ویدیوها

کانال

کاربر

search

جستجوی عبارت 'مجموعه تلویزیونی'

برشی از مجموعه تلویزیونی ( باروت خیس )

گوینده : محمد برات زاده گوینده تخصصی تبزرتبلیغاتی , موشن گرافیک ، فیلم مستند ، کتاب صوتی و نریشن http:// www.goyande.ir تلفن جهت سفارش :09151038606
بارگذاری شده توسط :goyande.ir در تاریخ : ۱۸-۶-۱۳۹۷

رونمایی از اولین تیزر مجموعه تلویزیونی «رهایم نکن»

سریال تلویزیونی «رهایم نکن» به کارگردانی محمدمهدی عسگرپور و تهیه کنندگی علی پورکیانی همزمان با آغاز ماه رمضان از شبکه سه سیما پخش می شود.
بارگذاری شده توسط :video_news در تاریخ : ۲۳-۲-۱۳۹۷

اولین تریلر رسمی فصل دوم مجموعه تلویزیونی The Grand Tour

اولین تریلر رسمی فصل دوم مجموعه تلویزیونی The Grand Tour منتشر شد
بارگذاری شده توسط :sani200 در تاریخ : ۷-۹-۱۳۹۶

آنونس مجموعه تلویزیونی «در محاصره»

مجموعه تلویزیونی «در محاصره» کاری از مجموعه «روایت فتح» شکل جدیدی از یک اثر مستند داستانی است که روزهای حصر آبادان و شکست حصر را تصویر کرده است. این مستند 10 قسمتی جمعه شب‌ها ساعت 20 از شبکه یک سیما پخش می‌شود
بارگذاری شده توسط :video_news در تاریخ : ۱-۱۰-۱۳۹۴

مستربین قسمت 40

مستر بین ( Mr. Bean) یک مجموعه تلویزیونی کمدی بریتانیایی به نویسندگی و نقش آفرینی روآن اتکینسون می‌باشد. در اینجا کلیپ هایی هیجان انگیز و شاد از مستربین را برایتان در نظر گرفته ایم که این بار قسمت 40 را تماشا میکنید.
بارگذاری شده توسط :rey.k در تاریخ : ۲۴-۷-۱۳۹۸

مستربین قسمت 39

مستر بین ( Mr. Bean) یک مجموعه تلویزیونی کمدی بریتانیایی به نویسندگی و نقش آفرینی روآن اتکینسون می‌باشد. در اینجا کلیپ هایی هیجان انگیز و شاد از مستربین را برایتان در نظر گرفته ایم که این بار قسمت 39را تماشا میکنید.
بارگذاری شده توسط :rey.k در تاریخ : ۲۴-۷-۱۳۹۸

مستربین قسمت 38

مستر بین ( Mr. Bean) یک مجموعه تلویزیونی کمدی بریتانیایی به نویسندگی و نقش آفرینی روآن اتکینسون می‌باشد. در اینجا کلیپ هایی هیجان انگیز و شاد از مستربین را برایتان در نظر گرفته ایم که این بار قسمت 38 را تماشا میکنید.
بارگذاری شده توسط :rey.k در تاریخ : ۲۴-۷-۱۳۹۸

مستربین قسمت 37

مستر بین ( Mr. Bean) یک مجموعه تلویزیونی کمدی بریتانیایی به نویسندگی و نقش آفرینی روآن اتکینسون می‌باشد. در اینجا کلیپ هایی هیجان انگیز و شاد از مستربین را برایتان در نظر گرفته ایم که این بار قسمت 37 را تماشا میکنید.
بارگذاری شده توسط :rey.k در تاریخ : ۲۰-۷-۱۳۹۸

مصاحبه جنجالی با مهران مدیری

مصاحبه با مهران مدیری ، فیلمی از مصاحبه با مهران مدیری مهران مدیری (زادهٔ ۱۸ فروردین ۱۳۴۶[۱] در تهران) کارگردان، هنرپیشه، خواننده، مجری، طراح صحنه و لباس، مجری طرح، صداپیشه و تهیه‌کننده ایرانی است. از جمله مجموعه‌های تلویزیونی که وی در آن‌ها کارگردان و بازیگر بوده می‌توان سریال‌های: ساعت خوش، پاورچین، جنگ ۷۷، پلاک ۱۴، نقطه‌چین، شب‌های برره، باغ مظفر،نود شب، مرد هزارچهره، مرد دوهزارچهره، قهوه تلخ، ببخشید شما، ویلای من، شوخی کردم، در حاشیه، در حاشیه ۲ دورهمی و هیولا را نام برد. مجلهٔ نیوزویک در مقاله‌ای مدیری را بیستمین مرد قدرتمند سال ۲۰۰۹ میلادی در ایران نامید
بارگذاری شده توسط :daeii در تاریخ : ۲۰-۷-۱۳۹۸

مستربین قسمت 36

مستر بین ( Mr. Bean) یک مجموعه تلویزیونی کمدی بریتانیایی به نویسندگی و نقش آفرینی روآن اتکینسون می‌باشد. در اینجا کلیپ هایی هیجان انگیز و شاد از مستربین را برایتان در نظر گرفته ایم که این بار قسمت 36 را تماشا میکنید.
بارگذاری شده توسط :rey.k در تاریخ : ۱۸-۷-۱۳۹۸

سریال نوار زرد قسمت 4

سریال نوار زرد قسمت 4 در خلاصه داستان سریال نوار زرد آمده است:سرگرد گره پرونده های جنایی را باز می کند در این میان به پرونده ای برمیخورد که کشف واقعیت پای زندگی شخصی اش را به میان می کشد … امیر آقایی در این مجموعه تلویزیونی ایفای نقش یک سرگرد پلیس را بر عهده دارد. همچنین بهاره کیان افشار، سیروس گرجستانی، قاسم زارع، کمند امیر سلیمانی، محسن بهرامی، سمیرا حسینی، نادر مشایخی، امید روحانی، شهین تسلیمی، امیر غفارمنش و… از بازیگران سریال نوار زرد هستند. سایر عوامل سریال «نوار زرد» عبارتند از نویسنده:کریم لک زاده، دستیار کارگردان و برنامه ریز:امیر سلیمانی، مدیر تولید:فرشید رئوفی، مدیر تصویربرداری:هادی شلالوند، صدابردار:علی عدالت دوست، طراح صحنه و لباس:محسن شریفی، طراح گریم:کامران خلج، آهنگساز:مسعود سخاوت دوست، مدیر تدارکات:افشین رئوفی، منشی صحنه:هدیه نصیری، عکاس:حسن هندی، مدیر روابط عمومی و مشاور رسانه ای:ملیکا مومنی راد و مجری طرح:موسسه فرهنگی هنری وصف صبا.
بارگذاری شده توسط :binogram در تاریخ : ۱۶-۷-۱۳۹۸

سریال نوار زرد قسمت 3

سریال نوار زرد قسمت 3 در خلاصه داستان سریال نوار زرد آمده است:سرگرد گره پرونده های جنایی را باز می کند در این میان به پرونده ای برمیخورد که کشف واقعیت پای زندگی شخصی اش را به میان می کشد … امیر آقایی در این مجموعه تلویزیونی ایفای نقش یک سرگرد پلیس را بر عهده دارد. همچنین بهاره کیان افشار، سیروس گرجستانی، قاسم زارع، کمند امیر سلیمانی، محسن بهرامی، سمیرا حسینی، نادر مشایخی، امید روحانی، شهین تسلیمی، امیر غفارمنش و… از بازیگران سریال نوار زرد هستند. سایر عوامل سریال «نوار زرد» عبارتند از نویسنده:کریم لک زاده، دستیار کارگردان و برنامه ریز:امیر سلیمانی، مدیر تولید:فرشید رئوفی، مدیر تصویربرداری:هادی شلالوند، صدابردار:علی عدالت دوست، طراح صحنه و لباس:محسن شریفی، طراح گریم:کامران خلج، آهنگساز:مسعود سخاوت دوست، مدیر تدارکات:افشین رئوفی، منشی صحنه:هدیه نصیری، عکاس:حسن هندی، مدیر روابط عمومی و مشاور رسانه ای:ملیکا مومنی راد و مجری طرح:موسسه فرهنگی هنری وصف صبا.
بارگذاری شده توسط :binogram در تاریخ : ۱۵-۷-۱۳۹۸

سریال نوار زرد قسمت 2

سریال نوار زرد قسمت 2 در خلاصه داستان سریال نوار زرد آمده است:سرگرد گره پرونده های جنایی را باز می کند در این میان به پرونده ای برمیخورد که کشف واقعیت پای زندگی شخصی اش را به میان می کشد … امیر آقایی در این مجموعه تلویزیونی ایفای نقش یک سرگرد پلیس را بر عهده دارد. همچنین بهاره کیان افشار، سیروس گرجستانی، قاسم زارع، کمند امیر سلیمانی، محسن بهرامی، سمیرا حسینی، نادر مشایخی، امید روحانی، شهین تسلیمی، امیر غفارمنش و… از بازیگران سریال نوار زرد هستند. سایر عوامل سریال «نوار زرد» عبارتند از نویسنده:کریم لک زاده، دستیار کارگردان و برنامه ریز:امیر سلیمانی، مدیر تولید:فرشید رئوفی، مدیر تصویربرداری:هادی شلالوند، صدابردار:علی عدالت دوست، طراح صحنه و لباس:محسن شریفی، طراح گریم:کامران خلج، آهنگساز:مسعود سخاوت دوست، مدیر تدارکات:افشین رئوفی، منشی صحنه:هدیه نصیری، عکاس:حسن هندی، مدیر روابط عمومی و مشاور رسانه ای:ملیکا مومنی راد و مجری طرح:موسسه فرهنگی هنری وصف صبا.
بارگذاری شده توسط :binogram در تاریخ : ۱۵-۷-۱۳۹۸

سریا ل نوار زرد قسمت 1

سریا ل نوار زرد قسمت 1 در خلاصه داستان سریال نوار زرد آمده است:سرگرد گره پرونده های جنایی را باز می کند در این میان به پرونده ای برمیخورد که کشف واقعیت پای زندگی شخصی اش را به میان می کشد … امیر آقایی در این مجموعه تلویزیونی ایفای نقش یک سرگرد پلیس را بر عهده دارد. همچنین بهاره کیان افشار، سیروس گرجستانی، قاسم زارع، کمند امیر سلیمانی، محسن بهرامی، سمیرا حسینی، نادر مشایخی، امید روحانی، شهین تسلیمی، امیر غفارمنش و… از بازیگران سریال نوار زرد هستند. سایر عوامل سریال «نوار زرد» عبارتند از نویسنده:کریم لک زاده، دستیار کارگردان و برنامه ریز:امیر سلیمانی، مدیر تولید:فرشید رئوفی، مدیر تصویربرداری:هادی شلالوند، صدابردار:علی عدالت دوست، طراح صحنه و لباس:محسن شریفی، طراح گریم:کامران خلج، آهنگساز:مسعود سخاوت دوست، مدیر تدارکات:افشین رئوفی، منشی صحنه:هدیه نصیری، عکاس:حسن هندی، مدیر روابط عمومی و مشاور رسانه ای:ملیکا مومنی راد و مجری طرح:موسسه فرهنگی هنری وصف صبا.
بارگذاری شده توسط :binogram در تاریخ : ۱۳-۷-۱۳۹۸

سریال ریشه ها دوبله فارسی قسمت 2

سریال ریشه ها دوبله فارسی قسمت 2 در شبکه من و تو خلاصه داستان : یک داستان کلاسیک بی‌نظیر و پیشگامانه بر اساس رمانی از «الکس هیلی»، نوشته شده در سال۱۹۷۶ که تصویری از برده‌داری در آمریکا و سرگذشت خانواده‌ای بااراده است که با وجود همه‌ی سختی‌ها و موانع می‌خواهند آزاد باشند. Malachi Kirby در نقش کونتا کینته، یک مرد جوان تحصیل کرده و متکی به خود که می‌خواهد پس از آنکه به بردگی گرفته شد، خودش را بازسازی و توانمند کند. در حالی که او به اسارت و بردگی گرفته شده، برده های دیگر و دوستانش را در جهت مبارزه برای آزادی‌شان به چالش می‌کشد. او برای رسیدن به رویاهایش به‌سختی کار و تلاش می‌کند. رویای او این است: فرار از اسارت و بازگشت به میهن خودش، گامبیا. بازیگران دیگر این مجموعه تلویزیونی: برنده جایزه اسکار: فارست ویتاکر نامزد جایزه اسکار: لارنس فیشبرن برنده جایزه گلدن گلوب: جاناتان ریس میرز برنده جایزه تونی و نامزد گرمی: آنیکا نونی رز برنده جایزه اسکار: آنا پاکوین
بارگذاری شده توسط :m.tandiseh در تاریخ : ۱۳-۷-۱۳۹۸

سریال ریشه ها دوبله فارسی قسمت 1

سریال ریشه ها دوبله فارسی قسمت 1در شبکه من و تو خلاصه داستان : یک داستان کلاسیک بی‌نظیر و پیشگامانه بر اساس رمانی از «الکس هیلی»، نوشته شده در سال۱۹۷۶ که تصویری از برده‌داری در آمریکا و سرگذشت خانواده‌ای بااراده است که با وجود همه‌ی سختی‌ها و موانع می‌خواهند آزاد باشند.Malachi Kirby در نقش کونتا کینته، یک مرد جوان تحصیل کرده و متکی به خود که می‌خواهد پس از آنکه به بردگی گرفته شد، خودش را بازسازی و توانمند کند. در حالی که او به اسارت و بردگی گرفته شده، برده های دیگر و دوستانش را در جهت مبارزه برای آزادی‌شان به چالش می‌کشد. او برای رسیدن به رویاهایش به‌سختی کار و تلاش می‌کند. رویای او این است: فرار از اسارت و بازگشت به میهن خودش، گامبیا.بازیگران دیگر این مجموعه تلویزیونی:برنده جایزه اسکار: فارست ویتاکرنامزد جایزه اسکار: لارنس فیشبرنبرنده جایزه گلدن گلوب: جاناتان ریس میرزبرنده جایزه تونی و نامزد گرمی: آنیکا نونی رزبرنده جایزه اسکار: آنا پاکوین
بارگذاری شده توسط :m.tandiseh در تاریخ : ۱۳-۷-۱۳۹۸

مستربین قسمت 35

مستر بین ( Mr. Bean) یک مجموعه تلویزیونی کمدی بریتانیایی به نویسندگی و نقش آفرینی روآن اتکینسون می‌باشد. در اینجا کلیپ هایی هیجان انگیز و شاد از مستربین را برایتان در نظر گرفته ایم که این بار قسمت 35 را تماشا میکنید.
بارگذاری شده توسط :rey.k در تاریخ : ۱۳-۷-۱۳۹۸

مستربین قسمت 34

مستر بین ( Mr. Bean) یک مجموعه تلویزیونی کمدی بریتانیایی به نویسندگی و نقش آفرینی روآن اتکینسون می‌باشد. در اینجا کلیپ هایی هیجان انگیز و شاد از مستربین را برایتان در نظر گرفته ایم که این بار قسمت 34 را تماشا میکنید.
بارگذاری شده توسط :rey.k در تاریخ : ۱۰-۷-۱۳۹۸

مستربین قسمت 35

مستر بین ( Mr. Bean) یک مجموعه تلویزیونی کمدی بریتانیایی به نویسندگی و نقش آفرینی روآن اتکینسون می‌باشد. در اینجا کلیپ هایی هیجان انگیز و شاد از مستربین را برایتان در نظر گرفته ایم که این بار قسمت 35 را تماشا میکنید.
بارگذاری شده توسط :rey.k در تاریخ : ۱۰-۷-۱۳۹۸

مستربین قسمت 33

مستر بین ( Mr. Bean) یک مجموعه تلویزیونی کمدی بریتانیایی به نویسندگی و نقش آفرینی روآن اتکینسون می‌باشد. در اینجا کلیپ هایی هیجان انگیز و شاد از مستربین را برایتان در نظر گرفته ایم که این بار قسمت 33 را تماشا میکنید.
بارگذاری شده توسط :rey.k در تاریخ : ۱۰-۷-۱۳۹۸

مستربین قسمت 32

مستر بین ( Mr. Bean) یک مجموعه تلویزیونی کمدی بریتانیایی به نویسندگی و نقش آفرینی روآن اتکینسون می‌باشد. در اینجا کلیپ هایی هیجان انگیز و شاد از مستربین را برایتان در نظر گرفته ایم که این بار قسمت 32 را تماشا میکنید.
بارگذاری شده توسط :rey.k در تاریخ : ۱۰-۷-۱۳۹۸

مستربین قسمت 31

مستر بین ( Mr. Bean) یک مجموعه تلویزیونی کمدی بریتانیایی به نویسندگی و نقش آفرینی روآن اتکینسون می‌باشد. در اینجا کلیپ هایی هیجان انگیز و شاد از مستربین را برایتان در نظر گرفته ایم که این بار قسمت 31 را تماشا میکنید.
بارگذاری شده توسط :rey.k در تاریخ : ۱۰-۷-۱۳۹۸

تریلر سریال مختار نامه

سریال مختارنامه یک مجموعه تلویزیونی پیرامون زندگی و قیام مختار ثقفی به کارگردانی داوود میرباقری است. این سریال به داستان مختار ثقفی مکنی به ابواسحاق، که پس از حادثه عاشورا به خونخواهی برمی‌خیزد، می‌پردازد.
بارگذاری شده توسط :cafe.honar در تاریخ : ۷-۷-۱۳۹۸

تریلر سریال بر سر دوراهی

مجموعه تلویزیونی «بر سر دوراهی» به تهیه‌کنندگی و نویسندگی حامد عنقا و کارگردانی بهرنگ توفیقی برای پخش در نوروز ۹۸ از شبکه دو سیما تولید می‌شود. حمید گودرزی، مهرآوه شریفی نیا، میترا حجار، عنایت بخشی، بهنوش بختیاری، افسانه چهره آزاد، بهرنگ علوی، مجید مشیری، شهین تسلیمی، اسماعیل پوررضا، اکبر رحمتی، یلدا قشقایی، شیرین آقاکاشی، داود بنی‌اسد، محمد شهرابی و مجید علیزاده در آن ایفای نقش کرده‌اند.
بارگذاری شده توسط :cafe.honar در تاریخ : ۶-۷-۱۳۹۸

تریلر سریال شرایط خاص

مجموعه تلویزیونی شرایط خاص یک کمدی قصه گوی موقعیت است که بخشی از این موقعیت با جابجایی شخصیت در طول داستان رخ می‌دهد. این مجموعه نگاهی گذرا به دفاع مقدس دارد و مضامین اجتماعی با زبانی طنز در آن طرح می‌شود. سریال شرایط خاص مجموعه تلویزیونی ای طنز به کارگردانی وحید امیرخانی و تهیه‌کنندگی سید مرتضی فاطمی است که با نام اولیه «کلاف های رنگی» کلید خورد. این سریال محصول سال ۱۳۹۷ است و در گروه فیلم و سریال شبکه سه سیما تولید شده است .
بارگذاری شده توسط :cafe.honar در تاریخ : ۶-۷-۱۳۹۸

تیزر سریال بر سر دوراهی

مجموعه تلویزیونی «بر سر دوراهی» به تهیه‌کنندگی و نویسندگی حامد عنقا و کارگردانی بهرنگ توفیقی برای پخش در نوروز ۹۸ از شبکه دو سیما تولید می‌شود. حمید گودرزی، مهرآوه شریفی نیا، میترا حجار، عنایت بخشی، بهنوش بختیاری، افسانه چهره آزاد، بهرنگ علوی، مجید مشیری، شهین تسلیمی، اسماعیل پوررضا، اکبر رحمتی، یلدا قشقایی، شیرین آقاکاشی، داود بنی‌اسد، محمد شهرابی و مجید علیزاده در آن ایفای نقش کرده‌اند.
بارگذاری شده توسط :cafe.honar در تاریخ : ۶-۷-۱۳۹۸

تریلر سریال پیک سحر

پیک سحر یک مجموعهٔ تلویزیونی ایرانی به کارگردانی «خسرو ملکان» است که در سال ۱۳۶۹ تهیه و از شبکه ۱ سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش گردید. «مش رحمان» رفتگر محله، برای تهیه جهیزیه دخترش نیازمند پول است، اما چون پس از تلاش بسیار نمی‌تواند پول تهیه کند، مجبور می‌شود خود را بازخرید کند. مراسم عروسی اگرچه با اتفاقات گوناگونی همراه است، اما سرانجام به خوشی انجام می‌گردد. رحمان که سال ها پیش همسرش را از دست داده، رفتگری با آبرو و با شرافت است که تمامی ساکنین محله از او به نیکی یاد می کنند. او هر روزش را به تمیز کردن کوچه ها و خیابان ها می گذراند؛ تا آنکه یک روز، قرار می شود تا جمعی برای خواستگاری از دخترش هاجر، به منزل آنان بیایند...
بارگذاری شده توسط :cafe.honar در تاریخ : ۶-۷-۱۳۹۸

سریال مختارنامه قسمت 37

سریال مختارنامه یک مجموعه تلویزیونی پیرامون زندگی و قیام مختار ثقفی به کارگردانی داوود میرباقری است. این سریال به داستان مختار ثقفی مکنی به ابواسحاق، که پس از حادثه عاشورا به خونخواهی برمی‌خیزد، می‌پردازد. این سریال در ۴۰ قسمت ۶۰ دقیقه‌ای از صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش گردید و قسمت آخر آن در تاریخ ۷ مرداد ۱۳۹۰ به پایان رسید. فیلمبرداری سریال مختارنامه از سال ۱۳۸۳ آغاز شده بود و در تیر ۱۳۸۸ به پایان رسید. فیلمبرداری این مجموعه، در تهران، قزوین، تاکستان، ورامین، آبادان، شوشتر، شهریار، آران و بیدگل،اسلامشهر.کویر سفیدشهر و شاهرود انجام شده‌است. این سریال دارای ۷۰۰ سکانس است که ۱۰۰ سکانس آن مربوط به ۵ جنگ بزرگ این فیلم هستند. کارگردان سریال مختارنامه داود میرباقری و به تهیه کنندگی محمود فلاح و علی کریم و رضا اصغری بعنوان دستیاران اول کارگردان، محمود اردلان بعنوان طراحی و اجرای صحنه‌های جنگ، حمیدرضا آشتیانی پور سرپرست گویندگان و همچنین پرویز بهرام گویندهٔ پیشکسوت در مقام راوی و گویندگانی از جمله علی همت مومیوند، ژرژ پطرسی، اکبر منانی، بیژن علیمحمدی، امیر حکیمی، حسین عرفانی، ایرج رضایی، تورج مهرزادیان، منوچهر زنده‌دل، مریم شیرزاد و شوکت حجت حضور داشتند. در این سریال ۱۱۰ بازیگر اصلی و ۴۰۰ بازیگر فرعی بازی می‌کنند.
بارگذاری شده توسط :binogram در تاریخ : ۶-۷-۱۳۹۸

سریال مختارنامه قسمت 35

سریال مختارنامه یک مجموعه تلویزیونی پیرامون زندگی و قیام مختار ثقفی به کارگردانی داوود میرباقری است. این سریال به داستان مختار ثقفی مکنی به ابواسحاق، که پس از حادثه عاشورا به خونخواهی برمی‌خیزد، می‌پردازد. این سریال در ۴۰ قسمت ۶۰ دقیقه‌ای از صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش گردید و قسمت آخر آن در تاریخ ۷ مرداد ۱۳۹۰ به پایان رسید. فیلمبرداری سریال مختارنامه از سال ۱۳۸۳ آغاز شده بود و در تیر ۱۳۸۸ به پایان رسید. فیلمبرداری این مجموعه، در تهران، قزوین، تاکستان، ورامین، آبادان، شوشتر، شهریار، آران و بیدگل،اسلامشهر.کویر سفیدشهر و شاهرود انجام شده‌است. این سریال دارای ۷۰۰ سکانس است که ۱۰۰ سکانس آن مربوط به ۵ جنگ بزرگ این فیلم هستند. کارگردان سریال مختارنامه داود میرباقری و به تهیه کنندگی محمود فلاح و علی کریم و رضا اصغری بعنوان دستیاران اول کارگردان، محمود اردلان بعنوان طراحی و اجرای صحنه‌های جنگ، حمیدرضا آشتیانی پور سرپرست گویندگان و همچنین پرویز بهرام گویندهٔ پیشکسوت در مقام راوی و گویندگانی از جمله علی همت مومیوند، ژرژ پطرسی، اکبر منانی، بیژن علیمحمدی، امیر حکیمی، حسین عرفانی، ایرج رضایی، تورج مهرزادیان، منوچهر زنده‌دل، مریم شیرزاد و شوکت حجت حضور داشتند. در این سریال ۱۱۰ بازیگر اصلی و ۴۰۰ بازیگر فرعی بازی می‌کنند.
بارگذاری شده توسط :binogram در تاریخ : ۶-۷-۱۳۹۸

سریال مختارنامه قسمت 30

سریال مختارنامه یک مجموعه تلویزیونی پیرامون زندگی و قیام مختار ثقفی به کارگردانی داوود میرباقری است. این سریال به داستان مختار ثقفی مکنی به ابواسحاق، که پس از حادثه عاشورا به خونخواهی برمی‌خیزد، می‌پردازد. این سریال در ۴۰ قسمت ۶۰ دقیقه‌ای از صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش گردید و قسمت آخر آن در تاریخ ۷ مرداد ۱۳۹۰ به پایان رسید. فیلمبرداری سریال مختارنامه از سال ۱۳۸۳ آغاز شده بود و در تیر ۱۳۸۸ به پایان رسید. فیلمبرداری این مجموعه، در تهران، قزوین، تاکستان، ورامین، آبادان، شوشتر، شهریار، آران و بیدگل،اسلامشهر.کویر سفیدشهر و شاهرود انجام شده‌است. این سریال دارای ۷۰۰ سکانس است که ۱۰۰ سکانس آن مربوط به ۵ جنگ بزرگ این فیلم هستند. کارگردان سریال مختارنامه داود میرباقری و به تهیه کنندگی محمود فلاح و علی کریم و رضا اصغری بعنوان دستیاران اول کارگردان، محمود اردلان بعنوان طراحی و اجرای صحنه‌های جنگ، حمیدرضا آشتیانی پور سرپرست گویندگان و همچنین پرویز بهرام گویندهٔ پیشکسوت در مقام راوی و گویندگانی از جمله علی همت مومیوند، ژرژ پطرسی، اکبر منانی، بیژن علیمحمدی، امیر حکیمی، حسین عرفانی، ایرج رضایی، تورج مهرزادیان، منوچهر زنده‌دل، مریم شیرزاد و شوکت حجت حضور داشتند. در این سریال ۱۱۰ بازیگر اصلی و ۴۰۰ بازیگر فرعی بازی می‌کنند.
بارگذاری شده توسط :binogram در تاریخ : ۶-۷-۱۳۹۸
نمایش اطلاعات بیشتر