نمایش دهنده ثابت
تاریک نمودن حاشیه
دانلود قانونی قسمت شانزدهم سریال نهنگ آبیخانوادگی
انصراف

قسمت بیست و سوم سریال نهنگ آبی از سه شنبه 8 مرداد 1398 از طریق پورتال سبزپندار در دسترس می باشد.
علاقمندان و مخاطبین این سریال میتوانند با مراجعه به پورتال سبزپندار علاوه بر دانلود نیم بها این سریال ، نسبت به نقد و بررسی آن در بخش کامنت ها نیز اقدام کنند.

https://www.sabzpendar.com/download-nahang-abi-series/

دانلود سریال نهنگ آبی قسمت اول 1 تا قسمت بیست و سوم 23

قسمت بیست و سوم سریال نهنگ آبی با 5 کیفیت 480p – 720p – 1080p – 1080hq – blueray و حجم کم دارای لینک مستقیم و قانونی توسط پورتال سبزپندار آماده دانلود و مشاهده گردیده است.
نهنگ آبی سریالی با محوریت جوانی سر به زیر و ساکت است که در دنیای کامپیوتری و مجازی خود زندگی می کندو در اجتماع می توان او را جوانی گوشه گیر نامید.

اما به ناگاه ، این جوان سر به زیر بر اثر یک آشنایی و اتفاق ، تبدیل به جوانی یاغی می شود که طغیانی سریع برای او ، اطرافیان و خانواده اش موقعیت های جدید را به وجود می آورد.

آرمین که جوان زیرکی است در این سریال ناخواسته وارد ماجراهای خوفناکی می شود. می توان ته مایه سریال نهنگ آبی را اشاره به اتفاقات و پیچیدگی های کنونی دنیای مجازی دانست.

در خلاصه داستان قسمت بیست و سوم سریال نهنگ آبی آمده است :
هاله با راهنمایی زمانی وارد مسیر انجام خواسته های سایت می شود. مادر آرمین می خواهد از کشور خارج شود. اما پدر آرمین مخالف این فرار است. آرمین از مادر می خواهد بماند و جبران کند، او نمی داند مادرش دقیقا درگیر چه حجمی از مشکلات شده، وکیل مروارید از ترسش وکالت او را قبول نمی‌کند و وکیل جدیدی به مروارید معرفی می شود. یکی از آدم های سایت…

∨بیشتر...
برای دریافت فایل باید وارد سایت شوید یا ثبت نام کنید.
برای ارسال نظر باید وارد سایت شوید یا ثبت نام کنید.
برای اعمال نظر باید وارد سایت شوید یا " + ثبت نام کنید.
نظرات :
Error
برای ارسال نظر باید وارد سایت شوید یا ثبت نام کنید.
ویدیوهای مرتبط | نظرات
ویدیوی بعدی
نمایش خودکار
اشتراک گذاری با دنبال کنندگان
نام دنبال کننده :
    ویدیو برای دوستان ارسال شد.