نمایش دهنده ثابت
تاریک نمودن حاشیه
بهترین زمان برای خوردن خوراکی هاآموزش بدنسازی
انصراف

آموزش تمرین برای شکم و بازو را در این کلیپ میتوانید تماشا کنید
اگر در تلاش هستید بدن را به شکل خود درآورید ، بدون شک یکی از قسمت های شما که مطمئناً فراموش نمی کنید شکم است ، بنابراین اگر اغلب برای این ناحیه تمرین می کنید ، نکاتی را برای آموزش صحیح شکم به شما می گوییم.
چه تمرینی برای انجام کار برای کار کردن شکم وجود دارد
اگر آنچه شما می خواهید این است که از شکم خداحافظی کنید ، پس نه تنها باید با انجام گرفتگی شکم خود را بکشید ، بلکه تمرینات هوازی کمک بزرگی برای خلاص شدن از چربی است که ماهیچه های ناحیه مرکزی را احاطه کرده و باعث شکم شکم می شود.
بنابراین ، برای کار کردن شکم و بدست آوردن عضلات قابل مشاهده ، نه تنها مهم است که ماهیچه ها را با انجام تمرینات اختصاصی برای شکم انجام دهید ، بلکه همچنین قدم زدن سریع ، شنا ، دویدن ، پرش طناب ، پدال یا استفاده از کلاس های بیضوی یا جمعی ایروبیک برای سوزاندن کالری و چربی.
عضلات دو سر و عضله در اکثر تمرینات چند عضله دستیار عضلات هستند و ممکن است اتفاق بیفتد که شما دارای بازوهایی آنقدر ضعیف باشید که آنها را از پیشرفت در تمرینات کلیدی باز دارد. این خیلی رایج نیست زیرا عضلات دو سر و عضله در مقایسه با سینه ، پاها ، شانه ها یا کمر عضلات بسیار کمی دارند. بنابراین این ضعف این عضلات بزرگ است که در نهایت پیشرفت شما را تعیین می کند. اما اگر این وضعیت رخ دهد ، تمرین بازو می تواند عملکرد حرکات ترکیبی را تا حدی بهبود بخشد. همیشه به یاد داشته باشید که "یک زنجیره به اندازه ضعیف ترین پیوند قوی است"

∨بیشتر...
برای دریافت فایل باید وارد سایت شوید یا ثبت نام کنید.
برای ارسال نظر باید وارد سایت شوید یا ثبت نام کنید.
برای اعمال نظر باید وارد سایت شوید یا " + ثبت نام کنید.
نظرات :
Error
برای ارسال نظر باید وارد سایت شوید یا ثبت نام کنید.
ویدیوهای مرتبط | نظرات
ویدیوی بعدی
نمایش خودکار
اشتراک گذاری با دنبال کنندگان
نام دنبال کننده :
    ویدیو برای دوستان ارسال شد.