نمایش دهنده ثابت
تاریک نمودن حاشیه
سیزده حرکت عالی برای آب کردن چربی شکمآموزش بدنسازی
انصراف

چالش برانگیز ترین تمرینات شکمی را در این کلیپ میتوانید تماشا کنید
تمرینات متنوعی برای کار کردن روی شکم وجود دارد که در میان آنها ، سنتی ترین ها مانند بلند شدن تنه ، ممکن است آنها دیگر نتیجه ای در بدن شما نداشته باشند. بنابراین ، امروز ما برخی از چالش برانگیزترین تمرینات برای ABS خود را به شما نشان می دهیم.
برای پیشرفت ، همه اینها یک مسئله چالش برانگیز است.
عضلات ما وظیفه انجام حرکات مختلف را بر عهده دارند ، بنابراین وقتی یک حرکت یا ورزش در این حالت به طور مرتب تکرار شود ، عضلات ما می توانند بدون هیچ مشکلی اساسی این کار را انجام دهند.
یعنی همانطور که در جنبه های دیگر برای ما اتفاق می افتد ، عضله به یک سطح مشخص از تلاش و حرکات خاص عادت می کند ، بنابراین ، یک تمرین تکرار شده با گذشت زمان ، بدون آنکه هیچ گونه چالشی برای عضلات ایجاد کند ، به اوج خود می رسد.
همانطور که به معنای چالش نیست ، این نیز به معنای تلاش نیست ، و در آنجا ریشه مشکل را پیدا می کنیم ، زیرا بدون تلاش هیچ آسیبی به الیاف ماهیچه ها و رشد بعدی یا افزایش قدرت و عضله وارد نمی شود ، بنابراین همیشه لازم است که عضلات خود را به چالش بکشیم و آنها را از تغییرات و نوآوری ها غافلگیر کنیم. اگر نمی خواهیم جلوی نتایج را بگیریم.
چالش برانگیزترین تمرینات برای ABS شما
البته ، ما در مورد تمرینات خواستار صحبت می کنیم ، که نیاز به کار شدید برای ناحیه میانی بدن دارند ، بنابراین ، برای کسانی که در شکم قدرت ندارند و یا سطح خاصی از آموزش قبلی ندارند ، توصیه نمی شود ، اما این تمرینات همان موقع توصیه می شود که شما قبلاً فکر می کنید که به اوج فشار شکمی خود رسیده اید.

∨بیشتر...
برای دریافت فایل باید وارد سایت شوید یا ثبت نام کنید.
برای ارسال نظر باید وارد سایت شوید یا ثبت نام کنید.
برای اعمال نظر باید وارد سایت شوید یا " + ثبت نام کنید.
نظرات :
Error
برای ارسال نظر باید وارد سایت شوید یا ثبت نام کنید.
ویدیوهای مرتبط | نظرات
ویدیوی بعدی
نمایش خودکار
اشتراک گذاری با دنبال کنندگان
نام دنبال کننده :
    ویدیو برای دوستان ارسال شد.