نمایش دهنده ثابت
تاریک نمودن حاشیه
سریال آقای دکتر دوبله فارسی فصل 2 قسمت نهآقای دکتر
انصراف

سریال آقای دکتر دوبله فارسی فصل 3 قسمت هفت
آیوی به خاطر ورود غیرقانونی توسط درن دستگیر شده و این قضیه برای مت و چارلی جریمه‌ی سنگینی به دنبال خواهد داشت.
ولی وقتی درن توضیح می‌دهد که برای این جریمه درن باید همراه سرپرست قانونی‌اش در دادگاه حاضر شود، اوضاع پیچیده‌تر هم می‌شود. و از آن جایی که آیوی فعلا در خانه‌ی آن‌ها زندگی می‌کند، مت و چارلی باید تصمیم بگیرند که خودشان سرپرست قانونی آیوی شوند یا درن او را به پرورشگاه دولتی می‌سپارد. چیزی که ابتدا یک تصمیم ساده به نظر می‌رسد، به سرعت پیچیده می‌شود. تصمیم چارلی برای این که هرگز بچه‌دار نشود هم بار دیگر به میان کشیده می‌شود، و مت و چارلی تصمیم می‌گیرند رابطه‌شان را تمام کنند.
در این میان هیو هم که به پنی قول داده ظرف چند روز وای‌هوپ را ترک کند، متوجه می‌شود عمل به این قول کار آسانی نخواهد بود. هیچ‌کس در سیدنی تا وقتی که نتیجه‌ی تحقیق در مورد شکایت بیمار مشخص نشود او را استخدام نخواهد کرد، و هنگامی هم که بازرس نظام پزشکی برای این منظور از راه می‌رسد همان ابتدا سوءتفاهمی بین‌شان به وجود می‌آید. و این تنها چیزی هم نیست که هیو باید پیش از ترک وای‌هوپ تکلیفش را مشخص کند، او در عین حال باید به خانواده هم خبر دهد که دیگر وقت فروش مزرعه رسیده است.
در همین حال آژاکس هم با مشکل خاص خودش دست به گریبان است: اعلام شده که قرار است جای گورستان وای‌هوپ را یک زمین فوتبال بگیرد، و تمامی قبرها باید جابجا شوند. آژاکس از این موضوع خشمگین است و قصد اعتراض به این تصمیم را دارد، تا این که ناگهان فکری به سرش می‌زند. اگر آن گورستان را به آرکادیا منتقل کنند، می‌توانند از محل هزینه‌ی نگهداری قبرها درآمد خوبی داشته باشند. آژاکس مریل را هم به این کار راضی می‌کند، و او هم به نوعی امضای هیو را برای تکمیل فرم‌های قانونی می‌گیرد. هیو هم وقتی متوجه می‌شود چه چیزی را امضا کرده خشمگین می‌شود و بیشتر از قبل مصمم به فروش مزرعه می‌شود.

∨بیشتر...
برای دریافت فایل باید وارد سایت شوید یا ثبت نام کنید.
برای ارسال نظر باید وارد سایت شوید یا ثبت نام کنید.
برای اعمال نظر باید وارد سایت شوید یا " + ثبت نام کنید.
نظرات :
Error
برای ارسال نظر باید وارد سایت شوید یا ثبت نام کنید.
ویدیوهای مرتبط | نظرات
ویدیوی بعدی
نمایش خودکار
اشتراک گذاری با دنبال کنندگان
نام دنبال کننده :
    ویدیو برای دوستان ارسال شد.