سرویس اشتراک ویدیو ام پی فور

برای افزودن به لیست علاقه مندی باید وارد حساب کاربری شوید.

ورود به حساب کاربری

بستن

بله خیر

ام پی فور را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

درباره ما

گروه شرکت های پیشتاز فعالیت خود را در سال 1376 با راه اندازی BBS پیشتاز (یکی از چهار BBS موجود در سطح کشور) در راستای ارائه خدمات تحت شبکه آغاز نمود و با توسعه خدمات و ایجاد شبکه گسترده تامین دسترسی به اینترنت و شبكه ارتباط داده‌های كشور در بیش از 5 مركز سرویس دهی سطح كشور در حال ارایه خدمات بوده و از زمره اولین شرکت های فعال در این حوزه است که با اخذ مجوزهای لازم از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی (رگولاتوری) با نام شرکت اطلاع رسانی پیشتاز جدید در حال فعالیت می باشد.

این گروه در سال 1389 ورود به فعالیت های ساختمانی و انجام پروژه ساخت و ساز در سطح شهر تهران نمود و از جمله فعالان این صنعت کشور نیز می باشد.

در سال 1391 با اخذ نمایندگی از چندین شرکت معتبر بین المللی تجهیزات شبکه و سرور اقدام به واردات و توزیع تجهیزات شبکه در سطح کشور نموده است.

در سال 1392 این مجموعه با راه اندازی IDC پیشتاز خود را به عنوان یکی از شرکت های ارائه دهنده خدمات مرکز داده ها معرفی نماید و با توجه به استفاده از تجهیزات به روز و منحصر به فرد هم اکنون تعداد کثیری از مطبوعات کشور را میزبانی می نماید.

پیشتاز در آینده نه چندان دور، حلقه مرکز داده های کشوری خود را افتتاح خواهد نمود، که این امر سبب سهولت کاربران محلی جهت استفاده از خدمات مرکز داده ها می گردد.

با هدف ایجاد و تولید محتوی این گروه از سال 1392 اقدام به طراحی و راه اندازی سایت های مختلف نموده که هم اکنون شما با یک و یا چند سرویس آن آشنا می باشد. یکی از بزرگترین مزایای استفاده از سرویس های پیشتاز برای کاربران آن اعم از شخصی، شرکتی و یا سازمانی آن است که فقط با یک نام کاربری در کلیه خدمات دیده می شوند و این امر باعث سهولت کاربران جهت دسسترسی به اطلاعات آنان می گردد. در این راستا و با هدف پوشش دهی مناسب کاربران ایرانی در سراسر جهان به عنوان اولویت اول ما، تمامی تلاش خود را می نمائیم که سرویس ها و خدمات مورد نیاز آنان را در یک نام پیشتاز خلاصه نمائیم. امیدواریم که کاربران ما نیز با حمایت خود ما در را در این مهم یاری نمایند.

امروزه در هر شركتی رسیدن از یك وضعیت به وضعیت بالاتر بدون تصوری از كسب و كار و نقشه راه رقابتی امكان پذیر نیست و تهیه طرح و نقشه بازی به منظور خشنود سازی مشتریان و دستیابی به عملكرد مطلوب از طریق تدوین راهبرد راهی میان بر است. نیازهای ضروری روزمره و آتی، سازگاری و هماهنگی جهت ماندگاری شرکت و حمایت بخش‌های مختلف آن در زمان بلوغ، جلوگیری از اتلاف منابع و تمركز بخشیدن به اقدامات از راه تدوین راهبرد میسر می‌گردد.


ما در تلاش هر چه بیشتر جهت رضایت کاربرانمان هستیم و خواهیم بود.