+دنبال کردن

خانه

درباره کانال

کانال های مرتبط

ویدئوهای کانال

Video05:26

تکنیکهای لاغری سریع

تکنیکهای لاغری سریع تکنیک‌های لاغري سريع چیست؟ چگونه می‌توانم سرعت کاهش وزنم را بالاتر ببرم؟ اینها سوالاتی است که در ذهن بیشتر مردم می‌گذرد. به اشتباه بسیاری راه حل را رژیم‌های سفت و سخت می‌دانند اما بدانید رژیم های لاغری که معمولا با کم خوری افراطی همراه هستند، شاید بتوانند در مدت زمان کوتاه منجر به کاهش وزن چشمگیری شوند اما این لاغری موقتی است. علاوه بر این که پس از مدتی وزن شخص به شرایط سابق بر میگردد. حتی ممکن است چاقی بیشتری نیز به همراه داشته باشند و برای کاهش وزن پایدار اصلا روش های مناسبی نیستند. شاید بهتر باشد بگوییم که تناسب اندام نیازمند سبک زندگی صحیح و اصولی است، نه رژیم های غذایی عجیب و غریب با گرسنگی های طولانی!
Video05:36

روشهای سفید کردن دندانها

روشهای سفید کردن دندانهابهترین راه سفید کردن دندان‌ها این است که بعد از هر بار خوردن و آشامیدن دندان‌هایتان را مسواک بزنید، هرچند همیشه هم کار راحتی نیست! و بسته به اینکه هنگام خوردن یا نوشیدن کجا هستید (مثلا در مدرسه یا در محل کار) ممکن است کار دشواری باشد. اجتناب از سیگار کشیدن و مصرف زیاد قهوه و نوشابه‌، بهبود وضعیت بهداشت دهانی و تغذیه‌ی درست به پیشگیری از زرد شدن دندان‌ها کمک می‌کند. اگر عادت دارید مدام نوشابه بنوشید، بهتر است از نی استفاده کنید. بعد از نوشیدن نوشابه‌های شیرین یا اسیدی، حتما مقداری آب میل کنید. سعی کنید مصرف نوشابه را به حداقل برسانید تا از عوارض آن مصون بمانید. بیشتر غذاها دندان را لک نمی‌کنند، اما اگر به نوشیدن قهوه یا کشیدن سیگار عادت دارید نباید دور از انتظارتان باشد که به مرور زمان دندان‌هایتان تغییر رنگ بدهند. بهتر است هر سه ماه یک‌بار دندان‌هایتان را جرم‌گیری کنید و این راهکارهای خانگی را نیز به‌کار ببرید. جهت کسب اطلاعات بیشتر به لینک https://www.pishtaztech.ir/qc9h مراجعه فرمایید.
Video04:50

روشهای خانگی سفید کردن دندانها

روشهای خانگی سفید کردن دندانها بهترین راه سفید کردن دندان‌ها این است که بعد از هر بار خوردن و آشامیدن دندان‌هایتان را مسواک بزنید، هرچند همیشه هم کار راحتی نیست! و بسته به اینکه هنگام خوردن یا نوشیدن کجا هستید (مثلا در مدرسه یا در محل کار) ممکن است کار دشواری باشد. اجتناب از سیگار کشیدن و مصرف زیاد قهوه و نوشابه‌، بهبود وضعیت بهداشت دهانی و تغذیه‌ی درست به پیشگیری از زرد شدن دندان‌ها کمک می‌کند. اگر عادت دارید مدام نوشابه بنوشید، بهتر است از نی استفاده کنید. بعد از نوشیدن نوشابه‌های شیرین یا اسیدی، حتما مقداری آب میل کنید. سعی کنید مصرف نوشابه را به حداقل برسانید تا از عوارض آن مصون بمانید. بیشتر غذاها دندان را لک نمی‌کنند، اما اگر به نوشیدن قهوه یا کشیدن سیگار عادت دارید نباید دور از انتظارتان باشد که به مرور زمان دندان‌هایتان تغییر رنگ بدهند. بهتر است هر سه ماه یک‌بار دندان‌هایتان را جرم‌گیری کنید و این راهکارهای خانگی را نیز به‌کار ببرید. جهت کسب اطلاعات بیشتر به لینک https://www.pishtaztech.ir/qc9h مراجعه فرمایید.
Video02:05

علتهای زردی دندانها

علتهای زردی دندانهادلایل زیادی برای زرد شدن دندان‌ها وجود دارد. یكی از این عوامل وراثت است. علاوه بر آن، شیوه زندگی، بهداشت و افزایش سن نیز در بروز این مشكل دخیل‌اند.برای درمان مینای دندان و بر طرف شدن زردی آن به دندان پزشك مراجعه كنید جهت کسب اطلاعات بیشتر به لینک https://www.pishtaztech.ir/qc9h مراجعه فرمایید.
Video02:30

بهترین و بدترین غذاها برای دندانها

بهترین و بدترین غذاها برای دندانهاچگونگی تأثیر مواد غذایی روی دندان مانند تمام اعضای بدن، دندان ها نیز به مواد مغذی خاص برای رشد و سلامت نیاز دارند. غذاهای غنی از کلسیم، ویتامین های A و D، فسفر و فیبر برای تقویت و محافظت از دندان ها بسیار ضروری هستند. غذاهایی که بزاق تولید می کنند نیز مفید هستند و باعث به کاهش خطر ایجاد لکه بر روی دندانها و جلوگیری از فاسد شدن دندانها میشوند. اما همه غذاها و نوشیدنی هایی که ما روزانه مصرف میکنیم برای دندان مفید نیستند. برخی از غذاها می توانند مینای دندان ها را از بین ببرند و یا باعث پوسیدن دندان شوند. بهترین غذاها برای دندان کرفس کرفس یکی از موادی است که از نظران برای دندان بسیار مفید است. دلیل این موضوع هم این است که مصرف این سبزی باعث میشود تولید بزاق بیشتری انجام در دهان انجام شود. تولید بزاق یک موضوع مهم است، زیرا بزاق به عنوان جریان خون دهان شما عمل می کند و بافت ها را سالم نگه می دارد. کرفس همچنین به عنوان دهانشویه عمل می کند، دندانها را از مواد غذایی بین لثه ها خلاص می کندو به مبارزه با حفره ها کمک می کند. یکی از مزایای کرفس بافت خشن آن است. که زمانی که شما در حال جویدن آن هستید به آرامی سطح دندان ها را تمیز میکند. اگر کرفس را دوست ندارید هویج، خیار و سایر سبزیجات خرد شده نیز این کار را انجام می دهند. دانه ی چیا دقت کنید دانه ی چیا را با تخم شربتی و یا بذر ریحان اشتباه نگیرید! دانه چیا نه تنها برای سلامتی گوارشی و تقویت انرژی مفید است، بلکه حاوی ویتامین ها و مواد معدنی لازم برای سلامت دندان مانند کلسیم، ویتامین A، فیبر و فسفر است. جهت کسب اطلاعات بیشتر به لینک https://www.pishtaztech.ir/qc9h مراجعه فرمایید.
Video00:55

سفید کردن دندانها با روغن نارگیل

سفید کردن دندانها با روغن نارگیل روش طبیعی برای سفید کردن دندان ،دندان های زرد و تیره زیبایی صورت را از بین می برند. به همین دلیل نیز سفید کردن دندان بین بسیاری از افراد محبوبیت دارد. از طرفی روغن نارگیل مزایای زیادی برای بدن و به خصوص پوست و مو دارد ولی این روغن طبیعی می تواند در سفید کردن دندان نیز موثر باشد. مزایای سفید کردن دندان با روغن نارگیل هندی ها برای سلامت و بهداشت دهان و دندان از روغن نارگیل استفاده می کنند. روغن نارگیل حاوی لوریک اسید است و می تواند با باکتری های موجود در دهان و سطح دندان ها که باعث زردی دندان ها می شوند، مبارزه کند و با از بین بردن آن ها دندان ها را روشن تر نشان دهد. 50% روغن نارگیل لوریک اسید و اسیدهای چرب است که به عنوان آنتی باکتری و آنتی میکروب عمل می کند و از تیرگی دندان ها جلوگیری می کند. باکتری های مختلفی در دهان هر فرد وجود دارند که برخی خطرناک است و سلامت دندان ها را به خطر می اندازند، در حالی که برخی دیگر تنها دندان ها را تیره تر نشان می دهند. یکی از مهم ترین مزایای روغن نارگیل در این است که شیمیایی نیست و عوارض جانبی بسیاری از محصولات شیمیایی که برای سفید کردن دندان به کار می روند را ندارد. به علاوه روغن نارگیل علاوه بر از بین بردن باکتری ها و سفید کردن دندان، به درمان بیماری های دهانی نیز کمک می کند. به طور مثال با کمک روغن نارگیل می توان تورم لثه ها و باکتری و پلاک های روی آن ها را نیز از بین برد.یکی دیگر از مزایای استفاده از روغن نارگیل این است که این روغن به نسبت بسیاری از روش ها و محصولات دیگر ارزان قیمت است و علاوه بر درمان بیماری های دهانی و سفید کردن دندان ، با بوی بد دهان نیز مبارزه می کند. به علاوه روغن نارگیل لثه ها را تقویت و محکم کرده و خونریزی لثه ها را درمان می کند. روغن نارگیل با باکتری های دهان و دندان ها مبارزه می کند جهت کسب اطلاعات بیشتر به لینک https://www.pishtaztech.ir/qc9h مراجعه فرمایید.
Video05:40

روشهای لاغری سریع شکم

روشهای لاغری سریع شکم یک رژیم لاغری با کالری معین + حذف مواد غذایی مضرغذا باید سریع الهضم باشد. نکته اساسی در لاغر شدن « اراده » است . اراده در « نه » گفتن به غذاهای خوشمزه.... جهت کسب اطلاعات بیشتر به لینک https://www.pishtaztech.ir/xh9i مراجعه فرمایید.
Video00:25

ورزشهای لاغری شکم

ورزشهای لاغری شکم یک رژیم لاغری با کالری معین + حذف مواد غذایی مضرغذا باید سریع الهضم باشد. نکته اساسی در لاغر شدن « اراده » است . اراده در « نه » گفتن به غذاهای خوشمزه.... جهت کسب اطلاعات بیشتر به لینک https://www.pishtaztech.ir/xh9i مراجعه فرمایید.
Video24:22

آموزش گام به گام آب کردن چربی های دور شکم

آموزش گام به گام آب کردن چربی های دور شکم یک رژیم لاغری با کالری معین + حذف مواد غذایی مضرغذا باید سریع الهضم باشد. نکته اساسی در لاغر شدن « اراده » است . اراده در « نه » گفتن به غذاهای خوشمزه.... جهت کسب اطلاعات بیشتر به لینک https://www.pishtaztech.ir/xh9i مراجعه فرمایید
Video04:20

آب کردن چربی های پشت و کمر

آب کردن چربی های پشت و کمر با شش حرکت ساده یک رژیم لاغری با کالری معین + حذف مواد غذایی مضرغذا باید سریع الهضم باشد. نکته اساسی در لاغر شدن « اراده » است . اراده در « نه » گفتن به غذاهای خوشمزه.... جهت کسب اطلاعات بیشتر به لینک https://www.pishtaztech.ir/xh9i مراجعه فرمایید
Video06:19

حرکات ورزشی برای آب کردن چربی شکم

حرکات ورزشی برای آب کردن چربی شکم با 13 حرکت یک رژیم لاغری با کالری معین + حذف مواد غذایی مضرغذا باید سریع الهضم باشد. نکته اساسی در لاغر شدن « اراده » است . اراده در « نه » گفتن به غذاهای خوشمزه.... جهت کسب اطلاعات بیشتر به لینک https://www.pishtaztech.ir/xh9i مراجعه فرمایید
Video05:16

کمبود ویتامین هایی که باعث گرسنگی دائمی می شود

کمبود ویتامین هایی که باعث گرسنگی دائمی می شود ویتامین‌ها و املاح، جزو ترکیبات مورد نیاز بدن برای ادامه فعالیت‌های طبیعی همراه با حفظ سلامت هستند. به همین دلیل هرگاه بدن با کمبود قابل‌توجه یک ویتامین یا ماده معدنی مواجه شود، عکس‌العملی دفاعی از خود نشان می‌دهد تا ما را متوجه این کمبود کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر به لینک https://www.pishtaztech.ir/7jat مراجعه فرمایید
Video04:12

نشانه های کمبود ویتامین در چهره

نشانه های کمبود ویتامین در چهره ویتامین‌ها و املاح، جزو ترکیبات مورد نیاز بدن برای ادامه فعالیت‌های طبیعی همراه با حفظ سلامت هستند. به همین دلیل هرگاه بدن با کمبود قابل‌توجه یک ویتامین یا ماده معدنی مواجه شود، عکس‌العملی دفاعی از خود نشان می‌دهد تا ما را متوجه این کمبود کند.
Video05:59

علائم خطرناک کمبود ویتامین

علائم خطرناک کمبود ویتامین .ویتامین‌ها و املاح، جزو ترکیبات مورد نیاز بدن برای ادامه فعالیت‌های طبیعی همراه با حفظ سلامت هستند. به همین دلیل هرگاه بدن با کمبود قابل‌توجه یک ویتامین یا ماده معدنی مواجه شود، عکس‌العملی دفاعی از خود نشان می‌دهد تا ما را متوجه این کمبود کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر به لینک https://www.pishtaztech.ir/7jat مراجعه فرمایید.
Video04:27

نشانه های کمبود ویتامین

8 نشانه کمبود ویتامین در بدن را در این ویدیو ببینید.ویتامین‌ها و املاح، جزو ترکیبات مورد نیاز بدن برای ادامه فعالیت‌های طبیعی همراه با حفظ سلامت هستند. به همین دلیل هرگاه بدن با کمبود قابل‌توجه یک ویتامین یا ماده معدنی مواجه شود، عکس‌العملی دفاعی از خود نشان می‌دهد تا ما را متوجه این کمبود کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر به لینک https://www.pishtaztech.ir/7jat مراجعه فرمایید.
Video03:09

کمبود ویتامینها چگونه خود را در بدن نشان می دهند

کمبود ویتامینها چگونه خود را در بدن نشان می دهند ویتامین‌ها و املاح، جزو ترکیبات مورد نیاز بدن برای ادامه فعالیت‌های طبیعی همراه با حفظ سلامت هستند. به همین دلیل هرگاه بدن با کمبود قابل‌توجه یک ویتامین یا ماده معدنی مواجه شود، عکس‌العملی دفاعی از خود نشان می‌دهد تا ما را متوجه این کمبود کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر به لینک https://www.pishtaztech.ir/7jat مراجعه فرمایید
Video00:58

چرا گوش پاک کن مضر است؟

چرا گوش پاک کن مضر است؟ برای برخی از افراد گوش پاکن تبدیل به یک عادت شده است در حالی که این روش به طور کلی رد شده است .روند خروج جرم گوش خودبخود انجام می شود، از این رو نیازی به استفاده از گوش پاک کن نیست . جهت کسب اطلاعات بیشتر به لینک http://www.pishtaztech.ir/g466 مراجعه فرمایید.
Video02:51

چرا باید با گوش پاک کن خدا حافظی کرد؟

چرا باید با گوش پاک کن خدا حافظی کرد؟ برای برخی از افراد گوش پاکن تبدیل به یک عادت شده است در حالی که این روش به طور کلی رد شده است .روند خروج جرم گوش خودبخود انجام می شود، از این رو نیازی به استفاده از گوش پاک کن نیست . جهت کسب اطلاعات بیشتر به لینک http://www.pishtaztech.ir/g466 مراجعه فرمایید.
Video01:00

داخل گوش چه خبر است؟

داخل گوش چه خبر است؟ جرم گوش ماده‌ای چسبناک و چرب است که توسط سلول‌های موجود در مجرای گوش تولید می‌شود. این اجرام که در گوش برخی افراد خشک و در گوش برخی مرطوب است به روند تمیز کردن گوش از آلودگی‌ها و میکروب‌ها کمک می‌کند. حتما برای شما هم پیش آمده که گاهی اوقات در گوش خود احساس سنگینی کنید و در صدد تمیز کردن آن برآیید. اما هیچ‌گاه خودتان این کار را نکنید و به‌ویژه تأکید شده در گوش‌تان چیزی فرو نکنید از جمله اشیاء نوک‌تیز. این نکته را هم در نظر داشته باشید که استفاده از شمع گوش نه تنها به تمیز کردن آن کمک نمی‌کند بلکه ممکن است باعث سوختگی و گرفتگی گوش شود و حتی پاره شدن پرده گوش را به دنبال داشته باشد.در مواردی که احساس می‌کنید در اثر تجمع اجرام در گوش‌تان دچار کم‌شنوایی شده‌اید توصیه می‌شود به پزشک متخصص مراجعه کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر به لینک http://www.pishtaztech.ir/g466 مراجعه فرمایید.
Video05:00

بیماریهای خطرناک پوستی

بیماریهای خطرناک پوستی بیماری‌های پوستی می‌توانند بسیار خطرناک باشند، این بیماری‌ها حالت مسری یا غیر مسری دارند و به همین دلیل باید افراد به طور مرتب تحت مشاوره و کنترل متخصص برای بررسی وضعیت پوست خود قرار داشته باشند، بویژه اگر سابقه بیماری پوستی در خود یا اطرافیان واعضای خانواده خود را دارند. جهت کسب اطلاعات بیشتر به لینک http://www.pishtaztech.ir/4lkg مراجعه فرمایید.
Video05:55

علائم خارش پوست

علائم خارش پوست دلایل متعددی برای خارش پوست وجود دارد که برخی از آنها مربوط به بیماری های پوستی است و برخی مربوط به بیماری های جدی تر دیگر مانند سرطان وایدز . جهت کسب اطلاعات بیشتر به لینک http://www.pishtaztech.ir/4lkg مراجعه فرمایید.
Video00:44

مواد غذایی که سرشار از پتاسیم هستند

مواد غذایی که سرشار از پتاسیم هستند تحقیقات دانشمندان نشان داده است خوردن حداقل ۵ وعده میوه و سبزی‌جات در روز، احتمال خطر مرگ بر اثر بیماری‌های حاد مانند بیماری‌های قلبی، سکته قلبی و سرطان را تا ۲۰ درصد کاهش می‌دهد. جهت کسب اطلاعاتبیشتر به لینک http://www.pishtaztech.ir/o2gh مراجعه فرمایید
Video10:01

عوارض کمبود پتاسیم در بدن

عوارض کمبود پتاسیم در بدن پتاسیم یک ماده مغذی ضروری است اما اغلب نادیده گرفته می شود، از این رو کمبود آن ممکن است به عنوان یک مساله نگران کننده در نظر گرفته نشود. اما باید به این نکته توجه داشت که پتاسیم نقش مهمی در بسیاری از عملکردهای بدن ایفا می کند. پتاسیم به حرکت عضلات، دریافت مواد مغذی مورد نیاز سلول ها، و ارسال سیگنال ها توسط اعصاب کمک می کند. افزون بر این، پتاسیم اهمیت ویژه ای برای سلول های حاضر در قلب دارد، زیرا از افزایش بیش از حد فشار خون جلوگیری می کند. به واسطه اهمیت پتاسیم، آگاهی از علائم کمبود آن در بدن و چرایی رخداد آن اهمیت دارد. جهت کسب اطلاعاتبیشتر به لینک http://www.pishtaztech.ir/o2gh مراجعه فرمایید
Video06:53

چرا ورزش می کنیم ولی باز چاقیم

چرا ورزش می کنیم ولی باز چاقیم اکثر افراد برای کم کردن وزن اضافه‌شان ورزش می‌کنند. اما در موارد بسیار زیادی، ورزش دقیقا بر عکس اینکار را انجام می‌دهد و باعث افزایش وزن فرد می‌شود! بنظر می‌رسد که مهم نیست چقدر مراقب غذایی که می‌خورید هستید یا چقدر منظم تمرین می‌کنید، هنوز هم نمی‌توانید بدرستی وزن کم کنید. اما وحشت نکنید. اگر برای حفظ بدنی سالم، همه‌ی کارهای لازم را انجام داده‌اید، افزایش چند کیلو می‌تواند گمراه کننده باشد. در مقاله‌ی امروز، ما لیستی از دلایلی که چرا ممکن است ورزش باعث افزایش وزن شما شود را بیان می‌کنیم. جهت کسب اطلاعات بیشتر به لینک http://www.pishtaztech.ir/qk1e مراجعه فرمایید.
Video01:57

فراوانی ماده معدنی آهن در بدن

فراوانی ماده معدنی آهن و اتفاقاتی که در بدن می افتد. جهت کسب اطلاعات بیشتر به لینک http://www.pishtaztech.ir/qk1e مراجعه فرمایید.
Video04:27

هنگامی که بدن دچار فقر آهن میشود

هنگامی که بدن دچار فقر آهن میشود شایعترین مشکل علائم عمومی مانند احساس سستی، خستگی همیشگی یا هنگام فعالیت و احساس کسالت عمومی است. سایر علائم سرگیجه کاذب، ابتلای مکرر به بیماریهای ویروسی مانند سرماخوردگی، ناخنهای قاشقی شکل (گود شدن روی ناخن)، هرزه‌خواری و خواب رفتن و سوزن سوزن شدن دست و پاها است.[۲] کمبود آهن گاهی سبب رنگ پریدگی و زخم غیرطبیعی گوشه لب می‌شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر به لینک http://www.pishtaztech.ir/qk1e مراجعه فرمایید.
Video05:05

فیلم تزریق بوتاکس

فیلم تزریق بوتاکس کار بوتاکس ریلکس کردن عضلات است و قابلیت لیفت را ندارد، به‌ همین دلیل بهتر است قبل از ایجاد چین‌ و چروک و همچنین ایجاد ترک پوستی تزریق شود. در افراد جوان شکل و تاثیرگذاری بوتاکس بهتر است، اما در سنین بالا به‌ دلیل کوچک شدن عضلات و افتادگی پوست بوتاکس تاثیرگذاری زیادی ندارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر به لینک http://www.pishtaztech.ir/f8bz مراجعه فرمایید
Video01:51

مناسبترین سن برای تزریق بوتاکس

مناسبترین سن برای تزریق بوتاکس اثر بوتاکس کاملا موقتی بوده و بعد از گذشت مدت زمان مشخصی، عملکرد عضلات به حالت قبل باز می گردد. بوتاکس معمولا بین 4 تا 8 ماه ماندگاری دارد. بعد از تزریق بوتاکس، حدود 5 روز تا یک هفته طول می کشد تا اثر خود را بگذارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر به لینک http://www.pishtaztech.ir/f8bz مراجعه فرمایید.
Video02:50

خواب رفتن دست و پا نشانه چیست؟

خواب رفتن دست و پا نشانه چیست؟ خواب رفتن دست و پا یا هر دوی آنها، عارضه‌ای بسیار رایج و آزاردهنده است. چنین احساسی خیلی از اوقات بی‌خطر و موقتی است. ممکن است خیلی ساده، وقتی دست‌تان را مدت طولانی زیر سرتان می‌گذارید به اعصاب دست فشار وارد شود و دست‌تان خواب برود، یا مثلا وقتی پاهایتان را روی هم می‌اندازید، اگر بیش از حد طول بکشد اعصاب پایتان عکس‌العمل نشان بدهد و در اصطلاح عامیانه؛ گِزگِز شود. در هر دو مورد این گِزگِز (مورمور) شدن هر چند که آزاردهنده است اما با دردی همراه نیست و با از بین رفتن فشار وارده برطرف می‌شود، فقط کافی است فرد حالت قرار گرفتن دست یا پای خود را تغییر دهد. جهت کسب اطلاعات بیشتر به لینک http://www.pishtaztech.ir/6eoc مراجعه فرمایید.
Video02:53

دلایل خواب رفت دست و پا

دلایل خواب رفت دست و پا خواب رفتن دست و پا یا هر دوی آنها، عارضه‌ای بسیار رایج و آزاردهنده است. چنین احساسی خیلی از اوقات بی‌خطر و موقتی است. ممکن است خیلی ساده، وقتی دست‌تان را مدت طولانی زیر سرتان می‌گذارید به اعصاب دست فشار وارد شود و دست‌تان خواب برود، یا مثلا وقتی پاهایتان را روی هم می‌اندازید، اگر بیش از حد طول بکشد اعصاب پایتان عکس‌العمل نشان بدهد و در اصطلاح عامیانه؛ گِزگِز شود. در هر دو مورد این گِزگِز (مورمور) شدن هر چند که آزاردهنده است اما با دردی همراه نیست و با از بین رفتن فشار وارده برطرف می‌شود، فقط کافی است فرد حالت قرار گرفتن دست یا پای خود را تغییر دهد. جهت کسب اطلاعات بیشتر به لینک http://www.pishtaztech.ir/6eoc مراجعه فرمایید.

سلامت و پزشکی

pishtaztech

۱۳۹۷-۱۱-۱۵

۱۳۹۷-۱۱-۱۶

۸۳

گوناگون

ویدیو های مربوط به دسته بندی سلامت و پزشکی سایت پیشتازتک برترین و به روز ترین ویدیو ها در زمینه سلامت و پزشکی