نمایش دهنده ثابت
تاریک نمودن حاشیه
پنج حرکت جدید و متفاوت جلو بازو آموزش بدنسازی
انصراف

آموزش 10 تمرین ساعد در بدنسازی را در این کلیپ میتوانید تماشا کنید
ساعد ممکن است حداقل عضله مستقیم آموزش دیده باشد ، یا در اکثر روالها تاکید کمتری انجام شود. و این ممکن است یک اشتباه باشد. در بسیاری از تمرین ها ، اگر از عناصر کمکی خارجی مانند دستگیره استفاده نکنیم ، ممکن است مجبور شویم تمرین مورد نظر را متوقف کنیم ، حتی بدون آنکه بتوانیم عضله مورد نظر را به دلیل نارسایی گرفتگی تحریک کنیم.

آناتومی و عملکرد ساعد
مجتمع عضلانی ساعد توسط محفظه هایی تقسیم می شود که به نوبه خود توسط بخش های فاسی تقسیم می شوند: محفظه قدامی ، محفظه جانبی و محفظه خلفی ساعد:
1. گروههای اول (قبلی) حكم كننده گرد هستند كه ساعد را مستعد و خم می كنند ، فلكسور شعاعی كارپوس كه دست را خم كرده و ربوده می كند ، در ناحیه مچ دست ، کف دست شعاعی كه دست را خم می كند ، فلكسور اولنار است. از کارپوس ، فلکسور سطحی انگشتان ، فلکسور بلند انگشت شست ، فلکسور عمیق انگشتان دست و مربع مربع که مستعد است.
2- گروههای دسته دوم (Lateral) عبارتند از brachio-شعاعی که ساعد را در مفصل آرنج خم می کند ، ساعد را به سمت موقعیت میانی می چرخاند و مستعد می کند. و اکستانسور بلند کارپال شعاعی که دست را در مفصل مچ دست کشیده و ربوده می کند.
3. و سرانجام آن دسته از گروه سوم و آخر (خلفی) که اکستنسور شعاعی کوتاه کارپوس ، کشش انگشتان ، اکستنسور انگشت کوچک ، اکستانسور اولنار کارپوس ، قدامی است که مفصل آرنج را امتداد می دهد ، سوپیناتور از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است زیرا همانطور که از نام آن مشخص است همان کسی است که ساعد را در بر می گیرد ، دزد بلند انگشت شست ، کشش کوتاه انگشت شست ، کشش بلند انگشت شست و سرانجام اکستنسور شاخص است که مفصل matacarpophalangeal انگشت شاخص را گسترش می دهد.

∨بیشتر...
برای دریافت فایل باید وارد سایت شوید یا ثبت نام کنید.
برای ارسال نظر باید وارد سایت شوید یا ثبت نام کنید.
برای اعمال نظر باید وارد سایت شوید یا " + ثبت نام کنید.
نظرات :
Error
برای ارسال نظر باید وارد سایت شوید یا ثبت نام کنید.
ویدیوهای مرتبط | نظرات
ویدیوی بعدی
نمایش خودکار
اشتراک گذاری با دنبال کنندگان
نام دنبال کننده :
    ویدیو برای دوستان ارسال شد.