+دنبال کردن

خانه

درباره کانال

کانال های مرتبط

ویدئوهای کانال

Video00:29

صفحه اول روزنامه های چهارشنبه ۲۲ آبان ۹۸

صفحه اول روزنامه های چهارشنبه ۲۲ آبان ۹۸
Video02:00

هشتمین جلسه دادگاه تخلفات در بانک ملت

دادگاه تخلفات در بانک ملت، 🔹فساد مالی با استفاده از موقعيت شغلی
Video01:14

بازگشت ۶۰۰ هزار کارت سوخت به ادارات پست

کارت سوخت در ادارات پست، مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی: 🔹۲۴ میلیون خودرو داریم ، ۴۸ میلیون کارت سوخت صادر کردیم . 🔹۶۰۰ هزار کارت سوخت به باجه معطله ادارت پست بازگشته است
Video01:15

وقتی گربه کودک رو از خطر مرگ نجات میده

وقتی گربه کودک رو از خطر مرگ نجات میده ویدیویی که در سه روز گذشته میلیون‌ها بار در سراسر دنیا دیده شده است، نشان می‌دهد که چطور یک‌ گربه خانگی توانسته کودک نوپا را از خطر مرگ در اثر سقوط از راه پله را نجات دهد.
Video05:22

رونمایی از آلبوم افسانه چشمهایت از همایون شجریان و علیرضا قربانی

رونمایی از آلبوم افسانه چشمهایت از همایون شجریان و علیرضا قربانی به گزارش خبرنگار حوزه موسیقی گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، آیین رونمایی از آلبوم «افسانه چشمهایت» در تالار وحدت برگزار شد. در ابتدا کلیپی از توضیحات علیرضا قربانی، همایون شجریان و مهیار علیزاده درباره این آلبوم پخش شد. در ادامه به رهبری مهیار علیزاده قطعه‌ای از «افسانه چشمهایت» با گروه کر اجرا شد. در ادامه علیزاده آهنگساز این آلبوم گفت: این آلبوم حاصل کار دو سال است که انتشارش پنج سال طول کشید؛ آهنگسازی آلبوم پروسه سختی داشت. از قربانی و شجریان برای تحمل خودم و پذیرفتن ریسک این همکاری متشکرم. لذت‌بخش‌ترین اتفاق همکاری با دو تن از بهترین‌های موسیقی ایران در یک اثر بود. سپس قطعه دیگری از آلبوم «افسانه چشم هایت» اجرا و مجدد کلیپی پخش شد و در ادامه از موزیک ویدئوی افسانه رونمایی شد. در ادامه همایون شجریان و علیرضا قربانی روی صحنه آمدند. قربانی گفت: خوشحالم بعد از مدت‌ها آلبوم رونمایی شد. عوامل خوبی در کنار هم قرار گرفتند. این همکاری باعث افتخار من بود و لحظات نابی را تجربه کردم که کسی نصیبش نمی‌شود. اجباری برای همکاری نبود. دلیل همکاری ما همدلی و گفتمان مشترک بین من و همایون بود. شجریان سپس گفت: من هم به توضیحات قربانی اکتفا می‌کنم و فقط یک جمله ایشان را تکذیب می‌کنم؛ اجبار برای همکاری وجود داشت و آن همدلی بود که سالهاست در دل من و آقای قربانی هست.
Video01:02

لحظه برخورد موشک به اتوبانی در فلسطین

لحظه برخورد موشک به اتوبانی در فلسطین در این فیلمی که توسط دوربین های ترافیکی ثبت شده ظاهرا راکت به خودرو ای برخورد نکرده!
Video01:15

افزایش حقوق کارمندان و بسته های حمایتی

افزایش حقوق کارمندان و بسته های حمایتی رئیس جمهور در مراسم افتتاح پروژهای عمرانی استان کرمان: تخصیص بسته های حمایتی به خانواده های کم درآمد و افزایش حقوق کارکنان و کارمندان در سال 99
Video02:20

اجباري شدن رمز دوم يکبار مصرف از اول دي

رمز دوم يکبار مصرف ، این طرح از اول دي اجباری خواهد شد
Video04:43

ماجرای دستمزد ۱۰۰ میلیاردی سرمربی تیم فوتبال

دستمزد ۱۰۰ میلیاردی سرمربی تیم فوتبال، شکوری سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال 🔹دریافت دستمزد ۱۰۰ میلیارد تومانی سرمربی تیم فوتبال صحت ندارد 🔸مبلغ قرارداد محرمانه است 🔹هیچ کس از من نمی‌پرسد که حقوق من چقدر است و اگر بپرسند کار غیراخلاقی است!
Video00:41

مساحت میدان نفتی جدیدی که کشف شده ۳ برابر کشور بحرین است

مساحت میدان نفتی کشف شده، 🔹مساحت این میدان کشف شده ۳ برابر کشور بحرین می باشد
Video02:16

دستگیری اراذل و اوباش بنام خانی‌آباد

دستگیری اراذل و اوباش بنام خانی‌آباد تهران که خواب را از چشم ساکنین گرفته بودند.
Video00:29

صفحه اول روزنامه های سه‌شنبه ۲۱ آبان ۹۸

صفحه اول روزنامه های سه‌شنبه ۲۱ آبان ۹۸
Video01:38

تولد نوزاد ۹۲ روز پس از به کما رفتن مادر

تولد نوزاد ،🔹مادری که بر اثر تصادف در کما رفته نوزاد خود را بعد از ۳ ماه در بیمارستان شهید بهشتی کاشان سالم به دنیا آورد. 🔹با پایدار نگه داشتن شرایط مادر نوزاد با عمل سزارین و وزن دو کیلو سالم به دنیا آورد.
Video03:18

چطور در طرح ملی مسکن ثبت‌نام کنیم؟

ثبت‌ نام طرح ملی مسکن ، نحوه ی ثبت نام در طرح مسکن ملی
Video00:36

جنجال در استادیوم سردار جنگل رشت

استادیوم سردار جنگل، ◀️ حمله تماشاگران سپیدرود به بازیکنان و کادر فنی این تیم باعث توقف بازی مقابل گل ریحان از سوی داور و همچنین پخش تلویزیونی این دیدار شد!
Video00:29

صفحه اول روزنامه های دوشنبه ۲۰ آبان ۹۸.

صفحه اول روزنامه های دوشنبه ۲۰ آبان ۹۸
Video03:15

طرح تازه دولت برای صاحبخانه شدن مردم

طرح مسکن ملی ، توضیحاتی در مورد طرح مسکن ملی دولت
Video00:29

صفحه اول روزنامه های یکشنبه ۱۹ آبان ۹۸

روزنامه های یکشنبه ۱۹ آبان ۹۸.
Video02:53

لو رفتن اطلاعات 80 هزار نفر متقاضی مسکن مهر پردیس

لو رفتن اطلاعات متقاضیان مسکن مهر ، اطلاعات ۸۰ هزار متقاضی مسکن مهر پردیس لو رفته در دست دلالان
Video04:20

گام چهارم، شروع غنی سازی

شروع غنی سازی در فردو، 🔹فردو، پایان یک چراغ قرمز و آغاز چرخش سانتریفیوژها
Video00:40

اعتراض مالکان خودروهای اروندی به عدم ترخیص خودروهایشان از گمرک خرمشهر

اعتراض مالکان خودروهای اروندی، اینم قسمتی از اعتراض مالکان خودرو که خودروهایشان در گمرک ترخیص نمی شود
Video03:42

قیمت ملک در تهران و شهرستان را این اشخاص تعیین میکنند

قیمت ملک در تهران و شهرستان را این اشخاص تعیین میکنند 🔸 فقط یک نفر در منطقه‌ی شهر ری ۷۰۰ واحد آپارتمان دارد 💭یک شب اراده می‌کند و برای مسکن قیمت تعیین می‌کند. افزایش قیمت در شهرستان‌ها هم، از تهران آغاز می‌شود 💭 ۱۰ میلیون و ۵۰۰ هزار واحد مسکونی از سال ۸۵ تا ۹۵ ساخته شده، اما فقط ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار واحد در اختیار مردم قرار گرفته. ۷ میلیون و ۵۰۰ هزار واحد کجا رفته؟ 💭فردی ۲۵۰۰ واحد مسکونی در تهران دارد و برای مسکن قیمت تعیین می‌کند ولی هیچکس تا الان یقه‌اش را نگرفته؛ اصلا قانونی در این زمینه نداریم! 🔺این‌ها بخشی از اظهارات یک نماینده‌‌ی مجلس است؛ می‌گوید می‌دانیم چه کسانی دارند این فشار وحشتناک را بر مردم تحمیل می‌کنند اما قانونی برای مقابله با آن‌ها نداریم 🔹نمایندگان باز هم همه چیز را می دانند و انگار باز این ماییم که یک چیزی بدهکاریم. مساله ای که با یک قانون مالیات گیری تصاعدی از صاحبان املاک (property tax) قابل حل است، به این داستان و روایت مضحک بدل شده است.
Video04:16

غنی سازی در فردو شروع شد

غنی سازی در فردو شروع شد فردو، پایان یک چراغ قرمز و آغاز چرخش سانتریفیوژها
Video00:47

به همین سادگی سرمون کلاه میذارن

به همین سادگی سرمون کلاه میذارن آج دار کردن لاستیک صاف شده و از رده خارج شده و فروختن به مشتری به عنوان لاستیک دسته دوم
Video01:35

طرح «اقدام ملی مسکن» از فردا ثبت نامش آغاز می‌شود

طرح «اقدام ملی مسکن» از فردا ثبت نامش آغاز می‌شود فرارو- طرح ملی مسکن از اوایل شهریور به صورت آزمایشی در کرمان و بعد ۱۰ روز در کل کشور اجرا می‌شود. قضیه از این قرار است که بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ساخت ۱۰۰ هزار واحد مسکونی را بر عهده گرفته و قرار است به متقاضیان این واحد‌ها وام بدهد. طرح ملی مسکن شامل ساخت ۴۰۰ هزار واحد مسکونی است که ساخت ۲۰۰ هزار واحد آن در شهر‌های جدید و با مشارکت بخش خصوصی، ۱۰۰ هزار واحد در مناطق بافت فرسوده و توسط شرکت بازآفرینی شهری و ۱۰۰ هزار واحد بر عهده بنیاد مسکن انقلاب اسلامی است. در این گزارش جزئیات طرح ملی مسکن و وام ۷۵ میلیونی آن را بررسی کرده‌ایم. جزئیاتی که از زبان جواد حق شناس، معاون مسکن شهری بنیاد مسکن اعلام شده است.معاون مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی تنها منبعی است که در مورد جزئیات طرح ملی مسکن خبر داده است. جواد حق‌شناس می‌گوید دولت در نظر دارد تا ۴۰۰ هزار واحد مسکونی در قالب طرح ملی مسکن برای اقشار ضعیف بسازد که ساخت این ۱۰۰ هزار واحد آن بر عهده بنیاد مسکن انقلاب اسلامی است. البته باید توجه داشت که بنیاد مسکن یک نهاد دولتی به حساب نمی‌آید.
Video02:58

ماجرای پاداش نجومی به هیئت مدیره بانک کشاورزی

ماجرای پاداش نجومی به هیئت مدیره بانک کشاورزی پاداش نجومی به هیئت مدیره بانک کشاورزی؛ تایید یا تکذیب!؟ رئیس اداره کل حقوقی بانک کشاورزی: در واقع پاداش میلیاردی به اعضای هیئت مدیره یک اشتباه تایپی است
Video01:31

عملیات پیچیده دستگیری روح الله زم از زبان سرلشگر عزیز جعفری

عملیات پیچیده دستگیری روح الله زم از زبان سرلشگر عزیز جعفری سردار جعفری فرمانده سابق سپاه پاسداران در برنامه بدون تعارف توضیحاتی درباره پروژه دستگیری سر شبکه کانال معاند آمدنیوز ارائه داد که در ادامه خواهید دید. یکی دوبار تا پای کار بازداشت زم رفته بودیم اما صلاح نبود و زمانش نبود
Video00:38

پرداخت 5 هزار میلیارد به کارکنان آموزش و پرورش

پرداخت 5 هزار میلیارد به کارکنان آموزش و پرورش وزیر آموزش و پرورش گفت که در طی دو ماه اخیر حدود ۵ هزار میلیارد تومان پول به بازنشستگان و شاغلین آموزش و پرورش توزیع شده است
Video00:30

ویدیویی که باشگاه بایرن برای تبریک تولدعلی کریمی منتشر کرد

تبریک تولد علی کریمی توسط باشگاه بایرن، ویدیویی که به مناسبت جشن تولد 41 سالگی علی کریمی منتشر شد.
Video01:35

ثبت‌نام طرح «اقدام ملی مسکن» از فردا آغاز می‌شود.

اقدام ملی مسکن، توضیحاتی در مورد ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن

خبرفوری

molana

۱۳۹۸-۱-۶

۱۳۹۸-۱-۶

۱۴۹۱

خبری

این کانال توضیحاتی ندارد.