سرویس اشتراک ویدیو ام پی فور

برای افزودن به لیست علاقه مندی باید وارد حساب کاربری شوید.

ورود به حساب کاربری

بستن

بله خیر

ام پی فور را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

پخش بعد از 8

زوج کارآفرین نمونه در عرصه ساخت و تولید ابزارهای هنری

110 بازدید6 ماه پيش
hamedkomahi

hamedkomahiکاربر hamedkomahi

hamedkomahiکانال hamedkomahi

سرتیتر: در گفت وگو با زوج کارآفرین نمونه در عرصه ساخت و تولید ابزارهای هنری:
در گفت وگو با اولین گروه تخصصی طراحی و ساخت ابزارهای هنری:
تیتر: خیلی خوشحالیم که از اقساط نقاط کشور و جهان رضایتمندی مشتری داریم/ تلاش و پشتکار و رضایت مندی مشتری از جمله رموز موفقیت مجموعه ما است/ مجموعه ساخت ابزارهای هنری با برند عباسی مجموعه نمونه و برتر از سوی رسانه‌های خبری شد/ اولین گروه تخصصی طراحی و اجرای کارگاه‌های هنری با برند عباسی را راه اندازی کرده ایم.

گفت وگوی اختصاصی با زوج کارآفرین و هنرمندی که با همت شبانه روزی و پشتکار توانسته اند در طی سال‌های مدیدی عنوان دار و اولین گروه تخصصی طراحی و اجراهای کارگاه‌های هنری و ساخت ابزارهایی باشند که با برند عباسی در بازار و خانه‌ها برای افراد منبعی برای کسب و درامد شده است. گزارشی از این کارگاه هنری گرفته ایم که تقدیمتان می‌گردد:
بیوگرافی...
اعظم اسماعیلی کارشناس گرافیک و مدت شش سال است که به همراه همسرم جناب آقای مرتضی عباسی، دارای مدرک لیسانس شهرسازی، اولین گروه تخصصی طراحی و اجرای کارگاه‌های هنری با برند عباسی را راه اندازی کرده ایم.
مزایای ابزارهای تولید شده در کارگاه عباسی
از جمله کاربردهای ابزارهایی که توسط مجموعه طراحی و ساخته و تولید می‌شود می‌توان به تسریع در کار و جلوگیری از اتلاف وقت، سهولت کار کردن برای هنرمندان ، سلامت جسم و پیشگیری از دردهای عضلانی و دیگر مزایا اشاره کرد.
کارآفرینی برای مشتریان
خیلی خوشحالیم که با طراحی و ساخت این ابزارها توسط من و همسرم توانسته ایم کاری کنیم تا افرادی که مشتریان ما هستند کسب و کار خود را توسعه بدهند و ایده‌هایشان را عملی کنند.
از کارگاه عباسی تا کارآفرینی مشتریان ایران و خارج از کشور
تبدیل یک تور ساده به یک پارچه نفیس در صنعت مد و پوشاک بواسطه ابزاری که تولید می‌کنیم تا بافت و تار و پود، اشتغال زایی برای افراد به خصوص زنان سرپرست ، صادرات ابزارها و درامد ارز برای کشور و دیگر اتفاقات خوب از جمله مزایای کار ما در کارگاه عباسی است.
رضایت مندی مشتریان باعث بیشتر شدن کیفیت کارمان شده است
خیلی‌ها چه در اقسا نقاط کشور و چه در خارج با ما تماس می‌گیرند و از ابزارهای تولید شده ابراز رضایت مندی دارند و این خدارا شکر نقطه قوتی به من و همسرم می‌دهد و این باعث شده تا ما بیشتر به کیفیت کار با متدهای جدید فکر کنیم.
طبق سلیقه مشتریان طراحی و ساخت داریم
مجموعه ما به عنوان سازنده ،بیشتر ایده پردازی در طراحی ابزارها را در دستور کار خود قرار داده است و حتی آنچه که مدنظر هنرمند و مشتریان است طراحی و در این کارگاه تولید می‌شود.
مجموعه هنرهایی که با ما همکاری دارند
ابزارهایی که توسط مجموعه عباسی طراحی و ساخته می‌شود در انواع هنرهای سوزن دوزی، رودوزی‌های سنتی، پارچه سازی، تنبور دوزی، گلدوزی، سرمه دوزی، شماره دوزی، تاپستری ، گلابتون دوزی، کمه زنی و کلیه ملزومات تکمیلی و جانبی هنری کاربرد دارد.
رمز موفقیت مجموعه عباسی
از جمله رموز موفقیت مجموعه ما، تلاش تلاش تلاش و سپس پشتکار و رضایت مندی مشتریان بوده است.
راه ارتباطی با مجموعه عباسی
پیج اینستاگرام مجموعه abbasi.artframes و سایت ما www. Abbasiart.com می باشد.

نمایش بیشتر
0 دیدگاه
0 دیدگاه ثبت نظرات بیش از حد مجاز است، چند دقیقه بعد ثبت کنید.
تصویر پیش فرض کاربر

اشتراک گذاری

  • کد ویدیو
  • واتس اپ
  • تلگرام
  • فیسبوک
  • توییتر
  • لینکدین

کد ویدیو

copy

گزارش تخلف

متن گزارش:

ثبت

تکرار پخش