نمایش دهنده ثابت
تاریک نمودن حاشیه
سیزده ماده غذایی که هر چقدر بخورید چاق نمیشویدآموزش بدنسازی
انصراف

12 تمرین برای عضلات پشت پا و ساق پا را در این کلیپ میتوانید تماشا کنید
چگونه برای توسعه صفحه نمایش.
گوساله ها یک گروه عضلانی هستند که به دلیل دشواری در توسعه آن مشهور هستند. این ممکن است به دلیل عوامل مختلف باشد. گوساله ها بیشتر از فیبرهای عضلانی تشکیل شده اند (نوع 1) که معمولاً کمتر به تمرین هیپرتروفی (رشد عضلات) پاسخ می دهند. این گروه عضلانی یکی از کارآمدترین بدن ماست. هربار پیاده روی ، پرش یا دویدن ، گوساله ها مستقیماً کار می شوند. شاید به همین دلیل باشد که برای پرورش گوساله ها ، باید آنها را با حجم و شدت بسیار بیشتری کار کنیم زیرا آنها برای رشد به محرک بالایی احتیاج دارند.
آناتومی
گوساله ها یک گروه عضلانی هستند که در قسمت تحتانی ساق پا قرار دارند. این گروه عضلانی از 3 عضله تشکیل شده است: دوقلو داخلی ، دوقلو خارجی و تنها.
آموزش
مهمترین عامل برای بهینه سازی گوساله استفاده از تکنیک مناسب است. استفاده از "اثر برگشتی" هنگام تمرین این عضله بسیار آسان است. به همین دلیل انجام آهسته تر تمرینات گوساله مؤثرتر است. سعی کنید حدوداً 2 ثانیه طول بکشد تا وزن کم شود و ماهیچه را به طور کامل کشیده و سپس به طور کامل عضله منقبض کنید. طیف کاملی از حرکت معمولاً منجر به عضلات بزرگتر می شود. همچنین باید روی انقباض کامل ماهیچه تمرکز کنید ، برای این توصیه می شود قبل از کاهش وزن دوباره یک مکث کوچک (حدود 1 ثانیه) در قسمت بالای ورزش انجام دهید.
سعی کنید تمرینات را در یک تکرار متوسط ​​و زیاد انجام دهید. گوساله یک گروه عضلانی است که به طور کلی به تمرینات با حجم بالا پاسخ بهتر می دهد ، بنابراین باید به دنبال آموزش در محدوده 10 تا 20 تکرار در هر سری باشید. تمرین این گروه عضلانی را حداقل 10 بار در هفته شروع کنید زیرا این تعداد معمولاً حداقل مقدار توصیه شده است.

∨بیشتر...
برای دریافت فایل باید وارد سایت شوید یا ثبت نام کنید.
برای ارسال نظر باید وارد سایت شوید یا ثبت نام کنید.
برای اعمال نظر باید وارد سایت شوید یا " + ثبت نام کنید.
نظرات :
Error
برای ارسال نظر باید وارد سایت شوید یا ثبت نام کنید.
ویدیوهای مرتبط | نظرات
ویدیوی بعدی
نمایش خودکار
اشتراک گذاری با دنبال کنندگان
نام دنبال کننده :
    ویدیو برای دوستان ارسال شد.