نمایش دهنده ثابت
تاریک نمودن حاشیه
تیتر امشب - علل افزایش آمار طلاق در جامعهبرنامه تیترامشب شبکه خبر
انصراف

مرتضی رحمانی موحد رئیس ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر کشور تصریح کرد: این طرح با هدف خدمات رسانی مطلوب به مسافران نوروزی، ارائه خدمات رفاهی، آموزشی و امدادی به مسافران نوروزی، ارزیابی نحوه خدمات دستگاه ها به مسافران در پیک مسافرت های کشوری و ارزیابی عملکرد این دستگاه ها بر اساس شاخص های اعلام شده، اجرا می شود.
رحمانی موحد ادامه داد: در این طرح 7 شاخص ارزیابی شامل کیفیت اطلاع رسانی، پروژه های عمرانی، تشکیلات خدمات رسانی، کاهش تصادفات، هزینه سفر، اقامت گردشگران و چگونگی مدیریت هماهنگی امور شهری به عنوان محورهای اصلی این طرح از طریق وزارت کشور به استانداری ها ابلاغ می شود.
وی گفت: این شاخص ها برای هر استان 100 امتیاز دارد و هر استان بتواند در هر بخش امتیاز لازم را کسب کند، در پایان ارزیابی آن استان، به عنوان استانی رضایت بخش در عملکرد و خدمات به مسافران نوروزی شناخته می شود.
رئیس ستاد مرکزی خدمات سفر کشور افزود: در قالب این طرح 6 شهر اصلی و 6 شهر جایگزین در کشور به عنوان نمونه انتخاب می شوند تا کارشناسان این شاخص ها را به طور دقیق در ایام نوروز مورد ارزیابی قرار دهند تا نقاط ضعف و قوت این طرح توسط کارشناسان مشخص شود و در سال های آینده این طرح را از لحاظ کمی و کیفی گسترش دهیم.
وی ادامه داد: تا اواسط این هفته بخشنامه اجرایی این طرح از طریق وزارت کشور به تمام استانداری ها ابلاغ می شود تا استانداران بر اساس شاخص های اعلام شده برنامه ریزی لازم را برای خدمات رسانی به مسافران نوروزی و ایجاد بسترهای لازم برای عملیاتی شدن این طرح، فراهم کنند.

∨بیشتر...
برای دریافت فایل باید وارد سایت شوید یا ثبت نام کنید.
برای ارسال نظر باید وارد سایت شوید یا ثبت نام کنید.
برای اعمال نظر باید وارد سایت شوید یا " + ثبت نام کنید.
نظرات :
Error
برای ارسال نظر باید وارد سایت شوید یا ثبت نام کنید.
ویدیوهای مرتبط | نظرات
ویدیوی بعدی
نمایش خودکار
اشتراک گذاری با دنبال کنندگان
نام دنبال کننده :
    ویدیو برای دوستان ارسال شد.