نمایش دهنده ثابت
تاریک نمودن حاشیه
آلودگی صوتی خودروهای لوکس در لندنماشین باز
انصراف

خودروهای جدید پارکینگ مانی خوشبین
مانی خوشبین در سن ۱۴ سالگی، ضمن تحصیل، در تعطیلات آخر هفته ها، کالاهای دست دوم می فروخت، از همان ابتدا سنت به سنت درآمدش را پس انداز میکرد، در سن ۱۶ سالگی، اولین شغل واقعی اش را در شرکت کی مارت (Kmart) در شهر سانتا آنا (Santa Ana)، بدست آورد. وی بابت جمع آوری چرخدستی خرید مشتریان در پارکینگ مبلغ ۱۵/۳ دلار به ازای یک ساعت دستمزد میگرفت. مانی خوشبین در طی یک سال ۴ مرتبه به عنوان کارمند نمونه انتخاب شد. وی در همان سال به عنوان دستیار معاون فروش،و سپس به عنوان معاون ترفیع یافت.

مانی خوشبین از همان ابتدا بلند پرواز بود. او چیزی بیشتر از مواجب کارمندی میخواست. او به عنوان بازاریاب در یک شرکت فروش آجیل و آبنبات مشغول به کار شد.او با فروش خانه به خانه کیسه های آجیل و آبنبات در ۲ ماه اول کارش به عنوان بازاریاب پرفروش انتخاب شد.
در سن ۱۴ سالگی به همراه خانواده به آمریکا مهاجرت کردند و او تا مدتی حتی به سختی میتونست انگلیسی صحبت کنه و ارتباط برقرار کند،او با پدر و سه خواهر و برادرش در ماشین استیشنشان چند ماه زندگی کردند چون پول کافی برای اجاره کردن خانه نداشتند ، مانی این داستان را بارها و بارها بازگو کرده. با شور و شوق از اولین کارش تعریف میکند که در کی مارت شروع به کار کرده و حتی با وجود دستمرد کم از پس انداز کردن قافل نشد و تا آخرین سنت ممکن را هم پس انداز میکرد.

∨بیشتر...
برای دریافت فایل باید وارد سایت شوید یا ثبت نام کنید.
برای ارسال نظر باید وارد سایت شوید یا ثبت نام کنید.
برای اعمال نظر باید وارد سایت شوید یا " + ثبت نام کنید.
نظرات :
Error
برای ارسال نظر باید وارد سایت شوید یا ثبت نام کنید.
ویدیوهای مرتبط | نظرات
ویدیوی بعدی
نمایش خودکار
اشتراک گذاری با دنبال کنندگان
نام دنبال کننده :
    ویدیو برای دوستان ارسال شد.