ویدیوها

کانال

کاربر

search

جستجوی عبارت 'کودک'

ضرورت بازی با کودکان

برای اطلاعات بیشتر به آدرس سایت دکتر ناصر مهاجرانی http://doctormohajerani.com/ مراجعه کرده یا برای مشاوره آنلاین با شماره تماس 09029245225 تماس بگیرید.https://www.instagram.com/doctormohajerani/
بارگذاری شده توسط :drradkhah در تاریخ : ۲۸-۶-۱۳۹۸

کلیپی از عماد صفیاری کودک فوت شده در استادیوم آزادی

‏کلیپ عماد صفیاری، هوادار خردسال استقلال در ورزشگاه آزادی که در حال شادی و تشویق تیم محبوبشه. 💔 برباعث و بانیش لعنت😔
بارگذاری شده توسط :klaus.mikaelson در تاریخ : ۲۸-۶-۱۳۹۸

🔴نخستین گفتگو با پدر کودک ۶ ساله‌ای که در ورزشگاه آزادی فوت کرد.

گفتگو با پدر کودکی که در ورزشگاه آزادی فوت کرد.🔹پدر عماد صفی یاری: از خون فرزندم نمی گذرم.
بارگذاری شده توسط :klaus.mikaelson در تاریخ : ۲۷-۶-۱۳۹۸

🔴روایت شاهدان عینی از برق گرفتگی کودک ۸ ساله در ورزشگاه آزادی

شاهدان برق گرفتگی کودک ۸ ساله، پسر بچه هشت ساله بر اثر برق گرفتی در ورزشگاه آزادی درگذشت. گفته می شود این سانحه در محل گیت های الکترونیکی جدید ورزشگاه بوقوع پیوسته و خانواده ای را عزادار و داغدار کرده است.
بارگذاری شده توسط :klaus.mikaelson در تاریخ : ۲۷-۶-۱۳۹۸

قصه های کودکانه دختر تنبل و دختر سخت کوش

قصه های کودکانه مجموعه ای از داستان های تصویری فارسی می باشد که در هر قسمت داستان های جذاب و کودکانه را به زبان فارسی روایت می کند .این قسمت از قصه های کودکانه روایت داستان فارسی دختر تنبل و دختر سخت کوش می باشد .
بارگذاری شده توسط :cafe.honar در تاریخ : ۲۶-۶-۱۳۹۸

قصه های کودکانه پادشاه کوه طلایی

قصه های کودکانه مجموعه ای از داستان های تصویری فارسی می باشد که در هر قسمت داستان های جذاب و کودکانه را به زبان فارسی روایت می کند .این قسمت از قصه های کودکانه روایت داستان فارسی پادشاه کوه طلایی می باشد .
بارگذاری شده توسط :cafe.honar در تاریخ : ۲۶-۶-۱۳۹۸

قصه های کودکانه دریای شور

قصه های کودکانه مجموعه ای از داستان های تصویری فارسی می باشد که در هر قسمت داستان های جذاب و کودکانه را به زبان فارسی روایت می کند .این قسمت از قصه های کودکانه روایت داستان فارسی دریای شور می باشد .
بارگذاری شده توسط :cafe.honar در تاریخ : ۲۶-۶-۱۳۹۸

قصه های کودکانه شاهزاده بی عیب

قصه های کودکانه مجموعه ای از داستان های تصویری فارسی می باشد که در هر قسمت داستان های جذاب و کودکانه را به زبان فارسی روایت می کند .این قسمت از قصه های کودکانه روایت داستان فارسی شاهزاده بی عیب می باشد .
بارگذاری شده توسط :cafe.honar در تاریخ : ۲۶-۶-۱۳۹۸

قصه های کودکانه پرنده طلایی

قصه های کودکانه مجموعه ای از داستان های تصویری فارسی می باشد که در هر قسمت داستان های جذاب و کودکانه را به زبان فارسی روایت می کند .این قسمت از قصه های کودکانه روایت داستان فارسی پرنده طلایی می باشد .
بارگذاری شده توسط :cafe.honar در تاریخ : ۲۶-۶-۱۳۹۸

آموزش زومبا درخانه برای کودکان

آموزش زومبا برای سطوح پیشرفته شامل دو سبک یعنی زومبا زین و زومبا استرانگ می باشد که از تازه های رقص زومبا می باشند. این مجموعه 16 ساعت ویدئو را شامل می شود که برای افرادی که زومبا را در سطوح پیشرفته دنبال می کنند گردآوری شده و زومبا سناتو، زومبا تونینگ و... از جمله سرفصل های این دوره می باشد. چربی سوزی در کوتاه ترین زمان ممکن را با ما تجربه کنید. دارای گارانتی بازگشت وجه در صورت عدم رضایت مشتری، بهمراه ارائه مدرک معتبر. وب سایت: www.118File.com تلفن تماس 24ساعته: 28423118-021 – 09130919446,7,8
بارگذاری شده توسط :118file در تاریخ : ۲۶-۶-۱۳۹۸

قصه های کودکانه مایا زنبوره

قصه های کودکانه مجموعه ای از داستان های تصویری فارسی می باشد که در هر قسمت داستان های جذاب و کودکانه را به زبان فارسی روایت می کند .این قسمت از قصه های کودکانه روایت داستان فارسی مایا زنبوره می باشد .
بارگذاری شده توسط :cafe.honar در تاریخ : ۲۵-۶-۱۳۹۸

قصه های کودکانه ماهیگیر و همسرش

قصه های کودکانه مجموعه ای از داستان های تصویری فارسی می باشد که در هر قسمت داستان های جذاب و کودکانه را به زبان فارسی روایت می کند .این قسمت از قصه های کودکانه روایت داستان فارسی ماهیگیر و همسرش می باشد .
بارگذاری شده توسط :cafe.honar در تاریخ : ۲۵-۶-۱۳۹۸

قصه های کودکانه داستان دختر غاز چران

قصه های کودکانه مجموعه ای از داستان های تصویری فارسی می باشد که در هر قسمت داستان های جذاب و کودکانه را به زبان فارسی روایت می کند .این قسمت از قصه های کودکانه روایت داستان فارسی داستان دختر غاز چران می باشد .
بارگذاری شده توسط :cafe.honar در تاریخ : ۲۵-۶-۱۳۹۸

قصه های کودکانه چوپان دروغگو

قصه های کودکانه مجموعه ای از داستان های تصویری فارسی می باشد که در هر قسمت داستان های جذاب و کودکانه را به زبان فارسی روایت می کند .این قسمت از قصه های کودکانه روایت داستان فارسی چوپان دروغگو می باشد .
بارگذاری شده توسط :cafe.honar در تاریخ : ۲۵-۶-۱۳۹۸

کانال تماشا -نحوه صحیح مسواک زدن کودکان

کانال تماشا -نحوه صحیح مسواک زدن کودکان
بارگذاری شده توسط :tamasha.com در تاریخ : ۲۵-۶-۱۳۹۸

قصه های کودکانه روح داخل بطری

قصه های کودکانه مجموعه ای از داستان های تصویری فارسی می باشد که در هر قسمت داستان های جذاب و کودکانه را به زبان فارسی روایت می کند .این قسمت از قصه های کودکانه روایت داستان فارسی روح داخل بطری می باشد .
بارگذاری شده توسط :cafe.honar در تاریخ : ۲۴-۶-۱۳۹۸

قصه های کودکانه پادشاه ریشو

قصه های کودکانه مجموعه ای از داستان های تصویری فارسی می باشد که در هر قسمت داستان های جذاب و کودکانه را به زبان فارسی روایت می کند .این قسمت از قصه های کودکانه روایت داستان فارسی پادشاه ریشو می باشد .
بارگذاری شده توسط :cafe.honar در تاریخ : ۲۴-۶-۱۳۹۸

قصه های کودکانه ناخدا سندباد

قصه های کودکانه مجموعه ای از داستان های تصویری فارسی می باشد که در هر قسمت داستان های جذاب و کودکانه را به زبان فارسی روایت می کند .این قسمت از قصه های کودکانه روایت داستان فارسی ناخدا سندباد می باشد .
بارگذاری شده توسط :cafe.honar در تاریخ : ۲۴-۶-۱۳۹۸

قصه های کودکانه آلیس در سرزمین عجایب

قصه های کودکانه مجموعه ای از داستان های تصویری فارسی می باشد که در هر قسمت داستان های جذاب و کودکانه را به زبان فارسی روایت می کند .این قسمت از قصه های کودکانه روایت داستان فارسی آلیس در سرزمین عجایب می باشد .
بارگذاری شده توسط :cafe.honar در تاریخ : ۲۴-۶-۱۳۹۸

آموزش زبان انگلیسی به کودکان

آموزش زبان انگلیسی به کودکان با شعر به طور ویژه برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان 4 تا 13 سال تهیه و گرد آوری شده است. این مجموعه آموزشی که به زبان انگلیسی است، در 4 سطح و با هدف آموزش مرحله به مرحله زبان انگلیسی می باشد و شامل آشنایی با اعداد، قسمت های مختلف بدن،اشکال هندسی،قسمت های مختلف خانه، میوه ها، ایام هفته و... می باشد. دارای گارانتی بازگشت وجه در صورت عدم رضایت مشتری، بهمراه ارائه مدرک معتبر. وب سایت: www.118File.com تلفن تماس 24ساعته: 28423118-021 – 09130919446,7,8
بارگذاری شده توسط :118file در تاریخ : ۲۴-۶-۱۳۹۸

قصه های کودکانه لاک پشت و کرکس

قصه های کودکانه مجموعه ای از داستان های تصویری فارسی می باشد که در هر قسمت داستان های جذاب و کودکانه را به زبان فارسی روایت می کند .این قسمت از قصه های کودکانه روایت داستان فارسی لاک پشت و کرکس می باشد .
بارگذاری شده توسط :cafe.honar در تاریخ : ۲۴-۶-۱۳۹۸

قصه های کودکانه میمون و تمساح

قصه های کودکانه مجموعه ای از داستان های تصویری فارسی می باشد که در هر قسمت داستان های جذاب و کودکانه را به زبان فارسی روایت می کند .این قسمت از قصه های کودکانه روایت داستان فارسی میمون و تمساح می باشد .
بارگذاری شده توسط :cafe.honar در تاریخ : ۲۴-۶-۱۳۹۸

قصه های کودکانه برهمن تنبل

قصه های کودکانه مجموعه ای از داستان های تصویری فارسی می باشد که در هر قسمت داستان های جذاب و کودکانه را به زبان فارسی روایت می کند .این قسمت از قصه های کودکانه روایت داستان فارسی برهمن تنبل می باشد .
بارگذاری شده توسط :cafe.honar در تاریخ : ۲۴-۶-۱۳۹۸

آموزش زومبا به کودکان

آموزش زومبا یکی از مهیج ترین دوره های آموزشی 118فایل است که با مشاهده حرکات زومبا در آن به وجد خواهید آمد. حرکات جذاب زومبا و در عین حال اصولی برای تناسب اندام شامل زومبا استرانگ، زومبا سناتو،زین و... می باشد. انجام این حرکات موجب افزایش ضربان قلب و تنفس شده و دمای بدنتان را بالا خواهد برد. با این مجموعه به وزن ایده آل تان برسید. دارای گارانتی بازگشت وجه در صورت عدم رضایت مشتری، بهمراه ارائه مدرک معتبر. وب سایت: www.118File.com تلفن تماس 24ساعته: 28423118-021 – 09130919446,7,8
بارگذاری شده توسط :118file در تاریخ : ۲۴-۶-۱۳۹۸

آموزش فرزندپروری و مدیریت خشم در کودکان

در این کلیپ آموزشی با نحوه ی مدیریت و کنترل خشم در کودکان آشنا می شوید.برای دانلود کارگاه،سمینار و کتاب های صوتی روانشناسی و پزشکی وهمچنین مشاوره آنلاین روانشناسی به وب سایت برنا اندیشان مراجعه فرمایید. https://bornaandishan.ir
بارگذاری شده توسط :bornaandishan در تاریخ : ۲۳-۶-۱۳۹۸

مجموعه انیمیشن دردونه ها حس کنجکاوی کودکان

مجموعه انیمیشن دردونه ها این قسمت حس کنجکاوی کودکان ،کودکان زیاد سوال می‌پرسند. گاهی اوقات ما مجبوریم جواب را بارها و بارها تکرار کنیم و اگر صادقانه صحبت کنیم هر از گاهی از جواب دادن خسته می‌شویم و طفره می‌رویم.
بارگذاری شده توسط :cafe.honar در تاریخ : ۲۳-۶-۱۳۹۸

مجموعه انیمیشن دردونه ها بد غذایی کودکان

مجموعه انیمیشن دردونه ها این قسمت بد غذایی کودکان،اگر کودکتان به شدت بدغذاست یا غذا نمی خورد ، باید او را نزد متخصص کودک یا کارشناس تغذیه ببرید.
بارگذاری شده توسط :cafe.honar در تاریخ : ۲۳-۶-۱۳۹۸

مجموعه انیمیشن دردونه ها خواب کودکان

مجموعه انیمیشن دردونه ها این قسمت خواب کودکان، میزان خواب کودک تلاش و کشمکش کودک با خواب با افزایش جنب و جوش او در گهوار به پایان می رسد و به اشکال ساده تری همچون پس از گریه کردن، امتناع از پذیرش، تغذیه ساعت 3 نیمه شب، کابوس و نیاز به نوشیدن آب شکل می گیرد.
بارگذاری شده توسط :cafe.honar در تاریخ : ۲۳-۶-۱۳۹۸

آموزش زبان برای کودکان

آموزش زبان فارسی و زبان انگلیسی به کودکان در سنین مختلف به شیوه ای جذاب و شیرین در قالب 17 ساعت فیلم به آموزش می پردازد. آموزش الفبای فارسی و انگلیسی با آهنگ، داستان های انگلیسی و فارسی و اشکال انگلیسی و ... بخشی از آموزش های این دوره می باشد. اگرآموزش زبان انگلیسی و همچنین فارسی از سنین کودکی آغاز گردد قطعا تاثیر بسزایی در یادگیری و تسلط در مقاطع بالاتر دارد. دارای گارانتی بازگشت وجه در صورت عدم رضایت مشتری، بهمراه ارائه مدرک معتبر. وب سایت: www.118File.com تلفن تماس 24ساعته: 28423118-021 – 09130919446,7
بارگذاری شده توسط :118file در تاریخ : ۲۳-۶-۱۳۹۸

قصه های کودکانه فیل و مورچه

قصه های کودکانه مجموعه ای از داستان های تصویری فارسی می باشد که در هر قسمت داستان های جذاب و کودکانه را به زبان فارسی روایت می کند .این قسمت از قصه های کودکانه روایت داستان فارسی فیل و مورچه می باشد .
بارگذاری شده توسط :cafe.honar در تاریخ : ۲۳-۶-۱۳۹۸
نمایش اطلاعات بیشتر