نمایش دهنده ثابت
تاریک نمودن حاشیه
سیر تکاملی ماشین پیکاپ رام از سال 1981-2019سیر تکاملی خودرو
انصراف

سیر تکاملی خودرو رنو ( RENAULT ) از سال 1898-2018
گروهی رنو یک تولید کننده خودرو چند ملیتی فرانسوی است که در سال 1899 تاسیس شده است. این شرکت تولید طیف وسیعی از اتومبیل ها و کامیون ها و در گذشته کامیون ها، تراکتور ها، مخازن، اتوبوس ها / مربیان و وسایل نقلیه عقب خودرو تولید می کند.
طبق گفته سازمان بین المللی ماشین سازان، در سال 2016، رنو خودروی تولید نهم در جهان با حجم تولید بود. اتحادیه رنو نیسان-میتسوبیشی چهارمین گروه خودروی بزرگ است.
گروه رنو در بوولن-بیلکنورت، در نزدیکی پاریس، گروه رنو را شامل می شود و از جمله آلپاین، خودرو دسیا از رومانی، رنو سامسونگ موتورز از کره جنوبی و شرکت خودروسازی روسیه از روسیه تشکیل شده است. رنو دارای 43.4٪ سهام کنترل در نیسان ژاپن و 1.55٪ سهام Daimler AG آلمان است (از سال 2012، رنو موتورهای تولید شده برای کلاسهای مرسدس A-A و کلاس B را تولید می کند). رنو همچنین متعلق به شرکت های RCI Banque (تامین مالی خودرو)، گروه خرده فروشی Renault (توزیع خودرو) و Motrio (قطعات خودرو) است. رنو دارایی های مشترک متعددی دارد، از جمله Oyak-Renault (ترکیه)، Renault Pars (ایران). کارلوس Ghosn رئیس و مدیر عامل فعلی است. دولت فرانسه دارای سهم 15٪ از رنو است.

∨بیشتر...
برای دریافت فایل باید وارد سایت شوید یا ثبت نام کنید.
برای ارسال نظر باید وارد سایت شوید یا ثبت نام کنید.
برای اعمال نظر باید وارد سایت شوید یا " + ثبت نام کنید.
نظرات :
Error
برای ارسال نظر باید وارد سایت شوید یا ثبت نام کنید.
ویدیوهای مرتبط | نظرات
ویدیوی بعدی
نمایش خودکار
اشتراک گذاری با دنبال کنندگان
نام دنبال کننده :
    ویدیو برای دوستان ارسال شد.