+دنبال کردن

خانه

درباره کانال

کانال های مرتبط

ویدئوهای کانال

Video01:19

دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

مرکز سنجش پزشکی با انتشار دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت لیست رشته محل های ارشد علوم پزشکی را در اختیار داوطلبان قرار می دهد .
Video01:39

مصاحبه رشته های شرایط خاص کارشناسی ارشد

سلزمان سنجش زمان بندی مصاحبه رشته های شرایط خاص کارشناسی ارشد را به همراه لیست اسامی چند برابر ظرفیت معرفی شدگان این رشته محل ها در سایت خود منتشر می کند .
Video01:40

دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد پزشکی 98

داوطلبان مجاز به انتخاب رشته محل های کارشناسی ارشد پزشکی با دانلود دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98 می توانند لیست رشته محل های ارائه شده را مشاهده نمایند .
Video00:52

هزینه ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد آزاد 98

علاقه مندان به ادامه تحصیل در رشته محل های کارشناسی ارشد بدون آزمون دانشگاه آزاد قبل از تکمیل فرم اینترنتی ملزم به پرداخت مبلغی تحت عنوان هزینه ثبت نام بدون کنکور کارنشاسی ارشد آزاد 98 می باشند .
Video03:26

نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری

یکی از نرم افزاهای مورد نیاز برای داوطلبان کنکور سراسری استفاده از نرم افزار انتخاب رشته مجازی است . در این صفحه به بررسی ویدیویی نرم افزار انتخاب رشته مجازی می پردازیم .
Video01:40

کارنامه نهایی دکتری سراسری

سازمان سنجش بعد از اتمام مهلت مصاحبه دکتری ، نتایج این مرحله از آزمون را در قالب کارنامه نهایی دکترا سراسری روی سایت خود به نشانی sanjesh.org منتشر می کند .
Video01:08

کارنامه اولیه آزمون دکتری وزارت بهداشت

مرکز سنجش پزشکی کارنامه اولیه آزمون دکتری وزارت بهداشت را همزمان با اعلام نتایج اولیه منتشر نمی کند تا روند مصاحبه پذیرفته‌ شدگان اولیه تحت تاثیر قرار نگیرد .
Video01:14

نحوه انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت

همه داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته از میان یک یا تمامی دوره های روزانه ، غیر روزانه و دانشگاه آزاد شدند می توانند در انتخاب رشته دکتری علوم پزشکی شرکت کنند .
Video00:51

دفترچه انتخاب رشته آزمون دکتری وزارت بهداشت

آن دسته از داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت شدند می بایست قبل از تکمیل این فرم در سایت مرکز سنجش پزشکی ، دفترچه انتخاب رشته آزمون دکتری علوم پزشکی را با دقت مطالعه نمایند تا از تمامی شرایط و ضوابط آن مطلع شوند .
Video01:04

انتشار نتایج انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت

داوطلبانی که در انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت شرکت کرده اند می بایست برای مشاهده نتایج انتخاب رشته دکترا علوم پزشکی به سایت sanjeshp.ir مراجعه کنند .
Video01:09

انتشار نتایج انتخاب رشته دکتری علوم پزشکی ۹۸

داوطلبانی که در انتخاب رشته دکتری دانشگاه های علوم پزشکی شرکت کرده اند می بایست برای مشاهده نتایج انتخاب رشته دکترا وزارت بهداشت 98 به سایت sanjeshp.ir مراجعه کنند .
Video00:39

تاریخ اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری علوم پزشکی در سال ۹۸

مرکز سنجش پزشکی بعد از اتمام زمان انتخاب رشته این دانشگاه تاریخ انتشار نتایج انتخاب رشته دکترا علوم پزشکی 98 را اعلام می کند . در این صفحه به بررسی ویدیویی تاریخ اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری علوم پزشکی در سال ۹۸ می پردازیم .
Video01:48

مناطق آمایشی آزمون دکتری وزارت بهداشت

مرکز سنجش پزشکی دانشگاه های علوم را به 10 منطقه تقسیم کرده است و لیست مناطق آمایشی دکتری علوم پزشکی را از طریق سایت خود به نشانی sanjeshp.ir منتشر می کند .
Video01:27

جدول مناطق آمایشی مصاحبه دکتری وزارت بهداشت 98

مرکز سنجش پزشکی جدول مناطق آمایشی مصاحبه دکتری رشته های علوم پزشکی سال 98 را از طریق سایت خود به نشانی sanjeshp.ir منتشر می کند .
Video00:56

شرایط ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی 98

شرایط مندرج در دفترچه ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی شامل شرایط عمومی و شرایط اختصاصی است . در این صفحه به بررسی ویدیویی شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 98 می پردازیم .
Video00:58

نتایج انتخاب رشته آزمون کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد

شرکت کنندگان در آزمون می بایست در زمان مقرر به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و کارنامه انتخاب رشته کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد خود را مشاهده نمایند .
Video00:58

نتایج کنکور کارشناسی ناپیوسته

اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 98 بصورت اینترنتی و از طریق سایت سنجش آموزش کشور اعلام می شود .
Video01:26

انتخاب رشته آزمون کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد 98

علاقه مندان به انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد ۹۸ می بایست در ثبت نام کنکور کارشناسی ناپیوسته شرکت نمایند و در جلسه آزمون حضور یابند .
Video01:06

مدارک ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی 98

داوطلبان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی در سال تحصیلی 98 - 99 باید از مدارک و اطلاعات مورد نیاز ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ۹۸ اطلاع یافته و تا پیش از شروع ثبت نام آماده نمایند .
Video00:54

اعلام نتایج بدون آزمون دانشگاه آزاد بهمن 97

طبق اطلاع رسانی سازمان سنجش زمان اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن 97 در مقاطع کاردانی پیوسته و ناپیوسته 27 بهمن ، کارشناسی پیوسته 28 بهمن و کارشناسی ناپیوسته 30 بهمن ماه است .
Video01:45

شرایط ثبت نام بدون آزمون بهمن 97

در دفترچه ، شرایط ثبت نام بدون کنکور سراسری بهمن 97 داوطلبان در دو بخش شرایط عمومی و شرایط اختصاصی آمده است .
Video01:14

مدارک ثبت نام بدون کنکور بهمن 97

داوطلبان باید اطلاعات و مدارک ثبت نام بدون کنکور سراسری بهمن 97 خود را به سایت سازمان سنجش به آدرس sanjesh.org ارسال کرده تا توسط این سازمان مورد بررسی قرار گیرد .
Video01:10

مدارک ثبت نام دانشگاهای بدون آزمون 98

داوطلبان رشته های بدون آزمون دانشگاه های سراسری لازم است مطابق دفترچه ، مدارک ثبت نام دانشگاه های بدون کنکور 98 را پیش از مراجعه به سایت سنجش نمایند .
Video01:05

هزینه ثبت نام بدون آزمون علمی کاربردی 98

هر داوطلب لازم است هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی ۹۸ را که برای مقطع کاردانی حدودا 22000 تومان و برای مقطع کارشناسی ناپیوسته حدودا 27000 تومان است پرداخت کرده و کارت اعتباری که سریال ثبت نام و کد رهگیری در آن درج شده است را برای انجام ادامه مراحل ثبت نام دریافت نماید .
Video01:13

لیست رشته های بدون آزمون کاردانی فنی و حرفه ای

متقاضیان می توانند با مطالعه دفترچه علاوه بر رشته های با کنکور از لیست رشته های بدون کنکور کاردانی فنی حرفه ای ارائه شده مطلع شوند . در این صفحه به بررسی ویدیویی لیست رشته های بدون آزمون کاردانی فنی و حرفه ای می پردازیم .
Video01:10

رشته های بدون آزمون کاردانی به کارشناسی

هر ساله لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته در 6 گروه آموزشی پزشکی ، فنی و مهندسی ، کشاورزی و منابع طبیعی ، علوم پایه ، علوم انسانی ، هنر و دامپزشکی ارائه می شوند .
Video00:48

سایت ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی

داوطلبان مقاطع کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی جهت انجام مراحل ثبت نام باید به سایت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 98 مراجعه کنند .
Video00:56

مراحل ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی 98

مراحل ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 98 برای داوطلبان مقاطع کاردانی و کارشناسی همانند هم هست . در این صفحه به بررسی ویدیویی مراحل ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی 98 می پردازیم .
Video01:32

نحوه ورود به سایت ناد دانشگاه فنی حرفه ای

دانشجویان دانشگاه فنی و حرفه ای جهت انجام امور آموزشی خود لازم است از نحوه ورود به سایت ناد دانشگاه فنی و حرفه ای اطلاع یابند . در این صفحه به بررسی ویدیویی نحوه ورود به سایت ناد دانشگاه فنی حرفه ای می پردازیم .
Video01:18

سیستم ناد دانشگاه فنی حرفه ای reg.tvu.ac.ir

سامانه جامع آموزشی ناد دانشگاه فنی حرفه ای حاوی اطلاعات دانشگاهی دانشجویان است که لازم است دانشجویان جهت تسهیل در انجام امور دانشجویی خود ، نحوه استفاده از این سایت را بدانند .

heyvagroup

heyvagroup

۱۳۹۷-۶-۲۸

۱۳۹۷-۹-۶

۵۸۳

گوناگون

این کانال توضیحاتی ندارد.