نمایش دهنده ثابت
تاریک نمودن حاشیه
ساخت تیتراژ سریال گیم آو ترونز با کمک برند غذایی Oreo پشت صحنه و جلوه ویژه فیلم و سریال
انصراف

گریم و جلوه های ویژه فیلم کتاب جنگل
فیلم کتاب جنگل که در سال ۲۰۱۷ جایزه اسکار بهترین جلوه‌های ویژه را از آن خود کرد یکی از بهترین و فوق العاده ترین فیلم هایی است که در آن انواع جلوه های مختلف تصویری را میتوانید ببینید.
حرکتهای حساب شده و هماهنگی کامل بین شخصیتهای مختلف در هر تصویر ، این فیلم را در نهایت باور پذیری قرار داده است. رعایت حرکات طبیعی هر حیوان در نمونه های مجازی و سه بعدی آن بسیار دیدنی است.
همکاری یک تیم کاملا حرفه ای لازم است تا بتوان این چنین پروژه ای را به زیبایی انجام داد .
از نمونه نرم افزار هایی که برای ساخت جلوه های تصویری این فیلم از آن استفاده شده است نرم افزار قدرتمند Houdini است که برای ساخت مدلهای سه بعدی از آن استفاده می شود. از این نرم افزار در ساخت جلوه های ویژه و افکت های مختلف سینمایی به وفور استفاده می شود و فوق العاده نرم افزار قدرتمندی است که قابلیت های زیادی دارد.

جالب است بدانید نسخه ای تازه از فیلم کتاب جنگل با نام موگلی در حال ساخت است و فیلم نامه ی آنرا جاستین مارک (Justin Marks) که فیلمنامه کتاب جنگل ۱ The Jungle Book را نوشته بود ، فیلمنامه فیلم دوم کتاب جنگل The Jungle Book 2 که این بار با نام موگلی Mowgli قرار است اکران شود را هم نوشته است .
استفاده از زبان بدن درست و حساب شده در حرکات حیوانات و طراحی دقیق آناتومی موجودات استفاده شده در فیلم از دیگر برتری های فیلم کتاب جنگل به شمار می آید .

کمپانی های قدرتمندی در ساخت این مجموعه مشارکت داشته اند . کار استودیویی در کنار حجم سازی کاراکترها و سه بعدی سازی نرم افزاری و کارهای گرافیکی هر کاراکتر و ایجاد افکت ها و فضاسازی و چینش همه ی این عوامل در کنار هم با توجه به خواست کارگردان نیاز به تیمی هماهنگ دارد که بتوانند هم از نظر تکنیکی و هم با مسئولیت پذیری ، کار خود را بدرستی انجام دهند .

∨بیشتر...
برای دریافت فایل باید وارد سایت شوید یا ثبت نام کنید.
برای ارسال نظر باید وارد سایت شوید یا ثبت نام کنید.
برای اعمال نظر باید وارد سایت شوید یا " + ثبت نام کنید.
نظرات :
Error
برای ارسال نظر باید وارد سایت شوید یا ثبت نام کنید.
ویدیوهای مرتبط | نظرات
اشتراک گذاری با دنبال کنندگان
نام دنبال کننده :
    ویدیو برای دوستان ارسال شد.