرا نکشتیش؟ «مغزهای کوچک زنگ زده» به کارگردانی هومن سیدی دارای سیمرغ بهترین فیلم از نگاه تماشاگران در جشنواره فجر است. نوید محمدزاده و فرهاد اصلانی در نقش دو برادر، شخصیت های اصلی فیلم را برعهده دارند که نگاهی به زندگی بخشی از فقیرترین مردم ایران دارد که در پی فقر به بزهکاری و تولید مواد مخدر روی آورده اند. همچنین نگاه های تعصبی و مجاز دانستن قتل دختران به چالش کشیده شده است.
بارگذاری شده توسط :alireza.rm1 در تاریخ : ۲۳-۷-۱۳۹۸

سکانس دیدنی از مرجان اتفاقیان در مقابل نوید محمدزاده

‎سکانس دیدنی از مرجان اتفاقیان در مقابل نوید محمدزاده -( اولین تجربه سینمایی مرجان اتفاقیان) در فیلم مغزهاى كوچك زنگ زده را میتوانید را در این ویدیو تماشا کنید
بارگذاری شده توسط :alireza.rm1 در تاریخ : ۲۳-۷-۱۳۹۸

بازی دیدنی نوید محمد زاده در مقابل مادرش در فیلم مغزهای کوچک زنگ زده

بازی دیدنی نوید محمد زاده در مقابل مادرش (لادن ژاوه‌وند) در فیلم مغزهای کوچک زنگ زده را میتوانید را در این ویدیو تماشا کنید
بارگذاری شده توسط :alireza.rm1 در تاریخ : ۲۳-۷-۱۳۹۸
نمایش اطلاعات بیشتر