نمایش دهنده ثابت
تاریک نمودن حاشیه
سریال خانواده لیاژی‎ دوبله فارسی قسمت 9خانواده لیاژی‎
انصراف

نتایج آزمایش (دی ان ای )میرسد و همانطور که (اما )گفته بود، (آگوستینو )پدر واقعی (اما )است( .جورجیو
امیدوار بود که پدر (میکول )باشد و به این شکل، مشکلات مالی وی نیز حل شود .وی به قدری مستاصل میشود که اقدام به خودکشی میکند( .جیان پدرو )که در گذشته دوست خوب پدر (جورجیو )بود، او را استخدام میکند تا در بنیاد (لیاجی )همراه با (اما )کار کند .
در همین حال، در آکادمی نیروی دریایی، شایعاتی مبنی بر رابطه ویژه (آگوستینو )و (نیکولا )پخش میشود .رابطه ای که زاده تخیلات زنان جوان حاضر در آکادمی است( .نیکولا )عقده های فراوانی دارد که آن هم بواسطه داشتن والدین معتاد به هروئین و بزرگ شدن در یک مرکز ترک اعتیاد است .برای فرار از کودکی، او خود را وقف زندگی در ارتش کرد .او تفکرات فاشیتی داشته و از مهاجرین غیر قانونی و معتادان و هر چیزی که متعلق به کشور، خانواده و خدا نیست، متنفر است .او فهمیده که باید جلوی بروز این احساسات خودش را بگیرد .او فکر میکند که (آگوستینو ) دوستش دارد، ولی اشتباه میکند .در واقع او مبتلا به یک بیماری روحی به نام سندروم (کلرامبو )است .اگر چه کسی از این موضوع اطلاعی ندارد .رفتار او باعث شایعات خطرناکی شده که مقامات درجه بالای نظامی، با آنها بسیار مخالف اند.
،در همین اثنا
ماریوس) به (یاکوب) نزدیک میشود تا با کمک وی ،نفوذ (اما )را خنثی کند .در این میان از رابطه (آگوستینو )و همسرش (دنیس)، با خبر میشود.
(والریا )که رابطه ای مرکب از عشق و نفرت با (میکول )دارد، درگیر مشکلاتی شده و به بنیاد (لیاجی )منتقل میشود، که بنیادی برای کمک به نوجوانانی است که به مشکل خورده اند.
چند ماه قبل از تولد نوزاد، (میکول )برای امتحان تئوری موسیقی، به (رم )میرود .آنجا با معلم کلارینت خود، یعنی (فدریکو )روبرو شد و (فدریکو) متوجه بارداری (میکول )میشود.

∨بیشتر...
برای دریافت فایل باید وارد سایت شوید یا ثبت نام کنید.
برای ارسال نظر باید وارد سایت شوید یا ثبت نام کنید.
برای اعمال نظر باید وارد سایت شوید یا " + ثبت نام کنید.
نظرات :
Error
برای ارسال نظر باید وارد سایت شوید یا ثبت نام کنید.
ویدیوهای مرتبط | نظرات
ویدیوی بعدی
نمایش خودکار
اشتراک گذاری با دنبال کنندگان
نام دنبال کننده :
    ویدیو برای دوستان ارسال شد.