نمایش دهنده ثابت
تاریک نمودن حاشیه
سریال آقای دکتر دوبله فارسی فصل 3 قسمت دوآقای دکتر
انصراف

سریال آقای دکتر دوبله فارسی فصل 3 قسمت نه
در حالی که مریل کشف می‌کند خریدار مرموز مزرعه کسی نیست جز راد ایگل، اوضاع مالی خانواده همین‌طور بد و بدتر می‌شود. مریل از هیو بازخواست می‌کند، ولی او هم اصرار دارد که نمی‌دانسته خریدار در واقع راد است. هیو البته فکر می‌کند این قضیه دیگر چندان مهم نیست، چرا که مزرعه در واقع فروخته شده و دیگر کاری از دست‌شان برنمی‌آید. ولی مریل قصد ندارد به این آسانی تسلیم شود، و می‌خواهد بفهمد چرا راد حاضر شده این همه بالای مزرعه پول بدهد. وقتی مریل از قانون‌شکنی و ساخت و پاخت راد برای این معامله با خبر می‌شود، به عنوان حق‌السکوت راد را وادار به انصراف از معامله می‌کند.
بین مت و اِپریل هم همه چیز خوب پیش می‌رود و آن‌ها مرتب در خانه‌ی خالی اِپریل هماغوش می‌شوند و وقت می‌گذرانند. ولی مت هم می‌داند که اِپریل دنبال پدری برای بچه‌دار شدن می‌گردد و این که همه چیز خیلی سریع‌تر از انتظار پیش می‌رود موجب نگرانی‌اش می‌شود. پنی و رالف هم با هم معاشرت می‌کنند و قرار می‌گذارند، و پنی هم از چگونگی پیشرفت ماجرا راضی است. ولی چیزی نمی‌گذرد که شیوه‌ی تربیت فرزند رالف بار دیگر مشکل‌ساز می‌شود، و پنی باید در مورد ادامه‌ی رابطه با وجود این مسئله تصمیم بگیرد.
هیو و کن هم در خیابان هستند که ناگهان به مردی که سخت به کمک‌شان احتیاج دارد برمی‌خورند: پسرش بیهوش است و مرد به آن‌ها التماس می‌کند که همراهش بیایند. آن‌ها در جواب می گویند که برایش آمبولانس خبر می‌کنند، ولی فرصت جر و بحث نیست: مرد آشفته و نومید و مسلح است. کن و هیو همراه مرد به انباری متروکه می‌روند و خیلی زود متوجه می‌شوند که پسر دچار مارگزیدگی شده. پدر همچنان از اعزام پسر به بیمارستان خودداری می‌کند، حکم بازداشتش صادر شده و اگر به بیمارستان بیاید احتمالا دیگر هیچ‌وقت پسرش را نخواهد دید. در نهایت قرار می‌شود هیو به بیمارستان برود و همراه پادزهر برگردد، ولی پسر به پادزهر هم حساسیت و آلرژی نشان می‌دهد و در نهایت پدر مجبور می‌شود برای نجات جان پسرش آمبولانس خبر کند.

∨بیشتر...
برای دریافت فایل باید وارد سایت شوید یا ثبت نام کنید.
برای ارسال نظر باید وارد سایت شوید یا ثبت نام کنید.
برای اعمال نظر باید وارد سایت شوید یا " + ثبت نام کنید.
نظرات :
Error
برای ارسال نظر باید وارد سایت شوید یا ثبت نام کنید.
ویدیوهای مرتبط | نظرات
ویدیوی بعدی
نمایش خودکار
اشتراک گذاری با دنبال کنندگان
نام دنبال کننده :
    ویدیو برای دوستان ارسال شد.