نمایش دهنده ثابت
تاریک نمودن حاشیه
سیزده حرکت عالی برای آب کردن چربی شکمآموزش بدنسازی
انصراف

9 تمرین بدنسازی برای بزرگ کردن شانه را در این کلیپ میتوانید تماشا کنید
در بسیاری از مواقع ، کسانی که به دنبال یک بدن زیبایی شناسی هستند ، از شانه خود غافل می شوند ، به عنوان مثال ، روی گرفتن بازوهای بزرگتر یا شکم برجسته تمرکز می کنند. با این حال ، تقویت دلتوئید یک عنصر کلیدی است که می تواند باعث شکنندگی و یا ایجاد جسمی کامل شود ، بنابراین باید روال خوبی داشته باشید. برای انجام یک تمرین خوب شانه ، باید عضلات دلتوئید را بطور خاص کار کنید - لازم است به خاطر داشته باشید که آنها از سه بخش مختلف (سر) تشکیل شده اند. بنابراین ، شما نیاز به یک برنامه آموزشی متمرکز برای همه سرها دارید. این قانون همچنین برای هر گروه عضلانی دیگری برای بدست آوردن بدن مناسب و مناسب اعمال می شود.
عضلات شانه
ابتدا باید سه سر عضله دلتوئید را بشناسید تا بفهمید که با هر تمرین خاص چه کارهایی انجام می شود - باید به هر یک از سه سر بروید تا شانه ها را در تمام توان خود توسعه دهید.

1) دلتوئید قدامی ، که در قسمت جلویی قرار دارد.
2) دلتوئید داخلی ، بزرگترین قسمت و بخشی که نمای گسترده تری به شما می بخشد.
3) دلتوئید خلفی / عقب ، در پشت مفصل شانه.


در بسیاری از مواقع ، افرادی که به دنبال یک بدن زیبایی شناسی هستند ، شانه ها را نادیده می گیرند ، به عنوان مثال ، روی گرفتن بازوهای بزرگتر یا شکم مشخص متمرکز می شوند. با این حال ، تقویت دلوئیدها یک عنصر کلیدی است که می تواند باعث شکسته شدن و یا ایجاد جسمی کامل شود ، بنابراین باید روال خوبی داشته باشید. برای انجام یک تمرین خوب شانه ، باید عضلات دلتوئید را بطور خاص کار کنید - لازم است به خاطر داشته باشید که آنها از سه بخش مختلف (سر) تشکیل شده اند. بنابراین ، شما نیاز به یک برنامه آموزشی متمرکز برای همه سرها دارید. این قانون همچنین در مورد هر گروه عضلانی دیگری برای بدست آوردن بدن متناسب و مناسب اعمال می شود.
عضلات شانه
ابتدا باید سه سر عضله دلتوئید را بشناسید تا بفهمید با هر تمرین خاص چه کاری انجام می شود - باید به هر یک از سه سر آنها خطاب کنید تا شانه ها را در تمام توان خود توسعه دهید. 1) دلتویید قبلی که در قسمت جلویی قرار دارد. 2) دلتوئید داخلی ، بزرگترین قسمت و بخشی که نمای وسیع تری به شما می بخشد. 3) دلتوئید خلفی / خلفی ، در پشت مفصل شانه.

∨بیشتر...
برای دریافت فایل باید وارد سایت شوید یا ثبت نام کنید.
برای ارسال نظر باید وارد سایت شوید یا ثبت نام کنید.
برای اعمال نظر باید وارد سایت شوید یا " + ثبت نام کنید.
نظرات :
Error
برای ارسال نظر باید وارد سایت شوید یا ثبت نام کنید.
ویدیوهای مرتبط | نظرات
ویدیوی بعدی
نمایش خودکار
اشتراک گذاری با دنبال کنندگان
نام دنبال کننده :
    ویدیو برای دوستان ارسال شد.