نمایش دهنده ثابت
تاریک نمودن حاشیه
طرز تهیه معجون لاغری در خانهآموزش بدنسازی
انصراف

تمرین بدنسازی برای عضلانی کردن پشت بازو را در این کلیپ میتوانید تماشا کنید
ممکن است سه سرنشین همان حافظه فرهنگی نداشته باشند که پسر عموهایشان در آن طرف humerus قرار دارند ، اما در دنیای قدرت ، آنها به همان اندازه مهم هستند - اگر نه بیشتر! چه بدن ساز باشید و چه کسی که به دنبال قوی تر شدن در پرس های خود هستید ، ارزش این را دارد که مقداری اندازه خود را به قسمت پشت بازوهای خود اضافه کنید.

شما می توانید با استفاده از متغیرهای تنظیم دقیق مانند انتخاب و ترتیب تمرین ، دامنه های تکرار ، شدت ، حجم و دوره های استراحت ، صد روال مختلف سه سرعتی را در کنار هم قرار دهید. اما من به جای اینکه شما را به نشستن بنشینید تا همه این موارد را امتحان کنید ، من اینجا را با شش تمرین سه سرعتی ساده و مؤثر برای شما انجام داده ام.

هر کدام بر اساس تجربه و اهداف آموزشی شما کمی متفاوت از دیگران است. هرکدام شامل حرکات خانوادگی از تمرینات سه سر راننده هستند: پرس و میزهای نزدیک به نیمکت ، فشارهای جمجمه ، فشارهای پایین ، فرورفتگیهای بالای سر و ضربات پشتی - که روی یک یا چند تا از سه سر (جانبی ، طولانی و طولانی) متمرکز است. داخلی) البته ، شما نمی توانید یک سر خاص را جدا کنید ، اما می توانید با تغییر در موقعیت دست و بدن ، تمرکز را تا حدی تغییر دهید.

روال مورد نظر خود را انتخاب کنید ، 4-8 هفته آن را امتحان کنید ، سپس به تمرین منظم خود برگردید یا دیگری را از لیست امتحان کنید. آن را در هر کجا که بیشترین حس را در تقسیم شما ایجاد کند ، بگذارید و به من بگویید که چگونه در نظرات کار کرده است!

∨بیشتر...
برای دریافت فایل باید وارد سایت شوید یا ثبت نام کنید.
برای ارسال نظر باید وارد سایت شوید یا ثبت نام کنید.
برای اعمال نظر باید وارد سایت شوید یا " + ثبت نام کنید.
نظرات :
Error
برای ارسال نظر باید وارد سایت شوید یا ثبت نام کنید.
ویدیوهای مرتبط | نظرات
ویدیوی بعدی
نمایش خودکار
اشتراک گذاری با دنبال کنندگان
نام دنبال کننده :
    ویدیو برای دوستان ارسال شد.