ویدیوها

کانال

کاربر

search

جستجوی عبارت 'غزّه'

فیلم کامل بیانات رهبر انقلاب در کنفرانس حمایت از انتفاضه فلسطین

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در ششمین کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین تصریح کردند: مقاومت‌های پی‌درپی غزّه، که اینک به قلعه‌ شکست‌ناپذیر مقاومت مبدّل شده است، در طی چند جنگ پیاپی نشان داد که این رژیم، ضعیف‌تر از آن است که در مقابل اراده‌ یک ملّت، توان ایستادگی داشته باشد.
بارگذاری شده توسط :video_news در تاریخ : ۳-۱۲-۱۳۹۵

روایت شنیدنی رهبر انقلاب از گریه جان کری/ مژدگانا که گربه عابد شد!

در این نماهنگ رهبر انقلاب با اشاره به گریه یکی از مذاکره‌کنندگان آمریکایی در مذاکرات هسته‌ای اخیر، متذکر می‌گردند که: «در مذاکره، به مناسبت اینکه ما با جنگ مخالفیم، اشک هم می‌ریزند، گریه هم می‌کنند! در همین مذاکرات هسته‌ای مشاهده شد که مأمور آمریکایی گفت من از جوانی با جنگ مخالف بودم و گریه کرد. خب، یک عدّه‌ای ممکن است ساده‌لوحانه بگویند عجب، واقعاً این‌ها آدم‌های خوبی شده‌اند، مژدگانا که گربه عابد شد؛ امّا همین آدمی که از جنگ این‌قدر متنفّر است که از یادآوری جنگ گریه‌اش می‌گیرد و جلوی دوربین اشک میریزد، این از همان آدم‌هایی است که [وقتی‌] صدها کودک را در غزّه قطعه‌قطعه می‌کنند و صهیونیست‌ها با کمال قساوت و بی‌رحمی به زن و کودک و بچّه و بزرگ و پیر و جوان رحم نمیکنند، این‌ها حتّی اخم هم نمی‌کنند!»
بارگذاری شده توسط :video_news در تاریخ : ۲۵-۹-۱۳۹۴

«مژدگانا که گربه عابد شد»

در این نماهنگ رهبر انقلاب با اشاره به گریه یکی از مأموران آمریکایی در مذاکرات هسته‌ای اخیر،متذکر می‌گردند که: «در مذاکره، به مناسبت اینکه ما با جنگ مخالفیم، اشک هم میریزند، گریه هم میکنند! در همین مذاکرات هسته‌ای مشاهده شد که مأمور آمریکایی گفت من از جوانی با جنگ مخالف بودم و گریه کرد. خب، یک عدّه‌ای ممکن است ساده‌لوحانه بگویند عجب، واقعاً اینها آدمهای خوبی شده‌اند، مژدگانی که گربه عابد شد؛ امّا همین آدمی که از جنگ این‌قدر متنفّر است که از یادآوری جنگ گریه‌اش میگیرد و جلوی دوربین اشک میریزد، این از همان آدمهایی است که [وقتی‌] صدها کودک را در غزّه قطعه‌قطعه میکنند و صهیونیست‌ها با کمال قساوت و بی‌رحمی به زن و کودک و بچّه و بزرگ و پیر و جوان رحم نمیکنند، اینها حتّی اخم هم نمیکنند!»
بارگذاری شده توسط :video_news در تاریخ : ۲۵-۹-۱۳۹۴
نمایش اطلاعات بیشتر