نمایش دهنده ثابت
تاریک نمودن حاشیه
دسر موس اسلایس توت فرنگیخانه داری
انصراف

معرفی اودین (Odin)، جدیدترین موس دنیا
اگر نمی خواهید برای استفاده از کامپیوترها به ترک پد فیزیکی آنها وابسته باشید و یا همچنان با آن ها برای کار کردن راحت نیستید و بهره گیری از موسهای سنتی هم برایتان خوش آیند نیست، می توانید به سراغ جدیدترین موس دنیا، Odin بروید. یک موس لیزری که لیزرش را همچون پروژکتور روی میز می تاباند.
قبلا کیبوردهای لیزری گوناگونی تولید و به بازار عرضه شده بودند، ولی تیم سازنده Odin اعلام کرده که محصولشان نخستین موس لیزری در نوع خود می باشد. ایده ای که جذاب به نظر می آید، به شرطی که با همراه داشتن سر بریده یکی از شخصیت های فیلم Transformers مشکلی نداشته باشید.
چنین موسی به هیچ عنوان حس استفاده از ابزار های معمول را القا نمی کند، اما با وجود اینکه انگار از دل فیلم های تخیلی بیرون آمده است. طبق آزمایش های صورت گرفته می شود گفت که این موس لیزری جدید قادر است تجربه کاربری خوبی را عرضه کند.
موس - سخت افزار - کامپیوتر - لپ تاپ - لیزر - تکنولوژی
موس Odin در آغاز تحت عنوان پروژه ای روی سایت کیک استارتر معرفی گردید و موفق شد سرمایه مورد نیاز خود را جمع آوری نماید و قرار می باشد که ماه آینده به مرحله تولید برسد. البته هنوز هم روی کیک استارتر می شود آن را پیش خرید نمود. (وبسایت کیک استارتر محلی است که انسان های نوآور و خلاق می توانند با سرمایه گذاران ارتباط برقرار کرده و ایده های خود را عملی نمایند. (www.kickstarter.com) )
تیم سازنده معتقد است به علت پایین تر بودن زاویه مچ دست در هنگام بهره گیری این موس فشار بر روی این قسمت بدن کاهش پیدا کرده است و احتمال ابتلا به آرتروز مچ دست کم تر می شود.
موس لیزری - آرتروز مچ دست - ترک پد - جدیدترین موس دنیا
در کل بهره گرفتن از چنین موسی با راحتی بیشتری نسبت به نمونه های فیزیکی همراه می باشد، تاخیر دستگاه کم است و برای استفاده فقط به یک سطح صاف نیاز است تا ترک پد مجازی نور لیزر خود را بر روی آن بتاباند.
جدیدترین موس لیزری - اودین - آرتروز مچ دست
البته به کمبودهایی هم می توان اشاره نمود، به عنوان مثال نمی توان مساحت ترک پد مجازی را تغییر داد و رنگ لیزر آن هم فقط قرمز است؛آن هم در صورتی که ۳ رنگ مختلف برای سر رباتی قابل انتخاب می باشد، مسئله مذکور در شرایطی که کاربر بخواهد از موس روی سطوح قرمز رنگ بهره گیرد می تواند مشکل ساز گردد و امید است که در نسخه های آینده این محصول این مورد رفع شود.

∨بیشتر...
برای دریافت فایل باید وارد سایت شوید یا ثبت نام کنید.
برای ارسال نظر باید وارد سایت شوید یا ثبت نام کنید.
برای اعمال نظر باید وارد سایت شوید یا " + ثبت نام کنید.
نظرات :
Error
برای ارسال نظر باید وارد سایت شوید یا ثبت نام کنید.
ویدیوهای مرتبط | نظرات
ویدیوی بعدی
نمایش خودکار
اخبار سه بعدی ۰۱:۱۷

اخبار سه بعدی

تاریخ ارسال : ۲۰-۸-۱۳۹۲ reza
اشتراک گذاری با دنبال کنندگان
نام دنبال کننده :
    ویدیو برای دوستان ارسال شد.